Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) diegho válasza Plasticbomb (#20898) üzenetére


diegho
nagyúr

Én meg azért kérem a képet, mert a hivatalos fórumon van MM bugokat jelentő rész és ezt oda kéne tenni.

(#20902) ollie válasza diegho (#20897) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem oké. Szerintem te is tudod, hogy nem ezt értettem az alatt, amit írtam.

***

(#20903) Xmodule válasza Napfénysüti (#20900) üzenetére


Xmodule
őstag

okés mehetunk majd egyutt. holnap delelött fent leszek reggel olyan 8 tol. de felvehetsz a jatekban es akkor latod ugyan ez a nevem ott is

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20904) Iron Funeral válasza Tüzi (#20871) üzenetére


Iron Funeral
őstag

ok, lepattant a homlokpáncélról, noobject704 így nyeri meg neked a meccset, hogy nem jó helyre lő.
Béla szintén taktikai zseni, ne keverjük már a rossz játékot az ágyú átütésével. :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#20905) diegho válasza ollie (#20902) üzenetére


diegho
nagyúr

A legjobb megoldás az túl bonyolult lenne, mert ami számít:
- adott tank moduljai, mert nem mindegy, hogy stock vagy elite
- adott tankkal elért eredmények
- adott tankkal lejátszott körök száma

Ezek sokkal fontosabbak, mint egy globális win rate.

(#20906) Napfénysüti válasza Xmodule (#20903) üzenetére

Oké felveszlek. Viszont én meg pont délelőttös vagyok a héten. :(

Més que un club!

(#20907) Plasticbomb válasza diegho (#20901) üzenetére


Plasticbomb
addikt

No, ezt nem is tudtam. Mondom majd öcsémnek is!

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#20908) vv5204 válasza nyunyu (#20875) üzenetére


vv5204
senior tag

és AlexWolf

Köszönöm a válaszokat! ;)

(#20909) Enzolord válasza echterion (#20864) üzenetére


Enzolord
addikt

2 platoon társamnak van SP, és itt nem a méltán híres zeneművészre gondolok, de nem igazán szeretik..
Kreditet jól hoz, de mednek borzasztó lassú , kicsit sebez, kevés az élete..
Viszont egy csomó 0 damaget lehet rálőni a kötényezés miatt..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20910) Arpee78


Arpee78
senior tag

HE/RRO lövedék lepattanhat erősen döntött páncélról? Ugyanennek számít a páncéldöntöttség az átütés számításánál? Forrásmegjelöléssel ha lehet.

(#20911) Paul119 válasza bullseye (#20790) üzenetére


Paul119
addikt

nekem sem.. az a HE ágyú egy kalap szar,2x láttam vele eddig 700 dmget akkor heat lőszerrel lőttem az is3ra ennyi..amúgy meg 200 -300at köpköd és ámen m103 seggébe és 325öt lőttem na jó mondom ebből a fos kupacból most lett elegem

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20912) Enzolord válasza Tüzi (#20878) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉS ha megnyerik, akkor meddig lehet akciósan beszerezni a cuccot?
Mert el kell kezdeni gyűjtögetni rá..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20913) Napfénysüti válasza Enzolord (#20909) üzenetére

Elinte tartottam az SP-től de most már hogy nagyjából tudom mit kezdjek vele nem rettenek meg. :)
Viszont ár/érték arányban szerintem nem rossz gép mert mégse 12.000 arany az ára.

Més que un club!

(#20914) Szilu válasza diegho (#20897) üzenetére


Szilu
tag

Melyik szazadban menne elore a tier1 spottolni? :D
Manipulalni amugy lehet hogy konyebb a gyozelmi aranyt, a kerdes csak az, hogy mi ertelme?
Az egesznek mi erteleme? Akinek sok mindene jo, az valoszinuleg jol is jatszik, nem csak a manipulal. Amugy meg aki fesziteni akar az menjen 1vs1-et ESL-ben, es ott kiderul mennyire kiraly. A tobbinel meg elegedjen meg azzal, hogy tudja, o hogyan erte el azt az eredmenyt. Itt mindenki azt varja, hogy a sajat erdemeit elismerjek, de a masikera ramondhassa milyen egyszeru oknal fogva alakult ugy. Kit erdekel?
Sokan magyaraznak szakaszrol meg klanrol. Hat en keves olyan klanban voltam, ahol erdemben fel lehetett volna nyomni egy jatekos statjat, akar effben, akar winrate-ben. Ritka az olyan, hogy sok jo jatekos sokat jatszik par benaval, hogy jo legyen azoknak valamilyen erteke. Ezek a kulonc esetek nem mervadoak.
Magas winrate jo effel, nagyon valoszinu, hogy jobban teljesit kritikus helyzetben mint az alacsony winrate, rossz effel. Vannak atmenetek, vannak kivetelek, de szerintem tul nagy jelentoseget tulajdonitotok ennek az e-penisznek.

[ Szerkesztve ]

(#20915) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. október 24. 13:00:06
Vehicle: IS-7
Experience received: 2 342 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 51 988
Battle Achievements: Steel Wall, Mastery Badge: "Ace Tanker"
nem prémes

5800 dmg :))

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20916) Enzolord válasza Paul119 (#20915) üzenetére


Enzolord
addikt

5800 damage, és csak 2342 a TP 2xesszorzóval?
Ez nem kevés egy kicsit? VAgy ennyire nem jutalmaz bőkezűen prém nélkül?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20917) Paul119 válasza Enzolord (#20916) üzenetére


Paul119
addikt

én sem értem egészen,tényleg kevés a tp:( dmg upon spoting meg 1350

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20918) Enzolord válasza Napfénysüti (#20913) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, jól hoz, ezzel nincs is baj.. CSak a játékélmény, ami nem az igazi...
Bár a Löwe is szokatlan volt eleinte, de most már imádom..
Viszont Te hol lövöd azt a ... SP-t, hogy sebezd biztosan?
Mert nekem 5 lövésből tegnap 3ra azt mondta, hogy penetration, Zéró Damageval..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20919) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok

A tegnapi nap során megvettem a VK3001 H és Tiger tankokat.
Segítségeteket kérném abban, hogy milyen berendezéseket - töltésgyorsító, célzásgyorsító, álcaháló, stb - érdemes felhelyezni a két tankra. Illetve a két nagyobbik Shermanra is érdekelne ugyan ez, mert azok is tervben vannak megvételre E2 ill. E8?

Köszönöm :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20920) Enzolord válasza Paul119 (#20917) üzenetére


Enzolord
addikt

Mennyit lőttél ki, és mennyit sebeztél?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20921) Paul119 válasza jano_77 (#20919) üzenetére


Paul119
addikt

tigrisre töltés gyorsítás, venti,meg vizes lőszer rekeszt 3001re is mehet ugyan ez 7tankos sebesítettem meg 5 öt ki lőttem

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20922) Napfénysüti válasza Enzolord (#20918) üzenetére

Például a tornyán van az a duplacsövű bizbasz és ott.
Na meg a lower hullja is átlőhető:
SuperPershing armor

Més que un club!

(#20923) Paul119 válasza Napfénysüti (#20922) üzenetére


Paul119
addikt

illetve a torony és a test közé is be lehet piszkálni:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20925) Enzolord válasza Napfénysüti (#20922) üzenetére


Enzolord
addikt

Köszi az infot, raktam fel damage zonet a tankokra, de az SP nem volt közte...
így azért egyszerűbb lesz elkapni a kis ...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20926) jano_77 válasza Paul119 (#20921) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm

Ezek szerint könnyen kigyullad mindkettő? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20927) Paul119 válasza jano_77 (#20926) üzenetére


Paul119
addikt

nekem a tigris hála égnek annyira nem égett inkább a lőszeres rekesz mondott sokszor unalmasat,azért ajánlottam rá vizes lőszaros rekeszt

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#20928) ollie válasza diegho (#20905) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát igen, a Tiger H-val én mindig a rossz játékosok közé kerülnék, ami nem lepne meg. :)

(#20910) Arpee78: a HE is pattanhat, igen.

(#20915) Paul119: omg, 5800 damage elég volt az ace tankerhez? Nekem 4800-at kellet csinálnom T32-vel ehhez...

(#20918) Enzolord: én a bal oldali kupolát szoktam lőni (ahonnan lelóg a puskacsövű), ott mindig sebez.

[ Szerkesztve ]

***

(#20929) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Lassan ( még 4K xp ) és kifejlesztem az OB212-t de nagyon hezitálok , hogy megvegyem e vagy sem ? Az S51 így fullosan nagyon bejön lehet ve szépen aratni és mivel ugyan az az ágyú van a 212-n is így nem látom sok értelmét. Valkinek van esetleg tapasztalata a 212 vel ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20930) vhw válasza jozefgucci1 (#20929) üzenetére


vhw
addikt

Csak vess egy pillantást az ágyú adataira, egyik és másik gépnél, a 212-nél jobb lesz a töldési idő, a pontosság, másrészt több lesz bele a lőszer (ami tudomásom szerint könnyen ki szokott fogyni az S-51ből.)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#20931) Enzolord válasza vhw (#20930) üzenetére


Enzolord
addikt

Ugyan úgy, mint az IS8- IS4 párosításban, az IS4ben ugyanaz az ágyú gyorsabb, és több skuló megy bele..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20932) ollie válasza Enzolord (#20931) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igaz, bár nem az ágyúba, hanem a tankba fér több skuló. :)

***

(#20933) diegho válasza Enzolord (#20931) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindkettőbe 30 fér, szóval nem jó a példa.

(#20934) bullseye válasza jozefgucci1 (#20929) üzenetére


bullseye
addikt

Rengeteg lőszert visz, ami gáz, ha nem prémiumos vagy, mert ha a randomisten sok mellét ad, mínuszba mehetsz. De azért jó, hogy még a csata végén is van skuló...

de pár napot mindenképpen várjál, hátha olcsóbb lesz péntektől

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20935) Enzolord válasza ollie (#20932) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez is igaz, és egy harckocsi bu*i kedves Barátom meg is magyarázta, hogy azért gyorsabbak a töltők, illetve IS4ben 1 töltő, mert nagyobb a torony, jobban elfér.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20936) homeless09


homeless09
őstag

Na a vk3601H egész jó ezzel a 8,8-as gunnal. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#20937) Zeratul válasza jozefgucci1 (#20929) üzenetére


Zeratul
addikt

Sajna nincs más út a tier8-ra csak a tier7-en át.

WHV: elég nehéz azért kifogyasztani azt a 12 skulót ha nem vaktában lövöldözöl.

[ Szerkesztve ]

(#20938) Snakeiboy válasza diegho (#20897) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Minden szamitasi modszert lehet manipulalni, szoval nem kene rogton lehurrogni ha valaki valamit javasol. Mondj jobbat es meghajlunk elotted MESTER :R . Ezenkivul azert ritka lenne aki pont erre alna ra es ossze is jonne neki a mas eff igy szoval szerintem elfogadhato hogy 15 jatokos kozult egy retardalt lenne aki csak a Wt tudna nyomni.

Miert?????

(#20939) Enzolord válasza diegho (#20933) üzenetére


Enzolord
addikt

EZt nem egészen értem, régen, mintha több skuló ment volna bele, és gyorsabban is lőtt volna.. Vagy csak rosszul emlékszem..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20940) Fel


Fel
addikt

Pár kép az új amcsi tankokról: [link] T69, T57 Heavy, T54E2.

diegho: Egyelőre semmi infó nincs róluk. Csak megszellőztették ezeket a képeket, hogy tudja a nép, lesz ilyen is.
Remélem a T29-től és a Pershingtől..

[ Szerkesztve ]

(#20941) diegho válasza Snakeiboy (#20938) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem akarok változtatni semmin.

Fel honnan fog indulni az új ág? Melyik tanktól?

[ Szerkesztve ]

(#20942) Enzolord válasza Fel (#20940) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez mikortól várható?
Gondolom, a T29nél válik ketté a két heavy ág..
VAgy hoznak még pár tankot..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#20943) jano_77 válasza Fel (#20940) üzenetére


jano_77
nagyúr

Arról esetleg nincs infód, hogy a német VK3001 H ágon lesznek-e újabb tankok?
Mostanában hallottam egyik haveromtól, hogy várható és akkor ha meg van már a VK3001 H, akkor kaphatok majd vmi plusz lóvét vagy egyéb bónuszt. Állítólag ilyenek szoktak lenni, ezért kérdeztem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20944) Arpee78 válasza ollie (#20928) üzenetére


Arpee78
senior tag

"a HE is pattanhat" A wiki-ben ez nincs, sőt ennek ellentmondó szövegek vannak ott. Nem téveszted össze azzal az esettel amikor az erős páncél miatt a robbanás ereje nem elegendő a sebzéshez?

Előfordulhat, hogy a lövedék a páncélnak ütközés után nem robban fel, hanem továbbcsúszik/pattan ha alacsony szögben kapja el?

Snib álláspontja(valami nagy tudor és Wiki szerkesztő): I tested that rather extensively, seems impossible even from the most extreme angles. HE does not bounce or ricochet (prove me wrong).

IRL pattanhat a HE, de játékban ez nem tiszta.

(#20945) Bingisz Hajrá! Van sokféle tankom, délután beléphetek egy rövid tesztre.

[ Szerkesztve ]

(#20945) Bingisz válasza jano_77 (#20943) üzenetére


Bingisz
addikt

A 3002 DB után fog jönni majd a második német med ág.
De szerintem csak az amcsi heavyk után, mert ezekről még képek sincsnek.

Arpee: Ki kell próbálni és kész :K

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20946) jano_77 válasza Bingisz (#20945) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt szomorúan olvasom, mert azt hallottam, hogy a 3002DB egy hulladék tank, ezért nem szándékoztam megvenni. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#20947) Bingisz válasza Arpee78 (#20944) üzenetére


Bingisz
addikt

Estefelé leszek csak :(

Azt viszont tudom, hogy az is4 ágyúval HE-vel lehet spalsht lőni. De hogy lepattanni az kicsit félreérthető, mert van amikkor m7 priest folyton lövi a kv5-ömet de nem sebez semmit. Vagy beledurrantani egyet a t32 lövegpajzsába. Ezeknél fordult már elő olyan hogy csak pöffent a tank egyet ( tompábbat mint amikor ap-vel kapsz lepattanót), de nem történt semmi.

Azaz pont az amit írsz: A robbanás ereje nem elég a sebzéshez. Ez gyakorlatilag már lepattanás nem?

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#20948) Mcray válasza jano_77 (#20946) üzenetére


Mcray
senior tag

Annyira hulladék hogy teljesen stock állapotban használva 2000 eff értékem van rajta, míg a legjobb kedvenc tankjaimon csak 1600...

Az eleje, megfelelően beforgatva egyik csatában Tiger P és másik VK DB 9+9 lövéséből 8+7 lövést lepattintott.

Engem meggyőzött és alig várom hogy teljesen elit legyen.

Bár minden tank ilyen hulladék lenne alap állapotban.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#20949) virkir válasza Fel (#20940) üzenetére


virkir
veterán

Vannak találgatások és állítólag a heavy ágon már hetestől a med ágon meg hatostól várhatók így inkább az E2, M7 ágak is lehetségesek.
Régebben arról is volt szó, hogy a T23 majd valamikor visszakerül így meg valószínűbb az a variáció ami írtam mint a T29-nél szétválasztani az ágat.
Van egy ilyen találgatás az orosz fórumon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#20950) belaazallat válasza jano_77 (#20946) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Én nem rég fejlesztettem ki vele a Panther-t. Nekem tettszett. De lehet bennem van a hiba, mert én nem rohanok folyton előre, és nem érzem benne sebezhetetlennek magam, tehát megfontoltan játszom, gyakran túl kevés rizikót vállalva.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.