Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7398) #59070464 válasza ruskop (#7383) üzenetére


#59070464
törölt tag

A számok arra jók, h a ROM-okat le tudod tesztelni vele. Értsd. Egy friss ROM-ra nem teszel mást, csak Quadrant-t. Semmit nem szinkronizálsz, csak a wifire lépsz fel. Egyértelmű, h tesztet úgy csinálunk, h telefon reboot, end all task, clear memory és mehet. Mondjuk három eredményt készítesz és a legjobbat írod fel. Fent SGA-val nekem is kijött közel 1700 pont, de van, h 1200 pontot csinálok (a közel 1700-nál már néhány app azért fent volt). A fenti folyamatot leírtam, mikor "kell" vagy érdemes tesztet csinálni. Ez kb annyira releváns, mint hogy nem fogsz 3DMark-ot futtatni, amikor a BattleNet-en hajtasz végre egy zergling rusht a StarCraft2-ben. Van értelme a benchmarknak, de nem úgy kell elképzelni, h napi 10x lefuttatom. Mert közel nem így van. Nem foglalkozom vele. Arra jó még, h tudom h 1600-1700 pontot érek el. Ha később beleszaladok egy 2000+os megoldásba, felfogom rá kapni a fejem és késztetést érzek a ROM cserére. Bár már most is alázom két barátom SGS telóját amin gyári 2.2 fut minden tweak és okosság nélkül. Ők is kedvet kaptak a moddinghoz. :) Hiszen abból kihozható ~2500 pont (most 1200-at kapnak max, még factory reset után is, app mentes készülékre is). Érzésre is száguld. Gyári 2.2-vel az SGA-m 500 pontot hozott kb. Most a háromszorosát. Érzem az iGo-n is egyébként. Jobban reagál a dolgokra, persze még közel sem smooth. Tenném már fel a Navigont, de még sajna nem érkezett meg a 16 gigás microSD, remélem holnap már igen. Kicsit elkalandoztam... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.