Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) Napfénysüti válasza ollie (#21797) üzenetére

Igen, de amúgy elég mókásan néz ki pont mellettem harcolt. :)

Jagdtigerre milyen felszerelést ajánlotok tulajok?

Més que un club!

(#21802) mynames


mynames
senior tag

Na mára elég is volt...Ma átlagosan 10 lövésből 5 talál de 0 sérülés, 2-t elnyel a végtelen tér és a maradék 3 sebez is. Más napokon ezek az arányok: 2/0/8.

(#21803) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Kezdem megkedvelni ezt a kis AMX járgányt



"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#21804) krisss93


krisss93
aktív tag

Hát nem örültem amikor csatakezdéskor ez fogadott:

Aztán ez lett belőle:

(#21805) vhw válasza Dobi 562 (#21792) üzenetére


vhw
addikt

A legutóbbi Gamescom-on osztogatta a WG, gift tankként, azt hiszem valami 2ezret osztottak szét (hogy most ezt csak úgy "ingyen" vagy valami vetélkedőn, tombolán, avagy valutáért azt nem tudom)
Volt pár belőlük itt-ott ebayen is, szép összegekért... Én is igen szerettem volna egy olyat...

(ilyenkor sajnálom, hogy nincs itt nálunk tahófalván semmi ilyen banzáj... pedig milyeneket lehetne űzérkedni kódokkal ;] )

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21806) myckey válasza Dr_Syrex (#21798) üzenetére


myckey
veterán

ehhez kell egy bizonyos idegrendszer...én már tuti megkajáltam volna közben :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21807) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Lassan kezdem úgy érezni egy kihagyott délután után a topikot mintha képregényt olvasnék , de komolyan . Mert az még oké , hogy érdekes dolgokat bedobálunk néha vagy éppen egy csatát amire büszkék vagyunk de azért az írásos formát is jó lenne megőrizni . Persze ez az én véleményem , gyorsan offba is rakom.

Hogy ne csak hiábavalóan koptassam a billentyűmet , ma sikerült jó pár kört mennem a typ-al és a 10 csatából végig T8 csatába kerültem ahol lehetett szépen alkotni . Mintha valamit csiszoltak volna rajta vagy csak bebeszélem magamnak ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21808) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Az ilyet miért nem tartják 100 kilóméteres távolságra a számítógéptől? :W

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21809) Bingisz válasza Patrick76496 (#21808) üzenetére


Bingisz
addikt

Hogy is van?

Siema Kurwa! ;]

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21810) Patrick76496 válasza Bingisz (#21809) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az 23k/340/40%-os. :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21811) Vigneau válasza Fel (#20839) üzenetére


Vigneau
félisten

GTX 570-nél nem találkoztam ezzel, de HD 7950-en leesik a frame 100-ról 12-re ezen a pályán, ha elforgatom a tornyot a vízpart irányába. Ezek szerint valami programozási hiba lenne?

Látom, közben más is belefutott ebbe a gondba. Érdekes, hogy Full HD-ban maxon minden és két pálya kivételével az összes nagyon szépen szalad.

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#21812) ollie válasza Patrick76496 (#21810) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg létezik ez a játékos??? OMG!

***

(#21813) Napfénysüti válasza ollie (#21812) üzenetére

Ugyan ezt akartam kérdezni. Ilyen ember van? :Y

Més que un club!

(#21814) Patrick76496 válasza ollie (#21812) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nagy valószínűséggel igen, szerintem senki sem szerkeszti még azt is bele, ha már úgy is tudja, hogy lazán találsz a csapattársaid közt bármikor. ;)

Más: Egyébként most nem 3x-os szorzók vannak?

"From October 27th at 07:30 CEST (05:30 GMT) until October 30th at 07:00 CEST (05:00 GMT)"

"x3 crew experience"

Mivel én sem ma (okt 29) sem tegnap (okt 28) nem láttam semmilyen 3x-et. Na szép. Már ezt is van pofájuk kispórolni. :(((

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21815) Bingisz válasza Patrick76496 (#21814) üzenetére


Bingisz
addikt

A crew legénységet jelent. Most csak az emberek fejlődtek gyorsabban.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#21816) vhw válasza ollie (#21812) üzenetére


vhw
addikt

Bizonyára... és Morzsinak vagy Cirminek hívják őket... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21817) grizlisandor válasza Napfénysüti (#21813) üzenetére


grizlisandor
addikt

Van, céltáblával a mellkasán. :D

[ Szerkesztve ]

(#21818) Patrick76496 válasza Bingisz (#21815) üzenetére


Patrick76496
őstag

Tényleg, kösz, hogy szólsz. Pont azt az egy szót elég nem észrevenni.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21819) Taragas


Taragas
aktív tag

Volt nemrég egy csatám, 85%la indult. Mondom szokás szerint ne igyunk a medve bőrére. Ez 5 sec ig tartott, mert beírták, hogy Siema, meg witam. Onnantól tudtam, hogy nyerünk.... :DDD
Amúgy ez a kép nagyon ütött. 12k game 340-es eff. Én szégyelleném magam....

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21820) Taragas válasza Taragas (#21819) üzenetére


Taragas
aktív tag

Nem is 12k, hanem 23k, most nézem megint a képet.... :DDD
Bocsi a dupláért, lejárt a szerkesztési idő.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21821) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Amúgy most tényleg durva nagy szopóág van. Akárhol lövöm az IS-t, pattintja a Type lövését, és a Superszar kupolájáról is pattogok vagy 0 dmg. Az mellékes, hogy 100 méterről mellé megy a lövés, engem pedi telibe lő 300+ méterről a 152-es SU.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21822) Arpee78 válasza Taragas (#21820) üzenetére


Arpee78
senior tag

Mountain pass pályán mióta van víz a híd alatt?

(#21823) Taragas válasza Patrick76496 (#21821) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ma legalább 5x pattantant 50 méterről az IS kupolájáról különböző meccseken a jgp2 12.8-asával. Komolyan ma egy IStől jobban vélek, mint egy T95től(kettő is kinyírtam ma, de egy is kupolát döntő pillanatban sose lő át). Amúgy egyre jobban megy a kicsikével. Kezdem megszokni ezt az ágyút. Valszeg csak nekem lehetett szokatlan. De így is van időnként 0 sebzés.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21824) myckey válasza Vigneau (#21811) üzenetére


myckey
veterán

Igen.ez nálam is megvan
hájvéj és száusz kőszt

adott irányba fordulva,leesik 10.15 FPS-re....sajnos.szóval még éppen el lehet arra botorkálni,ha a szükség úgy hozza,bár 99%-ban kerülöm.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#21825) Fel


Fel
addikt

Mentem pár csatát A KV-4-gyel az elmúlt majd' két órában:

Elég érdekes kontraszt mutatkozik az eredmények között... Amelyekben sikerült győzni, ott mindig tier 8-asok voltak a topon, ami vereség lett, ott mindig tier 10..
Ebből két dolgot tudok levonni:
1. A KV-4 nem igazán elég ahhoz, hogy egy komolyabb csatába érdemben beleszóljon.
2. A legtöbb hülye tier 9-10 tankot hajt.. Egyszerűen elképesztő amit abban a három vesztes csatában láttam a kedves csapattársaktól (igazából az első döntetlen lett). A legutolsó, Himmelsdorf-os csata után, azt mondtam elég lesz mára ennyi. IS-4 megy fel a dombra...

Eléggé ellene vagyok ennek az XVM modnak, de lehet, hogy mégis fel fogom rakni. Egyszerűen kíváncsi lettem..

(#21826) jozefgucci1 válasza Fel (#21825) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha fel is rakod az XVM-et akkor a kezdeti kíváncsiságod hamar átfordúl majd kezdeti hajtépésbe , hogy hogyan képesek oda eljutni ahol éppen vannak azaz Tier10 csatában .Némi rálátást adhat , hogy bizonyos csatától mit lehet várni vagy adott játékostól ,de ennyi . A papírforma gyorsan felborúl ha a 95% ra taksált csatát "Siemka " Hadúr követői vezetik és építő jeleggel nem tudnak beleszólni a végkifejletbe.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#21827) Fel válasza Fel (#21825) üzenetére


Fel
addikt

Felraktam, bár a lényeg, az xvm-stats egyelőre nem müxik... .Net 4.0 van fent nálam - a CCC miatt - emiatt nem menne?

(#21828) Taragas válasza Fel (#21825) üzenetére


Taragas
aktív tag

Ne is mond! Utolsó meccs így estére E-75el. Egy piros e-100 rimánkodik mellettem, hogy úr isten is-7, segítség, azt csak annyi kellet volna, hogy elinduljon, de egyedül én sem vagyok hülye lerohanni, mert tuti nem segített volna. Komolyan én többet próbálkoztam mint az, valamit is csinálni. Be volt fosva mint állat.... :O
Végül győztek a bányánál, azt lerohantuk túlerővel az IS-7-et.....

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#21829) Fel válasza Fel (#21827) üzenetére


Fel
addikt

Nah! Működik!

Mondjuk, ami igazán tetszik benne, az a sebzés összesítő.

(#21830) nyunyu válasza Dobi 562 (#21792) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem meg egy Sherman E4-be sikerult belebotlani.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21831) nyunyu válasza jozefgucci1 (#21826) üzenetére


nyunyu
félisten

A papírforma gyorsan felborúl ha a 95% ra taksált csatát "Siemka " Hadúr követői vezetik és építő jeleggel nem tudnak beleszólni a végkifejletbe.

Lengyelek ertenek hozza.
Reggel volt hir a zsindexen, hogy most vettek egy tier1 francia roncsot az afganoktol. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21832) Patrick76496 válasza nyunyu (#21830) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem tudom jól emlékszek-e, de mintha ezt láttam volna a tech tree-ben és a boltban. :F Persze ez 8.0-ban volt, ezelőtt biztos nem volt elérhető.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21833) vhw válasza Patrick76496 (#21832) üzenetére


vhw
addikt

A béta teszterek ajándék tankja.
A tesztszerveren láthattad szerintem a boltban, az oroszoknál sima megvásárolható T5 prem tank. (és még mindig marhára zavar, hogy a többi T5 premium meddel ellentétben csak 480 HP-ja, 610 helyett, és ugyanúgy pénzért áruljak náluk, miközben semmi kiemelkedő tuljadonsága nincs, amire rá lehetne fogni a kevesebb HP-t)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#21834) Dobi 562 válasza vhw (#21805) üzenetére


Dobi 562
addikt

Néha csinálhatnának olyan contesteket, hogy aki teljesíti őket (mondjuk az első 1000), az kap valami limitált példányszámú alacsony tierű mókatankot. Így lenne esélyünk nekünk is szerezni valami pofás kis járgányt.

--------------------------------------------------------------------

Most az akció végén még visszavásároltam a T25-öt, kíváncsi vagyok mennyiszer fogja 7-esekkel összerakni. Régen szerettem ezt a kis ördögöt, de a sok 8-as csata miatt (meg helyhiány miatt) végül eladtam. Arra is 8000 csata után jöttem rá (itt a fórumon olvastam), hogy a prémium tankokba bele lehet rakni büntetés nélkül az azonos nemzet azonos kategóriájú tankjának legénységét, úgyhogy a Panther II 3 skilles legénységének kiváló gyakorló tankja lesz, valamint segít az E-50-es legénységének felfejlődni. :)

-------------------------------------------------------------------

(#21829) Fel: Kellett ez neked? :) Én Tegnap nap végére újra kikapcsoltam az eff érték mutatót, szerencsére a sebzésszámláló attól megmarad.

(#21835) Patrick76496 válasza vhw (#21833) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, akkor valszeg ott láttam. Azok a T5 amerikai prémek elég gyenge átütéssel rendelkeznek, én inkább ezért nem venném meg őket. Mivel a Churchill már 110-el is pattog néha, ezek meg szvsz még többet 90 valamennyivel...

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#21836) luke.


luke.
aktív tag

Szerintem jó, izgalmas kör volt. :D

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#21837) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Keresd a hibát a képen! :)

(#21838) Djuree válasza Dobi 562 (#21837) üzenetére


Djuree
félisten

rossz helyre mentél, ott egyedül vagy :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21839) psycroptic válasza Dobi 562 (#21837) üzenetére


psycroptic
őstag

Olybá tűnik, hogy az arty átvette a scout szerepét... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#21840) Akos96


Akos96
senior tag

Épp most nyomtunk egy kettő és fél perces blitzkrieget:

Összesen 6 tankot lőttek ki mindkét csapatból, de már elfoglaltuk a bázist :DDD

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#21841) Djuree válasza psycroptic (#21839) üzenetére


Djuree
félisten

nálam ez minden 2. játékban előfordul. van olyan arty is aki beírja hogy rush! és elindul előre :DDD az a legjobb mikor az első lövése ki is szed valakit :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#21842) Dobi 562 válasza Djuree (#21838) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudom, mindig elrontom a taktikát.

---------------------------------------------------

Következő csata: lemming vonat balra el, ketten bemegyünk egy KV-val a városba. Ott szépen kiírtjuk az ellent, meg azokat is akik a középső úton próbálnak meg átjönni. Bal oldalon a halál-mocsár-völgyben a lemmingek 10-en kivégeznek 3 ellent, úgy hogy mi hátba kapjuk az utoljára maradt SU-100-at és megy bőszen a "gg"... Szerencsére low tier csatákban nagyon gyilkos tud lenni a Jumbo tűzgyorsasága...

---------------------------------------------------
Futottam pár kört a T-25-el, hát egyenlőre még nem megy vele a játék, valahogy erősebb páncélra emlékeztem. Eddig mindenki átlőtt akivel találkoztam, igaz én is őket. A fürgesége mintha jobb lenne mint amire emlékeztem, bár lehet ez a fizika miatt van.

(#21843) psycroptic válasza Djuree (#21841) üzenetére


psycroptic
őstag

A trollok sosem halnak ki egy online játékból... :D

PSNID: Tomy83PS

(#21844) Dobi 562 válasza Djuree (#21841) üzenetére


Dobi 562
addikt

Low tierben még elmegy, hogy valaki nem tudja hogy kell használni a tüzéreket, de 9-es top tankos csatában már kicsit gáz, hogy a 6-os arty (44% win ráta, 400 eff) előreszalad... A statjai alapján nem biztos hogy ismeri a Shift billentyű lenyomásával előhívható távolsági nézetet. :DDD

(#21845) jano_77 válasza Dobi 562 (#21834) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azt szeretném megkérdezni, hogy ebben az XVM-es mókában, hogy tudok állítgatni dolgokat, hogy látszódjon vagy ne? Történetesen nekem a találati jelző az rálóg az órára, ami a ping mellett van, ezt szeretném törölni. Mármint az órát. Nincs szükségem rá, hogy bent csata közben is mutassa az órát és ezzel kitakarja félig a sebzésmutatót. Ez megoldható vhogyan? Ha igen, akkor hogyan, mit kell átírnom vagy törölnöm és melyik file-ban?

Köszi előre is.

ui.: jaaa....és az miért van, hogy nálam 2 szám is van a találati jelzőnél, ha jól néztem, akkor Nálad csak egy van....ez mitől lehet? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#21846) Dobi 562 válasza jano_77 (#21845) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nálam is két szám van a találati jelzőnél. Az első mutatja az össz sebzésem, a második pedig azt (ha jól tudom), hogy a legutolsó bekapott lövés mennyit sebzett rajtam.

Ez egy xvm editor, de én nem igazán értek hozzá. Én nem állítottam a sajátomon semmit, ezt a config fájlt viszem tovább verzióról verzióra. Ha neked megfelel az enyém akkor próbáld ki. Csak be kell másolni a *\res_mods\0.8.0\gui\flash\ mappába és felülírni a régit.
---------------------------------------------------

(#21847) redzsi: gratulálok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#21847) redzsi válasza Dobi 562 (#21844) üzenetére


redzsi
senior tag

Olyan volt már, hogy elindultam hummelel a többiekkel együtt, sniper módban csak később vettem észre hogy nem td-vagyok. :D
Vannak olyan pályák amik nem kifejezetten kedveznek az artyknak. Ha sokadszor tesz be olyanba egymás után, akkor elgurul a gyógyszerem, és elmegyek "közvetlenirányzósat" játszani. :D

(#21848) Dobi 562


Dobi 562
addikt

7 killes kör a Jumbo-val. Az ellen PZ III/IV-ese rohadt jól játszott, elfoglalta az elején a dombot és onnan terrorizálta a csapatot. Egyébként már nem szeretem ezt a pályát sem, mert mindenki a völgybe megy meghalni, a dombot középen, meg a jobb oldali átjárót teljesen elhanyagolják.

Amiért érdemes megnézi a replay-t:

-az ellenfél PZ IV-ese a saját testével védte a VK3601H társát, mikor hátba kaptam őket. Ilyet 8000 csata alatt csak nagyon ritkán láttam!
- a saját 2 nehéztankunk akkor sem jött nekem segíteni mikor hátba kaptam az őket feltartó PZ IV-VK3601H duót, nekem kellett kilőni mindkettőt.
-a végén ügyesen összejátszott az ELC és a PZ III/IV, csak szerencsém volt hogy túléltem
-a 11%-on lévő oldalát mutató PZ III/IV-nek a láncát lövöm le, sebzés nélkül, majd mellélövöldözök neki pár méterről
-a T34-85-ösünk (kemper) biztatja a SU-85B-nket, hogy ne jöjjön nekem segíteni hanem maradjon ott kempelni vele

(#21849) redzsi


redzsi
senior tag

Dobi 562: Köszönöm.
Az egyik pusztító medálomat is így szereztem, 3 ellenfél kilövése után. Bár irtó mázli kellett hozzá kétségtelen.

[ Szerkesztve ]

(#21850) Djuree válasza Dobi 562 (#21848) üzenetére


Djuree
félisten

"-az ellenfél PZ IV-ese a saját testével védte a VK3601H társát, mikor hátba kaptam őket. Ilyet 8000 csata alatt csak nagyon ritkán láttam!"
nálam ez alap, ha a taktika úgy kívánja. én beállok pl. olyankor a másik tank elé hogy takarjam, ha neki alig van élete, én meg fullon vagyok, persze úgy hogy ő is ki tudjon lőni tőlem.
velem mondjuk még senki nem csinálta hogy beállt elém. legalábbis védelmi célból, úgy már igen, hogy ne tudjak lőni, nehogy enyém legyen a frag. na ilyenkor jól telibe szoktam lőni az idiótát aki beáll elém.
sőt ha ki kéne menni takarásból kiszedni valakit és írok a full hp-s társnak hogy ugyan menjen már ő, mert nekem 10% hp-m van, erre visszaír hogy menjek én :W
a wot-osok 80%-ának fogalma sincs a taktikáról...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.