Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) ZsolsZ válasza krisztian112 (#7550) üzenetére


ZsolsZ
csendes tag

Megvan, köszönöm és Tőled is elnézést a figyelmetlenségemért!

(#7552) Pajoz válasza Kami11 (#7356) üzenetére


Pajoz
őstag

Hali!
Nekem nemigazán jött össze ez a módszer. Notepad-del csináltam egy üres .txt fájlt, amit átneveztem nomedia.nomedia-ra. Ezt betettem egy üres mappába majd mellé három képet. Àm mind látszik a galériában és a Quickpick is látja.
Mit csináltam rosszul?
(megj:elolvastam az első hsz-t is)

(#7553) Keem1 válasza Pajoz (#7552) üzenetére


Keem1
addikt

Akkor mint a dedóban:
1.) Mappa létrehoz
2.) Notepad megnyit
3.) Mentés: .nomedia (ponttal kezdjük, jó? Nem nomedia.nomedia!!)
4.) Fájlt belemásol
5.) Örül
Hidd el, ez tutira működik, már párszor megcsináltam.

ZsolsZ: semmi vész, csak azt láttuk, hogy írod-írod, de nincs nyoma, hogy egyáltalán figyelted-e a válaszunkat ;)

[ Szerkesztve ]

(#7554) Low válasza Pajoz (#7552) üzenetére


Low
csendes tag

nekem rejtett filékhez bejött az adao file a marketen

(#7555) Pajoz válasza Keem1 (#7553) üzenetére


Pajoz
őstag

Kitöröltem a fájlnevet a mappában csak a kiterjesztést hagytam meg, ahogy írtad. Egy restart után már nem látta a galéria. Úgy gondoltam -rosszul- kell egy név a fájlnak, hogy menteni lehessen.
Thx "Óvóbácsi"! :-)

Low: köszi! Majd megnézem azt is.

[ Szerkesztve ]

(#7556) proly01 válasza Keem1 (#7553) üzenetére


proly01
őstag

Most néztem a Samfrimware-en és nekem A KÁRTYAFÜGGETLEN TELEFONOMON AMIT SAMSUNG BOLTBAN VÁSÁROLTAM!!!!

A Február 28.ai ROM van fent egy az egyben.

Szóval te ne keverd a szezont a fazonnal mert eredeti ROM-ok vannak fent!!!!
apropó aki független (XEH) 2.2.1 et szeretne az tegye fel ezt amit írtam mert nekem ez volt fent tutira mielőtt most tegnap előtt lefrissítettem volna 2.3.3 ra.

....Pr:)ly....

(#7557) Virág et. válasza ruskop (#7544) üzenetére


Virág et.
senior tag

Igen, de lehet, hogy a 2.3.4 is csinálta.

Joe.36, proly01 : a Samfirmware egy "rajongói" oldal, ahol többek között a fellelhető firmware-eket is gyűjtik.
Van ott hivatalosan megjelent és "kiszivárgott" (mondhatni béta) egyaránt. A hivatalosra jó példa a proly által említett 2.2.1-es, a kiszivárgottra pedig a 2.3.4.
A kettőt szerintem az különbözteti meg, hogy az egyiket a Samsungnak kutya kötelessége támogatni, viszont ha a másikkal gondod van akkor simán elhajthatnak a vérbe. De a gyakorlat azt mutatja, hogy ez utóbbi esetben szemrebbenés nélkül visszarakják a gyári verziót, szóval korrekt a hozzáállásuk.

[ Szerkesztve ]

(#7558) lmaresz


lmaresz
aktív tag

Sziasztok!
Nektek nem laggol az angry birds ?
2.3.3 Android verzió

(#7559) N4ri87


N4ri87
senior tag

Valaki esetleg tudna segíteni? [link]
Előre is köszönöm!

C805

(#7560) Joe.36 válasza N4ri87 (#7559) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem végül is mindegy, gyári romom volt, ezer sebből vérzett szegény... felraktam a 2.3.3 mat dög lassú lett a telefon, felraktam a 2.3.4 et és gyors, és nekem megfelel, egyedül az mp3 karakterekkel szívtam de a power amp azt is rendbe tette...

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7561) Nauda


Nauda
tag

Helló!

Segítsetek légyszi. Telefonvétel előtt vagyok és nem igen vagyok képben. Két készüléket néztem ki, de nem tudom eldönteni melyiket érdemesebb megvenni.

1. Samsung Galaxy Ace - 35 992 Ft
2. HTC Wildfire - 31 992 Ft

Előre is kössz.

(#7562) krisztian112 válasza Nauda (#7561) üzenetére


krisztian112
senior tag

Már ezt többször feltett kérdés. Jobb oldalon van egy kereső, ha oda beírod már legalább 10 szer kitárgyaltuk! Egyébként én az Ace-t választottam és nem bántam meg.

Huawei P10 lite

(#7563) ruskop válasza Nauda (#7561) üzenetére


ruskop
senior tag

Wildfire már ott megbukna számomra, hogy az aksija gyengébb és a kijelzője is csak 240x320-as. De vannak tesztek ezekről a készülékekről csak a G..gle-ban rá kellene keresni.

(#7564) krisztian112 válasza ruskop (#7563) üzenetére


krisztian112
senior tag

A Wildfire S-re gondol, a sima nem is kapható a T-nél.

Huawei P10 lite

(#7565) NY_A


NY_A
őstag

Nem tudom mit túráztok ezen, hogy hivatalos vagy nem hivatalos verzió!
Olyan leírást csinált mg01 kolléga, hogy még egy fejen álló vak csimpánz is megcsinálja az alapján az odinos frissítést. Ha beválik és jó, akkor használjátok. Ha nem, akkor tesztek fel egy másik verziót. Én most a FirstUA romot használom, és nálam ezidáig ez vált be legjobban. De a sima 2.3.4-el sem volt semmi gondom heteken keresztül, amíg azt használtam. Akkor most mi a frászért várjak, hogy végre dobjanak valami hivatalos verziót? Azt hiszitek mást fogtok kapni, mint amit itt sokan már hetek óta használnak?

(#7566) Joe.36 válasza NY_A (#7565) üzenetére


Joe.36
addikt

Teljesen igazad van ! :C

Akkor most mi a frászért várjak, hogy végre dobjanak valami hivatalos verziót?

Én is csak vártam, vártam, aztán elegem lett, és nem bántam meg, persze nem raknák fel akármi főzőt romot amit kispista csinált.

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7567) NY_A válasza Joe.36 (#7566) üzenetére


NY_A
őstag

Hát én hajlamos vagyok szinte mindent kipróbálni! :D
De főzött romokat csak nagy utánaolvasást megelőzően vállalok be.

(#7568) flash-


flash-
veterán

en 2.3.4 rol hivatalos kpn re valtottam de.ugyerzem visszalepes

hibak:
-van hogy elfektetem a telefont de nem fordul el a kep
-nem ment konnyen a nevek importalasa a sim kartyarol
-ha telefonra van allitva a nevjegyzekek akkor a gorgetes akad mint allat
-a telefon nehezen eled fel hiaba nyomogatom
szerintem lassabb mint a 2.3.4

talan annyi elnye van hogy a gps hamarabb talal jelet kb 2 pec alatt
2.3.4 nel volt hogy 15 pec alatt se talalt jelet a szabad eg alatt

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7569) Joe.36 válasza flash- (#7568) üzenetére


Joe.36
addikt

2.3.4 nagy előnye szerintem hogy piszok gyors lesz a telefon, legalábbis nálam, igaz én állandóan 800Mhz járatom a procit is :D

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7570) Ace owner válasza NY_A (#7565) üzenetére


Ace owner
addikt

Igazad van én is meg tudtam csinálni és nem kellett segítség.. Tehát az a tutorial tökéletes ha én is meg tudtam csinálni :DD

Galaxy Fold 4

(#7571) NY_A válasza Joe.36 (#7569) üzenetére


NY_A
őstag

Nekem a jelenleg használt romban (FirstUA 1.1) speciel az tetszik nagyon, hogy veszett pörgős. Az alap 2.3.4-is gyors volt, a sebességével nem volt semmi gond, de ez érezhetően annál is szaporább. Egyedül az nem tetszik benne, hogy a billentyűzetnél a sima számok és betűk mellett cirill betűk is vannak. Bár ezt a részét nagyon ritkán látom.

(#7572) Ace owner válasza NY_A (#7571) üzenetére


Ace owner
addikt

Pm-ben tudnád linkelni? Fel próbálnám én is..

Galaxy Fold 4

(#7573) NY_A válasza Ace owner (#7572) üzenetére


NY_A
őstag

Ment privát.
De az angol tudás nem hátrány! :)

(#7574) proly01


proly01
őstag

...........................FRISSÜLT A KIES!!!!!.........................

NA MOST KÉNE EGY FÜGGETLEN 2.2.1 GYÁRI SZOFTVERES FELHASZNÁLÓ,hogy frissít e neki.....

....Pr:)ly....

(#7575) proly01 válasza proly01 (#7574) üzenetére


proly01
őstag

Nem frissít.........

....Pr:)ly....

(#7576) flash-


flash-
veterán

megvettem a vignette nevu programot
de azt kell h mondjam h a gyari kamera progi jobb kepeket csinal
elesebb es sotetbe.pedig tobb vakut hasznal igy fenyesebb a kep
ti teszteltetek kamera programokat?ha igen mit tapasztaltatok?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7577) iMaverick válasza proly01 (#7556) üzenetére


iMaverick
addikt

Hát igen, ezt nem ártana tisztázni...

Tehát vannak ott "eredeti" rom-ok is, de pl. a 2.3.4 semmilyen formában nem tekinthető hivatalosnak. Ezért szoktuk volt úgy írni itt a topicban, hogy "félhivatalos"... Ettől függetlenül még találhatsz original 2.2.1-et az oldalon!

Mellesleg még mindíg a 2.3.4-et gyötröm, nálam a lassú készenléti ablak felébredéstől eltekintve semmilyen probléma sem jelentkezett. (Wifi error, black screen...)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7578) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Szuper teledon. Miért nem adnak ki egy új verziót 720p-s videó felvétellel? Azonnal lecserérlném a Galaxy S-emet.

(#7579) droti25 válasza iMaverick (#7577) üzenetére


droti25
őstag

Én is ezt a 2.3.4-et használom!
Te találtál megoldást arra a problémára h felcseréli a kontaktokhoz rendelt hívódallamot a telefon?

(#7580) Grillo


Grillo
senior tag

Frissült a KIES nekem is, úgy tűnik, már nem kell kábel hozzá, tud wifin is kapcsolódni a telefon.

(#7581) Ace owner válasza Grillo (#7580) üzenetére


Ace owner
addikt

Ez az air kies vagy mi..

Galaxy Fold 4

(#7582) iMaverick válasza droti25 (#7579) üzenetére


iMaverick
addikt

Szerencsére nem használom ezt a funkciót! ;]

A kínai karakteres mp3 tag probléma meg azért nem gáz, mert külföldi együttesek albumai vannak felrakva... Mondjuk erre ott a unicode-os újramentés.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7583) Ace owner


Ace owner
addikt

Ja és azt hogy lehet hogy a gyári lejátszóban az egyik számból kivett egy albumképet és az az albumképe. Azt hogy lehet cserélni? Már töröltem azt a számot de még mindíg az a háttere a lejátszónak

Galaxy Fold 4

(#7584) bozont válasza iMaverick (#7582) üzenetére


bozont
veterán

Arról nem is beszélve, hogy nem minden zenelejátszónál vannak kínai karakterek. Én pl a Deadbeef-et használom és ott teljesen jól jelennek meg a magyar címek, pedig nem állítottam át semmit.

(#7585) colos@@


colos@@
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a független és a T-mobile-os Ace között van valami különbség? Gondolok itt menüszín, kinézet stb.
Azért kérdezem mert most Lg Arena-m van és ott volt különbség. Előre is köszi a választ :)

(#7586) TazLeacher válasza colos@@ (#7585) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Minimális. Összesen annyi, hogy a gyári böngésző neve a T-sben: [O]rigo és a SIM-eszközök-é pedig T-mobile. Ennyi, semmi látványos. A gyári böngészőt egyébként is kukáztam, így nekem csak a T-mobile/SIM eszközök maradt, az meg elfér.

(#7587) Kajt


Kajt
tag

Sziasztok!
Van valakinek emulátoros tapasztalata ACE-en? Egyik kedvenc játékom a Broken Sword és jó lenne újra végignyomni mobilon :)

(#7588) jocoarsenal


jocoarsenal
csendes tag

Sziasztok!

5 napon át tartó napi 3 óra fórum olvasás után sikerült elérnem a 75xx hozzászólás végére, az elejétől elkezdve. Ezúton szeretném megköszönni azoknak a hozzászólását, akik úgy kezdték,hogy " Olvasgatom egy ideje a fórumot, meg elolvastam az eddigi hozzászólásokat, majd olyan kérdést tettek fel, ami minimum 20x volt már fent az előzőekben. Szintén szeretnék köszönetet mondani azoknak, akik inkább más telefont favorizáltak, és csak azért jöttek ide, mert nem hitték el,hogy az ACE jobb. Köszönöm nekik, hogy segítségükkel ilyen sok haszontalan hozzászólást is elolvashattam, és egy egy témának ugyanazon kérdését 826 féle módon láthattam megválaszolva és megkérdezve. SZERETLEK TITEKET :DD

Ezen kívül nagyon szépen köszönöm nyakoati, vepe Bélaaaa, iMaverick és mg01 hozzászólásait, akiknek hála, az augusztus 10-én megrendelésre kerülő ACE telefonomon remélhetőleg minden elsőre, gond nélkül fog menni, mert annyi mindent és úgy kifejtettek már,hogy egy 2 éves is tudna fw-t frissíteni meg új romot felrakni.

Köszönöm srácok, hogy Ti tényleg építettétek a fórumot és átadtátok a tudásotokat. Respect :R

(#7589) flash- válasza jocoarsenal (#7588) üzenetére


flash-
veterán

:R

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7590) Bélaaaa válasza jocoarsenal (#7588) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Nincs mit!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#7591) mg01 válasza jocoarsenal (#7588) üzenetére


mg01
aktív tag

Ha csak ilyenek lennének a fórumon mint te, akkor nem lenne itt még 1000 hozzászólás sem!:D
Egyébként örülök hogy van aki olvas :D De annak nem örülök hogy annyi fölösleges szart is el kellett olvasnod, dehát ez van :U Én próbáltam ellene tenni, de inkább feladtam!

(#7592) flash- válasza mg01 (#7591) üzenetére


flash-
veterán

azér kiirhatnád a a gyikod linkjét újra az aláírásodba:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7593) NY_A válasza jocoarsenal (#7588) üzenetére


NY_A
őstag

Nincs mit barátom!
Végre valaki aki előbb olvas, és nem kérdezősködik fölöslegesen. Emiatt fogytam el lassan én is innen, mert már untam önmagam ismételni!
Sok sikert az új telefonodhoz, lelj benne legalább annyi örömöt, mint én az enyémben! :)

[ Szerkesztve ]

(#7594) droti25


droti25
őstag

Miért van az h megcsináltam a battery calibrationt és azóta mégpontatlanabb az aksi szint jelzés?
Konkrétan 7-10%-onként esik az aksi szint!
pl:3 órán keresztül egy értéket mutat majd ha vmi progit elinditok rajta leesik 10%ot 1 perc után!Eddig ilyet nem csinált!Így nemsokat ér az aksijelzés!
Valaki tud vmit ajánlani mivel oldhatnám meg a problémát?
Előre is köszi

(#7595) NY_A válasza droti25 (#7594) üzenetére


NY_A
őstag

Nekem ugyan ezt csinálta. Kalibráltam orrba-szájba, de akkor is szakaszosan mért.
Most nem kalibráltam rom telepítés után, és ugyan úgy mér. De nem igazán érdekel már, néhány hét után már téged sem fog! :D

(#7596) Joe.36 válasza NY_A (#7595) üzenetére


Joe.36
addikt

Én soha nem kalibráltam, felraktam a 2.3.4 et és úgy érzem pontosan mutat.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7597) Joe.36


Joe.36
addikt

Használj POWER AMP :K

Ja és azt hogy lehet hogy a gyári lejátszóban az egyik számból kivett egy albumképet és az az albumképe. Azt hogy lehet cserélni? Már töröltem azt a számot de még mindíg az a háttere a lejátszónak

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7598) Ace owner válasza Joe.36 (#7597) üzenetére


Ace owner
addikt

Köszi, kipróbálom.

Galaxy Fold 4

(#7599) Joe.36


Joe.36
addikt

A POWER AMP létrehoz egy MusicFolders mappát, abba másold a zenéket !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#7600) NY_A válasza Joe.36 (#7596) üzenetére


NY_A
őstag

Éppenséggel én sem érzem pontatlannak, de nem szép fokozatosan csökkennek az értékek, hanem 6-8-as ugrásokkal. De ez kisebb akkumulátor feszültségnél már helyreáll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.