Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) Iron Funeral válasza diegho (#12324) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Foch amúgy 850-et lő mint a többi új TD.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12352) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Teszt szerveren jött elő: Ezt tudja valaki, hogy mi okozza? (Mármint melyik beállítás?)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12353) ollie válasza CactuS (#12352) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Leszálltak az UFO-k. Mi a gond? :)

***

(#12354) Preda válasza CactuS (#12352) üzenetére


Preda
aktív tag

Sli-d van? Vagy crossfire?

(#12355) virkir válasza CactuS (#12352) üzenetére


virkir
veterán

Leszállt egy klingon cirkáló. :D
Ocsmány bugos az egész fizikás grafika, kezdve az összevissza klánlogóktól a kilőtt roncsok eltűnésén át, amibe természetesen bele lehet akadni addig amit te is linkeltél.
Nem is értem így mi a viharnak rakták ki nyilvános tesztre.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12356) emre


emre
veterán

Nálam folyamatosan fagy a tesztszerver, játszik még valaki CF rendszerrel?
Ja és az MSI Afterburner on screen display-je sem működik közben.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12357) CactuS válasza Preda (#12354) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyik sem. :B

Király, mindegy, 25. reggeltől már úgyis dübörög a GW2.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12358) Preda válasza CactuS (#12357) üzenetére


Preda
aktív tag

Akkor passz :D

(#12359) #21346560 válasza Szilu (#12344) üzenetére


#21346560
törölt tag

Háááát..... ami 50% nyerési arány alatt van, az szar :DDD

(#12360) Zeratul válasza virkir (#12355) üzenetére


Zeratul
addikt

Hogy jelentsétek a bugokat. :)

(#12361) virkir válasza Zeratul (#12360) üzenetére


virkir
veterán

Tegnap dobtam is kettőt, most már csak utalják a zsetont :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12362) Stauffenberg válasza CactuS (#12352) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Erről van egy nagy rakás videó Youtube-on. Ha más játékban találkoztam ilyennel akkor nem beállítás volt a ludas, hanem VGA driver.

(#12363) Gyuri27 válasza Stauffenberg (#12362) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdemes rá keresni. Mert ez program bug.
Elég régi. Annó mikor zoomoltam minden piros lett.
Majd ahogy jött úgy elmult.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12364) Cooper911


Cooper911
senior tag

Fizika tesztről mik a tapasztalataitok?

Nagy nehezen beszenvedtem magam. Himmelsdorf megyek 300 métert CTD.
Reload kilövök egy tankot megyek 200 métert CTD.
Az FPS van úgy hogy leesik 5 környékére (Eddig 30-40 körül mindig megvolt.)
Szal ha ez igy marad akkor szivás lesz.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#12365) #21346560 válasza Cooper911 (#12364) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem bejön. FPS jobb, grafika szebb. Érdekes helyekre lehet felmenni és leesni.... valószínűleg a VP-ék sokat fognak rontani a statjukon...

(#12366) diegho válasza #21346560 (#12365) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a baj, hogy nem csak a sajátjukon rontanak, tier 6 tankkal amikor játszol és egy top tank tier8 wallet warrior mama kedvence berobog a vízbe a kör elején, akkor eléggé csökkenti a nyerési esélyeket, mert ha nem is lő semmit, legalább a golyókat fel tudja fogni amíg a többiek kilövik az ellenség nagyobb tankjait.

(#12367) #21346560 válasza diegho (#12366) üzenetére


#21346560
törölt tag

Csak remélni kell, hogy az ellenfélnél több ilyen lesz , mint nálatok :DDD

(#12368) Cooper911 válasza Cooper911 (#12364) üzenetére


Cooper911
senior tag

Na a grafot belőttem, tök jó csak fél percenként CTD van. Amiben az a jó, hogy azt sem tudom mitől van :(

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#12369) Cooper911 válasza #21346560 (#12365) üzenetére


Cooper911
senior tag

Ja vettem észre, hülye helyekre felmászó verseny lett az egészből.

A gafika szebb, ja csak a sandriver is olyan mintha homokvihar lenne éppen, alig látok valamit. De mondjuk már csak ez hiányzott ebből a játékból mert minden más rendben van, szóval megértem :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#12370) AlexWolf válasza #21346560 (#12339) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Runo b*szod, Te képes voltál 105 csatát menni ezzel a tankkal??? Szerintem megkaphatod a "legtürelmesebb ember" kitüntetést. :R

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12371) #21346560 válasza AlexWolf (#12370) üzenetére


#21346560
törölt tag

Háttt.. nekem bejött :DDD
Olyan... érdekes volt vele játszani :))

(#12372) krisss93 válasza #21346560 (#12371) üzenetére


krisss93
aktív tag

khöhm "érdekes" ? :F

(#12373) Djuree


Djuree
félisten

ezt a pz38na-t melyik idióta találta ki?? és azt hogy t7-esek ellen rakja be? egy rohadt pz4-et nem tud sebezni ez a szar, kb. 10 meccs 10 vereség, mind 30% vagy az alatti győzelmi esélyekkel. free xp-ből kifejlesztem a pz4-et, szenvedjen ezzel a tehetetlen szarral akinek 2 anyja van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12374) #21346560 válasza krisss93 (#12372) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mér nem az?! Kicsit lő az ágyúja, de legalább lassú :DDD

(#12375) forras2 válasza Djuree (#12373) üzenetére


forras2
őstag

Scout tank, nem az a lényege, hogy sebezzen :D Nekem tetszett a stílus anno, több mint 100 csatát mentem vele :U

(#12376) AlexWolf válasza #21346560 (#12374) üzenetére


AlexWolf
senior tag

De legalább kicsi, de játékos? :DD

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12377) AlexWolf válasza Djuree (#12373) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Viszont egy nagy előnye van a Pz38na-nak. Ha megnézed ez az egyetlen steampunk kinézetű tank a játékban :D

Klattyintásra megnő.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12378) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na ez jó volt:

Victory!
Battle: El Halluf 2012. augusztus 23. 23:03:41
Vehicle: T110E4
Experience received: 1 662
Credits received: 60 001
Battle Achievements: Bölter's Medal, Steel Wall, Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "1st Class"

De, szerintem nagyon kevés XP-t ad a sebzéshez képest. Nem tudom mennyit sebeztem pontosan, 11 sebző lövésem volt, olyan 6-7 ezer lehetett.

***

(#12379) Timyyy válasza diegho (#12366) üzenetére


Timyyy
őstag

Épp ezért erősen ajánlott a fizika bevezetése után 1-2 hetet pihentetni a játékot. :)

(#12380) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. Legfrissebb XVM-et honnan tudom leszedni ? Előre is kösz.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#12381) rebugra válasza kisküzdő (#12380) üzenetére


rebugra
aktív tag

Szerintem :K

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#12382) kisküzdő


kisküzdő
tag

Nagyon köszönöm örök hálám :R :K

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#12383) yarsley


yarsley
aktív tag

500 - 500 goldot lehet kapni artyval es tankal/TD-vel ha kilosz 3 vagy tobb tankot/TD-t vagy artyt. Reszletek ITT.

Par szabaly, feltetel:
- Aug 23 es 26 kozott kell legyen a csata, kell replay, es a csata vegen a killekrol screenshot
- A csataban legalabb 4 artynak kell lennie
- Artyval tankot/td-t kell legalabb 3at lenyomni, tankal/TD-vel artykat (3+ szinten)
- Minden tier jatszik, es mindket modbol max 1 jatszmat kell/lehet bekuldeni

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#12384) jahrn válasza CactuS (#12352) üzenetére


jahrn
senior tag

Nekem az kliens-oldali mesh render problemanak tunik. Szerintem driver problema vagy corrupted mesh (esetleg egy reinstall?)

(#12385) Djuree válasza forras2 (#12375) üzenetére


Djuree
félisten

najó, de a kis amx-ek is scout tankok, azokkal még is jó volt játszani, sebeztek is, ez meg egy fos. rémálom ez a tank nekem, az amx 40 után a második legszarabb. még kiszenvedek vele xp-t, nem akarom ellőni a free xp-met a pz4-re, majd inkább a modjaira.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12386) CactuS válasza jahrn (#12384) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát nemrég volt windows reinstall, egy VGA frissítéssel egybekötve - HD7770 Ghz Oc-.

Azóta mintha nehezebben olvashatóak lennének a szövegek a monitoron (22" TFT). Itt egy kép, látszik, hogy a lenyíló listánál is hajszálvékonyak a betűk, kicsit "összemosódik". Catalyst uninstall után megváltozik a betűk "karaktere", olvashatóbb lesz.

Összességében elég érdekes - vagy inkább ciki -, hogy a frissen vásárolt VGAm drivere már 2Dben is hagy némi kívánnivalót maga után, s ezek után elhiszem, hogy az ATI a ludas nem a WG.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12387) jahrn válasza CactuS (#12386) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem feltetlenul az ATI a ludas.

En akkor talalkoztam legutoljara ilyen hibaval amikor Blender-ben kalapaltam mesh-t egy jatekhoz es hibas skeletonnal exportaltam. Szal azt tudom elkepzelni h amikor a jatek feltelepitette a 8.0 peccset a .pak file-ok kibontasanal/manipulasanal tortenhetett valami gebasz (siman elofordulhat a crc check ellenere is tekintve h ez meg beta allapotu sincs). Szal vagy ujratennem a jatekot, esetleg az is megoldas lehetne h valakitol akinel nincs ilyen hiba elkerni a misc.pkg es a 23_westfeld.pkg file-okat (legalabbis 7.5-ben ez a nevuk es ott a 2 file kb 150Mb)

[ Szerkesztve ]

(#12388) jahrn válasza jahrn (#12387) üzenetére


jahrn
senior tag

Lejart a szerkesztesi ido...

Termeszetesen megint elirtam, nem .pak hanem .pkg :U Szerintem eleg a westfeld.pkg csereje, de lehetseges h a misc.pkg-bol is betolt valamit ahhoz a maphoz (erre esetleg valaki itt tudja a valaszt)

(#12389) sutyi^ válasza CactuS (#12386) üzenetére


sutyi^
senior tag

Ott valami font smoothing probléma lesz, mert nállam a képen látható menü teljesen éles HD7770 mellett. Új renderről meg annyit hogy vannak nyűgök ATi GPU-kkal. Majd helyre kalapálják kiadásig.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12390) CactuS válasza sutyi^ (#12389) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Friss W7, - naprakészre patchelve -, Catalyst 12.8 mást nem állítottam, nemtom mi a rák baja van. Google nem nagyon tudott segíteni. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12391) sutyi^ válasza CactuS (#12390) üzenetére


sutyi^
senior tag

Más böngészőben nézted?

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12392) cccc4


cccc4
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne! Kiszenvedtem az M24 cheffet. Paraméterei alapján remek tank, szeretek vele játszani. A bökkenő az ,hogy nagyon drága. A javítás 9-10 ezer. Ha kilőnek és veszt a csapat, akkor talán kapok 2-őt, ha kilőnek és nyer a csapat akkor talán 4-et. ha életbe maradok akkor kapok8-10 ezret. Kérdem én ,hogy ez a típus ilyen ? Ha igen akkor eladom a francba mert ,hihetetlen milyen mínuszt termel. Minden ki van húzva rajta, a legénység kb 98%-os.

(#12393) ollie válasza CactuS (#12386) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jajj, ne már, ne fogd a kártyára. Kapcsold ki a hardveres gyorsítást a Firefoxban.

(#12392) cccc4: igen, a chaffee top tank (scout), azok mind ilyenek

[ Szerkesztve ]

***

(#12394) vhw válasza cccc4 (#12392) üzenetére


vhw
addikt

Igen, a T5 dedikált scout tankok mind ilyenek. Ezeket ne farmolásra vegye az ember, "ugyanabba" a kategóriába esnek mint a T10 tankok, szórakozásból játszanak velük.
Engem nem érdekel a kredit, mikor a VK2801-el megyek, csak szeretek vele játszni.
Ha szeretsz vele játszani akkor miért adnád el? A lényeg, hogy élvezetet, szórakozást jelentsen a játék, nem minden a kredit.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12395) D.Orion


D.Orion
veterán

Találkoztam két typ62-vel egy csatában. Egyik itt, másik odaát. Dicsérte a tankot a csapattársunk, pont ebben a körben lett 7 kill-em T34-el, meg egy böllér medálom. :DDD

Egyébként Type62 replay-ek vannak már az mwreplays.com -on.

(#12396) CactuS válasza ollie (#12393) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem használok Firefox-ot. :B (illetve igen a firebug miatt, de ez a kép Chrome-ban készült)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12397) cccc4 válasza vhw (#12394) üzenetére


cccc4
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! Akkor megpróbálok ezzel így együtt élni, mert valóban szeretem a kis dögött! :)

(#12398) ollie válasza CactuS (#12396) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor a Chrome-ban kapcsold ki a hardveres gyorsítást.

leírás

[ Szerkesztve ]

***

(#12399) Bingisz válasza yarsley (#12383) üzenetére


Bingisz
addikt

Oldalanként négy artynak vajon?

Ez fontos lenne mert ha összesen akkor már küldöm is a replayt s51-el.... :DD

Szerk: Most olvasom minden oldalon négy....

A hülye mm meg úgy osztotta a meccset hogy nálunk négy, az ellennél meg 3 arty volt... :(
Na mind1, akkor ma s51-el játszok

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#12400) CactuS válasza ollie (#12398) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglesem d.u./este, ha hazaérek, köszi a tippet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.