Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nagy nehezen megcsináltam a duplázós kört a Panther II-vel is és nem bántam meg, hogy nem adtam fel. :DD

(#21552) Mcray


Mcray
senior tag

Timyyy Grat a Panther 2 körhöz. Félelmetes mennyi lövésed ment mellé még így is hogy teljesen ráfókuszáltál. Gondolom mondtad magadban hogy "Vórgéming fákjormádör"

Az IS 6 a végén mi a tetvet csinált? Ok hogy 175 penje van csak de KV-1S ről csak akkor pattansz ha a teljesen anglézott részre célzol. Hypernoob volt a srác.

Az Aladár a csapatodban meg "No cemment". Végignézte hogy a csapata kifingik, majd amikor összepakoltad őket a városban, jött "segíteni" killt szerezni. Ezeket egy életre eltíltanám a játéktól...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21553) Bingisz


Bingisz
addikt

Végül is belekerült a 8.1-be a credites prémium golyó?
Az AP normalizáció óta nem lehet normálisan játszani a KV5-el, de a prémium golyó segítene rajta valamit. :O

Vagy csak én nem tudok játszani vele? :F

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21554) Bingisz válasza Bingisz (#21553) üzenetére


Bingisz
addikt

Az előbbire: Lehet hogy csak én vagyok szerencsétlen, mert most szedett ki a KV5ömből egy m41 850hp-ról...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21555) Taragas válasza Dobi 562 (#21523) üzenetére


Taragas
aktív tag

Dobi 562: Látom más is nyomatja ezt a tankot most... had kérdezzem meg mi a véleményed róla? :B
(én ma premmel 70k xpt szedtem össze vele tegnap este 20-at, már csak 18k kell a bélához, de szerintem azt már csak holnap[amúgy is itt az éjfél].... :DDD )

Bingisz: A kv5 jó ideje megfigyeléseim alapján nagyon rossz tank lett. Nem is ellenfél, meg folyamatosan pattog a lövedéke mindenről, hiába lő gyorsan, meg az elülső hatalmas gyenge pont könnyű célponttá tette.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21556) Dobi 562 válasza Taragas (#21555) üzenetére


Dobi 562
addikt

Porsche Tigrisből az Aladárt fogod kifejleszteni és abból a Bélát. :)

Porsche Tigris: erős frontpáncél, beforgatva képes pattintani a 9-es tankokat is. Az ágyúja pontos és viszonylag gyors is, elég jó átütéssel. Kicsit lomha szegény de cipelni kell valahogy azt a 200mm-es frontpáncélt. Ez a tank megadja azt az érzést amit a Henschel féle Tigrissel kéne érezni.

Aladár: jó végsebesség és gyorsulás egy nehéztankhoz képest. A páncélja a 8.0 óta elég szépen véd a döntöttségének köszönhetően. Az ágyúja nem olyan jó, mint a KT top lövege de ha medként használod a tankot, akkor elég is neki ez az ágyú. És ez a lényege, hogy a gyorsaságát kihasználva lehet menni vele medeket terrorizálni. Nagyon jó kis tank, én imádom.

(#21557) Taragas válasza Dobi 562 (#21556) üzenetére


Taragas
aktív tag

Igazából az utcsó mondatodra voltam kíváncsi. Szerintem is baromi jó kis tank, esküszüm jobban bírom mint az e-50-et, mert egy kiscsit lomhább, de egyel lejjebbb lévő tires tank, és az a pen sem kevés szerintem ami neki van, mert a fürgesége mindent kárpótol, plusz a 8.0 óta baromi jól védett. Negyed élettel is simán ki tudok nyírni pl egy kv5.öst (persze ha láma), meg alacsony tieres tankoknak szinte semmi esélye nincs ellene, Komolyan csak egy tiger p tud megakasztani.... :DDD Saját tierjéebn a löwetől, a t34től, meg a KT tól félek valamennyire. Még egy IS3-at is körbe röhögök vele... és ki is nyírom.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21558) Enzolord


Enzolord
addikt

Valaki, akinek van Prototypeja, elárulná, hogy hogyan kell tolni az elején?
Nagyon bejön a vas, de még csak a 105 milis van fenn ,és így nem az igazi...
Hosszú lesz az út az 50000 XPig..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21559) #21346560


#21346560
törölt tag

Apropó! Ma az óra állítás miatt 2x tudom a szorzókat kihasználni? :DDD
Ugyebár 02:00-kor van váltás, ez "ma" 2x lesz :U

(#21560) Tomi0703 válasza Dobi 562 (#21532) üzenetére


Tomi0703
őstag

Innen csináltam. :)

(#21533) vhw: ? Semmilyen fájl nem készült el ("Ezek után a játékot az újonnan elkészült wot-xvm-proxy.exe fájllal indítsd") :F

(#21537) nyunyu: Igen, már megtaláltam. Azért köszi! :R

(#21561) vhw válasza Tomi0703 (#21560) üzenetére


vhw
addikt

Amit letöltöttél xvm-csomagot (nem tudom honnan, kiét... virkir az utóbbi időben minden patch után összepakolta az éppen működő modokat egy pakkba...) Abban kellett benne lennie annak a két fájlnak is, amit a wot gyökérkönyvtárába neked kell bemásolni (a többit meg a res_mods-ba ugye), és ezeken felül még a dokan-nak is fent kell lennie a gépen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21562) klezzz válasza jozefgucci1 (#21512) üzenetére


klezzz
tag

Elég nagy butaság volt most megvenni, jövő héten féláron lett volna...
Egyébként igen újat kell képezni vagy más tanktípusból átképezni.

(#21563) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Valaki? Egy alig használt, újszerű jármű!

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21564) Tomi0703 válasza vhw (#21561) üzenetére


Tomi0703
őstag

Megkerestem ezt a fajtát. Faszán működik, köszönöm! :R Amúgy az effélébe az xvm-doc nem kell?

Más: 100-as lett a legénységem a a 3601 H-n. Első körben mit érdemes adni nekik? Javítás mindenkinek ha jól gondolom ugye?

(#21565) GaburroSan válasza Atlantis (#21542) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Na 1 hangyányit változott a véleményem a T28as Prototípussal kapcsolatban! Úgy néz ki a görcsölés a nagyobbik ágyú miatt megérte.Ezzel már használható az a jármű, de addig valami iszonyat szopás! A Német és az Orosz ág sem volt ekkora szenvedés!

(#21566) Xmodule


Xmodule
őstag

Ma van a retadráltak világnapja? Vagy nem értem... olyan csatákat bukunk el, hogy csak ugy nézek o.O

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21567) Akos96 válasza Xmodule (#21566) üzenetére


Akos96
senior tag

Én ezzel szemben nyomtam egy jó kis csatát. VK3601P-vel kikaptam egy ISU-t meg egy Tigrist is - persze nem egyedül. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21568) Atlantis válasza GaburroSan (#21565) üzenetére


Atlantis
veterán

Ugye-ugye...mondjuk szerintem a T8-as TD-knek ez jellemző tulajdonsága, a Ferdinand is szenvedés a 12,8-asig és a ISU is a BL-10-ig. Franciáról még nem tudok nyilatkozni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21569) Dr_Syrex válasza diegho (#21550) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Tegnap este nekem is volt szerencsém az UNICA-s srácokkal. Leginkább az ő érdemük, hogy nyertünk:

És volt egy szabaduló művészünk is:

Szépen kiszedte a párducot abból a hasadékból :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#21570) GaburroSan válasza Atlantis (#21568) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Alakul ez! Akinek T28 Proto-ja van ne keseredjen el! Ha meglesz rá a nagyobbik ágyú mintha másik járműben ülnének!

(#21571) #21346560 válasza Xmodule (#21566) üzenetére


#21346560
törölt tag

Akkor te pont a másik oldalon vagy, mert én olyan csatákat nyerek folyamatosan, hogy csak nézek.
Eddig 6-1 a win-lose arányom, és volt 15-0-ás csatánk is :DD

(#21572) mynames válasza GaburroSan (#21570) üzenetére


mynames
senior tag

És mi van a sebességével? Lassan összehozom én is ,de kicsit aggaszt. Egyébként meg ha összeakadok T28P-vel csapatban mindig besegítek neki. Tegnap montain passon egy Pantherrel toltam ki a hídhoz. Volt is meglepetés a másik oldalon. Későbbre várthatták! :D

(#21573) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Fincsi volt az előző menet. Csata közben meghalt az egerem.... Tapipaddal küldtem meg a végét.... Győztünk... XD 3200 sebés lett a vége Type 59-el.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21574) zsenya6


zsenya6
csendes tag

Sziasztok!

Kellene kis segítség: amikor belépek a launcherrel(vagy a wot.exe-vel) engedi a belépést és a modulok frissitése után nem megy tovább!
A legfrissebb verziót futtatom, és úgy egyik napról a másikra csinálja ezt!

Köszi!

(#21575) mynames


mynames
senior tag

Ne EZ tetszeni fog!!!!! :D :))

Mire előkerült vesztett 900 Hp-t, de azért megnyertük! Weekend players...

[ Szerkesztve ]

(#21576) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kezdődik. A HELAS szakasztól óvakodjatok. Annyira bénák hogy az valami felfoghatatlan. IS-3-mal többet sebeztem mint a két szerencsétlen 10-es tankokkal. A T110E5 úgy játszott, hogy én még olyat nem láttam...

(#21577) vhw válasza Dobi 562 (#21576) üzenetére


vhw
addikt

Mintha tehetnénk bármit is, hogy ne találkozzunk velük... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21578) #21346560


#21346560
törölt tag

Mondtam már hogy szeretem a KV-2-t trollágyúval?
Voltam én a lövés után minden :DDD (aztán a maradékot is lekaptam róla)

(#21579) Djuree válasza #21346560 (#21578) üzenetére


Djuree
félisten

:Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21580) mynames válasza #21346560 (#21578) üzenetére


mynames
senior tag

A troll ágyú 1138-as sebzett??? :Y
---
Lefelé tartotta a löveget? Úgy néz ki ment egy kezdőkörös AFK...

[ Szerkesztve ]

(#21581) Xmodule válasza #21346560 (#21578) üzenetére


Xmodule
őstag

1259 fps? Ejha:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21582) BlackB1rd


BlackB1rd
csendes tag

Tud valaki SU-85höz győzelmi arányt növelő tippeket,trükköket?Kemény 260 csatám van a kis döggel,nagyon szeretem,az effem átlagos,de 47%os az arány. :Y :Y :Y

(#21583) Enzolord válasza GaburroSan (#21570) üzenetére


Enzolord
addikt

A középső, vagy a legnagyobb ágyúról beszélsz, mint nagyobbik? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21584) GaburroSan válasza Enzolord (#21583) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

120 mm AT Gun T53

(#21585) Enzolord válasza GaburroSan (#21584) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja, a nagy vadról..
Én a 90 milissel kezdtem, már ahhoz képest is felüdülés a 105ös..
Neked hány csatából jött össze a 120as?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21586) ollie válasza diegho (#21550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából meglepett, hogy nyertünk.

(#21578) Runo: a HE átütötte a páncélt

[ Szerkesztve ]

***

(#21587) joergie


joergie
őstag

Segítsetek. Volt már olyan event ahol az su100m1 féláron volt? mert ha mostanában nem, akkor biztos lesz hamarosan :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#21588) GaburroSan válasza Enzolord (#21585) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

100-110 csata között, azzal az ágyúval T9-T10 között nem sokat tudtam hozzátenni a csapat sikeréhez, T8 ban elég, ha ki nem szed az arty 1 lövéssel!

(#21589) vbbb


vbbb
őstag

110%-os legénységi szintnél van értelme a ventilátor adta +5%-nak?

(#21590) GaburroSan válasza vbbb (#21589) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

annyival is csökken a töltési idő és a célkör is gyorsabban szűkül!+ a parancsnok is messzebb lát!

[ Szerkesztve ]

(#21591) vbbb válasza GaburroSan (#21590) üzenetére


vbbb
őstag

Ok, akkor nem cserélem le távcsőre. köszi! :)

Eddig 10.35 volt a töltési idő most biztosan lesz vagy 10.30 :DDD

(#21592) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ez az M3 Lee mi az isten f*sza? TD vagy med vagy inkább egyik se? Lehet forgatni a tornyát?

3601 H-n megvan a 100 % legénység. Első körben mindenkinek javítást adjak?

:R

(#21593) Enzolord válasza GaburroSan (#21588) üzenetére


Enzolord
addikt

OOOOO
Addig lemarom az arcom..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#21594) Dobi 562 válasza vhw (#21577) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem tudod, hogy nem úgy értettem. Ne számítsatok rájuk ha a csapatotokba kerülnek, mert rohadtul nem csapatjátékosok. :)

A VK2801-el kapcsolatban még régebben beszéltünk róla hogy te inkább med támogató szerepkörben használod és ahhoz való felszereléssel. Nos, lehet hogy átszerelem a sajátomat, mert unom már hogy perceken át megvilágítva tartom a fél ellenséges csapatot és egy darab lövést nem kapnak be, mert mindenki hátul kempel. Inkább megyek én is a medjeinkkel (vagy azzal az 1-2 tankkal akinek van töke a támadáshoz) osztani a sebzést a kis derp ágyúval, legalább a javítási költség össze jön vele.

(#21595) gagyenkov


gagyenkov
tag

Tegnap este egyik eredménye a BPP-vel:-)Nem rossz ez a Király:-)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#21596) Plasticbomb válasza Tomi0703 (#21592) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mindkettő. S egyik sem. Az a gép egy nagy cumiztatás....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21597) Plasticbomb válasza gagyenkov (#21595) üzenetére


Plasticbomb
addikt

REPLAYT!!!!!:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21598) Bingisz válasza gagyenkov (#21595) üzenetére


Bingisz
addikt

Nagyon szép kör! :R

De el ne felejtsd, hogy most szorzó van a tiger2-őn.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21599) Dobi 562 válasza gagyenkov (#21595) üzenetére


Dobi 562
addikt

Wow! Szép! Nagyon nagy gratula hozzá! :R

(#21600) gagyenkov válasza Plasticbomb (#21597) üzenetére


gagyenkov
tag

Sajna nincs bekapcsolva, mert valami okos azt mondta, hogy kidobhat miatta a 8.0 óta! Igen most bónusz van rajta! Alapól csak 80000 körül lett volna!

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.