Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32451) peter_27


peter_27
aktív tag

Ez az új 6.0.1.5 CWM nem tetszik nekem. Csináltam vele egy mentést és az eddig megszokott mentésen kívül létrehozott egy "blobs" mappát, melyen belül még létrehozott 4753 mappában 7231 fájlt 1.5GB méretben!!!! :Y Ez mi?!?! Ment is vissza a 5.0.2.0 verzió.

Galaxy S10

(#32452) SamS20 válasza peter_27 (#32451) üzenetére


SamS20
senior tag

Pont akartam is kérdezni hogy régebbi verziót h kell vissza rakni? Csak mert a rom manager nem ad fel választási lehetőséget.

(#32453) peter_27 válasza SamS20 (#32452) üzenetére


peter_27
aktív tag

De lehet vele régebbi cwm-t is feltenni. Rom manager elindít, letekersz az aljára, katt az "All ClockworkMod Recoveryes" és a listából kiválasztod melyik verziót szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#32454) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nektek nem jött még ki a gyári teszt ICS?
Black-re kijött, és úgy néz ki szépen megy.
3.0.8-as kernel, android 4.0.4-el.

(#32455) tami92 válasza tzsolesz (#32454) üzenetére


tami92
aktív tag

Na az a fasza : D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32456) cjvt3o válasza Pistiboy88 (#32442) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

"Ott a 4x, lehet annál jobban figyeltek, vagy jobb minőségű smd-ket használták fel."

Lehet.

Ámbátor a 4x-sek tudtommal nagy aláírásgyűjtésben vannak a zárt bootloader ellen, amitől - legalábbis számomra - a 4x helyzete egy kicsit sem tűnik rózsásabbnak a 2x-nél.

(#32457) banuszzs79


banuszzs79
tag

Srácok szerintem a nagy okos elmélkedéseken kívül inkább a tapasztalatokat osztanátok meg meg mert lassan két napja egy értelmes hozzászólás nem annyi nem volt az új rommal vagy a telefonnal kapcsolatban csak tömény okoskodás hogy feltegyem meg ne tegyem meg szar meg nem szar...és a semmiről beszélgettek...ha nem tetszik a telefonod add el vagy vágd a falhoz és vegyél háromszázezerért újat...de hidd el itt senkit nem érdekel a nyávogásod...

(#32458) Vizinyenyec válasza banuszzs79 (#32457) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Én még mindig a 10.31 verziót használom, most akarom felrakni a tegnapit.Eddig minden penge. Most olvastam el több oldal panaszkodást, és boldog voltam, mert nálam minden patent. Nemsokára lejön a tegnaépít, és szerintem azzal sem lesz gond

(#32459) i.s


i.s
tag

Sziasztok, tud valaki egy gyári Tnoros frimware-hez linket küldeni? i.s

[ Szerkesztve ]

(#32460) buktagt540 válasza banuszzs79 (#32457) üzenetére


buktagt540
senior tag

Én XDA-t olvasgatom,és úgy tűnik megvan a megoldás a hívás problémára bb-től függetlenül. A processzor ütemezésének megváltoztatásával,illetve a min frekvencia 316mhz-re állításával többeknek megszűnt a probléma. Szóval akinek ilyen gondjai vannak/voltak tehetnenek egy próbát.

(#32461) tami92 válasza buktagt540 (#32460) üzenetére


tami92
aktív tag

"A processzor ütemezésének megváltoztatásával"

Ez mit takar?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32462) banuszzs79


banuszzs79
tag

Megoldódott a apollo hiba üzenet probléma feltettem az apollo.apk amit valaki itt linkelt azóta semmi gond...
Hangal sosem volt gondom eddig hála az égnek nagyon jó a hivás minősége...s alapot használok bb-t.
Merülés is baráti szerintem már bár nyilván még lehetne fokozni...

(#32463) banuszzs79


banuszzs79
tag

Amire keresem a választ még: facebook és telefonkönyv össze hangolás képek stb. hogy lehetne megoldani...
És a rom által nyujtott fájl kezelő miért nem látja a sd kártyát?

(#32464) zsoltiz válasza buktagt540 (#32460) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Pont most olvastam én is.

CPU Master Pro-t amúgy is használok, átállítottam vele a hívás közbeni profilt (minfreq: 312MHz; governor: ondemand; maxfreq: 816MHz; ), meglátjuk mi lesz. Pont 10 perce telefonáltam egyébként és akkor még az eredeti beállításokkal is volt hang.

Kicsit szkeptikus vagyok, mert az XDA-n is beírják ám egyből, hogy minden szuper, mert 1-2 hívás jó volt. Én majd akkor kezdek örülni, ha napokig/hetekig jó lesz és nem jön elő a hiba :) Az eddigi tapasztalat sajnos az, hogy van akinek pár nap tökéletes használat után gajdul meg.

[ Szerkesztve ]

(#32465) peter_27 válasza buktagt540 (#32460) üzenetére


peter_27
aktív tag

Hmm... Ez érdekes. GB/CM7.2 vonalon a töltés közbeni BSOD problémára is a min. freki 316Mhz-re állítása jelentette a megoldást. A guest kernelben az alapból benne van. Miui alatt mikor alátoltam a temasek kernelt és cpu masterrel beállítottam a töltés közbeni profilban a min. 316Mhz-et, eltűnt a bsod.
Lehet a tegra2 nem szereti a 200Mhz-es frekit, és erre vezethető vissza több probléma forrása is? Vagy csak nagyon alulfeszelték a cm10 kernelben a procit?

Galaxy S10

(#32466) zsoltiz válasza zsoltiz (#32464) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Na válaszolok saját magamnak. Sajnos nálam megint előjött a "nincs hang" probléma. Pont most hívtak egymás után többször és tök süket a telefon. Pedig beállítottam a CPU governort és frekit úgy, ahogy az XDA-n írták.

Eddig tartott a 11.05-ös pályafutása nálam. Megy vissza a CM7.2, megint.

(#32467) annonmi válasza zsoltiz (#32464) üzenetére


annonmi
tag

Átállítottam, és furcsa mód sokkal gyorsabban is tölt a telefon, elég érdekes, kiváncsi vagyok, h fog merülni.
Hívással am nem nagyon volt bajom szóval azt majd más megnézi.

Diablo 3 - NMI#2665

(#32468) defy456 válasza zsoltiz (#32464) üzenetére


defy456
aktív tag

Engem is több nap hibamentesség után ért utól a hívás közbeni hang probléma. Több verzión keresztül semmi aztán bumm én sem hallottam semmit, a túloldalt pedig mintha repülőn lennék.

(#32469) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nah, a Black topic-ban az a bug az ICS-ben, hogy az esetek 80%-nál a túlsó oldalon nem hallanak minket, csak nagyon halkan.
:(((

(#32470) SBMke


SBMke
tag

Sziasztok mindenkinek :)

Szóval a tegnapi nap folyamán nem igazán tudtam írni mert nagyon berúgtam.

Felraktam a sajátomra is és asszony telefonjára is a tegnapi 1105 ős frissítést.
Nálam minden fasza, asszonynál kevésbé.
Én már a 1104 el is meg voltam elégedve ( teljesen nem, mert egy láncfűrész tovább bírná gombbelemmel de ezt leszámítva nincs baj ).

Telefonálással kapcsolatban, asszonyt akárhányszor hívtam mindig az ősrobbanás hangjait hallottam, bár tegnap este Ő beszélt a nővérével vagy 30 percet, és minden faszán ment, mintha hiba se lett volna.

El nem tudom képzelni, mitől lehet ez.

Telenorosok vagyunk mindketten, nálam minden fasza nála nem .
Nem hiszem hogy ez lenne a gubanc.
Még nem volt időm játszani asszony telefonján a BB kkel, de mivel nekem és neki is teljesen ugyanaz a telefon "About" oldala, ezért gondolom ez nem lesz megoldás. A procis téma viszont elképzelhető ( legalábbis egy pici összefüggés talán lehet ) .

(Kék)fogazást egyik telefonon sem próbáltam, eddig még nem kellett használjam, így nem tudok róla nyilatkozni a WIFI vel sosincs baj.

Nagyjából jelenleg ennyi.
A 1105 ben nem igazán tudom miféle változtatások voltak, semmit nem vettem észre.

-- SBM --

(#32471) besti


besti
csendes tag

A BSOD problémát nekem a korábban javasolt SoftLocker oldotta meg (CM-ek alatt) és nem a freki állítgatás. Disable deep sleep, és azóta mintha a belassulás probléma is javult volna (100 óra fölötti futásidő megvan).

(#32472) Naras válasza annonmi (#32467) üzenetére


Naras
őstag

Nah, erre én is kíváncsi leszek, mert hiába több napos már a Battery stats reset, még mindig elég gyorsan merül, de annál lassabban tölt... legalább utóbbi legyen gyors... Egyébként nekem is meghülyült tegnap a hívásoknál, meg fagyizott, szal úgy tűnik, ez akárkinek, akármikor bejöhet :(((

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#32473) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Pár perc híján 114 órája megy a 1031-es CM10-el a telefonom, s tök stabil eddig, Remélem így is marad. Még lassulásnak nyoma sincs. Hang jó, remélem az is marad. Azt hiszem én nagyon szerencsés vagyok ezzel a rommal. :)

(#32474) buktagt540 válasza Pistiboy88 (#32473) üzenetére


buktagt540
senior tag

Nálam ugyanez a helyzet szinten 1031 build!

(#32475) dobigabi válasza Pistiboy88 (#32473) üzenetére


dobigabi
csendes tag

Szia.
Melyik szolgáltatóval, BB-vel, és Ril verziók nálad a tuti? :F

(#32476) SBMke válasza dobigabi (#32475) üzenetére


SBMke
tag

Hello,

Hogy lehet ezeket az adatokat megnézni ?
Esetleg itt látszik valahol ? :

Üdv

Szerk: Már látom v20r

Nekem ezzel amúgy teljesen jó!
Asszonynak is tök ugyan ez van és neki nem jó , szerintem nem itt lesz a probléma megoldása...

[ Szerkesztve ]

-- SBM --

(#32477) dobigabi válasza SBMke (#32476) üzenetére


dobigabi
csendes tag

szerintem sem. én vodafonos kártyával többféle BB kipróbáltam de pár hívást egyik sem bírta stabilan.

(#32478) SBMke válasza dobigabi (#32477) üzenetére


SBMke
tag

Meg fogom este próbálni hogy rárakom asszonyra valami más BB-t hátha attól jobb lesz :PP ( Mármint a telefonja;) ).

Tudna valaki linkelni egyet, hogy hogy kellene ezt a BB frissítést csinálni ?
Előre is köszi!

-- SBM --

(#32479) babhun válasza SBMke (#32478) üzenetére


babhun
aktív tag

Akkor ne az asszonyra tedd rá ("hogy rárakom asszonyra"), hogy jobb legyen, hanem a telóra! :DD :DD

(#32480) SBMke


SBMke
tag

Nah kicsit nezegettem az XDA-t és talátlam egy ilyet :

Why is my call-quality that bad? Why is the person on the other end constantly hearing a disturbing static noise?
You should try 824, 1120 or 420 BB with matching RIL. You probably have a "Made in Korea" P990 (see the sticker under the battery) which sometimes needs a SU660 Baseband to have a good voice clarity on CM-ROMs.

Szerk : Enyém is "Made in Korea" -s oszt mégis jó ...

Vajon ez mennyire igaz a CM10 re ?

Illetve este valahogy ráhákolom asszony telefonjára a "LGP990AT-00-V20s-EUR-XX-MAY-21-2012+0_CP.fls"-t. Hátha jobb lesz a dolog, de ahogy olvastam RIL-t nem szabad cserélni mert csak 1 db van ami müködik CM10el. http://goo.im/devs/tonyp/P990-stuff/Basebands/2012-0521-V20s-Baseband/LGP990AT-00-V20s-EUR-XX-MAY-21-2012+0_CP.fls

[ Szerkesztve ]

-- SBM --

(#32481) zsoltiz válasza SBMke (#32480) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"de ahogy olvastam RIL-t nem szabad cserélni"

Így van, direkt át is lett nevezve a ril fájl a 05-ös kiadásban, hogy a GetRIL progi ne is lássa.
(én nem néztem, már nincs fen a 05-ös)

(#32482) SBMke válasza zsoltiz (#32481) üzenetére


SBMke
tag

Oks :)

Akkor a legujabb BB -t fel fogom rakni ( 2012-0521-V20s-Baseband ) de ha ez sem megy, nincs ötletem csak downgrade :(

-- SBM --

(#32483) zsoltiz


zsoltiz
aktív tag

A mai buldben elég sok javítás lesz.

(#32484) SBMke válasza zsoltiz (#32483) üzenetére


SBMke
tag

Jól néz ki :) Bár félek az alapvető problémákat még nem oldja meg .

-- SBM --

(#32485) wolruf


wolruf
őstag

Na, valaki vegye meg az én telefonomat is :D Remélem hamar elmegy :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32486) dergander


dergander
addikt

Úgylátom most picit a kamerát is javítják mert hol megy a vaku is hol nem néha ha sötétbe fotózol a kép sötét néha meg túl fényes,mondjuk remélem valaki kiszedi a v30c kameráját és elérhetővé teszi számunkra :D

(#32487) SBMke válasza wolruf (#32485) üzenetére


SBMke
tag

Milyen és mennyiért ? 2x?

-- SBM --

(#32488) dergander


dergander
addikt

Azért lassan kifog alakulni,ez a CM 10 ami nagyon engem idegeít az a Facebook meg a yahoo időjárás widget h mivel elvan állítva az idő zónám igy 1 órával később olvassák el kicsit zavaró :D

(#32489) wolruf válasza SBMke (#32487) üzenetére


wolruf
őstag

Japp, de nem itt reklámozom, mert az tilos, fent van hardverapron :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32490) banuszzs79


banuszzs79
tag

Ha jól selytem akkor most javitották az óra eltölódásos problemát...

(#32491) reflxx


reflxx
aktív tag

Hali! 2 kérdésem lenne, hogyan tudok widgetet hozzáadni?
És a fontosabb, hogyan tudok képernyő mentést csinálni cm10 alatt? kikapcs gombnál nincs ilyen lehetőség és nekem kikapcs + home sem használt..

(#32492) dergander válasza reflxx (#32491) üzenetére


dergander
addikt

defaultba nincs beállítva bekell menni a menübe és beállítani manuálisan h kikapcsoló menü közt legyen ilyen funkció

(#32493) Tutu7030 válasza reflxx (#32491) üzenetére


Tutu7030
veterán

A widgets új magyar neve; modulok. A menüben a modulok fülre lépsz, és onnan kihúzod a neked szükséges modult az oldalra.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#32494) buktagt540


buktagt540
senior tag

Hopp így egy hét után nálam is előjött a hívásos gond :( Éreztem,hogy nem úszom meg,de remélem a következő buildban menni fog.

(#32495) reflxx válasza Tutu7030 (#32493) üzenetére


reflxx
aktív tag

Oké, de egy csomó nem működik..

Ja és megint nem hallottak engem telefonálás közben...

(#32496) banuszzs79


banuszzs79
tag

A képernyő mentés az mi a fenét jelent?

(#32497) kristoof92 válasza banuszzs79 (#32496) üzenetére


kristoof92
tag

Képet készít arról amit látsz. mint a pc-n a print screen

(#32498) banuszzs79


banuszzs79
tag

Ah köszi fontos opció :D azt hittem valami extra jó opció :D Hol kell gyorstárcsázást beállitani a telefonkönyvben meg fb miért nem szinkronizál nálatok társitja a képeketű,?

(#32499) baluka6


baluka6
aktív tag

Szerintetek az miért van,hogy a telóm nem lát egy létező wifi hálózatot? Másik két telefon és egy laptop látja,de a 2x-em nem. Ezen kívül minden más wifi hálót lát és tudok is csatlakozni,de ez még látni sem akarja. Újraindítottam,de semmi változás. Valami ötlet?

(#32500) kristoof92 válasza banuszzs79 (#32498) üzenetére


kristoof92
tag

Gyorstárcsázás passz, fb meg nem szinkronizál gingerbread fölött a telefonkönyvvel :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.