Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#784) axioma válasza sxxorp (#769) üzenetére


axioma
veterán

Ja, ha mar 5-tel tobb, akkor telleg nem eri meg.
A magyar szovegbevitel erv lehet, nem android kornyezetben telefonon nem hasznaltam sehol magyar ekezetet (ez itt is latszik:)), nem tudom ott mennyire hianyozna. Mondjuk ha megveszek egy office-t aztan doksit akarok rajta ami hivatalos birizgalni... sok esely nincs ra. A billt kimondottan angol kiosztasban hasznalom (programkodot gepelni alt-ositva lehetetlen, igy ehhez vagyok inkabb szokva).
En felteteleztem, hogy azt adjak occsoer', amit papiron hasznaltan hoznak be kintrol. Igy o ugye 0 afa-val jarul hozza a magyar kozponti penzszorashoz, ami engem adott esetben hidegen hagy (arra, hogy szamla nelkul afa-mentes arra ugrok, 0% afa szamlaval v. szlahelyettesitovel viszont miert ne). A tartozek nelkuliseg is zavarhatna, ha felteteleznem, hogy lopott, de ennyi ido alatt azt remelnem, meg nem valoszinu (meg ahhoz nem adnanak garit, eu-sat se).
Pont attol hogy uj, attol gondoltam hogy me'g nem lehet kiszurve a hibas darab es olcsositva eladva... de vegulis lehet.
Lenyegtelen, abban a pillanatban nem erdekelt tovabb, hogy megdragult. (Lehet, hogy tevedesbol egy nem pro-s ar volt kiirva?)

Androidot nyomkodtam, direkt e celbol vettunk egy Move-ot, ami most eladasra var, addig nem mertem a ferjemnek az Optimus Black-be se beruhazni, pont mert januarban egy S. Monte-ben benne maradtunk par ezressel plusz egy huseg kilovesevel. Mar majdnem ket hete a Black-et is nyuzzuk, szoval nem nullarol indulok (linux se ismeretlen, bar az android nem command line mint az RH4.2 volt).
Nem szoke vagyok, csak kezdo :)

Koszi mindenkinek az infokat! Varok a telenorra egyelore...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.