Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) G4ga


G4ga
őstag

Sikeresen frissittem Kies-sel.

par dolog amit megosztok veletek a tapasztalatok alapjan:

- Eleinte nem müködött a marketem es a Gmail
ahogy lattam volt masnal is problema - Na ez magatol megoldodott a frissites utan 1 órával
- nekem ujdonsag h a fo kepernyot is elforgatja viszintbe - eleg mokas, de bena is egy picit.

Erezhetoen gyorsabb lett a telefon :)

Egy kerdes. Betü tipust hogy tudok ra varazsolni a telefonra?
Van lehetüsegem progalgatni a telefonokat, a Galaxy S II gyari Chucky Comix betüjét valahogy ratudom tölteni a telefonra?
Vagy egyaltalan tudok mas betü tipust választani?

Segitseget elöre is köszönöm!

(#6402) TazLeacher válasza bozont (#6399) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Az még kérdéses, hogy újabb-e...magasabb a verziószáma, de úgy tűnik, hogy a 2.3.3 az újabb, legalábbis a betű ezt mutatja.

Az meg a másik, hogy valóban megéri a macerát a 2.3.3-al szemben a 2.3.4? Tehát, ha kint van a hivatalos, és a nem hivatalos, akkor miért ne? Ezek legjobb tudomásom szerint nem főzött romok, tehát sok előnnyel nem járnak.

Más: legjobb tudomásom szerint a 2.3.3.-ban javították a TW azon hibáját, hogy az SD leválasztása és/vagy a telefon újraindítása esetén átrendezte a menüben az ikonokat. Ez mindenkinél javítva lett? Mert csak e miatt használtam ADW-t...

(#6403) Schrift válasza bozont (#6399) üzenetére


Schrift
tag

Én voltam, azért csináltam, mert gondolom h a hivatalos 2.3.3 jobb mint a félhivatalos 2.3.4, persze ez nem biztos, de hátha. :)

(#6404) mg01


mg01
aktív tag

Itt szenvedtek a kiessel, mikor samfirmwareen fentvan a kieses frissítés, ami ráadásul ugyan az a verziószámú mint a legutolsó félhivatalos 2.3.3...

(#6405) Schrift válasza mg01 (#6404) üzenetére


Schrift
tag

A legutolsó az KPF én úgy tudom, hogy a kies es frissítés az KPE. Plussz én letöltöttem a KPF-t, de abban nem ilyen MD5 fájlok vannak, ezért nem nagyon tudtam vele mit kezdeni, te tudod, hogy mit kéne vele csinálni?

(#6406) bozont


bozont
veterán

Csak azért kérdeztem, mert pont a 2.3.4 az újabb, frissebb verzió attól hogy a hivatalos 2.3.3 még csak most jelenik meg. Elvileg tartalmaz néhány hibajavítást és ami még lényeges lehet, hogy a 2.3.4 már kevésbé van kitéve ennek a biztonsági résnek. Most persze, nem sok az esélye hogy itthon ezt kihasználnák, de jobb félni mint megijedni. Mondjuk azt nem tudom pl sebességben van-e különbség a két rom között, a 2.3.3 nálam kimaradt.

(#6407) mg01 válasza Schrift (#6405) üzenetére


mg01
aktív tag

Ez a KPF amit emlegettél ott van a lista legalján és junius 22.ei dátummal van. Érdekes...
Szerintem ugyan úgy kell feltenni odinnal mint a többi romot.

(#6408) Skatysuti


Skatysuti
tag

Sziasztok tudna valaki segíteni most vettem észre miért nem megy a Wap mivel semmi hozzáférési pont nincs beállítva 2.3.4 alatt.
honnan tudom letölteni illetve beállítani?
wap mms és a net köszönöm

ASUS Rog Strix G17 G713QM HX1139T+ 2x16gb Kingston Fury Impacr 3200mhz cl20, Samsung 980pro NVMe m.2 SSD, ASUS ROG Strix XG259Cm, Asus Rog Chakram X+ ASUS Rog Scabbard 2, Steelseries Arctis Nova7 Wireless, Xbox elite controller 2, Samsung Galaxy S22U 12/256 HUAWEI Watch Gt2, HUAWEI FreebBuds Pro

(#6409) mg01


mg01
aktív tag

(#6410) mg01 válasza Skatysuti (#6408) üzenetére


mg01
aktív tag

Wapot minek? Már nem a kőkorszakban élünk :D
http://androidhungary.com/2009/09/vodafone-t-mobile-es-pannon-mobilinternet-beallitasa-android-telefonon/

Kérlek jelezd ha működnek ezek a beállítások!

(#6411) flash- válasza bozont (#6399) üzenetére


flash-
veterán

ezeaz 2.3 as regebbi mint a 2.4es tehat semmi ertelme kiessel szarakodni

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#6412) Dzsuri89 válasza bozont (#6399) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mennyivel lehet más a félhivatalostól. Az első különbség amit itt a fórumon olvastam, hogy a bekapcsoló gomb nyomásánál van adathálózati mód,ami eddig csak a 2.2.1.ben volt. Mióta kijöttek a nagyobb verziószámú romok azoknak egyikében sincs ilyen és ebből gondolom azt, hogy még javítottak valami mást is a szoftverben. Veszteni semmit nem vesztek, mert ha tré akkor ugyan úgy fogom magam és felrakom a 2.3.4.et.

[ Szerkesztve ]

(#6413) G4b1 válasza G4ga (#6401) üzenetére


G4b1
csendes tag

Nálam ez a főképernyős forgatás nem akar menni valamiért, de nem is nagyon hiányzik.

Ami szerintem pozitív még, az a magyar nyelvű swype, igaz eddig is elő lehetett csalni, de csak rootolás után ha jól tudom.

Egy dolog hiányzik számomra, az sms-ek olvasásánál eddig a 2.2.1-ben volt 5-6felület is, most nem tudok rajta változtatni sehol, erre van esetleg valami lehetőség még?

(#6414) norbert999 válasza G4b1 (#6384) üzenetére


norbert999
aktív tag

Itt is jó.
A Markettel lehetett valami.

(#6415) EmThor válasza LAXA (#6387) üzenetére


EmThor
addikt

Velem is megesett. Ez a régi KIES hibája, frissíteni kell. Nem a telóhoz való FW-t kezdett el szedni - szerintem. Megoldás: tartsd hosszan nyomva a kikapcsoló gombot és rendben lesz.

KIES frissítése után meg rendben, a Galaxy Tab-ot gond nélkül frissítettem vele.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#6416) Cholard


Cholard
tag

Ha nem rootolt a telóm, megoldható egyáltalán, hogy ne vesszenek el a beállításaim? Ahogy előttünk valaki írta, KIES-sel frissített 2.3.3-ra, és megmaradtak a beállítások. Ezután kell nyomni egy gyári beállítást? Nem nagyon van kedvem/időm újra konfigolni mindent, főleg nem a Call metert...
Vagy
-root
-biztonsági mentés mindenről titannal
-frisítés
-reset
-root
-visszaállítás
-unroot

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#6417) Virág et. válasza mg01 (#6407) üzenetére


Virág et.
senior tag

van ott 2.3.3 KPE is, pont a 2.3.4 felett és május 5-i dátummal :)

De agg lámának mintha KPJ-s 2.3.3 ment volna fel.

[ Szerkesztve ]

(#6418) LaptopSystem

sziasztok telefont vásárolnék és az lenne a kérdésem hozzátok hogy mi a véleményetek erről a telefonról mennyire stabil mennyire gyors rajta a rendszer vannak e hibái negativ pozitiv véleményekre is kiváncsi vagyok köszönöm!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6419) Mardel46


Mardel46
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy amióta feltettem a facebookot a telóra ha sms-t akarok küldeni a telóval a face-es ismerősök névjegye szerepel a listában. Találkozott ezzel már valaki? Ha tudtok erre megoldást azt megköszönöm.

(#6420) Schrift válasza Virág et. (#6417) üzenetére


Schrift
tag

Az alapsáv verziója kpe volt, vagy az m1? A másik h samfirmware oldalán a providen szekcióban van asszem július 14-i kpf re végződő 2.3.3 ami nem md5 fájlokból áll.

(#6421) TazLeacher válasza LaptopSystem (#6418) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szia!

Látom bekérdeztél már más telefonok topicjában is. Érdekes ilyen kérdésekre választ várni, hiszen azok, akik itt vannak, ilyen telót használnak, és logikusan nem azért, mert kötelező.

Van jobb teló? Van. Sok. Akkor miért ilyet vesz az ember fia? Mert ezt engedheti meg magának és/vagy ennél többet nem szeretne rá költeni.
A családban nálunk most van egy ZTE Blade, az én Samsung Galaxy ACE-em, és egy HTC Desire HD. Egyértelműen érezhető a különbség a 3 telefon között, és az árak is nagyjából egyenlően vannak elosztva. A ZTE nekem kicsit lassúnak tűnik, de ugye 20K volt előfizuval, ennyiért mit vár az ember? A saját telómmal nincs bajom. Nem mondom, hogy nem bírnék el egy kicsit nagyobb kijelzőt, lehetne egy kicsit vékonyabb, és talán egy izmosabb prockóval gyorsabb is lehetne...mint mondjuk a HTC Desire HD, de az meg +40K...annyiból már lehet is. Ár/érték arányban a telefon jól szuperál, nincsenek vele gondok, ha ma vennék telefont, ma is ezt venném. A sima "S"-nek már kicsit lentebb mászott az ára, esetleg jó alternatíva lehet, de ott azért mélyebben a zsebedbe kell nyúlnod.

(#6422) LaptopSystem válasza TazLeacher (#6421) üzenetére

köszönöm a véleményt :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#6423) öcsi06 válasza pantomimes (#6317) üzenetére


öcsi06
tag

Nekem is ezt adta ki, de szerintem ez még egy régebbi 2.2.1.

(#6424) roti86 válasza mg01 (#6409) üzenetére


roti86
őstag

Egy screenshot nem ártana, hogy mégis hogyan mutat a telefonon. :U

(#6425) BOTICSELLI


BOTICSELLI
tag

Sziasztok!

Kicsit OFF, de hátha valakinek örömet szerzek vele...

Eladó egy Galaxy ACE!
3 hónapos, T-Mobileos, karcmentes, tökéletes állapotban.
Dobozával, tartozékaival együtt.
1 év T-Mobileos garancia!

Ára: 38.000.- forint
(Az eladás oka: Galaxy S2)

Springer Botond
Budapest
Itt érdeklődhetsz: 30-2310064

Bocs az off-ért!

http://www.facebook.com/SBMembersOnly

(#6426) krisztian112 válasza BOTICSELLI (#6425) üzenetére


krisztian112
senior tag

Először is nem volt OFF, másrészről ezt törölni fogják, mivel a hardveraprón kell hirdetni, ez szakmai fórum!

Huawei P10 lite

(#6427) agg láma válasza TazLeacher (#6402) üzenetére


agg láma
csendes tag

Ez az "ikon-átrendezés" minden kapcsolódáskor, (vagy akár valamelyik alkalmazás indítása után), amire itt többen is panaszkodtak, a 2.1.1-gyel nekem is "bejött".

Amióta frissítettem 2.3.3-ra, leszokott róla, most minden mindig ugyanott található, mint előzőleg.

(#6428) agg láma válasza Virág et. (#6417) üzenetére


agg láma
csendes tag

Ja. KPJ-s.

(#6429) G4ga válasza G4b1 (#6413) üzenetére


G4ga
őstag

Gondolom az auto forgatas be van kapcsolva?

nekem se hiányzott. eleg bena ahogy elforgatja a föképernyöt.

betü tipus valtasba valaki tudd segiteni vagy egyenlöre ez a frissités téma a legfontosabb, es csak errül beszelünk? :)

(#6430) Dzsuri89 válasza TazLeacher (#6398) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Voltam ma a szervizbe a készülékkel és a szervizes srác vissza rakta az alap T-Fosos ROM! :P
Nagyon jó fej volt, semmi extrát nem kérdezett ,csak hogy mi a bajom az aktuális szoftverrel. Fél óra alatt kész volt a készülék, aztán hazahoztam, KIES-szel megskubiztam, de sajnos még nincs nálam elérhető frissítés. :(
Ha valaki elszórakozott a félhivatalos ROM-okkal és vissza akarja kapni az "eredeti" ROM-ot, ami újkorában volt a készüléken, az menjen be a T-Mobile szervizbe és megcsinálják. :)

(#6431) mg01 válasza Virág et. (#6417) üzenetére


mg01
aktív tag

Hát én ezt mondtam… A másik meg ottvan legalul és mind a 2 csak frissít… én 2.3.4re updateeltem és vmi hiba miatt nem ment, de nem volt kedvem szenvedni vele mert csak kipróbálásképp raktam fel. Én most máson dolgozok :DD

(#6432) maláj


maláj
őstag

tud -e valaki olyasmi dokkolóról mint ami van pl. a Samsung Galaxy Tab-nak ???
persze az Ace-hoz ami van (?) annak nem kellene alulra az a széles dugó - csak tartaná a telefont :)

(#6433) LAXA


LAXA
csendes tag

Magam is csatlakozom azokhoz akik a KIES-t hagyják békében nyugodni. Ma visszamentem a T-Fosba és vissza hegesztették a gyári 2.2.1 FW-t. a srác azt mondta hamarosan lessz nekik T-s 2.3.3 majd a jövőhéten menjek vissza. Az a lényeg megcsinálták és visszahozták a telot a halálból 20 perc alatt. Az a fura az egészben, hogy hazaérve rádugtam a a telót PC-re a KIES folyamatosan felajánlja a frissítést. (Gondoltam is magamban, ANYÁDAT :D )

(#6434) krisztian112


krisztian112
senior tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy letöltöttem a GO launchert. Namost amikor beállítom akkor home hosszú megnyomásával tudok választani hogy TouchWiz launcher vagy Go launcher. a GO 15mb RAM-ot fogyaszt a memóriából. akkor energia szempontjából jobbanjárok a a TW launcherrel, vagy ha felülírom a Go-val akkor nem fogyaszt, vagy ez hogy működik? Köszönöm a választ! Üdv

Huawei P10 lite

(#6435) tomi5244


tomi5244
őstag

Üdv

Vettem egy Galaxy Ace telót 2 napja használom.

Ez az első androidos "okos" telóm és sajna nem vagyok a toppon. A tarifa csomagom 180 mega multimédia keretet ad neten és korlátlan böngészsést (face, gmail,egyéb alap oldalak stb). - két napja vettem a telót és már 40 mega adatforgalmam volt -

Kérdésem az lenne hogy ha ezt túl haladom akkor letilt e a teló/szolgáltató vagy sem? Vagy be lehet e állítani a telefonon egy korlátozást adatforgalom terén? Nem szeretnék sok 10 ezres számlákat.

Én elvagyok azokkal amiket ingyen nézhetek de a teló frissíti magát agyba főbe, legalább is az eladó hölgy ezt mondta

A beállításoknál a futószolgáltatások menüben van néhány program ami folyamatosan frissül ahogy nézem, pl.: DMService, VPNseviceBinder, ScreenCaptureService...stb. Az gáz ha ezeket én kikapcsolom??

Köszi a válaszokat előre is.
Tomi
(tomi5244@gmail.com)

(#6436) Virág et. válasza mg01 (#6431) üzenetére


Virág et.
senior tag

Viszont KPJ nincs fent a Samfirmware-en (egyelőre).

A CWM recovery-t próbálgatod? A magamfajta hétköznapi felhasználónak van értelme vele foglalkozni?

[ Szerkesztve ]

(#6437) Schrift válasza Virág et. (#6436) üzenetére


Schrift
tag

Szia!
Én találtam egy KPJ-t de szintén nem md5 fájlokból áll... :(

(#6438) Virág et. válasza Schrift (#6437) üzenetére


Virág et.
senior tag

én nem értek hozzá, de úgy tűnik az Odin megenné a tar-t is, csak egy ops file és persze egy multi CSC kell hozzá. Mondjuk kipróbálni még nem mertem ;)

(#6439) Schrift válasza Virág et. (#6438) üzenetére


Schrift
tag

én betoltam Odinnak, elfogadta, de nem nagyon csinált vele semmit szerintem, legalábbis mikor md5-t tolok be neki akkor így kiír mindenfélét, a tar nál meg nem

(#6440) Virág et. válasza Schrift (#6439) üzenetére


Virág et.
senior tag

kiír mindenfélét - md5 checksumra gondolsz feltételezem.

(#6441) Schrift válasza Virág et. (#6440) üzenetére


Schrift
tag

Igen, és hiányolom, hogy a tarnál nem ír ki semmit, mert most akkor honnan tudjam, hogy csinál-e vele valamit.

(#6442) Keem1


Keem1
addikt

Némi infó a habozóknak: nyugodtan frissítsetek a Kiesről, nekem pikk-pakk felment, semmi gond nem volt, és MINDEN korábbi adatom megmaradt.
Teljesen biztonságos, és a kiszivárogtatott verzióval ellentétben nem éled fel lassan és a bekapcsológombos menüben megvan az adatmód be/kikapcsolása. :C

(#6443) parkr válasza Keem1 (#6442) üzenetére


parkr
őstag

na, akkor én is megpróbálom :)

(#6444) maláj válasza parkr (#6443) üzenetére


maláj
őstag

én továbbra sem merem ;]
félek a féltégláktól :DDD

(#6445) Káposztakuki válasza Keem1 (#6442) üzenetére


Káposztakuki
csendes tag

nálam miért nem ajánlja ugyan fel a frissítést?

(#6446) Keem1 válasza Káposztakuki (#6445) üzenetére


Keem1
addikt

Frissítsd előbb a Kiest. Nekem is csak utána dobta fel az új verziót.

(#6447) Káposztakuki


Káposztakuki
csendes tag

frissítettem. legújabb kies verzió van fent már egy ideje... ennek ellenére semmi.

[ Szerkesztve ]

(#6448) parkr válasza Keem1 (#6442) üzenetére


parkr
őstag

hát nekem nem jött a mézeskalács :F
a verziószámod gondolom neked nem ez egyiknél sem, ugye? független a telód?

(#6449) Káposztakuki válasza parkr (#6448) üzenetére


Káposztakuki
csendes tag

nálam is hasonló a helyzet, csak én t-mobilos vagyok.

(#6450) Keem1 válasza parkr (#6448) üzenetére


Keem1
addikt

Ha jól látom, a tiéd független. Nekem T-Mobile-os, és csak annyit csináltam, hogy "na lecsekkolom már, jön-e a mézeskalács". Kies nyafogott, hogy bizony van újabb verzió, hát jó, jöjjön. Lefrissült, majd közölte, hogy van elérhető szoftverfrissítés ami növeli a készülék teljesítményét. Az ez után következő folyamat végeredményéről meg fent látjátok a képet.
Srácok, fogalmam sincs, mi a fene van nálatok... :(
Lehet, hogy nem mindenkinél dobja fel azonnal, hanem majd csak pár nap múlva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.