Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11768) D.Orion válasza emerico2004 (#11761) üzenetére


D.Orion
veterán

Lövésed nincs az egész játékról ez tisztán látszik. De ezeken a hatalmas tévedéseiden kívül egyébként ez nem szimulátor hanem MMO! A 0dmg és a ding dong hozzá tartozik a játékhoz. Szó szerint bármelyik tankkal pattanhatsz bármelyikről. Nekem eddig a legdurvább az volt mikor a T95 30 méterről lőtte meg oldalba a T34-es(még prémiummá válása előtti) tankomat. Az eredmény egy nagy semmi volt, lepattant rólam. Melléértem és blokkolva széjjel lőttem. Alap szabály, hogy csak és kizárólag weakspot-ra vagy rád merőleges felületre eresztjük el a lövést, ha ezeket betartod, akkor nagyságrendekkel csökken a lepattanó és a 0dmg. Persze rohadt idegesítő amikor egy olyan tankról pattanok le melynél még az ágyúcsövem is nagyobb.

Nincsen orosz fölény a játékban csak túl van minden misztifikálva. Láttam már face2face-ben Tiger II-t megenni IS3-mat és fordítva is. Nincs két egyforma játékos és szituáció. VK3601H-val 99%-ban kinyírom a KV-2t, régen 80% a T6-os KV3-mat is. Azonban ha én vagyok a KV-3-al vagy a KV-2vel, akkor az ellenem közeledő VK3601H a halott. A titok, hogy mindig neked kell megszabni a csata helyszínét és helyzetét, ki kell használni a tankod pozitív tulajdonságait, és elrejteni a gyengeségeit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.