Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39751) JoeYi válasza sakal83 (#39745) üzenetére


JoeYi
őstag

egy dvi-hdmi átalakítóval rátudod kötni. De ne számíts nagy változásra (vagy inkább semmire). Ha tévé PC módban volt eddig, akkor annál jobb képe nem lesz

(#39752) JoeYi válasza Tegla80 (#39748) üzenetére


JoeYi
őstag

eleve 2 hónapot ígér csak a honlap. Az csak karácsonyi akció volt szerintem hogy 1 évet adtak. Más szóval erről lemaradtál

(#39753) Flashget válasza nightshadow (#39746) üzenetére


Flashget
félisten

Gyanítom ahogy volt a múltban kartell és kemény büntetéseket nyomott ki több gyártóra az EU mostanában, úgy erre is létezik már valami. Gondolom a gyártók most amíg tudják nyomják ezeket a lapos tévéket a nagy profit reményében még úgy is, hogy egyre jobban átkúrják az embereket, a Hz-el meg, hogy minél olcsóbb legyen az előállítás.
Gondolok pl. erre, hogy 3D FHD kell neked 6500-tól? oké megkapod de az ultra clear panelt nem...így marad az előállítási költségem a tavalyi áron vagy az alatt, haszon meg egyre több így kibírom azt a pár évet amíg az OLED előállítása magas áron lesz stb.
Feltankolnak anyagilag mint mókus a tél elött :)

Realme GT Master Edition

(#39754) Flashget válasza sakal83 (#39749) üzenetére


Flashget
félisten

nem
de egy dvi- hdmi kábellel igen.

Realme GT Master Edition

(#39755) leslieke válasza Tegla80 (#39748) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól csináltál mindent, és rosszul olvastad. 2 hónap az ajándék garancia.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#39756) Tegla80 válasza JoeYi (#39752) üzenetére


Tegla80
addikt

na bameg :O
akkor ezt elbastam :F

szerk: vagy mégsem,mert akkor rám alap +2 vonatkozna amúgy is. Nem felső kat a tv-m.
mind1 már.

thx :R szakik

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#39757) Flashget válasza Tegla80 (#39748) üzenetére


Flashget
félisten

mert alap esetben a samsung mindenre +2 hónapot ad ha beregisztrálod a készüléket. tök mindegy tv vagy hütő.
ettől eltérnek az akcióban vásárolt készülékek esetében adott +1 vagy +3 év. És azt sem minden tv-re csak bizonyos tipusokra adja a hirdetményben szerepelnek. Februárban mikor szórják ki az uccsó eresztéket akkor adtak tavaly +1 évet.

Most jutott eszembe tavaly dec 31-ig vásárolt bizonyos tipusokra adták az 5 év garit, idén ez csak Olimpia alatt volt???

Realme GT Master Edition

(#39758) RudY válasza Arween (#39607) üzenetére


RudY
addikt

(#39759) sixer66 válasza Flashget (#39757) üzenetére


sixer66
senior tag

Most akkor ha a Samsung 6030-as tv-met megpróbálnám beregisztrálni akkor csak plusz 2 hónapot kapnék vagy 1 évet?Mert itt valaki azt mondta plusz egy évet kapok és úgy is hirdetem, de akkor lehet sikerült benyelnem ezt az infót?

(#39760) speter33 válasza Tegla80 (#39748) üzenetére


speter33
aktív tag

Hali!
Először is BÚÉK mindenkinek!
Van egy jó hírem...
Most regisztráltam be a Samsung oldalon UE40EH6030WXXH készülékemet.

"A termékre érvényes garanciális időszakot meghosszabbítottuk 12 hónappal. " :C

[ Szerkesztve ]

(#39761) Tegla80 válasza speter33 (#39760) üzenetére


Tegla80
addikt

akkor,már csinálom is :DD
(elvették a kedvem az előbb és nem fejeztem be,de akkor végigcsinálom és kiderül!)

Sony® & PlayStation®

(#39762) Flashget válasza sixer66 (#39759) üzenetére


Flashget
félisten

Az számít mikor vetted és akkor volt akció rá vagy sem +1 vagy +3 év stb. nem a beregisztrálás dátuma!
Ezt hirdetményben a samu honlapján kell keresni mert nem csak az időpont van feltüntetve hanem a tipus is mire adják.

Realme GT Master Edition

(#39763) rasky


rasky
senior tag

Tévhit, mert minden SAMU TV-re +1 év garancia jár, akciótól függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#39764) c805


c805
tag

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy a samsung usb wifinek milyen sebességü net kell hogy jól műlödjön?

(#39765) Tegla80 válasza rasky (#39763) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah sikerült ! :DD

a 40ES5500: + 1 évet kapott
a 32LE420E: + 2 hó-t

(mindkettő tavalyi vétel, nov és dec, de gondolom azért nem kapott az "LE" +1 évet mert nem LED vagy a 32coll miatt . de ez csak tipp. mind1 megvan azért és ez most örömmel tölt el :K )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#39766) sandró60 válasza c805 (#39764) üzenetére


sandró60
addikt

A wifinél az is szemont,hogy a TV-nek jó"rálátása"legyen a routerre.Jól legyen megválasztva a chanel-csatorna ahol kevesebb zavaró jel van.Otthoni viszonylatban a routerben kell beállitani a megfelelőt

[ Szerkesztve ]

(#39767) Flashget válasza Tegla80 (#39765) üzenetére


Flashget
félisten

vagy csak a 4xxx-re nem járt semmi vagy a 32"-ra tök mindegy LCD vagy LED
írtam, hogy nem minden tv-re csak bizonyos tipusokra vonatkozik a hosszabb gari. kellene a lista arról melyek voltak a tipusok. valahol a topicba megvan.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#39768) gyurigyerek


gyurigyerek
csendes tag

BÚÉK Mindenkinek.

6030-as tv tulajokat szeretném megkérdezni ,hogy valóban zavaró a témában taglalt input lag vagy csak egy teszt miatt írja mindenki hogy játékra alkalmatlan? Privátban beszéltem már egy tulajjal x360-al próbálta de azt mondta ő nem vette észre hogy késne. Jelenleg nincs semmilyen konzolunk de ki tudja mit hoz a jövő. Ez egyébként is mellékes lenne amúgy.Nem konzolozásra kellene inkább tv-zésre néha filmezésre. De érdekel a tulajok véleménye a dologról.

Köszönöm a válaszokat.

(#39769) Martintailor


Martintailor
csendes tag

Sziasztok!

Érkezett a családba egy 40 colos es6100, az eddigi 40-es c650 mellé. Belőttem az ajánlott beállításokat, de valahogy a c650 képét összességében szebbnek látom. Mintha fakóbbak lennének a színek és a fekete is csak szürke a 6100-on. Jól látom a különbséget, vagy a beállításokon kellene még finomítani? Még annyit, hogy kizárólagosan TV és 2D filmnézés a szempont.

(#39770) c805 válasza sandró60 (#39766) üzenetére


c805
tag

A netem sebessége 10 Mbit/s az vajon elmegy?

(#39771) rasky válasza gyurigyerek (#39768) üzenetére


rasky
senior tag

Én azon xboxozok 1 hónapja, és játék módban, illetve a forrásnál a játék elnevezéssel semmi gondom vele.

Garancia téma: Akkor az idei ( már tavalyi :) ) ötös szériától mindegyikre vonatkozott a +1 év alapból tapasztalatok szerint.

(#39772) Tegla80 válasza gyurigyerek (#39768) üzenetére


Tegla80
addikt

döntsd el TE ! :K

[link]

de sztem alkalmatlan!!!! (az átlag felhasználót ez lehet ,h nem zavarja,de sztem játszhatatlan így!! :K )
játékra ES5500 a "best buy" (sztem is :K )

csao

Sony® & PlayStation®

(#39773) nightshadow válasza Martintailor (#39769) üzenetére


nightshadow
veterán

Mintha fakóbbak lennének a színek

Szerintem az Ultra Clear Panel hiányát látod. A C650-es van, az ES6100-en nincsen.

(#39774) Flashget válasza nightshadow (#39773) üzenetére


Flashget
félisten

:K

Realme GT Master Edition

(#39775) fdisk


fdisk
őstag

Nekem is +1 évet adtak. :DD

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#39776) sixer66 válasza gyurigyerek (#39768) üzenetére


sixer66
senior tag

Én csak kb 5 percig próbáltam ki, hogy HDMI kábellel össze volt kötve a gép és COD-ot toltam rajta.
Mint sima halandó annyira nem volt vészes ez a késés dolog, eddig nem volt dolgom komolyabb LED-LCD,Plazma tv-vel amin minimális a késés és gondolom ezért se érzékeltem annyira, de tényleg van egy pici késés, amit akkor észlelek, ha nagyon oda figyelek.
Biztos vagyok benne, ha egy 10-30ms közötti input lag-el rendelkező tv-vel próbálnám úgy már meg tudnám mondani a különbséget nem is beszélve a plazmáról a maga ezred sec válaszidejével. Lehet nem sokat segítettem csak a véleményemet osztottam meg :D

(#39777) sandró60 válasza c805 (#39770) üzenetére


sandró60
addikt

Melyik szolgáltató?Sok függ attól is,hogy hányan "lógtok"otthon a belső hálón.Amit irtam a wifivel-kapcsolatban azt megnézted?

(#39778) Flashget válasza sixer66 (#39776) üzenetére


Flashget
félisten

játssz online fps játékot és rögtön megérted miért rossz a 70-100ms inputlag :)

Realme GT Master Edition

(#39779) sixer66 válasza Flashget (#39778) üzenetére


sixer66
senior tag

Gondolom mire észreveszem a másikat már régen meghaltam :DDD
Amúgy csak is úgy játszom, Single-be nem játszok semmivel, BFBC2 is multiban.

[ Szerkesztve ]

(#39780) Tegla80 válasza sixer66 (#39779) üzenetére


Tegla80
addikt

ennyire azért nem drasztikus, vagy mégis :U
;]

Tv-nek "best buy" de,játékra felejtős ebben az árban

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#39781) mycso válasza tjnet (#39740) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha a fórumban rákeresek, itt sem sokmindent találok. 99%-ban a te hozzászólásaidat látom, amikben azt írod, hogy ez milyen jó. /érdemi dolgot nem látok itt sem róla/

Egyébként a fentebb felmerült smart tv appok témakörhöz nálam, pl. semmi értelme. Ez egy sima stream progi....

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#39782) tjnet válasza mycso (#39781) üzenetére


tjnet
aktív tag

Akkor marad a sok orosz fórum ott minden le van írva. El kell döntened mire akarod a tv-t használni.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#39783) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok! Először is BÚÉK mindenkinek! Van ez a [link][samsung tv-m] és már azt összehoztam hogy rá tudjam kötni a hangfalrendszeremre,de ha esetleg usb-ről akarok filmet nézni vagy akár zenét hallgatni akkor hiába viszem át a külső usb-re akár,nem viszi át a hangot.Ezt valahogy nem értem... :F

[ Szerkesztve ]

(#39784) H.Laci


H.Laci
csendes tag

Üdvözlök Mindenkit

a kérdésem az lenne, hogy létezik a LE32D550 tipusú TV-k re samygo, vagy valami olyan firmware ami jobban kihasználná a tv lan kapcsolatát?

Üdv.:Laci

(#39785) sixer66


sixer66
senior tag

Amikor a 6030-as tv-men nézek 3D-t és olyan, mint ha szellemképes lenne, akkor azt nevezik crosstalk-nak vagyis áthallásnak vagy csak simán sz@r a szemem? Mert épp ezért akarok passzív 3D-s tv-t mert ott nem érzékeltem, de az egy tavalyi ámbár felsőbb kategóriás tv volt és lehet azért nem érzékeltem pluszban plazmánál se volt annyira érezhető, főleg hogy ott a legkisebb az áthallás ha jól tudom.Ezzel lehet valamit kezdeni? HALF SBS-nél volt ez, ami tudom az egyik legrosszabb a 3D világában, de valaki azt mondja az is tud szép lenni.

(#39786) eFeMeR74 válasza darkspell (#39588) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Ez a nagyfelbontású HD műsoroknál ill filmeknél elő fog fordulni, ha nem cseréled le a routered egy jobbra :)
nem 5000 Ft routerel kell HD küldeni a tvre.
Valószinű, hogy a routered nem bírja az adatforgalmat továbbitani, tehát a fejlesztést itt kezd el, ha sok HD és nagyfelbontású anyagot akarsz vezeték nélkül küldözgetni.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#39787) sandró60 válasza H.Laci (#39784) üzenetére


sandró60
addikt

Őt kérdezd szakember [link] Csodát ne várj ha esetleg az internetezésre gondolsz lanon keresztűl.Az még Samygo-val se érhető el.Nem smart-okos tévé

[ Szerkesztve ]

(#39788) air válasza sixer66 (#39785) üzenetére


air
nagyúr

Passzív 3D-t felejtsd el! Az még rosszabb. Az half TnB. Ha igazán jót akarsz, akkor FHD3D-s készüléket vegyél, és eredeti BD 3D-t nézz rajta! A többi csak butított selejt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#39789) Rebell válasza H.Laci (#39784) üzenetére


Rebell
senior tag

Allshare ? :K
mint Media megosztó.

[ Szerkesztve ]

(#39790) sandró60 válasza H.Laci (#39784) üzenetére


sandró60
addikt

Egy ilyen linket találtam [link]

(#39791) zsolti7810


zsolti7810
csendes tag

Kedves JoeYi!

Abban kérném a segítségedet, hogy ha a meglévő UE32D5000PW tv-met át tudnám állítani a szerviz menüben UD5000-ről UD5500-ra, akkor úgy is fog működni, tehát "SMART" lesz?
Vagy még van-e más dolgom is vele?
Le kell frissítenem a firmware-jét?

Esetleg valaki tudna nekem ebben segíteni?

(#39792) sandró60 válasza zsolti7810 (#39791) üzenetére


sandró60
addikt

Elnézést ha bele kotyogok.Mivel a hardver(panel) nincs beépitve hiába állitod át más tipusra

(#39793) Olyasmi válasza Olyasmi (#39783) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Erre senki semmit? :(

(#39794) sandró60 válasza Olyasmi (#39793) üzenetére


sandró60
addikt

Irtam PÜ-t

(#39795) Olyasmi válasza sandró60 (#39794) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Szóval egy ilyennel tudtam megoldani alapvetően a hangátvitelt:http://de.hama.com/00042353/hama-video-adapter-3-rca-female-jacks-1xvideo-audio-lr-scart-male-plug De a hangot nem viszi át a hangfalra ha átkapcsolom külső lejátszóra!

(#39796) sandró60 válasza Olyasmi (#39795) üzenetére


sandró60
addikt

A Source menűben állitottál valamit?Az av-t engedélyezted?A PÜ-t olvastad?Lehet,hogy alapból letiltották a scart-kimenetet

[ Szerkesztve ]

(#39797) Olyasmi válasza sandró60 (#39796) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Igen,olvastam az üzeneted! De abban a menüben lehet ugye átvinni kulső merevlemezre,meg stb. Ott tudok hangot is állítani?

(#39798) oz82


oz82
senior tag

Sziasztok!

Erre vki?

üdv.
P.

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#39799) sandró60 válasza Olyasmi (#39797) üzenetére


sandró60
addikt

Próbáljunk privátban,mert itt nem egésszen a fórum támája

(#39800) mycso válasza eFeMeR74 (#39786) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ez mondjuk nem teljesen így van. Mint már többször említették itt, a tv beépített wifije 54megás ( g szabvány). Tehát nagyobb adatmennyiség e miatt nem megy át, nem az 5k huf-os router miatt.
Azt nem vitatom, hogy egy komolyabb routernél nagyobb lesz a jelerősség, de ennek inkább több fal, nagyobb tér esetén lesz előnye.

Egyébként nagyobb HD, főleg 3D tartalmakra, ahogy már szintén írták, külső lejátszó vagy hdmi, de semmikép sem wifi stream a megoldás.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.