Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) GaburroSan válasza Akos96 (#20749) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

"V" gombbal lehet HARDCORE-ra váltani a játékban és valszeg te is megnyomtad! :D

(#20752) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.
En is elkezdtem jatszani egy ideje, napi 1-2-3 orat jatszogatok. Nem veszem nagyon komolyan, kikapcsoldasnak nagyon oke :)

Ott is gzbotii a nick-em.

A mai eredmenyem :D :

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20753) mynames válasza Akos96 (#20749) üzenetére


mynames
senior tag

Megnyomod a C-t (ha jól emlékszem) és visszakapod...

(#20754) Chris0321 válasza jano_77 (#20748) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem teljesen más mappában van és úgyis megy. Én a settingsel indítom és amint már írtam, ha azt akarod nyisson meg a böngésződben egy oldalt, akkor fentről a harmadik sorban kiválasztod a böngésződ típusát. A nyolcadik sorban tudod beállítani, hogy hány órát jegyezzen meg egyszerre, én 16-ra állítom. Így egy teljes napom megjegyzi ha reggel játszom, este is benne lesz az első csatám és meg tudom nézni az aznapi statom. A database off-al nem kell foglalkozni.

(#20755) Akos96 válasza GaburroSan (#20751) üzenetére


Akos96
senior tag

Üzenetírás közben tűnt el, meg is lepődtem. Ott alószínüleg megnyomtam a V-t. :D

Amúgy ez tényleg elég hardcore, hardcoreabb mint egy valódi világháborús tank. :P

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#20756) Szilu


Szilu
tag

1901-et sebezni tier5 csatában úgy, hogy a 14 társ összesen 2051-et...

...megfizethetetlen. (csataido: 4 perc)

A többire ott a MC.

(#20757) diegho


diegho
nagyúr

No elkövettem egy max hp-ról tk-zást. Egy IS-3 aki kör elején bejött elém keresztben, miután kikerültem és beálltam a helyemre O704-el, hogy nézzem mines hegyre felmenőket mögém állt és elkezdett tolni, beletolt egy sziklába. Megkértem fejezze be, nem fejezte és még ő magyarázott, hogy én ne blokkoljam őt?! Nagy nehezen kiszabadultam, de csak jött rám, rálőttem, tovább tolt és magyarázott, hogy blocker és team damager vagyok?! Majd kilőttem, be is kékültem a kis gyökér miatt, de nem értem miért jó ez neki, kiválasztja xvm alapján a csapatban legnagyobb eff-es játékost és elkezdi elcseszni a játékát, majd mikor kilőttem ott örül magának, hogy most fizethetek majd neki. No ez már kicsit beteg. A csatát mellesleg megnyertük.

(#20758) Scheffer


Scheffer
tag

Tier 8 Bajnok századra keresek lelkes jelentkezőket.

Követelmények:
- 54% feletti győzelmi arány.
- 1600 pont feletti effi.
- TS3 használata.

Szükséges tankok: IS-3, T32, AMX50 100, AMX13 90, Lorraine155 50, GW Panther > T-44, M26 Pershing, KT, KV-4, VK4502, M12, S-51, SU-14 > TD és prémium tank

(#20759) echterion válasza diegho (#20757) üzenetére


echterion
nagyúr

Vannak még idióták...meg sajnos szenvedők is. :U

**********

(#20760) Gyuri27 válasza Scheffer (#20758) üzenetére


Gyuri27
félisten

No. Ez nem reklám oldal. Arra ott az off topik.
Másrészt jobb lenne ha megnéznéd, megnéznétek a jelentkező mit tud. Mert lehet, hogy az össz teljesítménye
nem éri el az általad leírtakat. Viszont t8-ban elverne mint szódás a lovát.

Amd - Radeon - Ryzen

(#20761) Napfénysüti válasza Gyuri27 (#20760) üzenetére

Én mindig nézem ezeket a brutál követelményeket. De legalább nekem nem kell klánoznom. :DDD

Més que un club!

(#20762) #21346560 válasza Gyuri27 (#20760) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mondjuk nem akarok bajnokozni, de tudom magamról, hogy a játékban az első 5000 csatámat elbohóckodtam, és bizony ennek az eredménye eléggé kihat a többi csatámra.
Viszont a planetwot szerint mostanában minden napom 1600 felett van (van 2850-es is).
Tehát abszolute úgy van, ahogy te is írod, hisz ha az első 5000 csatámat is tudatosan az effire építve játszom, akkor simán 1600 felett vagyok, ellenben a mostani gyenge 1400-as eredményemmel :B

(#20763) diegho válasza Napfénysüti (#20761) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez sokak szerint a játék elindításának követelménye kellene, hogy legyen, nem ám klánozni stb.

Ezt az eff-re épített játékot magyarázzátok már el! Ez a capelek amennyit csak lehet a többi nem érdekel? Én a sebzek amennyit csak lehet elve vagyok, egész jól bejön.

[ Szerkesztve ]

(#20764) Plasticbomb válasza #21346560 (#20762) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Meg, ha nem is bohóckodod el annyira, mint mondjuk én, de nem egy új accountot nyitsz csak azért, hogy egy tankkal se legyen kicsi az effed, akkor a kis tankokkal rossz lesz az efed, a későbbi nagy tankos eredményekhez viszonyítva. Pont tegnap este beszélgettük ezt öcsivel, és ma meg is tapasztaltam. KV-2vel, (ami akkoriban még KV volt) most olyan köröket megyek IS-3 és T34 után, hogy lesek. Dettó, M8A1el durván alázósra sikerült a mai nap. Top tankok KV-1S meg KV-1 s én M8A1-el többet irtottam, mint a toppok együtt... S csak esik le az állam...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#20765) Chris0321


Chris0321
addikt

Szeretnék megkérdezni egy szakembert, hogy ez milyen ágyú ezen a kedves és hasznos csapattárs tankján aki a csata elején szépen beparkolt az egyik sarokba "védeni".

Plusz egy régi kép, lemingek márpedig nincsenek címmel.

Az XVM csak a betöltőképernyőn írja ki a nyerési esélyeket, mert az alt-al felhozható csapatlistán vagy min nekem nem írja ki. Ez csak azért zavar, mert netezni szoktam míg betölt a játék és le szoktam maradni róla.

[ Szerkesztve ]

(#20766) Napfénysüti válasza diegho (#20763) üzenetére

Oké hogy nem agyhalottaknak kéne játszani de a ló túloldalára sem lenne értelme átesni hogy ki játszhasson a játékkal és ki nem. :N

Més que un club!

(#20767) #21346560 válasza Chris0321 (#20765) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem az Alt-al felhozott listán van, hanem a Tab-bal felhozott "listán".

(#20768) Imilenni válasza Chris0321 (#20765) üzenetére


Imilenni
addikt

a KV-1 "troll" (122 mm U-11) ágyúja van a rajta

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#20769) Chris0321 válasza #21346560 (#20767) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, elírtam a billentyűt. :B

(#20770) kanyipicske


kanyipicske
tag

végre megvan az ász T29cel!:))

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#20771) echterion


echterion
nagyúr

Megvettem a StugIII-at, mert kicsit unom már a heavy-ket. Erre most a 10,5-es HE ágyút raktam fel a Hetzerről. Jó lesz ez, vagy valamelyik másikat érdemes rárakni?

**********

(#20772) Vikthor válasza echterion (#20771) üzenetére


Vikthor
nagyúr

a kukába a 105mm-essel és elő a 75mm hosszú ágyút. Annak jó a pen-je és a sebzése sem rossz!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#20773) Vikthor válasza echterion (#20771) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez kell a StugIII-ra:

Tier VI 7,5 cm StuK 42 L/70 135/135/175 150/194/38 13.33 rate of fire

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#20774) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Óvatosan az eff méricskéléssel! Találkoztam én már 2000 fölötti eff értékű játékossal aki leszarta a csapatot, megvárta hogy tiszta legyen az út és elment foglalni, ezért a 2100 körüli effjéhez 51% win ráta társult.

Olyan 1200-ig úgy tornáztam fel az effem, hogy csaták végén még beálltam pár foglalópontért a körön belülre, aztán rájöttem hogy ettől nem leszek jobb játékos. Szerencsére kitalálták a eff számítás újabb képletét ami már nem veszi annyira figyelembe a cap/def pontokat, így tudatosan elkezdtem leépíteni a csatánkénti foglalást, csak akkor állok be foglalni ha nincs más esély nyerni, ilyen pedig gyakorlatilag nincs is. Azért védő pontok még néha összejönnek, mert vagyok olyan marha hogy az ellenfél bázisától is visszamenjek védeni.

Így most 1400 az effem a régi számítási módszer szerint, az új szerint 1370.

Csatánkénti foglaláspont: 1,37 (ezen még van mit ledolgozni)
Védő pont: 1,23

Egyébként az eff értékem már nem igazán fog nőni szerintem vagy csak nagyon lassan, elértem a határaimat, a győzelmi arányom viszont fejlődik, nemsokára elérem az 55%-ot.

(#20775) emre válasza Dobi 562 (#20774) üzenetére


emre
veterán

Ha abbahagynád a stock tankokkal a fejlesztésnek álcázott szopást akkor bizony növekedne az eff értéked.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#20776) kanyipicske válasza kanyipicske (#20770) üzenetére


kanyipicske
tag

Emlegetett szamár a STUGra is meglett az Tank Ász:))

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#20777) BlackB1rd válasza kanyipicske (#20776) üzenetére


BlackB1rd
csendes tag

SU-85re kb. mennyi?

(#20778) BlackB1rd válasza kanyipicske (#20776) üzenetére


BlackB1rd
csendes tag

Dupla post...
Ám lehet téged öltelek meg ma :D

[ Szerkesztve ]

(#20779) ollie


ollie
MODERÁTOR

Direct hits: 8
Penetrations: 7
Damage caused: 270

Yeaaahhh!!!

T32-vel volt egyébként.

***

(#20780) Stauffenberg válasza echterion (#20771) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Arra a hosszú cső kell. Mindent átüt és rohadt gyorsan köpi az ólmot. Ha nem figyelsz akkor a csata felére kifogysz a lőszerből, szóval érdemes vele jó helyre lőni (próbáld felgyújtani az ellenséges tankokat vagy legalább is gyenge pontokat támadni, hogy a lehető legtöbbet érje a lövés).

Sajnos szerintem ez a StugIII gyengesége, hogy csak 36 pukkantót tud magával vinni és a gyors újratöltés, pontosság meg az áthatolás miatt az ember késztetést érez, hogy szinte meglocsolja az ellenséges tankokat.

(#20781) echterion


echterion
nagyúr

Azt mondjátok, hogy ez az eff főleg a foglalástól / védéstől függ?

(#20780) Stauffenberg: Akkor még ezt is ki kell fejlesztenem, aztán jöhet a próba. :))

[ Szerkesztve ]

**********

(#20782) homeless09 válasza ollie (#20779) üzenetére


homeless09
őstag

Botrányos rossz lövege van :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#20783) ollie válasza echterion (#20781) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem. Azt mondjuk, hogy a foglalással a legkönnyebb növelni.

***

(#20784) Enzolord


Enzolord
addikt

Kinek mi a véleménye páncélvadászatból, ISU152/ T28 Prototype ?
Melyik a jobb??

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20785) homeless09 válasza Enzolord (#20784) üzenetére


homeless09
őstag

Imádom az ISU-t. Szerintem brutális jó TD.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#20786) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne hogy lehetseges felborulni tankkal, esetleg felboritani valakit? Mert tegnap volt egy csatam ahol e-50en belerongyoltam 56km/hval egy PhanterII oldalaba es az oldalara allitottam hogy csak az egyik lanctalp ert le. Kb 45fokos szogben dolt a tank, de felboritani nem tudtam. Igy toltam szerencsetlent amig ki nem fileztem :). Szoval valaki mar latott felborult tankot???? Replay van ha valakinek kell :)

Miert?????

(#20787) homeless09 válasza Snakeiboy (#20786) üzenetére


homeless09
őstag

Mivel a 8.0 patchben jött a fizika, ezért lehetséges :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#20788) Bingisz válasza Snakeiboy (#20786) üzenetére


Bingisz
addikt

Fizika van az új patch óta, de felborulni nem lehet.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20789) diegho válasza Dobi 562 (#20774) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ma Marmist-el találkoztam ellenfélként live oaks-on, ő 50B én O268, természetesen a csatában nem találkoztunk, de mivel náluk az összes heavy velem szemben volt, csak ő lehetett az, aki A1-be szépen berohant és néha mikor kedve volt kibújt és lőtt párat. Nem ölt meg egy tankot sem, úgy szedte ki a csapatom, nagyon simán nyertünk, pedig az ellenfélnél több tier10 tank volt és még afk is volt nálunk. Láttam én már őt többször játszani és tipikusan leszarom a csapatot játékos, ha vállalt volna 1-2 lövést sokkal szorosabb lehetett volna, de megvárta szépen amíg a csapata elhullik. Mondjuk ő eff-ben elég gyenge, meg sebzésben is, csak a win rate ami magas, de a hajára kenheti, ha egyedül van és nem tud eleget sebezni.

(#20790) bullseye válasza Enzolord (#20784) üzenetére


bullseye
addikt

ISU eleinte szenvedés, mert nagy, lassú, védtelen, és az örökölt ágyúi bénák (nekem az elődjén sem "működött" a HE úgy mint másoknak).
De ha megvan a rendes ágyúja csak azért nem fél tőle mindenki, mert sok a hülye... (meg mert szeret néha 0pen-eket dobáni)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20791) Snakeiboy válasza Bingisz (#20788) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

homeless: most jol ellent mondtatok egymasnak.

Most akkor mi is van?

Miert?????

(#20792) mynames válasza Gyuri27 (#20760) üzenetére


mynames
senior tag

+1 eztem! :D És egyetértek!
---
BDR után az ARL mennyire jó? Gyorsabb valamivel? Mert a BDR tetű lassú...

[ Szerkesztve ]

(#20793) -kdM- válasza Snakeiboy (#20791) üzenetére


-kdM-
senior tag

én IS-t láttam pz IV-be rohanni és az is csak kb 45 fokig borult meg, szerintem ez a max

(#20794) homeless09 válasza Snakeiboy (#20791) üzenetére


homeless09
őstag

Félre fogalmaztam kicsit elnézést :D Szóval a kolléga jól mondta, addig tud billenni a tank maximum :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#20795) ollie válasza bullseye (#20790) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Isu elé nem szívesen kerülök, mert gyakorlatilag mindig sebez a HE miatt.

***

(#20796) Bingisz válasza ollie (#20795) üzenetére


Bingisz
addikt

A BL10 nem ap ágyú??

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20797) nyunyu válasza Stauffenberg (#20780) üzenetére


nyunyu
félisten

Sajnos szerintem ez a StugIII gyengesége, hogy csak 36 pukkantót tud magával vinni és a gyors újratöltés, pontosság meg az áthatolás miatt az ember késztetést érez, hogy szinte meglocsolja az ellenséges tankokat.

Multkor anyaztam Hellcattal egy durvabb meccs vegen, hogy a rakba kellett 3 loszer egy 250HP-s VK3001 oldalaba, mire a replaybol rajottem, hogy elfogyott a nalam levo 24 AP, aztan a maradek 6 HEt kopkodtem.

Masfelszer annyi loszerrel felszerelheto Sluggerrel persze ilyen nem fordult elo, de azt nem kedveltem, mert joval lomhabban mozog.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20798) Szilu válasza diegho (#20789) üzenetére


Szilu
tag

"win rate ami magas, de a hajára kenheti, ha egyedül van és nem tud eleget sebezni"
Ha mindig leszarna a csapatot es nem tudna eleget sebezni, akkor a win rate-je sem lehetne magas.

Szerintem a csapatot leszarokra sokkal jellemzobb a forditott allas, magasabb eff, kisebb win rate. Ugyfest kivetelek mindig vannak, de a legjellemzobb hogy a ket ertek egyutt mozog. :D

(#20799) Dobi 562 válasza diegho (#20789) üzenetére


Dobi 562
addikt

1670-es effje volt neki amikor 5 napja találkoztunk, 74%-os win rátával. Nem tudom te mi szerint sorolod be a játékosokat, de ő nem tartozik a nagyon gyengék közé statjai alapján. Az meg, hogy abban a csatában nem ment neki az nem mérvadó szerintem.

Lehet te az eff értékedre gyúrsz, ő meg a győzelmi arányára. Nekem is most már fontosabb a győzelem, mint az eff érték.

-------------------------------------------------------

(#20800) xLt`: vbbb fórumtárs lesz a te embered. :)

[ Szerkesztve ]

(#20800) xLt`


xLt`
tag

Nincs valakinek esetleg elfekvőben garázshelyes/kistankos promo kódja?
Megvásárolnám :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.