Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32701) persil válasza god992 (#32700) üzenetére


persil
nagyúr

Most én őrültem meg, vagy ténylet több, mint 500 mega ez a delux pakk?!
Mi annyi ebben? Az egész rom nincs ennyi :S

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32702) god992 válasza persil (#32701) üzenetére


god992
aktív tag

Jol latod, de nem telepiti az egeszet csak amiket kivalasztasz! van benne sok launcher meg ui. ott van a leirasaban h miket tartalmaz

(#32703) persil válasza god992 (#32702) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor egy utolsó kérdés a témában.

Kipróbáltál-e több verziót(mert látom van 4 darab 1.7-es) és, ha igen, akkor melyik tűnt a legjobbnak.(mondjuk látom, hogy most gueste kerneles van nálad)
Meg melyik launcher/ui hasonlít leginkább az lg ui 3.0-ra? Vagy melyikben van működő ics szerű lockscreen?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32704) god992 válasza persil (#32703) üzenetére


god992
aktív tag

En a gueste felet hasznalom mert ebbe van ramhack(32 mb-al hasznalom) asszem su660tema van a delux packban de a temakat tudod probalgatni,ha esetleg nem jon be az altalad kivalasztott akkor ujra futtatod cwmbol a deluxot es valasztasz masikat!en lockscreenbol a sui fajtat hasznalom(ez van blacken es 3d-n is),de van meg benne a stock is, meg egy 3. fajta lockscreen de azt nem probaltam az gondolom a cm-es fajta

(#32705) snipr válasza god992 (#32704) üzenetére


snipr
aktív tag

Tegnap este csinaltam egy 1.2.1 > 1.7 > 1.2.1 kört :D Valamiért teljesen szét voltak esve a betűk mindenütt (pl ha feltölt 100%-ra akkor kiir valami ilyesmit, hogy energiatakarékossági okokból szüntesse meg a tápellátást stb... na ez a szöveg zöld színű volt, balra elcsuszva úgy, hogy csak 2/3-ada látszott és valami nyamvadt kövér stílusban :D )... ezen felül a lock feloldása is sokkal nehezebb volt (4-5x fel kellett huznom azt a fost, mire bevette)

Ezt az egyet rühellem ebbe a telóba, olyan mintha nem létezene két egyforma :\ mindegyik produkál valami misztikusat...

Django 1.2.1-el még mindig semmi bajom viszont, de egyre inkabb tartok tőle, hogy az életben nem lesz ehhez a telefonhoz olyan rom, ami mindenkinek jó lesz és még kompromisszumokat is csak keveset kell kötni... (lehet addig kéne elpasszolni, amig a népek reménykednek benne, hogy lesz rá jó ICS/JB? :D mert ha kiderul, hogy nem, akkor a béka segge alatt sem lehet majd eladni...) :Y

(#32706) god992 válasza snipr (#32705) üzenetére


god992
aktív tag

Nekem soha nem volt bajom cwm backuppal,trukkozni kelletz neha amikor cm7rol ami ext4et hasznal alapesetben gyari rom backupot toltam vissza ami ext3as. Erre a megoldas hogy restore elot lefuttatsz egy backtoext3 nevu zip filet!

(#32707) persil válasza god992 (#32706) üzenetére


persil
nagyúr

"trukkozni kelletz neha amikor cm7rol ami ext4et hasznal alapesetben gyari rom backupot toltam vissza ami ext3as"

Akkor én melyiket nézzem a django-ból, ha most 3.6 hybrid van fent?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32708) babosf válasza gabe96 (#32684) üzenetére


babosf
aktív tag

40 dollár

Galaxy S23 Ultra

(#32709) god992 válasza persil (#32707) üzenetére


god992
aktív tag

1.7es gueste! Ez a legujabb es nagyon jol teljesit! Telepites elott nyomj egy backupot!:)

(#32710) SBMke


SBMke
tag

Hali

Tegnap este felraktam a tegnapi CM10 et (1107).

Nekem a 1106 jobban bejött. Azóta csak nekem tűnik ugy hogy lassabb is lett meg instabilabb is ?

Nemtudjátok, mikorra várható hogy többi fajta 4.2 es alapú rom kijöjjön ?
Vagy majd csak ha a CM10 már nem lesz "instabil" ?

-- SBM --

(#32711) persil válasza god992 (#32709) üzenetére


persil
nagyúr

Igen ezt értem, de melyik verziót?(ext 3 meg stb... azt sem tudom, hogy ez mit jelent :D )

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32712) Naras


Naras
őstag

Melyik CPU Ütemezést érdemes beállítani?

persil: Ext3 a linux filerendszer típusa, de annyival nem hinném, hogy jobb lenne... ha azt teszed fel, ledarálja egy csomó adatod, stb... tedd fel a simát, nekem volt fennt, teljesen jól teljesít.

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#32713) ntomka válasza Naras (#32712) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha van, akkor interactive. Legalábbis nekem nagyon bejött nexuson (ICS-en és JB-n amúgy is alapértelmezett).

ツ Headphones on - World off

(#32714) babosf válasza Magnat (#32690) üzenetére


babosf
aktív tag

ez nem túl biztató :(

a videoból látszik, hogy a rácsok, bekapcs gomb az átszerelendő. a mikrofon az szívás.
még nem kezdtem el remélem én szerencsésebb leszek.
üdv

Galaxy S23 Ultra

(#32715) ntomka


ntomka
nagyúr

Lesz erre hivatalos ICS? Már túl vagyunk a Q3-on is és még mindig semmi leak vagy valami (tavaly ilyenkor azért már a GB-t pörgettük). :U

ツ Headphones on - World off

(#32716) wolruf válasza ntomka (#32715) üzenetére


wolruf
őstag

Leak már ugye volt... Áprilisi :) Azóta semmi gyári varázslat :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32717) god992 válasza wolruf (#32716) üzenetére


god992
aktív tag

Nem akarok elkeseriteni senkit, de szerintem a kedves lg szarik a fejunkre, es a budos eletbe nem lesz gyari ics-nk,de szarom le mert itt a CM10 amibe ha megoldjak a hivasproblemat es az 1-2 aprosagot akkor tokeletes telefonunk lesz;)

[ Szerkesztve ]

(#32718) persil válasza god992 (#32717) üzenetére


persil
nagyúr

"de szarom le mert itt a XY ROM amibe ha megoldjak a hivasproblemat es az 1-2 aprosagot akkor tokeletes telefonunk lesz"

Ha kaptam volna egy dollárt minden alkalommal, amikor valaki ezt leírta egy új rom kapcsán, akkor most nem a munkahelyemen ülnék, hanem otthon jakuzziban, ezer dolláros pezsgőt szürcsölgetve.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32719) god992 válasza persil (#32718) üzenetére


god992
aktív tag

Ez a cm10 tenyleg jo lessz ha befoltozzak ezeket a hibakat,nagyon porog vele a telefon!!!

(#32720) ntomka válasza god992 (#32719) üzenetére


ntomka
nagyúr

"ha"

ツ Headphones on - World off

(#32721) persil válasza ntomka (#32720) üzenetére


persil
nagyúr

Igen, erre gondolok.

Mindig jött egy szuper rom, ami kurva jó, csak egy hibája van, de ha megjavítják tökéletes telefonunk lesz. Aztán jött a következő verzió, amiben a hiba javítva lett, csak jött helyette két másik. De, ha javítják tökéletes lesz. Aztán jött egy új rom... blablabla :)

2 hónapja van meg kb a telefon, de azóta, ha 100x nem olvastam itt ezt, akkor egyszer sem :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32722) tami92 válasza god992 (#32717) üzenetére


tami92
aktív tag

az a baj hogy ott van a HA.. amúgy én is simán ellenék a cm10-zel de így annyira nem f@sza :W

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32723) hali_tomi


hali_tomi
tag

Az LG még most is kimer adni Android 2.3-mal telefont:

LG Optimus True HD LTE

Azért ez eléggé szánalmas...

(#32724) wolruf válasza hali_tomi (#32723) üzenetére


wolruf
őstag

Amerókába jó az :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32725) persil válasza wolruf (#32724) üzenetére


persil
nagyúr

Annyi pénzért ide is kurvára jó lenne a true hd. Nem igen lehet belekötni a gingeren kívül semmibe.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32726) tami92


tami92
aktív tag

mikor megláttam erősen elgondolkodtam rajta :D de maradok a a "szeretett" 2x-nél :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32727) snipr válasza god992 (#32706) üzenetére


snipr
aktív tag

Nem értem miből szurted le, hogy gondom volt a cwm backuppal :) 1.2.1-en voltam, 1.7et feltettem, majd visszaáltam 1.2.1-re (a fentebb irt problémák miatt)... cwm-el semmi bajom nem volt :)

szerk.: ja, látom már mit érthettél félre... a probléma az 1.7el volt, abban jelentkezett a misztik... ezek miatt álltam vissza backupbol 1.2.1-re (azóta megint semmi bajom)

[ Szerkesztve ]

(#32728) god992 válasza snipr (#32727) üzenetére


god992
aktív tag

bocsi akkor ferre ertettelek:)

ez a magyar forditas miatt van, angolon teljesen jol elfert a lockscreenen a szoveg,de a stock lockreenen szerintem nincs ilyen hiba,gondolom a delux packbol te is a SUI tipusut hasznalod,szerintem amugy ez jobban nez ki,leszamitva ezta feliratot,eleinte zavart engem is,de mar tultettem magam rajta, ugy is naponta egyszer latom csak ezt a feliratot,ha feltoltott ugy is le veszem toltorol:P

[ Szerkesztve ]

(#32729) zsoltiz válasza tami92 (#32722) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Túl sokat vártak tőle az emberek. 1 hete jött ki az első nightly verzió, erre úgy kell tekinteni, mint egy fejlesztői preview verzióra, dolgoznak rajta, de még béta állapotúnak sem mondanám. Ez van, ki kell várni míg mindent javítanak és megoldanak, hogy napi használatra alkalmas legyen.

Egyébként RC ma commitolt 2 javítást, amik úgy néz ki a 2 legnagyobb hibát (hívás hang, wifi aksi merítés) hivatottak orvosolni, majd kiderül jó lesz-e.

(#32730) tami92 válasza zsoltiz (#32729) üzenetére


tami92
aktív tag

reménykedjünk :)

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32731) Balázs1986 válasza zsoltiz (#32729) üzenetére


Balázs1986
addikt

Azért, amit nem csak tesztereknek adnak ki fű alatt, hanem nightly-ként elérhetővé teszik, az bizony már erősen beta verzió :)
Viszont az teljesen igaz, hogy túl nagyok az elvárások. Még ezután jön ki a 8. nightly verzió, és már most elég kecsegtető az eredmény. Miközben a CM7 még a 150-es verzió körül (vagy ki tudja már hol jár a számozás) is csak bizonyos hibák elfogadása mellett nevezhető használhatónak. A 70. verziót kiáltották ki stabilnak, de hát minden volt az, csak stabil nem... A CM9-ről meg ne is beszéljünk.
Szóval szerintem is kifejezetten pozitív a CM10 közeli jövőképe.

[ Szerkesztve ]

(#32732) peter_27


peter_27
aktív tag

Ki lesz az első bátor jelentkező a MAI kiadás tesztelésére?

Galaxy S10

(#32733) tami92 válasza peter_27 (#32732) üzenetére


tami92
aktív tag

hazaérek lehet h felrakom :D de előtte lementem az új Angry Birds-öt :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32734) deminos


deminos
aktív tag

Teljesen egyet kell értenem abban, hogy ez a CM10 a 10 napos létezéséhez képest nagyon egyben van. Nálam pl. csak a WIFI miatti gyors merülés van meg, minden más tökéletesen működik.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32735) Tutu7030 válasza peter_27 (#32732) üzenetére


Tutu7030
veterán

A frissítéskezelőben még nincs benne.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#32736) atti1848 válasza deminos (#32734) üzenetére


atti1848
senior tag

Én is veletek tartok.Eddig minden ok.A telefonálással sincs gondom és az aksi is elég jól bírja.Wifi nélkül, 2óra zenehallgatás+nyomkodás-sal bírja min. másfél napot, de meg lehet hogy 2 napot is bírna, de másfél az biztos.

Most a 06-s van fent és várok mikor fog történni valami. :W :W

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#32737) akela91


akela91
addikt

Nekem eddig a 31.-ei rom volt fent, eddig pöpec volt hang is. Erre ma, akárkit hívtam fel, egy nagy reccsenés, és szétkapcsolás. Újraindítás... Ugyanaz (vezetékesre, mobilra mind1). Kikap akksi, vissza, és jó. ééééérdekes.

(#32738) zsoltiz válasza Balázs1986 (#32731) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

"Azért, amit nem csak tesztereknek adnak ki fű alatt, hanem nightly-ként elérhetővé teszik, az bizony már erősen beta verzió"

Ez egy opensource project. Itt nincs zártkörű tesztelés :) A fejlesztő megcsinálta az induláshoz szükséges dolgokat, és a forrás kikerült a CM gitre, innentől bárki eléri a nightly buildeket, pontosan azért, hogy lehessen tesztelni (aki akarja). De azt mindig hangsúlyozzák, hogy a nightly buildek nem napi használatra vannak.

(#32739) deminos


deminos
aktív tag

Na már jön is lefele a 1108-as nightly, kíváncsi vagyok milyen. :DD

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32740) atti1848 válasza akela91 (#32737) üzenetére


atti1848
senior tag

Nem próbáltad még azt a BB-t amivel tökéletesen működött 2.3 alatt? Én azt várom,hogy ha velem is megtörténik ezt a hívás probléma akkor megpróbálom az SU660 0824-s BB-t mert nekem az volt a tuti a GB-vel. És ha azzal is meghal akkor passzolok és várok.

Újraindítás után is xar a hang ha már egyszer megment?

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#32741) persil válasza zsoltiz (#32738) üzenetére


persil
nagyúr

És akkor egy ilyen nightly-ból kb mennyi idő múlva várható egy hétköznapi használatra javallott, stabil verzió, amiben már a működést érintő(hívás, sms, kamera, hw gyorsítás etc etc) hibák nincsenek?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32742) akela91 válasza atti1848 (#32740) üzenetére


akela91
addikt

Ennek nincs köze a BB-hez az fix. 1 hétig tökéletes, aztán bumm. Ez egy ilyen bicikli sajnos.

(#32743) peter_27 válasza persil (#32741) üzenetére


peter_27
aktív tag

Szerintem erre nincs idő megadva. Tolják a nightly-at, és amire nem panaszkodnak a userek, azt kikiáltják stabilnak, majd folytatják a fejlesztést pl:cm10.1 néven addig, míg van fejlesztő aki hajlandó foglalkozni az adott telefonnal.

Galaxy S10

(#32744) atti1848 válasza akela91 (#32742) üzenetére


atti1848
senior tag

Amit írta ezelőtt, hogy lehet a CPU-t kell feljebb húzni, azt nem próbáltad?

Én ezt a ROM-t eleve mikor feltettem máris beállítottam a teljesítmény-nél,hogy 312MHz-n dolgozzon minimum.Nem tudom mi lesz belőle.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#32745) akela91 válasza atti1848 (#32744) üzenetére


akela91
addikt

Más írta, hogy 300+ frekivel is ugyanúgy rossz volt néha a hang. De azóta nekem jó, semmit nem változtattam. Mindjárt rakom fel mai Romot.
Ha CM frissítések menüből rakom fel, mit Wipe-oljak? (úgy, hogy ne vesszen el semmilyen beállítás)

[ Szerkesztve ]

(#32746) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Nekem is szokott néha szarakodni a hang, de egy újraindítás megoldja a problémát.

(#32747) Balázs1986 válasza zsoltiz (#32738) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ettől függetlenül emlékeim szerint az alpha / pre-alpha meg hasonló megjelölésű build-eket általában nem dobják így ki, hanem pl. XDA-n lehet jelentkezni tesztelőnek. A nightly verziók, mire elérhetők átlag usernek, már azért vannak azon a szinten, hogy nem kell attól félni, hogy olyat művel a telóval amit csak hozzáértők tudnak helyreállítani (2X-től függetlenül értve, mert pont ezt a telót kb. lehetetlen téglává tenni).

[ Szerkesztve ]

(#32748) atti1848 válasza akela91 (#32745) üzenetére


atti1848
senior tag

Személy szerint nem tudom melyiket kell, de itt írják,hogy a beállítások megmaradnak.

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#32749) zsoltiz válasza Balázs1986 (#32747) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Hát nem tudom :) Az biztos, hogy ahogy a P990 kernel forrást kiadta az LG, utána pár napra RC kiadta az első CM10 nightly-t. A 2 esemény között sok idő nem volt tesztelésre :)

Szerk:
Na úgy látom a mai buildet nem is fogom kipróbálni. Idézet az XDA-ról:
"Installed new 1108 as update (after wiping dalvik and cache) and the noise bug appeared right at the first call i made... using BB v20S if that matters..."

Szóval még mindig megvan a hang probléma.

[ Szerkesztve ]

(#32750) buktagt540


buktagt540
senior tag

Mobilinternet bekapcsolásával nincsenek senkinek problémái?Nekem az első build óta,elég gyakran nem tudom bekapcsolni.Akár a menüből,akár statusbarból gyorskapcsolóval,nem észleli hogy bekapcsoltam volna.Aztán ha 2g módot vagy repülőgép üzemmódot be majd kikapcsolom,megy. :F :F
(eddig el voltam vele,hogy játszadoztam de kicsit zavar,hogy 10/7 alkalommal léphetek be a menübe és repülőgép üzemmód be,ki.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.