Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31451) peter_27 válasza wolruf (#31448) üzenetére


peter_27
aktív tag

Most többször kipróbáltam és nálam nincs gond a hívással. A v20Q smartflash romhoz való 0725BB van fent, és a ril-t nem piszkáltam, az van rajta ami a cm10-ben van, de erre meg a getril "unknown RIL" mond.

Galaxy S10

(#31452) Levi941127 válasza buktagt540 (#31450) üzenetére


Levi941127
senior tag

Engem ez a furcsa aksikijelzés bosszant, pl 2 másodperc alatt ment le úgy 10százalékot...

(#31453) norbi642 válasza peter_27 (#31451) üzenetére


norbi642
tag

Ezt le tudnád írni hogy honnan szedted le és hogy telepítetted mert nekem sincs hang hívás közben!

(#31454) Bolond^^ válasza Levi941127 (#31417) üzenetére


Bolond^^
tag

Igen, engem is ez zavar. Azt várnám hogy (angolul) elmormogom hogy küldje el az üzenetet xy-nak akkor beírja mint a Google Now bemutató videóban. De semmi ilyesmi..

(#31455) Máté94 válasza Bolond^^ (#31454) üzenetére


Máté94
addikt

Nem vot tezzel valami, hogy csak akkor megy, ha angol nyelvre van állítva a készülék is?

[ Szerkesztve ]

(#31456) peter_27 válasza Levi941127 (#31452) üzenetére


peter_27
aktív tag

Erre írta valaki az xda-n, hogy cwm-ben, wipe battery stat, utána fix permission. Most megcsináltam és mint ha jobb lenne de a töltés még mindig nem olyan mint GB alatt.

Galaxy S10

(#31457) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Azt ki lehet kapcsolni valahogyan, hogy alkalmazás telepítésekor ne rakja ki az ikonját a főképernyőre?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31458) csaba975


csaba975
tag

Mivel a batterystat minden rom felrakás után törlődik, ezért célszerű friss rom telepítés után elvégezni, illetve aki nem szeretne a kalibrációval foglalkozni annak is előnyös lehet a fájl használata.

(#31459) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Hát megjött!:D

(#31460) buktagt540 válasza peter_27 (#31456) üzenetére


buktagt540
senior tag

Fix permission az mit takar?Fullra töltés,recoveryben wipe battery stats,töltőről lehúz és reboot.Ennyi nem?

[ Szerkesztve ]

(#31461) peter_27 válasza buktagt540 (#31460) üzenetére


peter_27
aktív tag

Fix permission, ezt most használtam először, csak követtem a leírtakat. Elvileg fullra kell tölteni és után wipe battery stats, de ezt most nem vártam meg, majd reggel kap egy újat. Most arra voltam kíváncsi hogy gyorsabban tölt e ettől a művelettől.

Fix permission: A belső memóriában található fájlok jogosultságait teszi helyre ez a funkció, ami root jogosultság visszaállítása után lehet hasznos.

Galaxy S10

(#31462) Bolond^^ válasza peter_27 (#31401) üzenetére


Bolond^^
tag

Benne van a Lockscreen is..?! :D

!!! Galaxy S2-re van !!! Mi telónkra nem jó!!! most olvastam.... úristen:D

[ Szerkesztve ]

(#31463) norbi642 válasza wolruf (#31448) üzenetére


norbi642
tag

Hívás probléma megoldva!

(#31464) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Ezt az aszisztenst, hogy lehet megoldani, hogy megcsinálja amit mondunk neki? Mint a Siri az iPhonenál?

(#31465) Bolond^^ válasza Kurzuh (#31464) üzenetére


Bolond^^
tag

Levi941127 kollegával keressük a megoldást, egyelőre sikertelenül. Nekem nem jött be az angolra állítás dolog se.

[ Szerkesztve ]

(#31466) Kurzuh válasza Bolond^^ (#31465) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Szerintem nálunk ez se fog működni...

(#31467) Bolond^^ válasza Kurzuh (#31466) üzenetére


Bolond^^
tag

De nem tudom miért. Angolra állítottam a telót, a Google Now-ot is, még beírtam egy Charlie nevű személyt is a telefonomba, hogy na hátha azt felhívja mert könnyű kimondani a nevét is. Belemondom hogy "Call Charlie", rendesen fel is ismerte a telefon, hogy mit mondtam de ugyanúgy csak rákeres Google-ba.. Felidegel.. :W

(#31468) Kurzuh válasza Bolond^^ (#31467) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Az gáz:S

(#31469) Joczika


Joczika
csendes tag

nah,nem bírtam ki,én is felraktam.
jelentem bluetooth is megy.
most megy a backup vissza nekem,remélem beválik és marad. :C

(#31470) Máté94


Máté94
addikt

Műkődik, most már beszél is! :DD

(#31471) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Kamerahangot hogy lehet kiiktatni a telefon némításán kívűl?

(#31472) ntomka válasza Tutu7030 (#31457) üzenetére


ntomka
nagyúr

Google Play beállítások között.

ツ Headphones on - World off

(#31473) Bolond^^


Bolond^^
tag

Hááát, nekem Hybrid 3.8 alatt jobb volt az üzemidő...

(#31474) ßrainiac válasza ku-cu (#31444) üzenetére


ßrainiac
addikt

Solid explorert cask in szeretem mindennel job ban? ;]

(#31475) Tutu7030 válasza ntomka (#31472) üzenetére


Tutu7030
veterán

Köszi! (franc ezekbe az új fordításokba (modulok és társai)) :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31476) dongasre


dongasre
tag

remélem aksi idő jobb lesz mert ez így elég elszomorító:(

SM s21+

(#31477) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Találtam egy hibát a cm 10-ben. Nem lehet tőle dolgozni mert az ember a telefonját nyomkodja :DD

(#31478) zsoltiz


zsoltiz
aktív tag

Na tegnap felraktam én is. Első blikkre elég jó, de van egy durva hiba nálam, illetve pár dolgot hiányolok.

A durva hiba:
ha megnyomom hosszan a power gombot -mert szeretnék a kikapcs, restart, screenshot- menübe jutni, akkor a teló elkezd rezegni és lefagy, a rezgést pedig nem hagyja abba. Akksi kivétel segített csak. Ezt eljátszottam 3x, azóta inkább meg sem próbálom újraindítani. Ezt a hibát még senki nem írta, teljesen egyedi lehet, és fogalmam sincs, hogy mitől.

A hiányosságok CM7-hez képest:
- nem minden program látja a külső SD kártyámat, úgy néz ki, hogy valami okból csak root joggal látható. (és teljesen más elérési úton van, mint CM7 alatt. /storage/sdcard0 a belső, ugyanitt sdcard1 a külső)

- kamera hangját nem lehet kikapcsolni

- nem látok olyan beállítást, hogy a külső vagy a belső SD kártyát használja fő SD kártyának (mondjuk amíg a külsőt nem látja minden, addig nem is érdekes)

(#31479) norbi642


norbi642
tag

Nah ébresztő is működik rendesen!

(#31480) buktagt540 válasza zsoltiz (#31478) üzenetére


buktagt540
senior tag

Nálam ez a durva hiba még nem jelentkezett pedig léptem mar be párszor oda,még screenshotot is csináltam.

(#31481) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Nálam a Beautiful widgets órája nem (mindig) működik.
Az automatikus időzóna/idő/dátum siet 1 napot+1 órát.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#31482) zsoltiz válasza norbi642 (#31479) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Ja illetve még 2 dolog:
- az automatikus idő és időzóna nem működik, vagyis fogalma sincs a téli időszámításról. Beállította a central european időzónát és 1 órával többet mutatott, mint kellene, manuálisan kellett az időt beállítanom.

- elég gyorsan meríti az akksit

(#31483) ntomka válasza zsoltiz (#31478) üzenetére


ntomka
nagyúr

Dehogynem, nálam is keni rendesen. Plusz még az akksi kijelzés sem százas... :)

(#31481) Tutu7030: A BW kb nem kompatibilis a JB-vel. Nexuson is ezért szoktam le róla.

+1: kijelző ki/bekapcs animáció hiányzik.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#31484) hali_tomi


hali_tomi
tag

No pontosan ezeket a hiányosságokat akartam leírni mint ti, ad kártya, időzóna, alsó...

De ahhoz képest, h az első nighthly, elég tuti lett. Nagyon jó alap lesz ez.

(#31485) wolruf válasza norbi642 (#31463) üzenetére


wolruf
őstag

No és hogy oldottad meg? Írd le légyszi, hátha segít nekünk is :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31486) tothl


tothl
addikt

Akinek nem jó az idő annak azt mondom azért nem, mert SU660as alapú BB kell hozzá.
Azzal meg a wifi-mobilnet oda vissza kapcsolgatás nem tökéletes.. :)

Amúgy szerintem szuper gyors, látványos a ROM.

(#31487) zsoltiz válasza tothl (#31486) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Én ezért nem fogok most BB-t cserélni, de igazából nem is értem a dolgot. Az automatice idő a hálózatról veszi az időt, ez miért függ a BB-től? Az időzónát jól be is állítja (Central EU), csak éppen egy órát siet.

Az XDA topicban azért gyűlnek a bugreportok, de első nightly buildnek nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#31488) akela91 válasza zsoltiz (#31487) üzenetére


akela91
addikt

megfogod és beállítod 1 órával hamarabbra.

(#31489) wolruf


wolruf
őstag

Na, ennyi. Megy vissza a stock v20Q/R/S (még nem tudom melyik). nekem túl sok bug, túl sok kínlódás van vele. Napi használathoz (szerintem) ez megintcsak túl kompromisszumigényes :-(
Remélem nemsokára kijön a gyári ROM is, talán az sokkal jobb lesz, vagy talán hamarosan lesz egy stabil ebből a verizóból. Várakozás folytatódik :)

Szerk: azért ilyenkor nagyon mókás látni a v10b-t :D Brutál, amilyen/ahogy néz ki és a menük eltérése a megszokottól :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31490) Joczika


Joczika
csendes tag

nha,sajnos korai volt az örömöm.
bluetooth sem megy rendesen,kb 1 perc után,miután lezár a képernyő,elveszti a jelet a headsettel.
így nekem meg valószínű megy vissza gyári,vezetéshez muszáj a füles nekem. :W

[ Szerkesztve ]

(#31491) peter_27 válasza wolruf (#31489) üzenetére


peter_27
aktív tag

"Szerk: azért ilyenkor nagyon mókás látni a v10b-t Brutál, amilyen/ahogy néz ki és a menük eltérése a megszokottól "

Ezt nem értem, te ilyenkor nvflash-t csinálsz, hogy a v10b-t látod?

(#31478) zsoltiz

"ha megnyomom hosszan a power gombot -mert szeretnék a kikapcs, restart, screenshot- menübe jutni, akkor a teló elkezd rezegni és lefagy"
Erre a hibára javasolták xda-n, hogy fel kell rakni a 6.01.5 cwm-et. Nem értem mi köze lehet a cwm-nek ehhez a hibához, de nálam ettől egyenlőre megszűnt ez a rezgés hiba. Próbáld ki, lehet nálad is megszűnik. (play-ről rom manager letölt, és azzal raktam fel az új cwm-et.)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#31492) akela91


akela91
addikt

Túl sokat vártatok. Ez egy első nightly, ahhoz képest szenzációs! :)

(#31493) wolruf válasza peter_27 (#31491) üzenetére


wolruf
őstag

Igen. Tiszta lappal indulok. Nvflash az atomstabil, biztosan nem ragad be semmi ökörség. Viszont az vicces, hogy most is azt mondja a v10B-n a szoftverfrissítő (a telefon belsejében), hogy nincs újabb verzió, a jelenlegi a legfrissebb :D Ezt imádom ebben az LG-fonban :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31494) peter_27 válasza wolruf (#31493) üzenetére


peter_27
aktív tag

A smartflash is legyalulja a telefont rendesen, és ezzel kihagyhatsz egy lépést, utána úgy is smartflash-el rakod fel a gyári 2.3.4-et. nvflash akkor jó ha már download mod sem elérhető.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#31495) SBMke


SBMke
tag

na sziasztok.
Éjfélkor sikerült felraknom a telót, azota volt pozitiv és negativ élmény is lássuk :

Pozitiv :
-Gyors
-Egyszerű
-Stbstb, mindenki aki felrakta érzi hogy ez mást mint az előző szerintem.

Negatív :
-MIUI ról áttérve, szokatlan hogy vissza gomb hosszan nem zárja be , és nem lehet bekapcsolni sem
-Feloldóképernyő bár modosítható nekem nem modositja és a fasznak se hiányzik a googli a tetejére, de ám legyen
-Egyszer csinálta hogy kikapcsgomb hosszan -> rezeg lefagy -> aksi ki, ha többet nem csinálja ám legyen
-Nagyon nagyon gyorsan merül, ami gondolom majd később remélem jobb lesz , bár csodát nem várok a dologtól.
-Keményen megszopatott az automatikus időbeállításával mert 1 orával hamarabb jöttem dolgozni .. de pozitiv hogy ébresztett.
-Ébresztett, majd lehet hogy én hibám lehet csak igy alakult , de kikapcsolt a telefon mire "reggel magamhoz tértem" visszakapcs és minden ok.

Nagyjából ennyi jelenleg majd még jelentkezem, de reménykedem hogy MIUI ből is lesz újítás, már megszoktam az ottani dolgokat.

Üdv mindenkinek :)

PS: Respect RC nek, hogy megcsinálta.

-- SBM --

(#31496) deminos válasza SBMke (#31495) üzenetére


deminos
aktív tag

"-Feloldóképernyő bár modosítható nekem nem modositja és a fasznak se hiányzik a googli a tetejére, de ám legyen"

Bár tudom, hogy buta kérdés, de ahol módosítottad, ott alul a jobb alsó sarokban van a módosítások mentésére szolgáló kis floppy ikonocska, az megnyomtad? Mert nekem prímán mentette, amiket hozzáadtam/eltávolítottam.

Az én véleményem/tapasztalatom:
poz:
-minden, de főleg az autofocus videózás alatt (végre) :DDD
neg:
-egyelőre csak az óra, mint mindenki másnál nálam sem tudja, hogy 1 órával kevesebb van (remélem nem is lesz több hibája)
-merül, mint a titanic, de szerintem csak kell neki pár merülés/feltöltés ciklus, hogy beálljon.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#31497) Levi941127 válasza SBMke (#31495) üzenetére


Levi941127
senior tag

Be lehet állítani az alkalmazások leállítását a visszagomb hosszan nyomásával, de már nem emlékszem hol tudtam beállítani, mert tegnap este szanaszét nyomkodtam:D:D

(#31498) Crytek


Crytek
veterán

A gyári 4-es androidról semmi hír? Ilyen gányolt szarokat nem szívesen tennék fel!

Next PC Upgrade: 2022

(#31499) baluka6


baluka6
aktív tag

Kövezzetek meg, de én ezt a romot fel nem teszem. :) Jól belakott hybrid 3.7-em le nem cserélem egy bughalmazra. Tök jó,hogy van meg minden és van aki ezeket megcsinálja a saját szabadidejében( tényleg minden tiszteletem a készítőé), de ő nem teszteli le és nem veszi észre bugokat benne? Vagy ezt csak kiadta,hogy lássuk hol tart és még otthon fejlesztgeti tovább? Őrülnék ha így lenne,mert várok én is valami jó kis romot, de hát így ezt nem éri meg szerintem feltenni... :R

(#31500) deminos válasza Crytek (#31498) üzenetére


deminos
aktív tag

Egyelőre nem sok. Állítólag december fele várható, de azon se lepődnék meg, ha már ki se jönne.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.