Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32401) Bolond^^


Bolond^^
tag

(#32402) zsoltiz válasza dqdb (#32399) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Ha adott repóban a legutolsó fordítás óta nincsen commit (vagy szűkszavú a fejlesztő), akkor changelog sincsen."

Inkább ez lehet. Lusta disznók. Programozni szeretnek, de egy nyamvadt kommentet nem tudnak beírni commitkor :DDD

(#32403) zsoltiz válasza Bolond^^ (#32401) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Mikor ott leszaladt a grafikon, akkor szerintem még az akksi is kiesett a telefonból :D

(#32404) Bolond^^ válasza zsoltiz (#32403) üzenetére


Bolond^^
tag

Rádugtam töltőre 50 valahány százalékosan. Ahogy bedugtam azonnal kapott egy SOD-ot. Kivettem az akksit, megy a reboot és már a 17% fogadott.. :) Hihetetlen......

(#32405) Tutu7030 válasza Bolond^^ (#32401) üzenetére


Tutu7030
veterán

A tegnapi rommal hozza kb a cm7.2 értékeit:)
[link]
Csak képet nem tudok feltölteni ide sem chrome, sem dolphin böngészővel.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#32406) buktagt540


buktagt540
senior tag

Kérdés:A fenti hangszorót hogyan lehetne kitisztítani?Csak mert a kis lyukak tele vannak porral(?).

(#32407) banuszzs79


banuszzs79
tag

Apollo kifagy az irja ki de én nem is használom a zene progit mást vezérel az? Amúgy feltettem a mait és nem nagyon találok hibát...két óra alatt feltölt a merülés biztosan lehetne optimális de már nem vészes...nekem inkább funkciók hiányoznak híváshoz szinkronizáláshoz fb pl. hangal sosem volt baj kristály tiszta a beszélgetés...

(#32408) popoiu


popoiu
csendes tag

Sziasztok! A mai 11.05 és a tegnapi 04-es cm10-es romokban valaki tapasztalt bluetoth hibát mert nekem nem akarja látni a telefon a fülesemet :(((
Valaki tud megoldást a problémára?

(#32409) Kurzuh válasza Bolond^^ (#32404) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

A SOD az mikor befagy a telefon fekete képernyőnél és ki kell venni az aksit ahhoz, hogy újra működőképes legyen?:D

(#32410) nk69


nk69
tag

Sziasztok!! Olyan kerdesem lenne,hogy tegnap felraktam a cm7.2 de a kulso sd-rol azt meglehet tenni valahogy egyszeruen hogy a belso sd re rarakni? Vagy nagyon hulyeseg amit kerdezek? Vagy ax nem ugy van ha most kiveszem a kulso sd-m akkor nem mukodik a telefon??? Mert most onnet tolt be,vagy nem?? Na szoval ez meg egy kicsit uj nekem!!!

(#32411) dergander válasza popoiu (#32408) üzenetére


dergander
addikt

a 1105 frissítés sok mindent nem frissített ilyen MMS optimalizálon kivül...nekem jó a bluetooth

(#32412) popoiu válasza dergander (#32411) üzenetére


popoiu
csendes tag

a 01103-as romnál minden rendben volt a bluetooth-al de utána már nem látja. :W

(#32413) babhun


babhun
aktív tag

De elegem van ebből! Sose hallok semmit a másik félből, akármikor hívnak! Megy vissza a v30 Hybrid! Bluetooth nélkül megvagyok.

(#32414) dergander válasza babhun (#32413) üzenetére


dergander
addikt

v20q bb kell neki,nemtudom miért killódtok mással ez az egyetlen bb szerintem ami tökéletesen müködik...

(#32415) Balázs1986 válasza dergander (#32414) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerinted, neked...ez kevés :)
Az ajánlás a 218, de ezzel se megy mindenkinek. Ellenben nekem pl. jó. Akinek az egyik szívás, annak esélyes, hogy a többi is az lesz. Tesztelni kell sorban, más lehetőség nincs.

(#32416) babhun válasza dergander (#32414) üzenetére


babhun
aktív tag

Neked lehet! Kipróbáltam már egy párat, egy darabig jó, aztán tiszta szar! A telefon a fő funkcióját veszti el, pont a telefonálást. Az ICS V30hybriddel legalább az megy. Majd, ha lesz használható változat, akkor visszatérek rá, mert jó, gyors, de így nálam nem nyerő!

(#32417) buktagt540


buktagt540
senior tag

A mai buildet nagyon dicsérik,lehet hogy felrakom a jól bejáratott 1031re.

(#32418) dergander


dergander
addikt

Most ezt úgy mondod hogy nekem más telefonom van....nekem v20q bb-m van le se cseréltem még,érdekes minden hívás jó pedig én aztán beszélgetek órákat naponta céges tarifa csomaggal. Csak itt a probléma az hogy senki se ezt használja.

(#32419) dqdb válasza dergander (#32418) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én próbáltam. Örülj, hogy neked jó, hozzá ne nyúlj, ha megy, de ettől még másnak lehet rossz.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#32420) babhun válasza dergander (#32418) üzenetére


babhun
aktív tag

Szerintem alapból avval a BB-vel jött ki a CM10, ha jól emlékszem. Először nekem is jó volt, aztán egyszercsak azzal is csinálta!

(#32421) 8Zolee8 válasza dergander (#32418) üzenetére


8Zolee8
csendes tag

Meg sztem az se mindegy melyik szolgáltatónál vagy mer pl én telenoros(djuice) vagyok és a su660 BB-t amikor régebben próbáltam nekem nem ment (kért még valami hálózati kódot) de ahogy láttam t-mobilal meg jó volt vadonkának. Lehet az a baj hogy a ril fix és az pedig su660 ril tehát kóreai ezért lehet hogy nem szereti az eu BB-ket.

(#32422) Joczika


Joczika
csendes tag

kékfog,headset problémát javították már a maiban,nem tudni?

(#32423) popoiu válasza Joczika (#32422) üzenetére


popoiu
csendes tag

attól függ,hogy mi volt a problémád mert nekem sikerült megcsinálnom és már látja a telefon a headsetted :C
nekem csak ennyi hibám volt vele :DD

(#32424) Joczika válasza popoiu (#32423) üzenetére


Joczika
csendes tag

[link]
[link]

itt leírtam a gondom vele,nekem sehogy nem akart menni,2.3-on meg tökéletesen megy.

azért írd már le,hogy neked hogy javult meg.

köszi

(#32425) Bolond^^ válasza Kurzuh (#32409) üzenetére


Bolond^^
tag

S(creen) O(f) D(eath) ez volt nálam, vagyis amikor a képernyő nem fekete csak nem reagál semmire. :D ennek a másik verziója a BSOD, a B betű meg Black-et takar, ez az amiről te beszéltél.. :D

(#32426) popoiu válasza Joczika (#32424) üzenetére


popoiu
csendes tag

Nekem is volt olyan problémám,hogy ha a kijelzőt lekapcsoltam és utána pl zene hallgatáskor megállítottam a zenét és utána el akartam indítani akkor ledobta a csatlakozást.
A megoldás nálam a headset (sonyericsson mw600) resetelése volt utána minden gyönyörűen muzsikál már nincs ledobódás :C

(#32427) csaba975


csaba975
tag

Sziasztok. Mennyire megbízható a DjangoManouche ROM? Nagyon tetszik ez a CM10, de amíg nem tudom normálisan használni, addig keresek mást. Jó párat kipróbáltam, de egyik sem tetszett. A gyárit semmiképpen nem rakom vissza. Előre is köszi.

(#32428) swrdfsh21


swrdfsh21
csendes tag

Üdv!
Hosszú várakozás és fórumtársak tapasztalatai után tegnap este én is beadtam a derekam és "beta tester" lettem.
Következmény:
ma egész nap egy Nokia 1280-al rohangáltam mert a 2x totál lerohadt :) Hang nuku, állandó rezgés egy kis villogással fűszerezve, nem tölt ellenben merül mint az őrület.
De:
Nagyon bejön ez az ICS-JB vonal szóval nem adom fel és kitartok.

"too wierd to live, too rare to die"

(#32429) simi12345 válasza csaba975 (#32427) üzenetére


simi12345
tag

nálam 3 hete van fennt, (v1.6.1s)és hibátlan. se SOD se BSOD, se lassulás, csak öröm és boldogság. fel nem tenném a cm10-et amíg meg nem erősiti az egész fórum hogy most már működik rendesen.
mert a django-t merem ajánlani, mert minden müködik rajta, ellenben a cm10-zel ami lehet menne nálam is hibátlanul, de lehet nem.

eddig a miui volt a favoritom, most már mellette a django is az.

már van belőle 1.7 es verzsön ami a végleges, és azt írta a készítő, hogy ezután már ics vagy jb lesz, ha lesz....

(#32430) csaba975 válasza simi12345 (#32429) üzenetére


csaba975
tag

Köszönöm. Még meglátom, mert még itt van a Paranoidandroid utolsó kiadása. Még utánaolvasok. De nehéz a döntés. Az N8-al nem volt ennyi gondom. :DD

(#32431) tami92 válasza csaba975 (#32430) üzenetére


tami92
aktív tag

paranoid 1000szer megbízhatóbb mint a mostani cm10-zek amiket naponta frissítenek. ha bejött a JB kinézete és "nem akarsz" videot fullhd-ban fellveni akkor nyugodt szívvel ajánlom de ha nem akkor rakd fel a django-t nagyon fasza kis rom meg rengeteg kiegészítő van hozzá.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32432) zsoltiz válasza dergander (#32418) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nekem pont a v20q bb-vel (0725) jött elő először a "hívás közben nincs hang" probléma. Erről ennyit. De már beszéltünk itt róla egy csomót. XDA-n is kínlódik mindenki, úgy néz ki, hogy sajnos bármikor (több nap hibátlan működés után is) és bármelyik BB-vel előjöhet a probléma. Az is lehet, hogy eddig csak simán mákod volt.

(#32433) dergander válasza zsoltiz (#32432) üzenetére


dergander
addikt

Telenor vagyok szerintem ez lehet a kulcs,a szolgáltató nem szereti azzal a rommal azt a BB-t próbáld lecserélni valami külföldire van ott india meg ilyenek :D

(#32434) zsoltiz válasza dergander (#32433) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Én is telenoros vagyok, annyira, hogy még a telóm is telenor függő :)

(#32435) 5ent1nel


5ent1nel
aktív tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem kivárom a CM10 mizéria végét és felraktam tegnap a Gueste Hybridet. Volt vele sz*pás azért, de mostanra belaktam, beállítgattam, és szép stabilan műxik (kop-kop)! :)
Én az akksi időt a Temasek CM7.2-höz tudom viszonyítani, ami nem volt rossz, de ez rendesen felülmúlja! Igaz nem használtam sokat, de kb. 60%-ra merült a 7.2-es 40% helyett.

Csak ajánlani tudom eddig, szőröstül-bőröstül - bár igaz, h én ADW launchert használok, a TW helyett...

Egészen pontosan ez (kernel is van benne):
gueste2x_v3.8_Hybrid_Revolution_EXT3_FULLWIPE.zip

És innen letölthető.

Nem reklám, csak tegnap vki kérdezte, h mik a tapasztalataim a 3.8-assal. Szal eddig jó! :K

(#32436) buktagt540 válasza 5ent1nel (#32435) üzenetére


buktagt540
senior tag

Én amióta megvettem a telefont egy hete,cm10et használok(1031 build) és nincs az a pénz amiért visszaváltanék Gingergbreadre (persze nekem szinte bugmentes a cm10 is).
Annyira magas szintre emelte a Jelly Baan az androidot,hogy eszméletlen.

[ Szerkesztve ]

(#32437) batai15


batai15
félisten

Meg éri még egy ilyen telóra beruházni? Kellene a hdmi meg 2 mag miatt, meg a kamera elég jó. Bár ahogy olvastam a gyári rom elég siralmas.. Régebben is ez riasztott el.. Ics amugy lesz rá valamikor?

(#32438) 5ent1nel válasza buktagt540 (#32436) üzenetére


5ent1nel
aktív tag

Elhiszem, de nekem akkor is egy stabil telefonra van szükségem és sztem nem vagyok ezzel egyedül! :N

De majd ha elég sokan rábólintanak a JB-re, minimális lesz az a fránya "DE"-faktor, akkor minden további nélkül fogok csatlakozni az - addigra már remélem - többséghez! :K

Addig is követem itt az eseményeket és jó ösvénytaposást a CM10-en! :C

[ Szerkesztve ]

(#32439) buktagt540 válasza 5ent1nel (#32438) üzenetére


buktagt540
senior tag

Én sem tesztelgetem mindegyiket.A mostani jó,az akksit is belőttem,most már csak akkor rakok fel update-et ha xda-n és itt is legalább 10en azt mondják,hogy jó!

batai15: Én egy hete vettem használtan és nem bántam meg.A frissítések miatt én is féltem,de most már biztos hogy lesz rá(igazából van is én azt használok egy hete) cm10 jelly bean,így szerintem mindenképp megéri.A vas még egy jó ideig nem évül el,mindent simán visz.

Balázs1986: Nekem bugmentes,ezt direkt így írtam.Nem korlátoz semmiben és az akksit is sikerült belőnöm.Persze van egy két dolog amit örülnék ha javítanának,de nekem a 1031 build most olyan jó,hogy nem cserélném le semmilyen más ROMra.

[ Szerkesztve ]

(#32440) Balázs1986 válasza buktagt540 (#32436) üzenetére


Balázs1986
addikt

A bugmentest azért a legnagyobb túlzással sem lehet rámondani (csak lassú töltés van, kamera bizonyos módoknál kifagy, beépített appok nem feltétlen működnek rendeltetésszerűen (Movie Studio pl.), sd mount olyan amilyen, wifi kifejezetten zabálja az akksit, arc-alapú feloldás se megy állítólag (nem mintha hiányozna :D )...bluetooth-ra is mondják, hogy nem 100%, azt még nem teszteltem. Tuti van még, fejből hirtelen ennyi ugrott be :D
Szóval azért akadnak itt hibák, a súlyuk más kérdés... :)

[ Szerkesztve ]

(#32441) Tesztelo.hu válasza ntomka (#32389) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ugyanezt írtam kb. fél éve, csak mindenki lehurrogott itt, hogy biztos nem így van. Pedig a jelek erre mutatnak. Valami okának kell lennie, hogy az LG nem képes kiadni az ICS-t hónapok óta. Szerintem ha csak 1 ember foglalkozna vele, akkor is régen készen kellene lennie ennyi idő alatt. Azért olyan sok mindent nem kell változtatni a eredeti Android rendszeren. És biztosan nem 1 ember dolgozik rajta az LG-nél. Valami olyan hardveres bug lehet benne, amit nem, vagy csak nagyon bonyolultan lehet megkerülni. (Egy CM fejlesztő is azt mondta egy interjúban, hogy rengeteg szívás van a CM 2x-re portolásával.)
Nekem pl. 7.2-es CM van fent, és egyetlen BB-vel sem megy a Bluetooth. Az összeset kipróbáltam. És itt is elég sokan panaszkodnak Bluetooth hibára. Lehet, hogy valahol ott van a kutya elásva.

(#32442) Pistiboy88 válasza Tesztelo.hu (#32441) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Valahol ott az igazság, abban, amit mondtál. Vannak gondok vele keményen. Most itt a bb mizéria. Nekem a 1031es cm10-el és 0218as bb vel hibátlan. Több, mint 4 napja megy a teló, ennyi idő alatt durván 20 órát telefonáltam, s minden tökéletes. Eddig. Ha nem megy a wifi akkor az akku is jól bírja.
Tény, hogy nagy a szórás is, mert míg nekem az ics leak folyamatosan újraindult, másnak tökéletes volt.
De szerintem nem az LG cseszte el ennyire, hanem a hardverben kell keresni a hiba okát. Lehet valamely alkatrészből kevés volt, így alternatív jött helyette, s csak később derült ki, hogy nem úgy működik, ahogy kéne. Ilyen meg mindenhol elofordulhat, ahol nagy mennyiségű elektromos dolgot gyártanak. Csak nem vállal senki felelősséget miatta. Ezt mindenki belathatja.
Ott a 4x, lehet annál jobban figyeltek, vagy jobb minőségű smd-ket használták fel. Mert a minőség sem utolsó...

(#32443) Naras válasza Pistiboy88 (#32442) üzenetére


Naras
őstag

Én felvágtam a mai cuccot, kíváncsi leszek... jó pár nap után 1031 fagyizott, hanghívásnál másik fél nem hallott, majd később én nem a másik felet, stb stb stb... remélem ez már jobb lesz...

Legújabb kiszemeltem LG Nexus 4... HW szempontjából olyan, mint az Optimus G, ami azért elég ütős, árban pedig elvileg 350 dodó, remélem ekörül meg is lehet majd kapni... kíváncsi vagyok... :U Ha nem, akkor 4X lesz belőle... ha valaki ismer valakit, kinek kell 2X akkor szóljon nyugodtan... mellesleg nekem semmi gondom az LG - vel, a frissítések tekintetében persze akad némi gond velük, de ár/teljesítmény szempontjából verhetetlenek... evvan :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#32444) Balázs1986 válasza Naras (#32443) üzenetére


Balázs1986
addikt

Úgy annyi a Nexus, ha Play-ről rendeled...de nálunk ugye hw-t még nem lehet onnan. Szóval drágább lesz :(
Pedig én is nagyon szemezek vele :D

[ Szerkesztve ]

(#32445) _seth_ válasza Naras (#32443) üzenetére


_seth_
veterán

Azok nyernek a 2X-el akik mostanában vették/veszik meg. A JB már kint van, bár vannak még hibái de már nem kell sokat várni szerintem egy működőre (nem sokba akár 1-2 hónap is belefér). Árkategóriájában pedig eléggé verhetetlen darab :) Persze annak aki a legújabbat keresi már régi technika :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#32446) Naras válasza Balázs1986 (#32444) üzenetére


Naras
őstag

Érdekes, mert cégnél még beadta az eszközvásárlást, itthonról már nem megy... ott német hálózaton megy ki a net, lehet azért jött be a menüpont, de jó lenne annyiért lerendelni... ha egy százas alatt kijön, már az is nagyon fasza... jövő héten debütál, meglássuk mi lesz... :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#32447) buktagt540 válasza _seth_ (#32445) üzenetére


buktagt540
senior tag

telóról,dupla.

[ Szerkesztve ]

(#32448) buktagt540 válasza _seth_ (#32445) üzenetére


buktagt540
senior tag

Én gt540 beszamitassal 35ért hozzájutottam. Szerintem nagyon megérte mert a hardver meg mindig elég jónak számit,mindent visz és most mar jelly bean is van,amivel olyan smooth mint egy ajfon.

(#32449) Balázs1986 válasza Naras (#32446) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ejj de mázlista leszel, ha be tudod úgy rendelni :D

(#32450) batai15 válasza buktagt540 (#32448) üzenetére


batai15
félisten

Na hát ha az optimus. 3d nem jön össze a lumia mellé szerzek egyet.bár újonnan is olyan 60 ahogy néztem , még mev erne, csak aza gond hogy most jó darabig nem adok ki pénzt , legalabbis enyit teloért(3 havonta csereltem az utobbi egy éveben , igaz üzlettel, asszony kinyirna, csak meg nem találtam olyan telot ami jó lenne hosszabb távra..) amúgy meg néztem ezeket az lgket(3d,2x,black) mikor ezek kijöttek egészen egyedi , úttörő egyedi, baromi szép telefonok voltak. Most meg minden telefon egy kapta fára keszül.. Alig van valami egyediség bennük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.