Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31051) persil válasza Cs@bo (#31050) üzenetére


persil
nagyúr

Nincsen semmi probléma, valszeg utángyártott a töltő, nekem anno egy iPhone 3gs-sel volt ugyanez, ne törődj vele, tönkretenni nem fogja. Esetleg szerezhetsz másik töltőt.

Bár a hdmi-s dolog gondolom zavaróbb.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31052) Cs@bo válasza persil (#31051) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

A töltő gyári, ami a dobozban volt, meg a hdmi kábel is. Az zavar igazán, hogy eddig soha nem csinálta ezt, csak az utóbbi napokban kezdte.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#31053) MrChris válasza Cs@bo (#31050) üzenetére


MrChris
nagyúr

én is jártam így, egy gagyi töltővel. a végén már akkuhibát is jelzett. a szervízben megjavították, aztat mondták, hogy az usbnél kellett megbütykölni. valszeg tönkrevágta a 2amperes gagyi töltő, ki is dobtam.

(#31054) persil válasza Cs@bo (#31052) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor mondjuk nem tudom, a jelenséggel találkoztam, de az az utángyártott töltő miatt volt és nem okozott semmiféle problémát, azon felül, hogy töltés közben nem igen lehetett használni a debilen működő érintőfelület miatt.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31055) MrChris válasza Cs@bo (#31052) üzenetére


MrChris
nagyúr

próbáld ki másik töltővel, másik kábellel.

(#31056) Cs@bo válasza MrChris (#31055) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Öcsém kábelével is kipróbáltam, de ugyanez. Másik hdmi kábel nincs sajna.

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#31057) gabe96 válasza Cs@bo (#31050) üzenetére


gabe96
aktív tag

Nekem is csinálta hdmi kábelnèl
tolj rá nvflash-el a gyári rendszert, ès utána próbáld meg, nekem megjavult ès fôzött romon is, szóval nem a gyári rendszer miatt kell az nvflash, hanem hogy fullra legyalulja

(#31058) dergander válasza gabe96 (#31057) üzenetére


dergander
addikt

a smartflash is fullra legyalulja nemcsak az nvflash

(#31059) dergander


dergander
addikt

Holnapra igérték a CM10et,már nagyon kiváncsi leszek rá...mostmár van driver....öröm bodottá!

Mellesleg az LG a p990-es forráskódot is felteszi hamarosan ez arra enged következtetni hogy talán hamarosan kapunk ROM-ot is

(#31060) Psychonaut válasza dergander (#31059) üzenetére


Psychonaut
addikt

Források vannak ezekre az információkra?

(#31061) dergander válasza Psychonaut (#31060) üzenetére


dergander
addikt

Igen tessék [link] lapozgasd végig...

(#31062) Psychonaut válasza dergander (#31061) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sehol nem találtam konkrét információt sem a CM10 megjelenésével, sem P990 a forráskód kiadásával kapcsolatban.

(#31063) wolruf válasza Psychonaut (#31062) üzenetére


wolruf
őstag

XDA-n (ahogy én olvastam, bár lehet, hogy rossz az angolom), csak tippelték a megjelenést. Többen azt is írták, hogy a nightly-k vasárnap szoktak felkerülni, így szerintük meg majd vasárnap jön. ,,Hivatalosan'' senki sem nyilatkozott a CM csapattól sem eddig. Legalábbis, mint írtam, én így láttam :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31064) Psychonaut válasza wolruf (#31063) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hát ez az... :)

(#31065) SBMke válasza Psychonaut (#31064) üzenetére


SBMke
tag

+1

jaja, mennek a találgatások, mindenkinek viszket attól függően hogy mije van a lába között :)
Ahogy elnézem, én sem láttam semmi konkrétat arra hogy mikor. Találgatás szinten van annyi hogy ma már szerintük nem, talán esetleg holnap, a vasárnapi BOT os fordítások miatt írták többen hogy majd vasárnap, de ennyi erővel én is mondhatom hogy jövöhét közepe ... szoval semmi infó :(

De inkább várok még 1 hetet, mint kapjak egy félkész szart / már megint ?! /

-- SBM --

(#31066) dergander válasza Psychonaut (#31062) üzenetére


dergander
addikt

Tegnap volt egy twitteres link most vagy abba a topicba amit adtam vagy az ICS debug topicba,ott volt egy hír hogy hamarosan a p990 is elérhető lesz a forráskód,tehát vagy lesz nekünk is rom vagy beletojik az LG és majd customolunk egy kört

(#31067) SBMke válasza dergander (#31066) üzenetére


SBMke
tag

Azt sokan írták, hogy mire kijön a "gyári" addigra már custommal telelesz a net, és senkinek se fog kelleni a stock :)

Szerk: ezt még el is hiszem :)

[ Szerkesztve ]

-- SBM --

(#31068) Rickenstein válasza dergander (#31066) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hamarabb kiadnák a P990 forráskódot, mint a romot? Fura.

PS C:\>_

(#31069) babhun válasza Rickenstein (#31068) üzenetére


babhun
aktív tag

Ez úgy tűnik pedig így van! De lehetne már valami! :O

(#31070) vicamuso válasza Psychonaut (#31029) üzenetére


vicamuso
tag

Köszönöm és Naras-nak is a választ.

Nem igazán látom még át teljesen, (Kernel, ROM stb stb ) ezért tettem fel a kérdést kutatni ezek után pedig nem igen volt időm. :U :D

(#31071) Psychonaut válasza vicamuso (#31070) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mindenesetre amíg nem nézel utána, addig szerintem ne próbálkozz ilyesmivel, könnyebben elronthatod a folyamatot, ha ötleted sincs, mit is csinálsz valójában. Csak tipp.

(#31072) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Hogyan lehet egyszerre az összes kontaktot törölni a névjegyzékből? Bátyám rátette SD kártyáról az övéit, vagy 250-t és szeretném törölni, de egyenként nem. Nekem ugyanis Gmail-ról szedi, így ezzel nincs probléma.

Ui.: Hybrid 3.8 van rajta:)

[ Szerkesztve ]

(#31073) Pistiboy88 válasza Kurzuh (#31072) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Hali!

Szedd le ezt, töröld, majd ezt is törölheted. De ha akarod használhatod is, mert nagyon király.

(#31074) Kurzuh válasza Pistiboy88 (#31073) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Köszönöm, sikerült!

(#31075) babhun


babhun
aktív tag

Hellotok!
Eddig a V30C Hybrid volt a telómon, de már nem bírtam várni és felraktam a Harsh féle ICS-t. Ebben van magyar nyelv és szerintem sokkal jobban megy, mint a másik. Amit észrevettem az az, hogy a hangereje kisebb, pl.: zenelejátszásnál, hívásnál, de eddig jobban bejön. Ja és ebben benne van a gyári böngésző, ami tök jól megy, nem úgy mint a chrome, nem eszi meg a telefon erőforrásait. Egyenlőre ennyi. :)

(#31076) norbi642


norbi642
tag

Sziasztok!Mekkora az esély arra hogy holnap meglegyen a cm10?:D

(#31077) akela91 válasza norbi642 (#31076) üzenetére


akela91
addikt

Szerintem 10% :D

(#31078) zsiroskenyér


zsiroskenyér
csendes tag

sziasztok lenne egy problemam.. tegnap root explorerbol atneveztem veletlena system framework mappat es meg a cwm se jon be lg logonal meg all a telo mivel tudnam ujra huzni cwm en kivul? koszi

(#31079) norbi642 válasza akela91 (#31077) üzenetére


norbi642
tag

ááááááááááj jááááááááááj akkor nem csak én látom így a helyzetet?

(#31080) Dawee válasza Kurzuh (#31072) üzenetére


Dawee
tag

Bemész a beállításokba, ott alkalmazások kezelése, megkeresed a névjegyek vagy címtár nemtudom hogy hívják rámész és ott adatok törlése. Utána olyan lesz mint amikor először kapcsoltad be a telefont, aztán gmail-ről behívod a sajátodat.

A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#31081) Kloss válasza akela91 (#31077) üzenetére


Kloss
őstag

Optimista vagy :)

(#31082) Cs@bo válasza dergander (#31058) üzenetére


Cs@bo
csendes tag

Próbáltam SmartFlasht, NVFlasht, de semmi. Ugyanazt csinálja. :(
Pont mikor célegyenesben van az ICS. :(

iPhone 6 | Samsung Galaxy Tab S 8.4

(#31083) babhun válasza babhun (#31075) üzenetére


babhun
aktív tag

Jó ez a ROM, ezen meg a játékok nem akarnak menni, már aki játszani is akar. Jó lesz, ha már kijön valami új!

(#31084) SamS20 válasza norbi642 (#31076) üzenetére


SamS20
senior tag

Hétvége folyamán biztos ki kerül :) csak a forrás kodra várt mindenki a rom már rég kész volt :)

[ Szerkesztve ]

(#31085) Pistiboy88 válasza SamS20 (#31084) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Ha meg nem, akkor sem dől össze a világ. Ha eddig kibírtuk ICS, JB nélkül, akkor ezek után is tudunk kicsit várni. Igaz én magamból indulok ki, mert végtelenül türelmes ember vagyok.

(#31086) baluka6


baluka6
aktív tag

Tegnap este 7 felé nem volt valaki Pesten a Westendbe? Mellettem egy srác lázasan nyomkodta a P990-ét. :)

(#31087) wolruf válasza baluka6 (#31086) üzenetére


wolruf
őstag

Lázas volt? Remélem már jobban van :DDD

Szerk: boldog szombati munkanapot mindenkinek! :D

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31088) gabe96 válasza baluka6 (#31086) üzenetére


gabe96
aktív tag

Èn voltam, ès nyomkodtam is, de èn 1 óra fele. :DD

(#31089) defy456


defy456
aktív tag

O2x-el kapcsolatban mindenki CSAK igérgetni tud?! Lg-ék meg a cm-esek is.... Bár még nem nem ment el a szombat, de nekem már rossz érzéseim vannak.

(#31090) wolruf válasza defy456 (#31089) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem ebből mostanában még nem lesz semmi. Én teljes hidegvérrel viseltetek már. Vagy lesz valami, vagy nem. Ha lesz is, nem hiszem, nem tartom valószínűnek, hogy napokon belül. Csak a szöveg megy mindig. Ha lesz leak, lesz jó kis főzött ROM (leak lett, teljesen jól használható rom nem). Ha lesz forrás, akkor tejjel-mézzel folyó kánaán (forrás kint, kushadás van, meg két kép, hogy csorgassuk a nyálunk). Most majd az jön, ha az LG kiadta a saját ICS-ét, akkor majd lesz izé... LG jövőre kiadja (talán), de nekünk továbbra sem lesz semmi, mert kiderül majd, hogy azt csak akkor lehet feltenni, ha két bolygó bizonyos szögben együttáll... meg minden... :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31091) _seth_


_seth_
veterán

Gyári legújabb romnál néha előfordul, hogy hívás után a telefon lehal teljesen, a kép sötét marad és nem is hozható vissza, csak az akku ki-be rakása segít. Másnál is előfordult már ez a hiba?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#31092) wolruf válasza _seth_ (#31091) üzenetére


wolruf
őstag

Nálam v20S-nél ilyen még nem volt

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31093) _seth_ válasza wolruf (#31092) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem is V20S van fent pedig :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#31094) gaborh


gaborh
aktív tag

Sziasztok. Nekem jelenleg 2.3.4 V20q verzió fut a telefonon. Kérdésem az következő lenne, melyiket érdemes felrakni és azt hogyan lehet. Válaszotokat előre is köszönöm.

Gábor

(#31095) wolruf válasza gaborh (#31094) üzenetére


wolruf
őstag

Én vagyok itt a fórumban a fekete bárány, én azt mondom, 2 napi újraindítgatással maradj valamelyik gyári romnál. Én már hónapok óta egerészek a v20s-el (kiszedve a car home és az f-secure), nekem ez bevált az összes vacakságával együtt is. A többiek majd mást írnak :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31096) defy456


defy456
aktív tag

Lehet valahogy más betűtípust belevarázsolni 3.6 hybrid-nél? mintha a gyári rendszren lehetett volna.

(#31097) defy456


defy456
aktív tag

Ezen az xda-n rá lehet írni valahogy arra a ricardo gyerekre, hogy hol van a cm10? Ha már így emlegette.

(#31098) Psychonaut válasza defy456 (#31097) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem. Hidd el, dolgozik rajta, ki lesz adva amint készen lesz. Nem említett tudtommal semmiféle megjelenést, úgyhogy ezzel az indokkal kifejezett tahóság írni neki. Ha nem bírod kivárni, a forrás elérhetö, megcsinálhatod magadnak.

(#31099) wolruf válasza defy456 (#31097) üzenetére


wolruf
őstag

Azonnal bannolnak kb., mivel egy nemrég bekövetkezett fiaskó miatt (a black csapatból volt egy kis kavar, majd írtak is neki, ő meg válaszul megtagadta a frissítés kiadását) most Istenként tekintenek rá, akire még tekintetet emelni sem szabad. A CM csapat mottója pedig kb. a ne kérj érkezési időről infót. Ha jól akarsz járni, ne is gondolj arra, hogy kérdeznél :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#31100) defy456


defy456
aktív tag

Csak mert (én csak ebbe a fórumba) olvastam, hogy már kész van, csak a forráskód kiadására var. Amikor az meglett akkor volt emlegetve ez a szombat. Ezért gondoltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.