Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) marked one94 válasza LAJTNING (#16797) üzenetére


marked one94
őstag

Köszi pont most akartam utána nézni :R

You'll Never Walk Alone

(#16802) Djuree


Djuree
félisten

aztaqrva :DDD
mountain passon mentem volna nagy lendülettel a hídról lenézni kilőni egy low hp-s tankot, erre úgy repülök le a hídról hogy öröm nézni, be is haltam egyből :DDD :C
szokni kell, a reflexek miatt biztos halok majd még párszor.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16803) vbbb válasza Rolli (#16800) üzenetére


vbbb
őstag

(#16804) Djuree


Djuree
félisten

ez az új álcázás hogy működik?
befestem mondjuk sivatagira. csak a sivatagi pályákon lesz festve? vagy lesz mindenhol, de csak a sivatagi pályákon kapok +5%-ot?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16805) myckey válasza Djuree (#16804) üzenetére


myckey
veterán

ha jó infokat kaptam.....akkor 3 különféle "évszakra" veszel és a neked kedvezőt teszi be ótómatán a gép :D :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16806) forras2


forras2
őstag

Ez most komoly? :U valamivel több mint fél óra alatt csak 29 MB jött le a frissítésből... :Y :W

(#16807) Djuree válasza myckey (#16805) üzenetére


Djuree
félisten

igen, én is így tudtam, de nem így van. meg tudod venni mind a 3 évszakra külön, de ha csak 1-re veszek akkor mi van?

forras2: nálam lejött fél óra alatt az egész :K launcherrel.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16808) myckey válasza Djuree (#16807) üzenetére


myckey
veterán

ha 1 re veszed,akkor sztm oda beteszi ahova kell,viszont a kedvezőtlen terepre nem dobja be a festést...gondolom :F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#16809) jano_77 válasza LAJTNING (#16797) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mire is jó egészen pontosan? :F (gyenge angollal rendelkezők nevében köszi előre is)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16810) diegho


diegho
nagyúr

Su100M1 a legrosszabb tank a játékban. Az egy dolog, hogy 100% camo-m van és 400m-ről 3 bokor mögött látnak... de nincs páncélzat, lassú, ágyú kitéríthetőse nincs egyik irányba sem, nincs pen, nincs dmg, nincs view range... igazából mindenből a legrosszabb van egyben.

(#16811) vbbb válasza forras2 (#16806) üzenetére


vbbb
őstag

5perc majdnem 400Mb... :DD

(#16812) jahrn válasza diegho (#16810) üzenetére


jahrn
senior tag

Azon az orosz TD agon az Su-122-54 (es az is csak fullosra fejlesztve) alatt szerintem mind elegge khmm... gagyi. Mondhatni ok az orosz JagdPanzer IV-ek, csak eppen a camo ertekuk sem olyan hajdejo. Es ugyan sokan istenitik, nem vagyok arrol sem meggyozodve h az Obj 263 annyira jo lenne.

[ Szerkesztve ]

(#16813) forras2 válasza vbbb (#16811) üzenetére


forras2
őstag

jól van, hencegjetek csak..... megmondalak anyukámnak :O :o :DDD

(#16814) .mf válasza Iron Funeral (#16793) üzenetére


.mf
veterán

Miért lenne a kettőnek "közel ugyanolyan páncélja"? JT frontpáncélja 250mm és egy bazinagy pattogós gun mantlete is van. IS8 front hull 120, turret front 201... 0.7.5-ben marhára nem volt egy szinten a páncélzatuk. IS8 csak akkor pattogott, ha csak a tornya volt kinn, hegynek fel ferdén (de ekkor a minimál gun depressionje miatt lőni sem tudott).
IS8 gyorsabb és tornya van? Naná, egyik HT-med, másik egy TD, alma-asztal összehasonlítás. JT-nek meg sokkal jobb ágyúja van.

Fel: nálam a wotlogger megy, minden statot jól olvas be, viszont a böngészős statban a kilőtt tankoknál valami katyvasz van, pl. egy kill, erre egeret rávíve valami végtelennek tűnő listát jelenít meg ugyanazokkal a tankokkal :DDD

Gaburro: ehhez képest én az előbb T29-cel Siegfried assaulton (! már ilyen is van...) kétszer pattantam közelről, emelkedő miatt még kedvezőbb szögből t59 alsó frontpáncélról... Csak pislogtam, hogy ez azért még 0.7.5-ben ment... Utána viszont a tőlem 90°-ban elforgatott tornyát simán átlőttem. Eztaddössze.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#16815) Patrick76496 válasza GaburroSan (#16699) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja úgy nincs több kérdésem. :) Mondjuk rekordnak nem rossz, prém nélkül kb 84k lett volna.

(#16810) diegho: Előbb fullozd ki, azután mondj róla véleményt. Stock-nak lehet nem mérgezett egér, annyira megy jól, mint a SU-100, ennek még több páncélja is van. Egyébként meg ezt mondtam én is a lövegről kb 2 héttel ezelőtt, de mivel mindenki a gyámoltalan német tankokat siratja, ezért nem figyelt rá senki. Nekem nagyon tetszett az a tank a teszt szerveren, 500 méterről telibe lehet lőni vele az ellenséget, lehellet pontos. Hidd el, vannak nála szarabb járgányok is, a SU-101 sokkal rosszabb a saját tier-jében.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16816) Fel válasza diegho (#16810) üzenetére


Fel
addikt

Ez egy eltévedt jószág. Tier 6-on lenne a helye, az SU-100 mellett. Az SU-101 meg jó lenne 7-esnek...
Nekem a 9-es és a 10-es tetszik. A 122-54-nek tényleg nem sok páncélja van, de a 263 egészen jó ezen a téren (még akkor is, ha a végülis gyengítettek rajta). Én végigszenvedem, mert a másik ágon a 268 egyáltalán nem tetszik..

.mf: Nálam nem akar... Elindítom és kilép. Pedig az orosz 8.0 klienssel semmi baja. Kicsomagoltam már egy új könyvtárba egy másik példányt, de így sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#16817) diegho válasza Fel (#16816) üzenetére


diegho
nagyúr

Lehet hagyom is ezt az ágat a fenébe, a 10-es is csak 550-et sebez, 8-as 320-at, 9-es 440-et és egyiknek sincs páncélja...

(#16818) LAJTNING válasza forras2 (#16806) üzenetére


LAJTNING
tag

http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.0_eu_patch.exe Patch
http://dl.wargaming.net/wot/eu/files/WoT_0.8.0_eu_setup.exe Teljes kliens

Kliens nekem konkrétan 5-6000 Kb/s-el jön fixen, és inkább a 6-ot veri.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#16819) Vigneau


Vigneau
félisten

Engem az új álcafestés terén inkább az érdekelne, hogy vajon együttműködik az álcahálóval, vagy az okafogyottá válik? Mikor venném a festést, akkor megkérdezi, hogy az álcahálót fent hagyom...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#16820) Dr_Syrex válasza Vigneau (#16819) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez engem is érdekelne, mert a JT-m (8.8 pak 43) eddig sem volt egy nehezen felderíthető célpont :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#16821) vbbb válasza forras2 (#16813) üzenetére


vbbb
őstag

Már telepíti! :C Bebebeeeee!

(#16822) forras2 válasza vbbb (#16821) üzenetére


forras2
őstag

Ha leállítom a letöltést, és később elindítom újra a klienst, akkor folytatja a letöltést, vagy kezdi előröl? :U

(#16823) bullseye válasza forras2 (#16806) üzenetére


bullseye
addikt

torrenten próbáld, nekem 1,8-4,5 MB között jött le, még délben...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#16824) krisss93


krisss93
aktív tag

Vikir készítheti már a mikuláscsomagot?

(#16825) jahrn válasza forras2 (#16822) üzenetére


jahrn
senior tag

En neten szedtem a full klienst es 1.5 ora alatt lent volt. Torrent nalam lassabb. De amugy a kliens is torrent alapu szal nyugodtan meg lehet szakitani a letoltest.

(#16826) vbbb válasza forras2 (#16822) üzenetére


vbbb
őstag

Én a játékba engedélyeztem a torrent-es letöltést....ott van a csavarkulcs-nál. Meg adj neki nyitott portot és már süvít is lefele..

(#16827) Imilenni


Imilenni
addikt

Nekem befagyott a frissítés telepítése a folyamat végén -.-...másnak nincs ilyen baja?

Press "F" to pay respects.

(#16828) Bingisz


Bingisz
addikt

Nem lett rossz a játék, de annnyi a hülye, inkább pihi.
De jó látni, amikor a csata végén én kapom a 30 ember közül a legtöbb xp-t, pedig nincs is prémem... :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16829) diegho válasza Bingisz (#16828) üzenetére


diegho
nagyúr

Mert prém nélkül számolja ott...

(#16830) vbbb


vbbb
őstag

Hogy lehet kikapcsolni a homályosítót? Nem vagyok elhalva az első játék után. :)

(#16831) Fel válasza vbbb (#16830) üzenetére


Fel
addikt

Homályosítót?
Élsimítást használsz? Nálam az eléggé elmosódottá teszi a képet (a régi renderrel is így volt).

(#16832) LAJTNING


LAJTNING
tag

90% discount on crew re-naming :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#16833) Chris0321


Chris0321
addikt

(#16834) Bingisz válasza diegho (#16829) üzenetére


Bingisz
addikt

Mindegy, mert akkor is én kapom a legtöbbet ;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16835) jimmy74


jimmy74
őstag

Még nem jött le a frissités de hallom levették a T 29-nek a 105-ös gun depressiont 25-ről 15 re?
Ez sz@pás! :o
Valakinek megvan netán a tank próbálta milyen lett igy?
A másik:Melyik új szovjet TD lehet a 4 közül használható jó tank szerintetek?

WoT:jimmbo

(#16836) diegho válasza jimmy74 (#16835) üzenetére


diegho
nagyúr

rosszul hallod a T-29et.

(#16837) Ranger^41 válasza Sixkiller6 (#16780) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#16838) jimmy74 válasza diegho (#16836) üzenetére


jimmy74
őstag

hsz 16785 ön irták ezt!
Akkor nem igy van? :)
Az jó mert nagyon szeretem a T29-et :K

WoT:jimmbo

(#16839) jahrn válasza jimmy74 (#16835) üzenetére


jahrn
senior tag

Az Obj 263-at sokan dicserik mert jol pattog az eleje es a pen+DPM is jo. De nekem nem jott be, egyreszt nyitott (artyk imadni fogjak) masreszt baszott nagy meretu es mindemelle szar a loveg kiterites (ez utobbi mindeggyik uj TD-re igaz).
Su-122-54 fullosan egesz mokas, de kb ennyi...

(#16840) diegho válasza jimmy74 (#16838) üzenetére


diegho
nagyúr

Sok mindent írnak, ami nem úgy van...

(#16841) Djuree


Djuree
félisten

hehe, annyi tankom volt festve, hogy kaptam vagy 2000 aranyat érte :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16842) freelancer válasza diegho (#16840) üzenetére


freelancer
tag

Kezdheted megint festeni egy tank full festése 600 :)

Elösször lőjünk rájuk atomot, aztán valami DURVÁT!

(#16843) LAJTNING válasza Djuree (#16841) üzenetére


LAJTNING
tag

És mennyit költöttél rá "anno"? :))

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#16844) [HUN]Dani válasza Chris0321 (#16833) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ettől nem megyünk a falnak..

magyarsrac

(#16845) forras2 válasza vbbb (#16826) üzenetére


forras2
őstag

Má játszottam is :P

Amúgy az lehetséges, hogy a PzIV-el 223-at sebeztem 1 lövéssel? :U

(#16846) virkir


virkir
veterán

Na itt a 0.8.0-ás pakedli.
Szokás szerint benne a fájl lista meg telepítési útmutató.

Djuree
Ha nekem utaltad volna hidd el jobb helyen lett volna.
Ekkora marhaságra kidobni a drága zaranyat...
Még szerencse, hogy én nem is látom azokat a bőrbeteg tankokat. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#16847) Djuree válasza LAJTNING (#16843) üzenetére


Djuree
félisten

hát ugye 175 arany volt egy festés asszem, de én szeretek gyönyörködni a tankjaimban, képes vagyok percekig nézelődni, nem sajnáltam a pénzt rá :)
de most egyenlőre nem festek semmit be.

virkir: nekem nem pénzkidobás, én nem így fogom fel :) más kidob cigire meg piára többször ennyit ;) én egyiket sem preferálom.
nekem műxik minden az előző pakkból is, csak xvm-et cseréltem :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16848) Atlantis


Atlantis
veterán

Mintha a teszt óta változott volna az új T10 ruszki TD. Kétszer gyújtottam fel szemből, teszten meg sebezni is alig lehetett szemből(vagy csak én voltam balfék). Lehet, hogy csak mák volt most, de jól esett. :)

virkir: köszönjük. :R

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16849) Djuree


Djuree
félisten

á ez a fizika felb@sz. megint megyek a hídon, és véletlen felakadtam, se előre se hátra, erre jön egy jgtiger, lelök és behalok :DDD fakk ebbe a hülyeségbe...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16850) Arpee78 válasza jimmy74 (#16838) üzenetére


Arpee78
senior tag

US változások
T29:
Changed elevation of 105 mm Gun T5E1 from -25 degrees to -15 degrees
Changed elevation of 76 mm Gun M1A2 from -25 degrees to -15 degrees
Changed elevation of 90 mm Gun M3 from -25 degrees to -15 degrees
Changed elevation of 105 mm Gun T5E1 from -25 degrees to -15 degrees

T25/2:
Elevation angle of 90 mm AT Gun M3 changed from -17 degrees to -20 degrees
Elevation angle of 90 mm AT Gun M3 changed from 6 degrees to 10 degrees

Zavarosan vannak az ott adatok, kavarnak a mínusz jellel. A T29 mostantól nem tudja olyan magasra emelni az ágyúját, a lefelé kitéríthetőség marad -10 fok. A T25/2-n az M3 gun kitéríthetősége toronytól függetlenül ugyanaz lesz, eddig a stock-al gyengébb volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.