Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128281) Fr3eWar válasza ΞΔGLΞ (#128278) üzenetére


Fr3eWar
őstag

A 98%-ba meg szerintem nem tartozok bele, elég kritikus vagyok magammal szemben is.
Attól hogy van egy iPhone XS telefonom, még azt mondom rá, hogy számomra szarabb mint az elődje ami egy iPhone 6S volt. Bepróbáltam, hátha megszokom, de egyszerűen irdatlan nehézre csinálták, mérete is kicsivel nagyobb lett a 6S-nél, hogy pont roppant kényelmetlen legyen nadrágzsebbe hordva.
Kapott OLED kijelzőt amin végtelen a kontraszt és fekete a fekete, valakinek ez egy telefonnál biztos fontos, viszont ennek a telefonnak a fényerejét nem lehet annyira levenni mint a korábbi telefonomnál, este ágyban minimum fényerőn is bevilágítja a szobát, plusz a max fényereje nem éri el a 6S fényerejét, októberben vettem, volt még pár napos nap, nem volt túl könnyen olvasható a képernyő. Összességében életem legrosszabb telefonvétele volt, ha beleszámítom az árát is. Egyébként hibátlan készülék.
VGA kártyából sem tudom mit tudnék ajánlani bárkinek nyugodt szívvel. A mostani MSI 1080-amon 1-2 hónapja bedöglött a HDMI port, vissza kellene küldeni gariban még nem jutottam oda. Előtte kifogtam egy hibás 1080Ti-t a ASUS-tól, idle állapotban 10 másodpercenként felpörgette a ventiket mert olyat fogtam ki ami nem tudta 20% alá szabályozni magát. Előtte egy orrba szájba sípoló (coil whine) EVGA 1070-em volt. Az előtt volt egy Gainward 1070 ami hibátlan volt, meg korábban MSI 970 ami hibátlan volt. stb..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.