Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Cellestiar válasza TazLeacher (#6500) üzenetére


Cellestiar
csendes tag

Bocsika nagyokos de ha nem látnád újjonc vagyok,és még nem vágom mi merre hogyan ok? :)

Cellestiar

(#6502) tomiii007 válasza vlevi (#6499) üzenetére


tomiii007
senior tag

amiről en beszelek az elvileg akkor van ha wifi halozaton van a telo és miutan elmesz vhova és mar ott nincs wifi akkor sötét lesz az egesz kijelzö és csak az segit rajta ha akksit kiveszed :D de elég ritkan jön elö de aze neha elöjön

(#6503) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Van valakinek ilyen? véleményt várok . Vásárlás elött állok. Szervíz illetve probléma lépett már fel?? Üdv: :)) :DD

Iphone 7

(#6504) TazLeacher válasza FET-MEN (#6503) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem most van gariban a telóm. Egyedi probléma, senki mástól nem hallottam, néha nem működik a HOME gomb. Megnyomom "kattan", de a telefon nem reagál rá. Volt, hogy meg tudtam nyomni 3x egymás után úgy, hogy nem történt semmi...ennyi.

(#6505) LAXA


LAXA
csendes tag

Sziasztok, szerintem ez az egész KIES-es kinlódás a szolgáltatói FW miatt van és lehet, hogy nem mindegyik telón ugyan az a FW van ami 2.2.1
Már a samsung honlapján is fel van tüntetve a FW frissítés lépései:

[link]

Ha itt rányomtok a "Actualizacion del firmware" fülre ott van feltüntetve.

(#6506) kali válasza LAXA (#6505) üzenetére


kali
legenda

nem, akinél elindul a kies általi firmware frissítés, de behal a folyamat, ott nincs jelentősége, hogy milyen firmware verzióról milyenre frissít(ene), pláne nincs annak, hogy szolgáltatós, vagy sem...
általában oprendszeres vagy illesztési hiba, illetve valamilyen védelmi alkalmazás és/vagy funkció miatt szokott behalni a frissítési folyamat!

(#6507) LAXA válasza kali (#6506) üzenetére


LAXA
csendes tag

HMM Lehet mondasz valamit mert mint ahogy leírtam korábban WIN7 Ultimate-t használok és még mielőtt elindult volna a folyamat a OP feldobott egy bisztonsági ablakot miszerint a KIES módosítások halyt végre a számítógépen és engedeélyezem vagy sem. Ha nem akkor, kilép frissítésből, ha engedélyezem elkezdi és a nincs hozzáférésem a géphez mert a Bill és az Egér is kikapcsol aztán se kép se hang. De ezek után nekem semmi nem történ, másnap irány T-Fos mert a készülék behalt és ott rakták vissza a T-s 2.2.1 -et.

(#6508) Virág et. válasza LAXA (#6507) üzenetére


Virág et.
senior tag

Win7 alatt "futtatás rendszergazdaként", és nincsenek jogosultsági problémák...

(#6509) totem87


totem87
tag

Üdv!

Az normális, hogy KIES-sel való frissítésnél mikor előkészíteni az egészet dob egy hibaüzenetet hogy a program leállt, majd miután bezárom ő vígan fut tovább és készíti elő a frissítést? T-s vagyok és Win7em van.

[ Szerkesztve ]

(#6510) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

Az mitől van, hogy ha elindítom a kamerát, egyszerűen nem érzékel semmit a kijelzőn, és a kilépés meg beállítások gomb se működik, bárhol máskor viszont igen. LG camerával tökéletesen megy. tegnap este kezdte el ezt csinálni

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#6511) Laci4 válasza tomiii007 (#6489) üzenetére


Laci4
senior tag

Hello!
Az a vicc,hogy nekem annó 2.2.1 alatt nem jelentkezett (wi-fi fekete halál),de lehet mert épp nem úgy jött ki a lépés,viszont 2.3.4 alatt már 2szer is!
Jellemzően úgy,hogy telcsi wi-fin rajta,gép meg közben kikapcs. (igaz,nem routeren van,hanem usb Stick +win7+connectify progi..ha jól rémlik a neve. Nem vagyok otthon,telcsiröl irok.)
Na és ekkor volt,h otthonról el,néznék vmit a telcsin,mintha ki lenne kapcsolva..
Egyébként nem kell kivenni az akksit,elég ha kb.8 másodpercig nyomva tartod a bekapcs gombot=esett ;)

Cellestiar
Látom nagyon okos ujoncként a tisztelet,kultúra is hiányzik belöled,nem csak a tudás.
Nincs bajom ha valaki vmit nem tud,még azt is elnézem,h olyat kérdez,ami már ezerszer le volt írva,illetve pár hsz.el felette,de a nagyokosozás pont nem kellene!
Egy kezdöben legyen némi tisztelet... Szvsz!
Jah..és ez nem msn,hogy egyből irnak neked ;)

Am:szmájli enyhíti négyéves ;) :D

FET-MEN
Ha azt akartad kérdezni,h van-e itt valakinek Ace,elég érdekes,lévén erről a telefonról szól a topik.
Már sokan leirták,telcsin tuti nem fogok véleményt pötyögni :)

[ Szerkesztve ]

(#6512) Laci4 válasza MaddeNNNN (#6510) üzenetére


Laci4
senior tag

Nincs véletlen egy kis lakat jel a még fényképezhetö számláló elött?
Kamera bekapcs,power gomb megnyom=képernyő zár..nem Tom minek kell,de van ilyen :)

Előző hsz Ben van egy négyéves szó,az vétkedre akart lenni..csak kijavitotta ez az okos billentyűzet :)

(#6514) MaddeNNNN válasza Laci4 (#6512) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Óóóó b.meg. Köszi :)

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#6515) totem87


totem87
tag

Ja bocs az kimaradt az előző hsz-mből, hogy egyszerűen szétkapcsol a teló mikor előkészítené a frissítés és ekkor áll le a program.

[ Szerkesztve ]

(#6516) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

jaj még lenne egy olyan kérdésem hogy nem baj ha 1. alkalommal nem merítettem le teljesen? és az gond ha lemerítem egyáltalán teljesen?

(#6517) kali válasza papirzsepi93 (#6516) üzenetére


kali
legenda

nem baj, hogy nem merítetted le teljesen, a li-xx akkumulátorokat nem kell már abban az értelemben formázgatni, mint a korábbi ni-mh vagy ni-cd típusúakat! a teljes lemerítést nem szeretik a li-xx akkumulátorok, de jobb esetben nem is lehet teljesen lemeríteni, mivel a védelem nem engedi! ellenben bátran töltögess rá bármikor, az nem okoz problémát! az akkumulátor a teljes kapacitását minimum 3 - 4 feltöltés után éri el!

(#6518) papirzsepi93 válasza kali (#6517) üzenetére


papirzsepi93
tag

hát én már vagy 6x feltöltöttem és még mindig fél nap amíg bírja normál használat mellett, de köszi a segítséget

(#6519) FET-MEN válasza Laci4 (#6511) üzenetére


FET-MEN
veterán

nem azt kérdeztem h van e valakinek. pontosítsak: érdeklődök h kinek hogy viselkedik ill megéri-e. ;]

Iphone 7

(#6520) totem87


totem87
tag

Lehet én fogalmaztam hülyén, de miért van az hogy ha elindítom a frissítést a kies eldobja a csatlakozást a telefonommal és leáll a frissítés? Legújabb KIES van fent, szóval nem értem miért dobálja el.

(#6521) kali válasza totem87 (#6520) üzenetére


kali
legenda

ami esetlegesen problémát szokott okozni;
- vista/win 7 esetén rendszergazda jogosultsággal és rendszergazda ként legyen indítva/futtatva a kies!
- a telefon gyári alapállapotban legyen!

(#6522) totem87 válasza kali (#6521) üzenetére


totem87
tag

Köszi a választ. Rendszergazdát próbáltam, ugyanaz a hiba. A telefon 1 hetes nem sokat buheráltam, csak pár appot raktam rá.

(#6523) totem87


totem87
tag

Esetleg nincs más mód hogy frissítsem a telefonom? Mert már nem tudom mit kéne csinálnom, hogy ne dobja a kapcsolatot a KIES.

(#6524) Dzsuri89 válasza totem87 (#6523) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Minden szükséges Driver telepítve van a gépre, ami szükséges a telefonhoz?

Ezt rakd fel, hátha nincs: USB Driver

(#6525) totem87 válasza Dzsuri89 (#6524) üzenetére


totem87
tag

Minden fent van. Zenéket, képeket mindent raktam a telóra KIESen keresztül. Egyedül a frissítésnél száll el.

(#6526) G4b1 válasza kali (#6521) üzenetére


G4b1
csendes tag

nekem win7 professinalom van, első lépésben ment fel a kies, utána csatlakozásnál update megkereste a megfelelő drivert, ment szépen minden csatlakozásnál utána is. pénteken hazajöttem jött az ellenőrzés van-e végre update, mert csütörtökön már írták a telenor tulajok páran, hogy nekik már megjelent. estig vártam, mert akkor volt időm arra is, ha valami nem sikerül helyre tudjam hozni, addigra fel is töltöttem 100%-ra a készüléket, elfogadtam a frissítési lehetőséget (nem rendszergazdaként indítottam a kiest) kiadott 2x engedélyező ablakot, hogy hozzáférés kell neki, értelem szerűen elfogadtam és már 10perc múlva használatba is vettem a telefont.
gyári beállítások visszaállítását csak ilyenkor csináltam meg, amikor azt hittem azért nem megy market, mert valamilyen előző téves információ maradt meg.

(#6527) Laci4 válasza MaddeNNNN (#6514) üzenetére


Laci4
senior tag

:D
Nem tudom az eleje mire vonatkozott, de hacsak nem egy szép formás, bögyösre, akkor kihagynám ;) Bár így is, mert ha az "asszony" megtudja, nem lesz többet mivel :))
A második részét meg szívesen! Örülök,hogy segíthettem :R

(#6528) kali válasza G4b1 (#6526) üzenetére


kali
legenda

a frissítés előtti nullázás azért lehet fontos bizonyos esetekben, mert vannak olyan alkalmazások, amik akár meg is akadályozhatják a normális usb kapcsolatot - persze akinél nem adott olyan alkalmazás, ott nem létszükséglet, de jobb biztosra menni, és azért elég sok embernek behal ilyenek miatt a frissítés...

(#6529) mg01


mg01
aktív tag

Nem unjátok még ezt a kies frissítéses témát? Ez amúgy sem teljes rom, csak amolyan kiegészítés. Olyan mint a windowsnál az updates frissítés… Semmivel sem jobb a kieses frissítés mint a samfirmwares, sőt… Ha szervizbe kell vinni a telót akkor vissza a gyári szoft oszt kezit csókolom. Na meg ki az a hülye aki minden személyes adatával viszi be? A nandroid backuppal 5 perc a full backup/restore, még azt se mondhatjátok hogy sok a macera vele, dehát ugyebár ez a kutyát sem érdekelte…Nem értem minek ragaszkodtok hivatalos romhoz… De ha nektek ez kell, akkor szenvedjetek ;)

(#6530) Keem1 válasza mg01 (#6529) üzenetére


Keem1
addikt

Héé, ez mióta update? Véleményem szerint ez 2.3.3 és van bekapcsológombos adathálózat beki-m ;) Azért a Kies nem mindig az ördögtől való, én csak így frissítettem, nem bántam meg. Egy percet se szenvedtem. Elindítottam, majd két tovább gombra kattintás és letöltéssel együtt kb 15 perc után ott volt a friss és ropogós ROM.

[ Szerkesztve ]

(#6531) vlevi válasza mg01 (#6529) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, azért nekem a samfirmware az nem windows update volt, hanem inkább fdisk-format cé :DDD
Lehet, hogy a kies normálisabban csinálja?

(#6532) Boyka20


Boyka20
csendes tag

Üdv
ti tudtok a galaxy ace-re jó témákat?

(#6533) Dzsuri89 válasza Boyka20 (#6532) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Tudtommal témákat nem lehet felrakni, inkább Launchereket. Élőháttér is nagyon feldobja a telefont, igaz kicsit lassul tőle. :)
Launcherek

(#6534) Boyka20 válasza Dzsuri89 (#6533) üzenetére


Boyka20
csendes tag

thx :)

(#6535) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok! Két kérdés: Meglehet -e oldani a gyári TW launcherrel hogy a főképernyőn az utolsó oldal után jöjjön az első? (értem ezalatt, hogy nekelljen visszalapozni az elsőre), és hogy mikor megfogom a widgeteket a képrnyőn, ne rezegjenek. A go launcherrel tök jól testreszabhatóak ezek a dolgok. Azért nem használom, mert folyamatosan 15mb-t zabál a ramból.! Köszönöm a válaszokat! Üdv.

Huawei P10 lite

(#6536) Dzsuri89 válasza krisztian112 (#6535) üzenetére


Dzsuri89
őstag

1. Lapozással nem lehet megoldani, mint például a menüben. Viszont, ha fent a kis pöttyre nyomsz, ami mutatja hányadik lapon jársz akkor közvetlen odaugrik a kép. :) (Fogadjunk sokan nem tudták. :D )

2. Rezgés tudtommal nem állítható.

[ Szerkesztve ]

(#6537) MaddeNNNN válasza Laci4 (#6527) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

2 szóval összefoglaltam, hogy mit éreztem tegnap este óta, azt hittem hogy beszart megint, mert nemrég cseréltem rajta képernyőt 18000-ért, erre meg csak véletlen lezártam... :D
Köszi mégegyszer.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#6538) mg01 válasza vlevi (#6531) üzenetére


mg01
aktív tag

Hát amit én feltettem ott minden megmaradt, sőt volt T bekapcsolóanimáció és a bekapcsológombnál volt adathálózat mód is.
De a samfirmwaren inkább teljes romok vannak, nem frissítések.

Keem1: nem pont neked szólt a hsz, hanem azoknak akik oldalakon keresztül fossák a szót, ugyan arról és nincs eredmény :D

(#6539) mg01 válasza Boyka20 (#6532) üzenetére


mg01
aktív tag

A frameworköt lehet bütykölni, próbáld ki amit csináltam ;)

(#6540) Dadan01 válasza krisztian112 (#6535) üzenetére


Dadan01
senior tag

A TW launcer talán nem foglal memóriát, vagy miért gond neked az, hogy egy program amit használsz, ramot foglal? Szernted mennyi szabad ram kell kell a rendszernek? Ha tetszik a Go launcher, használd, de ha jobban megnézed a ram foglalásokat, minden program legalább 12 megát emészt fel, még a legkisebbek is, a játékok meg többet. Felesleges azon görcsölni hogy mennyi a szabad ram, azt hagyd meg a kernelnek. :)

(#6541) pantomimes


pantomimes
aktív tag

Sziasztok

Egy dolog amit most vettem észre: próbáltam képernyőmentéseket csinálni a telón és véletlenül fordítva csináltam. Hosszan nyomtam a HOME gombot és a VISSZA gombot egyszer. Meglepődtem, mert erre a kombinációra behozta a legutóbb használt alkalmazásokat :) Ha már volt bocsi, lehet, hogy csak nekem új.

Más: ha valaki Telenoros és frissített 2.3.3-ra és esetleg emlékszik, hogy a KIES milyen verziószámot írt ki légyszi írja meg, nekem úgy tűnt tegnap este, hogy a 2.2.1 javítását ajánlotta fel, de már összezavarodtam a sok verziószámtól :) Esetleg elképzelhető, hogy először azt kell felraknom és csak utána ajánlja fel a 2.3.3-at?

Köszi előre is

(#6542) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

Azt értem hogy az akksinak kell idő még beáll de mennyi ez az idő mert aggódom hogy csak 4 órája van bekapcsolva és már alig van töltés az akksiban ledig fel volt teljesen töltve... Èrtem h 3-4 töltés kell neki de én már majdnem egy hete minden nap kétszer töltöm fel... Ez még mindig a normális kategória? Persze normál hasznàlat mellett produkálja ezt... (zenehallgatás, netezés, adathálózat mód bekapcsolva)

(#6543) vlevi válasza pantomimes (#6541) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Hosszan nyomtam a HOME gombot"
Ez már önmagában is behozza a legutóbbi alkalmazásokat, nem kell a vissza gomb.

(#6544) Linkin válasza krisztian112 (#6535) üzenetére


Linkin
senior tag

szerintem az a 15MB nem nagy dolog én is a go launchert használtam Acen meg most SGS-en is és soha nem fogyott el a Ram

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#6545) jambiyya


jambiyya
őstag

Sziasztok!
Nokia S60-ról fogok váltani. Korábban nokiáról nokiára rém egyszerű volt mindent átmásolni.
Mit javasoltok, hogyan tudnék a legegyszerűbben mindent átmenteni az ace-re?
Köszi.

(#6546) ALI_G


ALI_G
veterán

hello,

láttam már itt a topicban korábban, hogy ha wifi-re van csatlakozva a galaxy és kimész a hatótávból akkor lefagy és csak akksi kivételével lehet újra indítani.

Na nekem is csinálja, ma 2x is.
Miért csinálja és mi rá a megoldás? (gyári android van rajta)

(#6547) Dzsuri89 válasza ALI_G (#6546) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nagyon egyszerű, ha tudod, hogy kimész a hatótávból akkor kikapcsolod a WIFI-t. Nekem ilyen problémám a 3 hónap alatt egyszer sem volt.
Elvileg az új ROM megoldja a hibát, de hát erről bővebben nem tudok semmit. :(

[ Szerkesztve ]

(#6548) vlevi válasza ALI_G (#6546) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ilyen nekem sem volt, még a 2.2.1-el sem. Be is b***na, mászkálsz a plázában, wifizel, aztán egyszercsak az egyik sarokban nincs Wifi erő, és lefagy tőle a telefon? Nemár...
2.3.4 (de asszem a hivalos 2.3.3-al is), még jobb. Azzal már az a hiba sincs, hogy sűrű Wifi fel-le csatlakozás, wifi ki-be kapcsolgatások után egyszercsak nem indul el a wifi, csak telefon ki-bekapcs után.
Mondjuk eléggé röhej, hogy sűrűbben kell emlegetni a nagyonhiperszuper Unix alapú rendszernél az újraindítást, mint winfos alatt :D

[ Szerkesztve ]

(#6549) tomiii007 válasza Dzsuri89 (#6547) üzenetére


tomiii007
senior tag

uj rommal se javul meg 2.3.4 alatt is elöjön a "blackscreen" valaki vigye el szervizbe hátha mondanak vmi okosat rá :D

(#6550) Dzsuri89 válasza tomiii007 (#6549) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Szerintem a szerviznek már heroltja van a Galaxy ACE-től. :D Ha nem lennének ezek a hibái, akkor ár/érték arányban iszonyatosan jó telefon lenne. A hibáival együtt is nagyon szeretem ezt a készüléket. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.