Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32601) dqdb válasza tami92 (#32600) üzenetére


dqdb
nagyúr

1031 + SU660 BB = bekapcsolt automatikus idő és időzóna beállítások mellett pontosan jár az óra
1030 + P990 BB = bekapcsolt automatikus idő mellett az időzónát kézzel Londonra állítva pontosan jár az óra (mivel EU-ban vannak, így rájuk is ugyanazok a DST szabályok vonatkoznak, mint ránk)

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#32602) tami92 válasza dqdb (#32601) üzenetére


tami92
aktív tag

Akkor viszont nem tudom hogy mi a probléma de hibrid 3.4-nélkül eddig jó volt az idő de mióta visszatértem cm10-róla azóta nem jó az idő

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32603) Bolond^^ válasza Naras (#32596) üzenetére


Bolond^^
tag

Nekem jó, csak a legelső nightlyba volt 1 órával hátrébb. De mindig kiszoktam lőni az automatikus állítást. Évente 2x kibírom hogy én váltok rajta 1 órát :D
(#32599): Olyan jó lenne a teszt, hogy inkább el sem indul :D

(#32604) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Új CM10 feltéve. A villódzás megszűnt, használható a teló adattár módban, más változást még nem tapasztaltam érdemben a 1031-hez képest :D

(#32605) Balázs1986 válasza Balázs1986 (#32604) üzenetére


Balázs1986
addikt

Helyesbítek: van 2 új app. A CM filekezelő és a Hangrögzítő. Van elvileg magyar hangtárcsázás is, de még nem próbáltam.

(#32606) banuszzs79


banuszzs79
tag

És hogyan lehet hang tárcsázni azt nem vágom azt már tudom hogy sms irás megy hanggal...esetleg olyat tud valaki hogy ha csörög a telo mondja a nevet aki éa szám...?

(#32607) cjvt3o válasza tami92 (#32600) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Mivel érzek némi zavart az erőben a linux óra és időkezelése kapcsán, így talán hasznos lesz néhány elég szájbarágós how-to, amely segítségével fény derülhet arra, hogy mi is történik a háttérben:

http://www.gentoo.org/doc/en/guide-localization.xml
http://en.gentoo-wiki.com/wiki/Time_Synchronization
http://en.gentoo-wiki.com/wiki/NTP

[ Szerkesztve ]

(#32608) deminos válasza Naras (#32599) üzenetére


deminos
aktív tag

Próbaképp én is lefuttattam, de nálam prímán végig ment, kb. ugyanazokat a pontokat hozva, mint az eddigi CM10-ek. Ezek alapján egyedi hibára tippelnék.

Más: Nagyon sokan írjátok, hogy a hybrid így, a hybrid úgy. Nekem egyszer volt fent a 3.8-as kb. 5 napig, aztán gyalultam is le. Okok: Töltés alatt BSOD (tűz forró telcsi), a 2. nap lassabb volt a rendszer, mint a gyári 6 nap után, fényképezés után mindkét magot folyamatosan full-on járatta, pedig minden taskot már külön kézzel is kilőttem, kötelező volt újraindítani ilyenkor. Pedig a 0218-as BB volt fenn és nvflash után közvetlenül raktam fel és nálam rosszul, hibásan működöm rom nem igazán volt eddig. Azon szerencsések egyike vok, akinek minden rom eddig kivétel nélkül ment rendesen, kivéve ezt.

Viszont amit tényleg ajánlani tudok az a DjangoManouche rom, még kikapcsolt 2. maggal is tud fullHD-ban videót rögzíteni és még így is gyorsabb, mint a hibryd!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32609) persil válasza deminos (#32608) üzenetére


persil
nagyúr

Hát nálam live wallpaper-rel és wallpaper scrollinggal is teljesen folyamatos a widget-ekkel telepakolt főképernyős lapozás hybrid 3.6-tal, márpedig itt szokott az összes létező rom elhasalni, szóval nem hiszem, hogy ettől bármi létezne, ami kicsit is gyorsabb.

Lassan 2 hónapja van fent, azóta nem tudom újraindítottam-e a telefont összesen vagy 10x. Hibák nincsenek, fagyás/újraindulás talán vagy 2x, vagy 3x volt, az is minden esetben a facebook messenger miatt.

BSOD-ot meg életemben nem láttam még telefonon.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32610) SBMke válasza SBMke (#32551) üzenetére


SBMke
tag

Hello,

Ezzel kapcsolatban valami infó ?

( telepítés bebuzul :( )

-- SBM --

(#32611) deminos válasza persil (#32609) üzenetére


deminos
aktív tag

Lehet, hogy nem jó irányba "fejlődött" a rom akkor. :(

#32610 SBMke: Próbálj egy adatok és gyorsítótár törlését az alkalmazásoknál a Google Play Áruházon, hátha az segít.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32612) SBMke válasza deminos (#32611) üzenetére


SBMke
tag

Köszi, megpróbálom.

Volt már wipe cache és utána is buzult..
Nem igazán értem, de gyakran csinálja ezt az android ( direkt általánosítottam ), hogy ha valamit felraksz, majd eltávolítasz, nem minden esetben megy vissza .. nem igazán értem miért..

Megpróbálom, köszi

-- SBM --

(#32613) deminos válasza SBMke (#32612) üzenetére


deminos
aktív tag

Ha wipe cache után is ezt csinálja, akkor valószínű nem fog eredményt hozni, amit írtam.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32614) Zuzimo


Zuzimo
csendes tag

Sziasztok.

Napok óta olvasgatom a fórumot és nagyon jó,hogy friss infók vannak folyamatosan.

Azt kérdezném hogy a hybrid rom/3.8-as/ az multilangos vagy nem/magyar van-é/?Mert azt még nem használtam de nagyon sokan dícsérik.
Köszönöm ha valaki megírja.

(#32615) defy456 válasza deminos (#32608) üzenetére


defy456
aktív tag

Nekem például az összes rom rossz volt(gyárit is beleértve) egyedül a hybrid nem. Mondjuk én a 3.6-ost használom.

(#32616) SBMke válasza deminos (#32613) üzenetére


SBMke
tag

Sajna nem nyert... ugyanugy szar.
Asszem fullos reinstall lesz.. (ROM) nem csak update.

-- SBM --

(#32617) babhun


babhun
aktív tag

Na eddig még tökéletes a 6.ai CM10! Akksi tök jól bírja, telefonálni is tudok még vele! Remélem így marad és, ha igen, akkor hozzá sem nyúlok míg ki nem jön a gyári ICS!

(#32618) deminos válasza Zuzimo (#32614) üzenetére


deminos
aktív tag

Igen, van benne multilanguage, így a magyar is benne van.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32619) tami92 válasza babhun (#32617) üzenetére


tami92
aktív tag

akkor nagyon szerencsés vagy mert nekem már feltelepítés követően a második hívásnál már nem volt jó és mindez 2 óra alatt történt.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32620) SBMke válasza tami92 (#32619) üzenetére


SBMke
tag

babahun : azzal fogod elrontani ha felrakod a gyárit majd :D

tami92: Nekem is minden faszán megy, sőt mitöbb még asszonynak is, pedig neki mindig statikus zaj jött ha őt hívtam, mostmár az is jó. Szóval a 6. rommal, 2/2 jó.

(Asszonynál van gond a cuccok installálásával szóval egy esti full wipe + rom reinstall után elvileg ott is minden fasza lesz )

Aksi is ezerszer jobb.

-- SBM --

(#32621) babhun válasza tami92 (#32619) üzenetére


babhun
aktív tag

Lehet azért jó ám, mert felraktam előtte NVFlash-el a v10b-t, aztán root, ROM manager és utána a CM10. Lehet azzal van baj, ha az ember frissítget csak! Úgy emlékszem, mikor kijött a legelső CM10 (okt.31.), azzal jó volt nekem is a hívás, aztán mikor másnap ráfrissítettem, utána lett csak szar, de lehet tévedek! Én inkább kezdem elölről, tiszta lappal, majd most kiderül, mert 1 nap telefonálok 1-1,5 órát az biztos.

SBMke: Én használtam a gyári ICS-t, a v30 Hybrid-et, nagyon bejött nekem!

(#32622) tami92 válasza babhun (#32621) üzenetére


tami92
aktív tag

otthon du. lehet én is kipróbálom ezt az nvflash-el. reménykedjünk :)

szerk.: még annyi hogy a legújabb cwm van fent?

[ Szerkesztve ]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32623) Zuzimo válasza deminos (#32618) üzenetére


Zuzimo
csendes tag

Köszi egy próbát akkor megér :)

(#32624) babhun válasza tami92 (#32622) üzenetére


babhun
aktív tag

Szerintem igen, v6.0.1.5. Én nem esküszöm, hogy ez miatt jó, de egy próbát megér, főleg ha jó lesz! :)

(#32625) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ti nem szoktatok fotókat lőni a telóval?

Jó lenne látni 1-2 jó kis makrót, vagy normál fotót a 2X-től. Ajánlom figyelmetekbe a fotók, videók mobillal című topicot. :)

(#32626) wolruf válasza tzsolesz (#32625) üzenetére


wolruf
őstag

Én sokat fotóztam/videóztam vele, nagyon tetszik a kamerája. Azonban szerintem egy makró fotó semmit sem mutat, markóban szinte mindegyik csodás képeket készít :)
Amúgy, ha belinkeled a topicot, egyszerűbb lesz megtalálni az olyan béna PH-soknak is, mint én :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32627) _seth_ válasza tzsolesz (#32625) üzenetére


_seth_
veterán

Mi? Fotót? Nem... kinek van ideje a nightlyk tesztelése közben fotózni? ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#32628) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

[link] :)

Én szeretem a makrókat. De inkább normál közeli képeket lövök oda..... Most épp feltettem oda egy kérdést.....

(#32629) deminos válasza tzsolesz (#32625) üzenetére


deminos
aktív tag

Lőttem pár teszt fotót egy ideje, még CM10-el is, de lusta vagyok feltenni valamilyen képtár-ra, hogy belinkeljem oda. :DDD

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32630) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Na, a hangtárcsázás mindennek nevezhető, csak hangtárcsázásnak nem...a beszéd alapú sms írást sem kell még erőltetni...de okoz pár vidám percet, próbáljátok ki :D

(#32631) babhun válasza Balázs1986 (#32630) üzenetére


babhun
aktív tag

El tudom képzelni! Én még csak a google hangkeresőt próbáltam, de az is vicces, párszor azért eltalálja amit kell. :)

(#32632) akela91 válasza babhun (#32631) üzenetére


akela91
addikt

Én fél napot elszórakoztam vele. Elég sok mindent megért ha jól ejted ki a szavakat.

(#32633) SamS20


SamS20
senior tag

1106ig nálam az összes rom jó volt, most az volt fent és nálam is jelentkezett a sistergés szóval megy vissza a 1031....

(#32634) SBMke válasza SamS20 (#32633) üzenetére


SBMke
tag

Annyira nem "meglepő" a dolog, mármint asszony telója meg most lett jó a 1106 -al.

Tuti valami "komolyabb" csere volt benne .

Mondjuk jó lenne érteni hogy mitől vannak ezek a bajok ...

-- SBM --

(#32635) Zuzimo


Zuzimo
csendes tag

Még egy kérdés Hozzátok!

Nézegettem az xda-t és mint hybrid ezt is találtam [ROM] [OCT23][STOCK] Gueste2X "GoodBye" v2.0 - ultrasmooth [HYBRID] [AROMA] [RAMHACK]...esetleg valaki használta már vagy van tapasztalat róla!
És miben különbözik ez a 3.8-as hybridtől?

THX

(#32636) wolruf


wolruf
őstag

Én is búcsúzom, 5 perccel ezelőtt megvették a telefonomat. Köszönöm az itteni csapatnak a jó sok mosolygós és kevésbé mosolygós élményt :) Hajrá a gyári ICS-el kapcsolatban (nomeg a főzött romok miatt)! :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32637) tzsolesz válasza wolruf (#32636) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Soha nem láttam még ennyi eladó 2x-et az aprón. Na meg jól lement az ára. Olcsóbb mint a Black. :Y :Y

(#32638) banuszzs79


banuszzs79
tag

Kiváncsi lennék mire cserélik le :D a telójukat :D pont most eladni hülyeség :D

(#32639) SBMke válasza banuszzs79 (#32638) üzenetére


SBMke
tag

Tuti egy másik 2x re;)

-- SBM --

(#32640) atti1848


atti1848
senior tag

Egy új nightly-t töltenek felfele.Nem sokára elérhető lesz, kiváncsi vagyok mit javítottak tegnap este óta. :D

http://jenkins.cyanogenmod.com/job/android/11979/

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#32641) wolruf válasza banuszzs79 (#32638) üzenetére


wolruf
őstag

Speciel én nem tudom mire fogom lecserélni. Rezeg a léc, hogy minden nyűg ellenére majd 4X lesz, valamint játszik még a valami hasonló kaliberű cucc, de még nincs konkrétum. Ez a fő bajom :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32642) tzsolesz válasza wolruf (#32641) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ár/értéke annak a legjobb. Kérdés, hogy kell-e neked a 4 mag, meg a 4.7" kijelző?
Ha nem, akkor ott áll előtted az egész 2 magos paletta, amik mindenre elegek még egy jó darabig.
Érdekes lehet kipróbálni más kezelőfelületet is, pl. Sense, vagy TW. Nem biztos, hogy rosszabb mint a Optimus 3.0. Bár az valóban zseniálisra sikerült. Egyszóval nehéz überelni.

[ Szerkesztve ]

(#32643) wolruf válasza tzsolesz (#32642) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem az LG menüje nagyon tetszett, ezzel nem volt bajom. Gondolkodom egy L9-en, nekem a kamera lenne nagyon fontos (ezt itt már párszor leírtam), ebben a 2X csodálatos volt. Meglátjuk, most visszakaptam a remek kis SE Neo-t, ezzel kihúzom valameddig :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32644) SamS20 válasza tzsolesz (#32642) üzenetére


SamS20
senior tag

Samsung nexus. Bár vennék én szívesen LG nexust is. Annak biztos jobb lesz a supportja :D

(#32645) Kurzuh válasza wolruf (#32643) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Esetleg Appleben nem gondolkoztál?:)

(#32646) SBMke válasza Kurzuh (#32645) üzenetére


SBMke
tag

Ugy is X2 lesz megint ;)

[ Szerkesztve ]

-- SBM --

(#32647) buktagt540 válasza banuszzs79 (#32638) üzenetére


buktagt540
senior tag

Pont most eladni amikor jön az ICS meg CM10? A vas nagyon jo mindent visz es most lesz friss szoft is,Szóval nem értem en se.

(#32648) tzsolesz válasza wolruf (#32643) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ha meg van a lóvé rá, akkor már csak döntened kell. Az L9 nem valami fotóbajnok, de nahyon jó cucc. Szolgáltatóknál állítólag 70K-tól már kapható lesz.
Esetleg HTC, vagy Sony kétmagosait is nézd meg, Persze a tesztfotókat a leginkább. Mert a hardvereket valamilyen szinten ismered. Ami nagyon fontos 1GB ram alá ne menj.

De már megint ott tartunk, hogy oké, oké, ezek majdnem annyiba kerülnek már mint a 4X, akkor ugyan miért ne a 4X? ;]

T-Mobil-nál hogy leesett már az ára. 98K 2 év rablánc, nincs díjcsomagra hűség, FINOM. :K

[ Szerkesztve ]

(#32649) dobigabi


dobigabi
csendes tag

Sziasztok!
használ valaki NIGHTLY alatt tts Mariskát? hol lehet beállítani mert én nem találtam.
köszi előre is. :F

(#32650) persil


persil
nagyúr

Na, sikerült hibát találnom a 3.6 hybrid-ben.

Igazából a működést nem befolyásolja, de nekem rohadtul bosszantó. Tegnap "frissítettem" a zenéket az sd kártyán, ma ezt hallgattam melóbajövet, most meg azt veszem észre, hogy 3 album hiányzik. Fájlkezelőben ott van mind és le is tudja őket játszani, viszont a hybrid "gyári" zenelejátszója egyik percről a másikra most már nem látja.
Mondom akkor unmount-olom a kártyát, aztán megnézem. Na így elindítva viszont egy fekete kép jön csak be a zenelejátszó helyett, középre kiírja, hogy gebasz van az sd kártyával és egy kisebb ablakban pedig örökké megy a "scanning sd card" felírat. (nem fagy ki meg semmi, szimplán ki tudok belőle lépni, de a lényeg, hogy így el sem indul a zenelejátszó.)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.