Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) bullseye válasza Dobi 562 (#21645) üzenetére


bullseye
addikt

Azt én is szeretem, amikor lemmingek elindulnak, max. egy másik idiótával kettesben feltartjuk az ellent, persze bele is döglünk, és ha véletlen a lemmingek nem álltak meg az első scoutnál, és sikerült is legyőzniük a 4-5 ellenfelet, akkor ömlik a gg meg a gj belőlük, mert annyira jóóóók voltak.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#21652) Dobi 562 válasza Atlantis (#21648) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem mentem volna középre, de mivel senki sem ment arra, így muszáj volt... Egyébként csak az apátság tövében voltam, ott zajlott le az egész. És az volt a durva ,hogy a saját artynk simán lőhette volna oldalról az IS-3-mat (nagy eséllyel lett volna ammo rack), az IS-6 meg a fenekét mutatta felé... És ha én nem vagyok ott, akkor kilövik az artynkat, hátba kapják a lemming vonatot, elfoglalják a bázisunkat, stb... De ő inkább a lemmingeket segítette akik egyébként is túlerőben voltak, mivel az ellenfél 5 db 8-asából 3 velem foglalkozott.

A végén meg ahelyett hogy kilőtték volna a túlélő 2 vagy 3 ellent, beálltak foglalni vagy 10-en... Pár nyamvadt foglaló pontért.

Ha túléltem volna, akkor biztos benyomom közös csetre a sok "gj" meg "gg" közé, hogy "Negatív!". :)

[ Szerkesztve ]

(#21653) Veatta válasza ollie (#21650) üzenetére


Veatta
aktív tag

Múltkor írtam a supportnak egy hasonló eset miatt, kaptam sblon választ, meg a sniper achievment leírását, amit én is eleve elküldtem nekik...

Azóta többször előfordult már, hogy nem találtam magyarázatot a plecsni elmaradására, bugos lett valamitől, a legutolsó patch óta tapasztalom.

(#21654) Patrick76496 válasza ollie (#21629) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha tényleg az lenne, akkor a legnagyobb gépek gyorsabbak lennének még a T-50-2-nél is. :K De amúgy tényleg tök nyugis játék, tökéletes menedék a piroskák elől. :D

T30 karcolása :C

T-54-el facehug-oltam a másikat. Naggyarészt a kupoláját lőttem. :(((

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21655) Taragas válasza Atlantis (#21648) üzenetére


Taragas
aktív tag

Pedig meddel kötelező középre menni. Ha sikerül kitakarítani a középen jövőket, akkor után lehet lőni az ellen bázisát is. Sok ott maradt camper td nem is lát, te meg simán szétcincálod. Így lett egyszer majdnem 5000-es sebzésem ezen a pályán e50-el. Kitakarítottam a t54-el a várost, után szétszedtük a lent másik oldalt középen jövőket is, azt az ellen tdit is szétszedtük a saját bázisán, meg a két artyt is, (a t54 itt halt meg szegény, megpróbálta lerohanni az artykat, de ott volt még egy t110e4 amit addig nem láttunk, de közbe meg jött az egyik széle, így kinyírtuk azt is), azt a végén mivel az egyik oldal elesett, még a két foglaló tiger 2-őt is kinyírtam a városból. Jó az a középső hely. Kivi vagyok milyen lett az új versió.
Én már oldalt nem szeretek menni, ahol a hasadék van. Az összes arty oda lő, így utálok oda menni.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21656) Dexter1024 válasza Veatta (#21653) üzenetére


Dexter1024
csendes tag

Én kétszer nem kaptam így meg a Snipert, és mindkét alkalommal volt saját sebzésem is (kezdőkörben hátulról belém jöttek, pár HP-). Lehet, ez egy nem dokumentált kivételező feltétel. Csak egy ötlet, ha Neked/Nektek nem volt ilyenkor, akkor passz.

PH! neutral

(#21657) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

KV-1-re mit adjak a legénységnek ha elérik a százat? Javítás mindenkinek?

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#21658) vhw válasza Tomi0703 (#21657) üzenetére


vhw
addikt

A jávítás jó, lehet akár mindegyiknek is.
De ha bevállalsz egy kis "trükköt"; a parancsnok kapja elsőnek mondjuk a Mentort -> több xp-t kap a legénység többi része, aztán mikor eléri azt a szintet, hogy lenullázva is megmarad az első skill 100-on neki, akkor átváltod 6th sense-re (szerintem minden tankra jó, ha tudod mikor spotolnak), vagy ami neked jobban tetszik, aztán második skillnek megint kaphatja a mentort és így tovább.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21659) Szafter


Szafter
tag

Sziasztok!

3 fős csapat egy jó társaságú klánt keres.
Tier 5-ös, 6-os tankjaink vannak.
:R

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#21660) #21346560 válasza Szafter (#21659) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ha gondolod, és megfelel a klánunk, hozzánk jöhettek bátran!

(#21661) CptMisi


CptMisi
őstag

Ilyen sem volt még... E100-zal CW-n 1325-ről ütköztem le egy T110E4-et. 3 lövésből 3888 sebzés, tegnap 3600+ 3 lövésből. Jól lehet ütközgetni dombról lefele. ;] :DD Most már csinálhatnának valamit a visszajátszással... Múltkor tripla-kill T92-vel, de arról sem készült felvétel. :(

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#21662) ollie válasza Dexter1024 (#21656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem volt saját csapat sebzésem, nem jött nekem senki.

***

(#21663) Tomi0703 válasza vhw (#21658) üzenetére


Tomi0703
őstag

Jó ötlet. A "trükköset" csináltam. :) Köszi! :R
Ha 100-on lesz a mentor utána válthatom át 6-ik érzékre nullázás nélkül?

Stug, T1 HT, VK3001 P nem várható, hogy akciósak lesznek a felsorolt tankok?

[ Szerkesztve ]

(#21664) vhw válasza Tomi0703 (#21663) üzenetére


vhw
addikt

Nem válthatod át csak úgy, le kell nulláznod előbb (goldért veszteség nélkül, kreditért némi veszteséggel, így nem pont akkor kell nulláznod amikor eléri az első skill a 100%-ot, hanem mikor már a második ~30%-nál? (nem tudom pontosan mennyi, de bármikor ellenőrizheted ha a parancsnok adatlapját megnyitod, és rákattolsz a nullázás gombra, fel fog ugrani először egy ablak amiben megmutatja a jelenlegi és a nullázás utána helyzetet, ekkor döntheted el, hogy krediért/goldért nullázol, vagy akarsz-e egyáltalán, ha nem, csak simán bezárod az ablakot)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21665) ollie válasza vhw (#21664) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A másodiknak 50% körül kell lennie.

***

(#21666) stork13


stork13
aktív tag

Hosszabb kihagyás után elővettem a kis pedot.
Hát, soha rosszabb vereséget. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#21667) ollie válasza stork13 (#21666) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép! Ez akár 2000 XP felett is lehetett volna, ha nyertek.

***

(#21668) Szafter válasza #21346560 (#21660) üzenetére


Szafter
tag

Tetszik a klánotok, köszönjük a meghívást, szívesen elfogadjuk. A többit privátban megbeszéljük. ;)

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#21669) Zeratul válasza Tomi0703 (#21663) üzenetére


Zeratul
addikt

Persze 200 aranyért. :DDD

(#21670) Tomi0703 válasza vhw (#21664) üzenetére


Tomi0703
őstag

Azt hiszem világos. :D Köszi. De ha elérek odáig úgyis megkérdem újra (hogy mi legyen a második képesség :DDD )

(#21669) Zeratul: Ja, vágom, késő volt. Nem néztem még meg de gondolom úgy működik mint a legénység "alap képzésénél".

(#21671) Atlantis válasza Taragas (#21655) üzenetére


Atlantis
veterán

Én mindig a bal oldalra megyek Abbey-n, onnan akár a városra is lőhetek és segíthetem a nehéz tankokat is, ha úgy hozza a sors. Tüzérség...ha egy van, akkor legtöbbször a völgyben lévő utat lesik, ha több, akkor esélyes, hogy felém is figyelnek, ez sajnos ilyen, de el lehet bújni előlük ott is... Szerintem középre csak az igazán gyors tankokkal érdemes menni, ami kb. elsőnek odaér...jelenleg ilyenem nincs, Pershing nem a legfürgébb med, T-43 pláne, E50...ez esetleg jó lehetne rá, egyszer talán majd kipróbálom vele.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21672) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

egy kis történelem Renault FT-17

Képek miatt :d

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21673) Mcray


Mcray
senior tag

Bréking nyúz: Egy heti szopóág után kaptam Wottól egy ilyet...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21674) Dobi 562 válasza Mcray (#21673) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! :)

Mivel mentél?

Nekem ilyen lett a tegnapom:

(#21675) Mcray válasza Dobi 562 (#21674) üzenetére


Mcray
senior tag

Neked sem rossz:)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21676) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most őszi szünet van egész Európában?! :U

---------------------------------------------------------------
(#21675) Mcray: látom neked azért megy az agyonszidott T-43-mal. :)

[ Szerkesztve ]

(#21677) Mcray válasza Dobi 562 (#21676) üzenetére


Mcray
senior tag

Én mindig mondom, hogy a T-43 jó tank (nekem) ;) Az hiszem Emre szerint lassú. Szerintem nem (legalábbis már nem, mióta kapott új motort és jobb 85-ös löveget, ami könnyű, érezhetően kevesebb terhet cipel). Nagyon keskeny és lapos. Szemből viszonylag nehéz eltalálni, ha "tangózok" (hátrálok és riszálom) vele

Tegnap volt két fantasztikus köröm a hulladék teljesen stock VK 3002 DB-vel. Szerencsétlen KV-1S + 2 db IS-t szanaszét szopattam, majd következő játékban tier 9-es csatában kilőttem az összes lőszerem és enyém volt a legtöbb sebzés a csapatban (2800) :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21678) 4d


4d
aktív tag

Sziasztok! Régóta szeretnék játszani de 12 fps egyszerűen nem elég a játszhatósághoz. A gépem:
P4 3,0ghz, 1gb ram, ati x1950pro

Tényleg ekkora gépigénye lenne a játéknak?

(#21679) AlexWolf válasza 4d (#21678) üzenetére


AlexWolf
senior tag

igen

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21680) Mcray válasza 4d (#21678) üzenetére


Mcray
senior tag

Én 7500 csatát nyomtam le 12 Fps-sel...Jó az :DDD ;] Ha nekem ment, másnak is megy. Csak kell egy jó szemész, meg optikus :U

Ezeket próbáltad?:

-Wot Tweaker : mindent kikapcsolni vele
-Régi grafikai motor, visszakapcsolása
-25%-os textúra csomag
-Ha be van kapcsolva akkor árnyékot teljesen kikapcs
-Ha be van kapcsolva akkor Post processing teljesen kikapcs

Remélem segít!

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#21681) Dobi 562 válasza Mcray (#21680) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem fog rajta segíteni, 1gb ram semmire sem elég.

(#21682) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Győzelem!
Csata: South Coast 2012. október 29. 9:22:16
Jármű: M8A1
Szerzett tapasztalat: 708
Szerzett kredit: 13 366
Csatában elért Achievement: Pascucci medál, Mesterlövész

Replay

Az első Pascuccim. 1005 damage. 5 kill. 6 megsebzett, 4 felderített.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21683) diegho válasza 4d (#21678) üzenetére


diegho
nagyúr

Ekkora gépigény? 2012 év vége van, tudjuk mennyire avulnak a dolgok a számítástechnikában, jelenleg az én gépem is csak erős túlzással mondható átlagosnak, pedig nálam 2500k, 8GB ram, 6870 van, nem a játék gépigénye magas, hanem a 7-8 éves gép a nagyon öreg.

(#21684) ollie válasza Mcray (#21673) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most az én szopatásom kezdődött: :D

Az tény, hogy volt jópár eset, amikor hibáztam, de nem ennyit. Sajnos sokszor próbálom korrigálni a csapat hibáit (pl, egy oldalt egyedül védek), de egyedül nem lehet. :(

[ Szerkesztve ]

***

(#21685) 4d válasza Mcray (#21680) üzenetére


4d
aktív tag

köszi a segítséget, ezeket ki fogom próbálni! :)

(#21686) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Epikus csata:

5 saját vs 1 IS-3

A vége az lett, hogy az IS-3 3-at kilőtt. A város elveszett. Még lett volna sanszunk, ha a bázisunkon kempelő IS-3 ismeri a bázisunkat foglaló SP gyenge pontját, de csak lőtte telibe a frontját. Az pedig szépen kivégezte...

[ Szerkesztve ]

(#21687) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Teljesen hétvége érzésem van. Azt hittem pár nap szabi alatt majd tudok futni pár jó kört, de a játék most is ugyanúgy teli van szobanövényekkel, mint tegnap-tegnapelőtt.

(#21688) Bingisz válasza Dobi 562 (#21687) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert nekik is pár nap szabijuk van ;]

Más: Aki 7850-et használ, milyen beállításokkal mennyi FPS-t produkál a játék? Haldoklik a 8800GTS :O és egy ilyen kártyára szeretném majd lecserélni.

Köszönöm a válaszokat.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21689) Atlantis válasza Mcray (#21677) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is kezdek ráérezni a T-43-ra, sokat javult róla a véleményem az utóbbi 1 hétben. Még hosszú az út a T-44-ig, de már nem tűnik lehetetlennek, hogy valaha elérem... :)

Más: hogy mentitek ki a Planetwot stat-okat? Biztos én vagyok béna, de nem engedi lementeni... :B

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21690) Djuree válasza 4d (#21678) üzenetére


Djuree
félisten

egyáltalán nincs nagy gépigénye. a te géped nagyon régi, azon semmilyen mai játék nem megy rendesen már. nézd meg az én konfigom, megy rajta fullon a játék, és 60k-ból kijön kb., ami nem egy nagy pénz manapság egy számítógépért.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21691) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Az acélfalnak hogy változtak a feltételei? 24 bekapott lövésből nem kaptam meg IS-3al....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21692) Djuree válasza Dobi 562 (#21674) üzenetére


Djuree
félisten

62 csata egy nap? :Y mennyit játszottál te? az vagy 10 óra, ha átlag 10 perces csatákat számolok :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21693) ollie válasza Plasticbomb (#21691) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kapta meg más, mert több, potenciális sebzést kapott?

***

(#21694) Fel válasza ollie (#21684) üzenetére


Fel
addikt

Azt Te csak hiszed! :DDD

Szombat:

Vasárnap...

Szeretem a hétvégéket.. Igaz, a csaták számát nézve nem reprezentatív a dolog, de ilyen sikerek után kinek lenne kedve folytatni? Nekem nem volt :)

(#21695) AlexWolf válasza Djuree (#21692) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Egyik haverom 60 nap befizetett WoW alatt, 32 napot töltött ténylegesen a játékban...ez olyan napi 12-14 óra. Vannak olyan emberek, akik tudják így tolni (akár hét közben, munkahelyen is). :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#21696) Plasticbomb válasza ollie (#21693) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nem. Elfelejtettem, hogy túl is kell élni a csatát.. Én meg a végjátékban bevállaltam egy pofont más helyett...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#21697) Dobi 562 válasza Djuree (#21692) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rövidebb csaták voltak, mert nem ültem 10 órát a gép előtt. Csak olyan 8-at, tehát 8 perces csaták voltak átlagban. :) Most kell kihasználnom az időt, mert szerdán elutazunk a párom szüleihez majdnem egy hétre és ott nincs WoT.

(#21698) Xmodule


Xmodule
őstag

ma a t29 -cel mentem vagy 10 vesztes csatát mire sikerult vegre nyerni. de akkor legalabb nem is akarhogy:) ja még nem fullos a tank. nincs torony és a nagy ágyu

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21699) Taragas


Taragas
aktív tag

Na meg van az első olyan tankom amivel szidom a WG mint a bokrot, de úgy istenigazából. Azt mondja meg nekem valaki, hogy p*csába ilyen pontatlan a 12,8-as a jagpanther 2őn? Ha már nem célzok be valami full 30 méterről, akkor az tuti nem talál, ha meg igen, akkor rendszeres hogy nem sebez, de szó szerint semmit. Előző meccsen egy t32 teste 4 lövést nyelt be nulla damageggel 20 méterről, és ez nem az első eset. Az egyik meccsen kifogytam a skúlóból, de csak a fele sebzett, de a találati aráynom, 80% körül volt(3--4 ment mellé)! Egy csomószor telibe talál, még mondja is hogy áthatolás, de lófasz sebzés. Nekem ez az első ilyen tankom, és ez minden meccsen előfordul.... Elég ideges vagyok emiatt.... :((( :O

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21700) jozefgucci1 válasza Xmodule (#21698) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szép eredmény . Mi tegnap mentünk Patrik kolegával csapatban ő Tieger P én T29 és T9 csatában végre meglett a Ace Tanker vele . Már nagyon régóta megvan ,de néha előveszem , fullosan a legjobb T7-es tank szerintem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.