Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) virkir


virkir
veterán

Elindult a teszt lehet tölteni.
Ja ahogy Eagle írja csak a fizika.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12052) Eagle16 válasza virkir (#12051) üzenetére


Eagle16
addikt

Meg az új grafika.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12053) [HUN]Dani válasza virkir (#12051) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nektek is ilyen rettentően lassan updatel? :U

magyarsrac

(#12054) Eagle16 válasza [HUN]Dani (#12053) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem jön max. sebességgel. 2mb /s körül.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12055) #21346560 válasza Eagle16 (#12050) üzenetére


#21346560
törölt tag

Kössze, már töltöm is :D

Jaja, átlag 2MB körül.

És több ment felfelé már, mint lefelé :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12056) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Nálam valami nem kóser, eddig 63 megát szedett le a 2.4gigából. Nektek hol mutatja a letöltési sebességet?:DDD

magyarsrac

(#12057) Eagle16 válasza [HUN]Dani (#12056) üzenetére


Eagle16
addikt

Sehol, de lehet látni hogy kb. mennyivel növekszik a letöltött adat :)

Már megvan a ~ 80%-a nálam.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12058) #21346560 válasza [HUN]Dani (#12056) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem sehol. A "sebességmérőm" mutatja a sebességet....

(#12059) virkir


virkir
veterán

Ráértek töltögetni mert éppen szerver restart van.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12060) [HUN]Dani válasza #21346560 (#12058) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ezt nem értem. Nálam akkor kb 100kb/s-el jön lefele, holott máskor 3 megával is simán töltök lefele..

(#12061) Runo:500-700 között.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#12061) #21346560 válasza [HUN]Dani (#12060) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mennyivel töltesz felfelé? Szerintem úgy van beállítva, hogy nagyjából megegyezzen a két értek....

(#12062) vhw


vhw
addikt

Használt már valaki innen daopay-t gold/gift shop vásárlásra? (vagy wot-on kívül valami másra?)
Kíváncsi lennék hogy működik;
- mi módon veszi le a pénzt a hívással?
(- van egy fix percdíj és annyi percig kell tartani?
- addig szipkázza a pénzt míg a kívánt összeget le nem szedi, automatikusan leállva, vagy manuálisan kell kinyomni, különben a végtelenségig szívja a zsetont?)
- a weblapon kiírt Ft összegen felül van-e valami járulékos/rejtett/extra költség ami pl. szolgáltató nyúz le?
- milyen gyorsan jelenik meg a játékban a cucc?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12063) Fel


Fel
addikt

Orosz fórumos hír szerint 19:00-ig tart a karbantartás a tesztszerón (moszkvai idő szerint 21:00). Works extended to 21:00 (MST)

És végre az eu portálon is megjelent a hír: [link]
Most nem is maradtak le olyan sokkal a fiúk.

emre: Ez még nem 8.0 teszt, nincs benne új tartalom, így az új td-k sem. Csak az új grafikát és a fizikát lehet megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#12064) Eagle16 válasza virkir (#12059) üzenetére


Eagle16
addikt

"UPDATE! Update will be restarted at 16.00 UTC and will be unavailable till further notice."

Ne siessetek nagyon vele...addig nem indul el amíg azt nem írják hogy elindult.

Szépen meg volt ez szervezve :D El se indult de már leállt.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12065) emre


emre
veterán

Ha valakinek lesz némi infója, hogy a SZU-100-on mennyi XP kell az új TD ághoz kérem ne tartsa vissza.
Köszönöm! :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12066) [HUN]Dani válasza Eagle16 (#12064) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Még lehet 7 óráig sem lesz készen..még kell 2giga majdnem. :DDD

magyarsrac

(#12067) virkir válasza emre (#12065) üzenetére


virkir
veterán

Ez még csak az új grafika meg a fizika tesztje nincsenek új tankok.
Arra jó, hogy időben meg lehessen hirdetni az acc-ot. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12068) Eagle16 válasza emre (#12065) üzenetére


Eagle16
addikt

Új tankok még nem lesznek benne, ez a teszt kifejezetten a fizikát és az új grafikát akarja megmutatni. Semmi egyéb.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12069) emre


emre
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek, de ezt tudom. :R

Viszont nekem a SZU100-on "csak" 30k XP van, és csak remélem hogy elég lesz. Mert ahogy elnéztem 1-2 videót, még a T-34-et is vissza kell vennem az új orosz med ág miatt, ugyanis azon semmi pluszom nincs.

Ezek mellet mindössze 4 ágat fejlesztek, meg farmolok a T-54-re és a JPz100-ra. :DDD Szóval mindössze azért érdeklődtem, mert be kellene osztanom az "erőforrásokat". :U

(tudom állítsak be még egy embert ;] )

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12070) Fel


Fel
addikt

Már megy! ;)

Bah... Nem tudom 1920x1200-ra állítani a felbontást..

[ Szerkesztve ]

(#12071) Fel


Fel
addikt

Ráncfelvarrott IS-4...

WOW! Ez nagyon hülyén néz ki...
IS-8 változott? Nekem már nincs meg.

A camó festést minden tankról lekapták, és visszakaptam az árukat.

[ Szerkesztve ]

(#12072) emre válasza emre (#12069) üzenetére


emre
veterán

Ha valakit érdekel a full tech tree itt megtekintheti.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12073) Eagle16 válasza Fel (#12071) üzenetére


Eagle16
addikt

Rakétahajtóművet kapott :Y

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#12074) Fel válasza Fel (#12071) üzenetére


Fel
addikt

Kifutottam a szerkesztésből...

Az új löveg a T-54-en:

Picit jobb RoF, kicsivel gyengébb páncélátütés. Gondolom a lőszerár kedvezőbb lehet.
Sajnos kipróbálni nem tudjuk, mert fejleszteni nem lehet.

Eagle16: Kicsit másabb a torony, mintha nagyobb is lenne. Át lett alakítva az eleje is; nincs rés a vezető kémlelőjén, hanem csak egy fedél lett az egész.

[ Szerkesztve ]

(#12075) Iron Funeral válasza Fel (#12071) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mondhatjuk úgy is, hogy ritka ronda.

(#12074) Fel: Miért nem lehet fejleszteni?

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12076) wanted5 válasza Iron Funeral (#12075) üzenetére


wanted5
őstag

szerintem meg tök jól néz ki

(#12077) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Még mindig kell 500mega. :(((

magyarsrac

(#12078) predator00


predator00
tag

grafika mennyivel lett jobb?

(#12079) Fel válasza Iron Funeral (#12075) üzenetére


Fel
addikt

A #12071-ben látható képen ha megnézed, a Garage melletti össze dolog szürke. Depot, Store, S.R., Techtree, Barracks, egyiket sem lehet elérni. A tankoknál a "Research" ablak dettó.

--------------------------------

Pfff... Ezek az új lövéshangok... Vagy csak nálam ennyire furák?

(#12080) Tesi


Tesi
tag

akkor csak az új fizikát lehet kipróbálni a mostani tankokkal a teszt szerón?

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#12081) Sanya


Sanya
nagyúr

ferdi nagyágyúhoz kell a lánctalp? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12082) marked one94 válasza Sanya (#12081) üzenetére


marked one94
őstag

Igen. De amúgy annyi hogy kiszámolod

Na nekem még 50%-jár a töltés, hát kíváncsi leszek rá mennyit változott.

You'll Never Walk Alone

(#12083) Atlantis válasza Fel (#12074) üzenetére


Atlantis
veterán

Ennek vajh' mi értelme? Érezhető különbség nem hinném, hogy lesz a két ágyú között.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12084) Fel


Fel
addikt

Második csata. Westfield.
Rögtön a kezdés után az egyik AMX 50 120 tanker nekilódult az aquaeduct-nak és a mélybe veti magát.. A házak között áttör két ellenséges light tank (AMX 12t, és T-50-2) és mindkettő utánaugrik.. Hatalmas röhögés közepette túltettük magunkat a korai veszteségeken, megy a harc. T-54-el lent vagyok a völgyben, a házaknál. Jön egy IS-8 és rámtámad. De mire észbekapott volna, oldalról, a hegyről belezúgott egy IS-7-ünk, ami majdnem felborította..

Szerintem megyek bontok egy sört, mert ez a sok újdonság egyelőre elég tömény így. :DDD

----------------------------------------------------

Az új grafika nem rossz, de egyértelműen sokkal több gpu számítást igényel. Eszméletlenmód teker a venti az 5850-emen... Igaz, most minden beállítás maximumon van.
Az új fizika elvileg nem növeli a számításigényt, mert a szerveren "számolódik" és a kliens csak a tankok coordinátáját kapja meg.

[ Szerkesztve ]

(#12085) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Végre kész lett, erre ezt kapom a játéktól. Server Busy. Pending server connection. :D

magyarsrac

(#12086) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sok idő után játszottam picit.
Ez a játék módok közötti ugrálás valami borzasztó.
A csapat elosztás még mindig a régi (jól bevált rendszer). Pl a csapat 4 killjéből én hoztam 2-t. Úgy, hogy 3 hónapig nem játszottam.
Ehhh

Amd - Radeon - Ryzen

(#12087) xLt`


xLt`
tag

A tesztszerót nem lehet szedni torrentről? Nagyon lassan szedi nekem :(

(#12088) virkir válasza Fel (#12084) üzenetére


virkir
veterán

Most, hogy így írtad ránéztem és igencsak izzasztja a VGA-t.
Délután mentem pár kört és a melegre való tekintettel feltekertem a hűtést manuálisan, így olyan 65° környékén járt a kártya.
A teszten meg ugyan azzal a venti fordulattal 78°-os. Nem lesz ez így jó ennyit nem ér az egész látvány.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12089) Atlantis


Atlantis
veterán

Nagyon durva ez az új fizika. hihetetlen miket lehet menni, Ferdivel bródszájdolok lefelé a sziklákról. :) Én most direkt állatkodok minden géppel, nem is érdekel a csata, csak megyek körbe a pályákon és nézem, mi változott. Jól belenyúltak a pályákba is, újra kell szokni, honnan várható áldás és honnan nem.

Próbaképpen Pershinggel Mountain Pass-on nyélgázon lementem a híd mellett, hát nem szerette, sérült rendesen. Viszont a döglött tankokat nem tudtam moccantani se vele, persze ez nem erőgép.

Látványra tetszik a móka.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12090) forras2


forras2
őstag

Nahm, most ezt nem értem. Segédlet azt írja, hogy ha nem látnak, rá lövök az egyik ellenséges tankra, és eltalálom, akkor látni fog engem.
South Coaston álltam félig 1 szikla mögött. 33 lövést kaptam, amiből 8 ment át, a 8.-tól elpukkantam. De akkor én mi a faszért nem láttam egyet sem a támadó tankok közül?????
Nem artyk lőttek.

(#12091) Atlantis


Atlantis
veterán

Fjords-on belerongyoltam a vízbe...ezt se szerette, egy kis idő után kidőlt a nép. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12092) psycroptic


psycroptic
őstag

Jól néz ki a játék, de a hangja mintha fosabb lenne. Én is lerongyoltam egy szakadékba T-50-2-vel 400 hp minusz, motor tönkre ment javítás után ki sem bírtam jönni onnan. úgy kértem meg az ellent, hogy lőjön ki. Érdekes lesz.

PSNID: Tomy83PS

(#12093) Patrick76496 válasza Fel (#12071) üzenetére


Patrick76496
őstag

Szerintem pedig így gyönyörű az a tank. Eddig úgy voltam vele, hogy ST-1-nél megállok, mert kinézetre nem tetszett az IS-4, kis eséllyel vettem is volna meg. Eddig is olyan skin-em volt, hogy hátul volt rajta 4 kis hordó, az nem sokat szépített rajta. De így sárvédővel, plusz ezzel a toronnyal szvsz gyönyörű. Talán még az ST-1-nél is szebb. (Annak kicsit ronda a nagy tornya, de a másik torony sem jobb, annak a teste tetszik nagyon). Ha az IS-4-en a hordók úgy lennének a hátulján, mint az ST-1-nek, akkor tökéletes lenne, de így is nagyon szép. Nekem nincs lehetőségem kipróbálni a játékot jelenleg, ha valaki megtenné nekem, hogy körbefényképezi az IS-4-et, ezen kívül azokat a tankokat, amik változtak kinézetre, és pár repülő tankot, annak nagyon szépen megköszönném. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#12094) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Meglett az Ász plecsni a troll SU-val :) :DD

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. augusztus 21. 20:40:12
Jármű: SU-152
Szerzett tapasztalat: 3 408 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 34 314
Csatában elért Achievement: Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#12095) Atlantis


Atlantis
veterán

Van jelentősége a tömegkülönbségnek. Kisebb/könnyebb tankokat simán el lehet tolni, akár él, akár már kilőtték. Pershing-gel beletoltam könnyedén egy szakadékba egy KV-13-at, meg is pusztult. Nagy dögöknél ez is plusz fegyver lesz. Type59 próbált eltolni, mikor KT-val voltam, de simán visszatoltam, nincs többé egy helyben ácsorgás.

Viszont még megjelenítési hibák vannak, nem tudom, a kártyám nem bírja vagy még bugosak a térképek.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12096) Sanya


Sanya
nagyúr

valaki meglesi, hogy kihasználja a játék a többszálú procikat, vagy csak 1 magot használ ? ( kurva idegesítő, hogy 2012-ben egy 8 magos --kendermagos-- gépen csak 1 szálat használ...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#12097) Fel válasza Sanya (#12096) üzenetére


Fel
addikt

Nincs még multi-core támogatás. Nem néztem, de biztosan lehet mondani, hogy csak egy szálon fut, és még egy jódarabig azon is fog... 2012 vagy nem, sajna a bigworld motor csak ennyit tud.

Atlantis: Vannak még bugok. Égbe meredő textúrahibák, villódzó fekete valamik, stb. Sőt találkoztam egyébbel is: Karelián a hegyre felmenet elakadtam a semmiben...

[ Szerkesztve ]

(#12098) Atlantis válasza Fel (#12097) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen, nálam is ilyenek vannak. Sniper-módban minden ok, de teljes nézetben ugyanazok a jelenségek vannak, mint nálad. Sajnos nem tudom, hol tudom a VGA hőmérsékletét megnézni, így nem merem tovább nyúzni most vele, majd csütörtökön. Addig hátha finomodik a dolog.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12099) psycroptic


psycroptic
őstag

Na itt letoltak a hegyről:

Magasabb helyről való leszáguldozáskor pedig sérül a tank nem gyengén.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#12100) wanted5 válasza Sanya (#12096) üzenetére


wanted5
őstag

jah sajnos csak 1 szálat használ

azt nem értem h 2 éve még 120 fps-el toltam, manapság meg már csak 60 körül mozog, pedig minden beállítás ugyanaz, ezzel igazán csinálhatnának vmit...

am én azt mondom, h ahelyett hogy havonta új tankokat meg stb-t adnak hozzá, inkább csinálnák meg rendesen a motort, lassan olyan lesz ez a játék mint anno a kráájzisz

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.