Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) Xmodule válasza diegho (#16246) üzenetére


Xmodule
őstag

96milla free xp omg. mit csinalsz ennyivel?:D mennyit jatszol ?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16252) Enzolord válasza Xmodule (#16251) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez a jó a test szerverbe, adnak annyit, amennyit csak kell.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16253) Zeratul válasza Xmodule (#16251) üzenetére


Zeratul
addikt

Test szerveren mindenkinek ennyi jár.

(#16254) Enzolord válasza Zeratul (#16253) üzenetére


Enzolord
addikt

Csak bosszantó visszatérni a valós életbe a normál szerverre.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16255) diegho válasza marked one94 (#16248) üzenetére


diegho
nagyúr

4. csata szintén 3200, mert capeltek ezek a majmok még teszten is, pedig ott volt előttem az E4, amibe még kettőt minimum lőttem volna... 10-5 volt az állás a végére. Annyira utálom ezeket a buta oroszokat, egymást lövik, öngyilkosok lesznek és foglalják a helyet a teszten azok elől, akik tényleg tesztelni akarnának.

Csak bosszantó visszatérni a valós életbe a normál szerverre.. 315k free-m és 75m kreditem van a rendes szerveren :B

[ Szerkesztve ]

(#16256) Djuree


Djuree
félisten

hát ma nem megy mle46-al, de a rohadék wg is olyan meccsekbe rak ahol még esélyünk sincs, eddig mind 50% alatt volt jóval, egy volt talán 46%. 10-ből 2-őt nyertünk.
tegnap kellett volna, tegnap a wg engedte az xp szerzést, ma nem. szerencsém sincs, amerre megyek mindig szembe jön 2-3 top tank és hamar bedarálnak.
nembaj rohadjon meg a wg ott ahol van, nem váltok át xp-t ha beledöglök sem..

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16257) vbbb


vbbb
őstag

Győzelem!
Csata: Sand River 2012. szeptember 23. 11:10:48
Jármű: T-34
Szerzett tapasztalat: 2 958 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 34 009
Csatában elért Achievement: Top Gun, Elit lövész, Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Kezdődhetne ennél szebben a reggeli első játék? Az utolsó is a T-34-85 előtt! :)

(#16258) Gyuri27 válasza diegho (#16250) üzenetére


Gyuri27
félisten

Atya ég. Nem kevés sebzés.
A költségek, hogy alakultak?

vbbb: ennyi acsira 34k? Vicc. Leveszed a lőszer árát nem marad szinte semmi.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#16259) marked one94 válasza Gyuri27 (#16258) üzenetére


marked one94
őstag

Ha leveszed a lőszer árát kb marad még 30k credit :D ez a orosz T-34 ;)

You'll Never Walk Alone

(#16260) Fel válasza Gyuri27 (#16258) üzenetére


Fel
addikt

A kreditet nem acsira adják... :U

diegho: Egyébként figyelted, hogy a teszten mindig csak az EU pléjerek művelik azt, hogy rohannak a foglalásért..

[ Szerkesztve ]

(#16261) Xmodule válasza Enzolord (#16252) üzenetére


Xmodule
őstag

jaaa:-) igy mar ertem

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#16262) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Egy ilyen pc-n mennyire jól futna el a WoT?
AMD Phenom II X6 1045T AM3 2,7GHz
Kingmax 4GB DDR3 1333Mhz
Sapphire Radeon HD4670
Többi talán nem lényeges!

magyarsrac

(#16263) Enzolord válasza vbbb (#16257) üzenetére


Enzolord
addikt

Ja, az orosz T34? Szép..
így már értem a t34-859s mondatot.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16264) csaabz válasza [HUN]Dani (#16262) üzenetére


csaabz
őstag

Jól menne, de igazából attól függ, milyen felbontáson....

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16265) vbbb válasza Gyuri27 (#16258) üzenetére


vbbb
őstag

Ne viccelj, nincs is T34-em. :)

(#16266) [HUN]Dani válasza csaabz (#16264) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Mondjuk tök fullon.

magyarsrac

(#16267) csaabz válasza [HUN]Dani (#16266) üzenetére


csaabz
őstag

A tök full az egy felbontás? :))
Egyébként minden maximimra állítva nem menne. Főleg hogy a játék az nvidiát preferálja.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16268) [HUN]Dani válasza csaabz (#16267) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Akkor legyen 1920*1080. Csak azért kérdeztem, mert lehet vennék egy ilyesmi gépet majd.

magyarsrac

(#16269) csaabz válasza [HUN]Dani (#16268) üzenetére


csaabz
őstag

FullHD-hez kevés lesz a proci is, mert hiába 6 magos, a játék nem használja ki. Az órajel (2.7Ghz) meg nem lenne elég. Az ati kártya helyett ajánlanék vmi nvidiát...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#16270) Gyuri27 válasza Fel (#16260) üzenetére


Gyuri27
félisten

De azért, hogy meglegyen tenni is kell.
Ha pedig top gun volt, meg ilyen olyan lövész, meg tank ász akkor sebzett is rendesen.

Mindegy. A lényeg, hogy a kredit hozam tré (átlag user szemszögéből).

Amd - Radeon - Ryzen

(#16271) marked one94 válasza Gyuri27 (#16270) üzenetére


marked one94
őstag

Azt is vedd figyelembe, hogy ez szerintem prém nélküli kör meg T5ös tank.

You'll Never Walk Alone

(#16272) vbbb válasza [HUN]Dani (#16268) üzenetére


vbbb
őstag

Itt találod a Best Buy kártyákat teljesítményük szerint rangsorolva....keresd meg a tiedet amit szeretnél. :DDD

Ami a top-on van még olcsóbb is ahogy nézem, dollárban mellette az ára. (akkor volt ár)

[ Szerkesztve ]

(#16273) Gyuri27 válasza marked one94 (#16271) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem kimondottan erre a tankra értettem a dolgot.

Ha meg azt nézed, hogy kb mindent egyedül csinált nem túl sok. Meg ebből lejön a lőszer, javitás. Marad 24-25k és lehoza a meccset.

Amd - Radeon - Ryzen

(#16274) diegho válasza [HUN]Dani (#16262) üzenetére


diegho
nagyúr

Nagyon kevés a vga hozzá. Főleg 8.0-val lesz majd gond, ott a VGA nagyobb terhelést kap, mondjuk nálam minden maxon 35+ fps, de kikapcsoltam sniper módból a sok effektet, mert zavart, így 40+ fps van mindig.

(#16275) diegho válasza Fel (#16260) üzenetére


diegho
nagyúr

Oroszok ugyanúgy capelnek, de sokkal bosszantóbb, hogy elkezdődik a csata és mindig van egy 1k csatás orosz fattyú, aki lövi a csapatot.

(#16276) vbbb válasza Gyuri27 (#16273) üzenetére


vbbb
őstag

Megvásárolva:

A lőszerek T-34 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 952

Javítás:

T-34 jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 1 181

És prémiumos kör volt. :U

(#16277) Zeratul válasza csaabz (#16267) üzenetére


Zeratul
addikt

Magas Shader terhelés esetén az ATI-AMD jobb, márpedig a fejlesztett render kifejezetten shader zabáló.

(#16278) Atlantis


Atlantis
veterán

Tököm tele van a JagdTiger-rel. Vagy arty nyuvaszt ki vagy mellém áll egy med vagy egy francia fos és szép komótosan kilő. Olyan, mint egy arty-mágnes, pedig nem szoktam ezzel előremenni, mégis mindig tudják a szemét gecik, hol vagyok. Mondjuk tegnap és ma nem volt olyan csatám, ahol ne lett volna 4 arty oldalanként...mindenki nyomja a nerf előtt őket vagy mi a kórságért van ennyi belőlük?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16279) virkir válasza [HUN]Dani (#16262) üzenetére


virkir
veterán

Szvsz a VGA az harmatos azzal nem igazán próbálnám 1680x1050-nél feljebb mindent minimumon a többi elég.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16280) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Arra jutottam, hogy természetesen jó volna ha szép grafikán legalább 30-40 fps lenne, de nem minden áron. Nem akarok 70-80-90-100 ezer forintokat elkölteni csak azért, hogy a WoT szépen fusson, elvégre nem csak a ezzel játszom és még az is lehet, hogy gondolok egyet és itt hagyom az egészet. Most egy ennél sokkal rosszabb géppel játszom, ugyanezzel a vidi karival és az fps 25 alá sosem megy. 1920*1080 néhány beállítás közepesen a többi lowon.

Más: Az előbb PzIV-el játszottam Malinovka támadóban. Megyünk fel a hegyen az A sávban. Másik oldalon kb. 400 méterre bespotolódott egy T49. Elkezdem lőni, 3 lövésből 2 be is talált, de eltűnt. Mondom lövök azért még egyet hátha betalál. Be is talált, de nem a T49-et hanem egy SU-100-at sikerült kinyírni ami tőlem 610 méterre volt. :DDD A végére nyertünk tök simán. Kilőttem 3-at, spotoltam 3-at és sebeztem 9-et. Kaptam is egy szárnysegédet. :)

magyarsrac

(#16281) Djuree válasza [HUN]Dani (#16262) üzenetére


Djuree
félisten

VGA fos, többi elég. egy 4850 minimum kelleni fog, az egy jó kari, az 5850 előtt olyanom volt :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16282) virkir válasza Zeratul (#16277) üzenetére


virkir
veterán

Azt meg szerencsére ki lehet kapcsolni.
Szerintem ronda is meg zabálja a gépet úgy, hogy egy fikarcnyit nem ad hozzá a játékélményhez.
Kikapcsolva viszont megmarad a megszokott látvány és szerencsére kevésbé terheli a VGA-t mint most.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16283) Zeratul


Zeratul
addikt

Bal felső sarokban a GPU terhelést érdemes nézni.

[ Szerkesztve ]

(#16284) diegho válasza virkir (#16282) üzenetére


diegho
nagyúr

Nálam teszten ugyanannyi az fps maxon, mint a simán high-on, igaz a simán nem nagyon próbáltam a max beállításokat.

(#16285) [HUN]Dani válasza [HUN]Dani (#16280) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Most ilyen beállítással ennyi fps.

Teszten is játszottam egy keveset. Hasonló beállításokkal mentem és az FPS nem változott. amd athlon 64 x2 5000+, 2gb ddr2, sapphire radeon hd4670 1gb configon.

magyarsrac

(#16286) virkir válasza diegho (#16284) üzenetére


virkir
veterán

Az új renderrel nem nagyon próbáltam mert nem tetszett és nekem eléggé visszafogta a gépem mag a kazán VGA is elkezdett fűteni ugyan azokkal a beállításokkal mint a normál módba.
Igaz ez még az előzetes fizika tesztnél volt akkor meg elég meleg nyár volt.
Lehet most, hogy már be lehet jutni a tesztre megint megnézem mind a két módon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16287) ollie válasza Enzolord (#16245) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap egyik csatában szakaszban bejött 3 GW Panther, egy klánban is voltak. A legjobb 1500-effes, a legrosszabb 1000 alatt, és volt egy középen. A legrosszabb effes azzal kezdte a csatát, hogy kilőtte a másik kettőt. Én meg ez után őt, mert ki tudja, hogy mit tett volna még a csapattal.

***

(#16288) Dr_Syrex válasza ollie (#16287) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Legalább nyertetek? :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16289) ollie válasza Dr_Syrex (#16288) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Természetesen nem, mert a csapat nagy része zombi volt. Én meg T29-ben voltam a tier 8-as csatában, így nem tudtam érdemben befolyásolni a csata kimenetelét.

***

(#16290) Djuree válasza virkir (#16286) üzenetére


Djuree
félisten

mi a szarnak egy ilyen játékba új render? tökéletes a mostani is. inkább mást kéne javítani, sok mást :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16291) Djuree


Djuree
félisten

ááá mi a faszért szopat a wg?! az mle46 féláron van, de miért csak a félár feléért tudom eladni?! régen nem volt így elbaszva....meg tudnám venni a 48-at, de így nem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16292) Dr_Syrex válasza ollie (#16289) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Na igen, ez már erősen facepalm kategória :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16293) diegho válasza Djuree (#16291) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindig az aktuális ár feléért lehetett eladni, nem tudom milyen régről beszélsz, de mióta én játszok így van.

(#16294) Djuree válasza diegho (#16293) üzenetére


Djuree
félisten

igen, de most az akciós ár feléért lehet eladni tehát 300k-ért egy t7 tankot???, régen nem így volt, mert már adtam el akciós időben tankot.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16295) ollie


ollie
MODERÁTOR

Haha, előbb direkt meglőtt hátulról egy csapattárs, én KV-1S-ben, ő M8A1-ben volt. Biztos, hogy direkt csinálta, mert nem volt sehol a közelben ellenfél. Én visszalőttem, ő pukk, aztán meg írta, hogy reportol. De utálom az ilyeneket, miért lövöldözik csapattársra?

(#16294) Djuree: milyen régen? Mert amióta játszom (tavaly szeptember), így van.

[ Szerkesztve ]

***

(#16296) CptMisi válasza Djuree (#16294) üzenetére


CptMisi
őstag

Ez mindig így volt, de sebaj.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#16297) Bingisz válasza Zeratul (#16283) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez milyen kari+proci kombóval van?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16298) Djuree válasza CptMisi (#16296) üzenetére


Djuree
félisten

akkor nem tudom, de ez genyóság...ez nem akció hanem szopatás....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16299) Bingisz


Bingisz
addikt

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. szeptember 23. 14:16:02
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 2 716 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 36 131
Csatában elért Achievement: Acélfal, Védő

15-ből 14 talált, egy meg rejtélyesen eltűnt....

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16300) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez most tripla creditet ad?

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. szeptember 23. 14:33:54
Vehicle: S-35 CA
Experience received: 2 652 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 66 614
Battle Achievements: Reaper, Mastery Badge: "1st Class"

1880 damage

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.