Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108501) Boost3er válasza PuMbA (#108499) üzenetére


Boost3er
tag

Sajnos igy igaz, ahogy mondod. Tegnap voltam média marktba direkt a 43 as méretet neztem ki, erre latszodott is a különbség es mondtak is, hogy kb 3 hónapja mar ips (pls) a 43 as méret is, illetve meg is koccogtattak a képet, hogy bizonyítsák, bár erre semmi szükség nem volt anélkül is bőven látványos volt a különbség sajnos. Igy vettem egy 40 es KU6000, szep a kepe, viszont néha tenyleg meg akad a tv, de összeségében ilyen ár mellett ez nem zavaró. Az lenne a kérdésem, hogy ha jol tudom azon is elérhető a PIP az antenna saját tunerre van csatlakoztatva megis azt írja, hogy nem elérhető mi lehet a baj?

(#108502) Motion_Blur válasza savoo (#108498) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem PLS-re gondolsz?

Nyugtassatok meg hogy az 55KU6400-amban VA panel van! Version No. 04

Mert oldalról is gyanúsan szépek a színek :D kocogtatni nem merem...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108503) stilo18 válasza Motion_Blur (#108502) üzenetére


stilo18
addikt

Nem kell kocogtatni... Simán, gyengén bökd meg körömmel fekete háttérnél.. Semmi baja nem lesz.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#108504) savoo válasza Motion_Blur (#108502) üzenetére


savoo
addikt

A PLS is IPS.

(#108505) savoo válasza PuMbA (#108499) üzenetére


savoo
addikt

Hát ez egyre jobb...

(#108506) Motion_Blur válasza savoo (#108504) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, tudom, de ugye kijött a hír hogy az LG fog beszállítani a Samsungnak IPS-t, és nem volt egyértelmű hogy erre irányul-e a kérdésed vagy a PLS paneles KU6000-es sztorira :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108507) Skyhigh


Skyhigh
senior tag

Valakinek nincs kedve frissíteni az összefoglalót? 2016-os 2017-es modellek felkerülhetnének.

Azért is érdekel, mert nem találok 6-os szériás 32 colos sík TV-t csak J szériásat, az meg vagy működik UPC smart kártyával vagy nem
Nem tudom mennyire állja meg a helyét már a 66xx-es rész, mert K évjáratban csak 5500 meg 5100 van sík képernyős 32 colos. Hálószoba tévéje megadta magát 7 év után és most kell valami pótlás de ne 32 colnál nagyobb nem kell, 28 col meg már túl kicsi...

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#108508) Csabesz666


Csabesz666
aktív tag

vettem egy SAMSUNG UE40J5100 készüléket. optikai digitális hang kimenet van rajta. A problémám az, hogy hdmi-vel sat megy bele, és az erősítő, nem vált át több hangcsatis módba, ha az optikai kábelt a satból, az erősítőbe kötöm, akkor működik, tehát a tv konvertálja át 2 csatornára, a hangot. Mi lehet a probléma. előtte, egy no-name tv volt, volt neki egy digitális hang kimenete, és kapásból kezelte, illetve nem varázsolt bele a digitális adatfolyamba....Mi lehet, a megoldás?

(#108509) Kam1kaze válasza Dictator^ (#108494) üzenetére


Kam1kaze
tag

Érdeklődtél náluk, hogy mikorra lesz kész?

Nekem azt mondták, hogy 1 hét múlva lesz kész és küldenek SMS-t róla, de annyira küldték, mint ahogy a Samsung ügyfélszolgálat visszahívott január óta (ezek szerint a Samsungnál nem szokás ezt betartani).
15. napon írtam nekik és 1 órán belül jött a válsz, hogy kész a tévé, LCD csere volt.

Lehet érdemes lenne írásban (hogy legyen nyoma) rákérdezni és határidőt kérni, ha csak halogatnak, nem tartják be, akkor cserét kérni. Én így tettem, amire jött a válasz.

Esetemben a LED cserével eltűnt a két pötty, viszont szoftverileg még sz.rabb lett, mint volt. Direkt kérdeztem a szoftverhiba javítást is, amikor átvettem a tévét, az volt a válasz, hogy nem tudom, már nincs bent szervizes kolléga.

Átnéztem azért még ott, nincs-e fizikai sérülés, minden rendbe volt, csak itthon derült ki egyik este, hogy körülbelül 10 centinként a tetején 1-2 centinyi csíkon kiszűrődik a fény (Kép 1 - Kép 2). Össze tudom nyomni a keretet a hátuljával, de utána ugyan úgy szétnyílik résnyire.

Kapcsolatot felvettem a Telekommal, mint forgalmazó, kíváncsi vagyok mit reagálnak.

Még januárba kérdeztem, de nem jött válasz, csak kíváncsiságból érdekelne, hogy akinek UExxK5500 tévéje van, a talp rögzítésénél a felső két csavar egy idő után csak körbe-körbe forog. Ez normális? Mert szerviz után már csak az egyik forog körbe, a másik rendesen befog, mint ahogy az alsók.

(#108510) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok!

KS8000-nél van olyan "típus" hiba, amire érdemes figyelni? Vagy valaki tud róla, hogy bele lehet futni komolyabb problémákba?
Ki mivel szokott panelt tesztelni? (pendrive, fekete vagy fehér kép, pl?)

Köszi

(#108511) lac14548 válasza Hooper (#108481) üzenetére


lac14548
aktív tag

Mely boltok a biztosak a kiterjesztett igazi samsungos garanciához?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#108512) Kam1kaze válasza gjanner (#108510) üzenetére


Kam1kaze
tag

YouTube-on is vannak ilyen tesztek, de én pendrive segítségével csináltam, érdemes több színnel (pl.: fehér, fekete, piros, zöld, kék, sárga), nálam múltkor kék és piros színnél jött ki pixelhiba (LG tévén), többinél jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#108513) bghistvan válasza #20221952 (#108484) üzenetére


bghistvan
senior tag

Hogy őszinte legyek,fogalmam sincs ..........nekem egy 130cm széles , 55cm magas médiaállványon vannak a cuccok a tv-vel együtt.

(#108514) Donki Hóte válasza Kam1kaze (#108509) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekünk 55K5500 TV-nk (is) van, a talp rögzítése dettó ugyanilyen.

Amikor csavarod be a csavarokat, akkor jó erősen nyomni kell a csavarhúzóval a csavart, hogy bemenjen a helyére. Van rajta egy kék műanyag bevonat, attól kicsit nehezebben megy be a helyére, szóval izomból meg kell nyomni és akkor elkapja a menetet.

Nekem ezzel kapcsolatban az a kérdésem lenne, hogy kiszedni hogyan kell ezt a két csavart :F

Amíg a menet van, addig kicsavarodik, de utána a szürke műanyag betétben (lyukban) csak forog, de nem jön ki.

Próbáltam hanyatt fordítani és kocogtatni a csavarokat, meg mágnessel is próbáltam kicsalogatni őket, de semmi :( A hely nagyon szűk, a csavar mellé semmivel sem lehet benyúlni :O

Rövidesen a falra tennénk, szóval a talpat le kéne venni róla, de ameddig ezt a két csavart nem szedem ki, addig nem jön le a talp :W

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#108515) #20221952 válasza bghistvan (#108513) üzenetére


#20221952
törölt tag

Értem, valamiért azt gondoltam, hogy fali konzolon van.

(#108516) Kam1kaze válasza Donki Hóte (#108514) üzenetére


Kam1kaze
tag

Akkor ezeket (is) ilyen jól kitalálták. :(((

Azzal kicsit mi is megszenvedtünk, mielőtt vittem a szervizbe. Egyik csavart viszonylag könnyen sikerült, folyamatosan tekertem kifelé, úgy, hogy egyáltalán nem nyomtam lefelé, így végül sikerült. A másiknál már nem jött ez be, ott benyúltunk mellé valamivel. Talán vékony körömvágó ollóval (vagy csipesz, de lehet tűvel is oda lehet férni). :U

(#108517) Kerni62


Kerni62
tag

Ma voltam Budaörsön a juronicsben ku6400 vs. J6240. Hát nekem a 6400 a befutó. Van ezen olyan lehetőség mint a Pana plazmán, hogy ha megveszem meg lehessen nézni, hogy volt- e már bekapcsolva és mennyit ment. Nehogy átverjenek visszacsomagolt szarral. Panának bár már elfelejtettem hogy hogy de pontosan megmondta. Köszi

(#108518) Donki Hóte válasza Kerni62 (#108517) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát nekem a 6400 a befutó. Van ezen olyan lehetőség mint a Pana plazmán, hogy ha megveszem meg lehessen nézni, hogy volt- e már bekapcsolva és mennyit ment. Nehogy átverjenek visszacsomagolt szarral.

Ez hasznos infó, köszi.

Hogyan kell ezt megnézni?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#108519) Kerni62 válasza Donki Hóte (#108518) üzenetére


Kerni62
tag

Lemaradt a kérdőjel, nem állítom hanem kérdezem.

(#108520) Attila0 válasza Kerni62 (#108519) üzenetére


Attila0
őstag

Nyugi, én is ott vettem, és, ha sértetlen a doboz akkor szinte biztosan nem újracsomagoltat kaptál.

[ Szerkesztve ]

(#108521) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Még majdnem 2 hónapig van lehetőségem a TV-hez venni extra garanciát. 1 év 10e, 2 év 20e Ft.

Ez nem a biztosítás, hanem csak általános garacia kibővítés.

Szerintetek érdemes?

55KU6400 a TV és 3-4 évig nem tervezem lecserélni.

mod: ha a dobozon a gyári ragasztófóliával van áthúzva és az sértetlen, akkor nem kell aggódnod.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108522) jozsi252 válasza Motion_Blur (#108521) üzenetére


jozsi252
veterán

Én mikor hétvégén megvettem Extreme Digitalnál, alapból +2év garival és biztosítással vettem, így 4 évre le van tudva az egész. És csak 14-15k környéke volt.

De ha hosszú távra tervezel akkor mindenképp!

iPhone 13 Pro Max

(#108523) Motion_Blur válasza jozsi252 (#108522) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az a vásárlás dátumáltól számít, tehát 2 évre van biztosításod. A sima extra garancia indul a gyári gari lejárta után.

a 4év prémium gari az már 37k

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108524) #20221952 válasza Motion_Blur (#108491) üzenetére


#20221952
törölt tag

Sajnos csak a KU6400-on láttam, a J6240-en nem, mert nem ért el az eladó keze az USB portig.

(#108525) jozsi252 válasza Motion_Blur (#108523) üzenetére


jozsi252
veterán

Elvileg nem, mert megkérdeztem az eladót és azt mondta hogy a biztosítás a 4 évre van. A legutóbbi H6400-at amikor vettem 220V-ba, oda is kértem +2 év garit meg biztosítást, és ott is mind a 4 évre volt a biztosítás. De ha hazaérek megnézem a papírt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#108526) PuMbA válasza Motion_Blur (#108523) üzenetére


PuMbA
titán

Gondolom minél drágább az áru, annál többe kerül a gari. Nekem 4 év prémium gari csak 20k volt a KU6000-re, azaz összesen így 5 év :)

[ Szerkesztve ]

(#108527) nexus6


nexus6
aktív tag

tegnap én is ki akartam próbálni, hogy milyen paneles az enyém (43ku6000). de nem sikerült a szerviz menüt előcsalnom. rákerestem, régebben írtátok info-settings-mute-power kikapcsolt állapotban. ezt egyszerre kell nyomni vagy valami kombinációs trükk? vagy csak már túl álmos voltam.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#108528) Boost3er válasza nexus6 (#108527) üzenetére


Boost3er
tag

Nálad is észrevehető, hogy néha be be szaggat a kép?
PuMbA nálad észrevehető ilyen jelenség, hogy néha be szaggat? Vagy ez esetleg hibás készülék lenne?

[ Szerkesztve ]

(#108529) shield válasza nexus6 (#108527) üzenetére


shield
őstag

Ezt találtam korábbról.

"Szerviz menü: kikapcsolt tévé mellett egymás után gyorsan Info+Menu+Mute+Power On
Kilépés a bekapcsoló gombbal. Szuper óvatosan, mert brickelheted vele a tévét."

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#108530) Gizmo94 válasza nexus6 (#108527) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha 43"-os akkor VA paneles, de ha kicsit megütögeted ujjheggyel láthatod is, mert villanni fog nagy felületen. Szervizmenü nem fogja megmutatni konkrétan.

savoo Én a telekomtól akartam venni, de annyira sikeres modell, hogy készlethiányos lett, így le kell mondanom erről a csodáról. Egyébként telekomos ismerős véleménye alapján igen, ott is IPS panelesek voltak az 55"-ból.

[ Szerkesztve ]

(#108531) PuMbA válasza Boost3er (#108528) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, olyan 15-20 percenként elkezd akadozni 3 mp-ig a kép, de eddig csak TV adásnál vettem észre :)

[ Szerkesztve ]

(#108532) Dictator^


Dictator^
veterán

T.Ugyfelunk!Az xy szamon javitasra leadott keszulekenek vizsgalata elkeszult,a jelzett hibat nem tapasztaltuk.

Villog a képernyő a H6400-es TVm egyik részénél.. nem állandó jellegű a villogás, van egy fél óra alatt kb 4et villog csak..
Most mit kezdjek így a garival ha 3 hét alatt sem tapasztalták a hibát ?
Még 1.5 hónapig garanciás a TV...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#108533) forcegt válasza PuMbA (#108531) üzenetére


forcegt
csendes tag

Motion plus-t próbáltad már kikapcsolni?

(#108534) PuMbA válasza forcegt (#108533) üzenetére


PuMbA
titán

60Hz-es TV a KU6000, tehát TV adásnál nem működik a Motion Plus, csak 24, 25, 29 és 30 fps-es videóknál :) De megnéztem egyébként, kikapcsolva is csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#108535) Gizmo94 válasza PuMbA (#108534) üzenetére


Gizmo94
veterán

Az nem lehet, hogy a szolgáltató tv adása akadozik függetlenül a tévétől? Csak mert pl trékomnál ez általános jelenség. :D Két boxon is állandóan ez van. Mondjuk, ha csak 20 percenként akadozna, az boldogság lenne. :D :D

(#108536) nexus6 válasza Boost3er (#108528) üzenetére


nexus6
aktív tag

érdekes, mi általában monitorként használom, ott nincs gond. Ami nekem érdekes volt, hogy a té beltérijén átállítottam a beállításokat és most valamennyire szebb lett a tévéadások képe is. A tének a hd adásaira gondolok. mondjuk múltkor az egyik duettnél amikor eszméletlen színes xarok estek, akkor beszaggatott rendesen. inkább az adás minőségével lehetett gond, mert ha egy full hd teszt videót indítok gépről (killa), annál megy minden szépen.
a menüt kipróbálom este, még egy kérdés. szeretnék fejhallgatót rákötni (esti film vagy xbox miatt), és olvasgatom a hifi-hangfal-dac fórumot is, de nem jutok normális és olcsó megoldásra. Van egy passzív polc hangfalam is még régről és minél kisebb megoldásban gondolkodom az íróasztal miatt.
Lehetőségek:
1. optikai kábel-erősítő-fejhallgató: kicsi hifi erősítő drága és kevés az optikai bemenetes
2. optikai kábel-da/a converter-dac-fejhallgató: jó konverter és dac drága
3. optikai kábel-aktív hangfal: nehéz kicsi hangfalat találni, amin van optikai tehát kell átalakító is és kell fejhallgató kimenet is
4. soundbar: elég lenne egy alap verzió is, de ezeken nincs fejhallgató kimenet :(
5. optikai kábel-fejhallgató erősítő-fejhallgató: azt hiszem ennél maradok egy fx audio dac x6, ez elérhető ár viszont a hang marad a tévéé.

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#108537) Boost3er válasza PuMbA (#108531) üzenetére


Boost3er
tag

Igen ugyan ezt tapasztaltam én is, hogy kb. 15-20 percenként 3mp-ig akad. Én is főként TV adásnál vettem észre, de már tapasztaltam saját forrás esetén is, bár ott nagyon lutri valamelyiknél igen, valamelyiknél nem :D De akkor megnyugodtam köszönöm :)

(#108538) savoo válasza Gizmo94 (#108530) üzenetére


savoo
addikt

Már sehol sem biztos sajnos a VA, úgy tűnik tapasztalatok alapján...

(#108539) Gizmo94 válasza savoo (#108538) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ha minden igaz, lehet, hogy mégis referálhatok majd róla, mert éppen hívott a t-s ismerősöm, hogy (nem értettem, de nem érdekes) de mégis van még tv. mert amikor rögzítve lett a szerződés, akkor még volt, tehát van tv, bár készlet már nincs. (az majd lesz, mert jön még belőle telekomhoz, gondolom hegyekben áll a kinti raktárakban) :D = full káosz. Nekem gyakorlatilag kb. mindegy, de. Szóval: ha kapok egy 55"KU6000-es tv-t ebből a tékom katyvaszból, akkor garantáltan megcsapkodom a panelt és megmondom, hogy milyen panel, de szerintem PLS lesz, mert az 55" KU6000-nél szerintem kb. mind az. Legalábbis egyetlen egyet sem láttam weben ami nem az lenne. Hogy mennyire jó vagy nem, azt is megírom, bár amennyiért ilyen extrahűségbonus meg platina akármiben adják, annyiért kb. ha képet ad, már jó.

[ Szerkesztve ]

(#108540) Kerni62


Kerni62
tag

Lehet, hogy én is nagyon gyorsan meg kell vegyem az 55" KU6400-at mielött a nagy panelhiány miatt abba is Ips- fognak tenni?

(#108541) Skyhigh válasza Motion_Blur (#108521) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Simán megéri, nekem is a F6670-re van még így hátra 1,5 év garancia :DD

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#108542) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

A tavalyi vs idei széria témához hozzászólva. Lényeg a lényeg, hogy a mocsok MU7000-es ugyanabba a méretbe semmivel nem jobb és még drágább is.
Ráadásul ez volt 300 alatt is. KS7000 - Bánhatjuk akik nem vettek akkor :/ Most már csak ilyen nem feltétlen megbízható helyeken találni, ebben a méretben. Mert még mindig nem erőltetem ezt a 55"-t. Túl nagy lenne és az ára se ér meg annyit nekem.

Ilyen boltokat ismer valaki?
https://digitalszalon.hu/ue-49ks7000-suhd-smart-led-televizio
-
Vagy van 400 ezerért: Samsung UE49MU7052 - ami egy 60hz-es tv.
Vagy az 55"-os változata 479.900 Ft -ért. Sok sikert. Remélem be is buknak az eladásokkal az idei modellnél.
Ha jót adnának és nem a régi rovására akkor talán oké, de így...

Lehet én vagyok a laikus és nem is számítana meg semmi, de most na... valljuk meg. Asztalcsapkodósan dühítő ami megy. Samsunggec* - ha eszük lenne néha olvashatnák ezt a fórumot.

(#108543) nagyk60


nagyk60
újonc

Sziasztok!
UE55KU6100WXXH tip. Tv-t vásároltam.
S/N:09FK3SAJ300069T (Made in Slovakia)
Ennek a Tv-nek a paneljára a fenti adatokból lehet következtetni (vagy esetleg másra...)?
Óriási különbség van a HD adások és a nem HD adások között.
A HD adásoknál a box távirányítójával nem tudom a hangot állítani csak a TV-jével. A nem HD adásról átkapcsolva a HD-re "üvölt" a hang, mivel nem HD-nél X-szeresen nagyobb hangerő kell.

Szerintetek az MM-ben leárazott + húsvéti -20%-os akcióban 191.xxx Ft-ért gyorsan megvásárolt TV elhamarkodott választás volt, TV műsorok nézésére használva hasonló árkategóriában mást kellett volna választanom?
Az ívelt kivitel nem zavar (sőt), mivel kb.3,5m-ről nézzük középről.
Köszönettel

(#108544) Madwe válasza Hmmm1 (#108542) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hova lenne nagy az 55"? 1.5m felett már teljesen ideális! Persze ha nem fér be a helyre, az más téma :D

Samsung meg... venni fogják így is, ahogy pl a VA helyett IPS panelos, de még anno VA paneles teszteredemények alapján árult tviket is. Nomeg a qled, hát megy a tvben is, h a tv új generációja :D Miközben sima lcd, s a tavalyi kshez képest nemhogy előre, de hátra léptek.
Munkatársaim is kérdezték, mikor mondtam h tvt vettem, s tudják h techbzi vagyok, h qledet? Nem, oledet. Na arról nem is hallottak, de h most a qled az új, a jó :D
(ok, először c6 volt nálam, majd ks9500, végül c6nál maradtam, de a ks is jó széria volt, nem oled vs lcd frontot akarok elindítani, csak mint a butának néző marketing ereje hoztam fel, ami alapján biztos fog fogyni a q és az mu széria is, pedig egy tavalyi kshez képest rendre rosszabbak ha másba nem hát ár érték arányban...)

(#108543) nagyk60 Az ívelésnek pont h közeli nézőpont esetén vannak előnyei :D

[ Szerkesztve ]

(#108545) index31


index31
tag

Bolti promo körülmények :) Mindenki levonja amit akar :)

LG OLED 55B6V (left) vs SAMSUNG QLED 55Q7F (right)

[link]

[link]

(#108546) FollowTheORI válasza index31 (#108545) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Itt valami bibi van, ez túl sok részlet hogy csak úgy "eltűnjön"... :)

Valószínűleg valami HDR probléma a forrás videóval/vagy annak kezelésével.

(#108547) index31

Persze, kommentek alapján mindkettő gyári alap-beálltásban van.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#108547) index31 válasza FollowTheORI (#108546) üzenetére


index31
tag

Professzionális vizsgálatnak nem tudjuk alávetni de feltételezem, hogy " Bolti " üzemmódban van mind a kettő és a nagyobb fényerő talán jobban kiemel egy-két részletet világosban

(#108548) Celtis válasza index31 (#108545) üzenetére


Celtis
veterán

Én azt vonom le, hogy egy kirakati kép alapján nem lehet levonni semmilyen következtetést. Hacsak nem a saját boltod kirakatába keresel megjelenítőt.

(#108549) Motion_Blur válasza index31 (#108545) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én ebből nem tudok levonni semmit :N

mondjuk azt megnézem aki 1,5 méterről nézi az 55-ös TV-t!! Nekem 3 méterről nem zavaró kb ha nem 4K felbontású a forrás, hanem 1080i vagy 720p. Másfél méterről hogy lehet elfeküdni a TV előtt? :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#108550) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung KS7000 televízióm. Nem sokkal ezelőtt Youtube-on hallgattam egy zenét, ami megállt, majd fekete képernyőre váltott és semmi reagálás azóta sem a gombnyomásokra.

Minden más funkció teljesen mértékben működik, csak ez az app nem. Tegnap frissítette magát a 1168.2 firmware-re. Lehet ennek köze hozzá?

Nem látok olyan opciót, hogy alkalmazás törlése, mert alap app. Sem egyéb testreszabási lehetőséget. TV-t kihúztam, bedugtam úgy sem változott semmi. Ha távolról (telefon-TV közös útválasztóra csatlakozik) akarok lejátszani egy YouTube dalt, akkor elindítja az appot, de a fekete képernyőt hozza be.

Mit lehet ilyenkor tenni? Nincs a PC-hez hangszóró, így elég sűrűn használom.

[ Szerkesztve ]

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.