Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32651) babhun


babhun
aktív tag

Na a 6.ai CM10-el eddig tartott a jó hívás! Ennél is előjött, hiába kezdtem az elejétől NV flash-el. Itt más a baj!

(#32652) wolruf válasza tzsolesz (#32648) üzenetére


wolruf
őstag

Kurzuh: De igen, de van itt apple bőven a cégnél a többieknek, nekem az kicsike :) Megszoktam ezt a tepsit és az ujjaim sem kompatibilisek a miniatűr billentyűkkel :D

Sbmike: nem lesz újra 2X, biztosan nem váltok vissza rá, bennem ez egy ilyen beidegződés :) A másik pedig, hogy én nagyon szép állapotban adtam el az enyém, na ilyet biztosan nem találok mégegyszer ennyiért :D

tzsolesz: hasonló dilemmáim vannak nekem is, azért az hozzátszem, hogy a lóvé még nincs meg rá :D Ha meglenne, már nem gondolkodnék :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32653) Balázs1986 válasza wolruf (#32652) üzenetére


Balázs1986
addikt

Vegyél Note 2-t :D

(#32654) Kisssx


Kisssx
csendes tag

Sziasztok. Ezt: [link] Próbálgatta már valaki. Én most egy napja használom elég jónak tűnik. Kétszer kellet ujraindítanom egyszer az elején mert nem a jó akku százalékot mutatta, meg egyszer chrom miatt halt meg. Az akku elfogadhatóan bírta, egy rakás netezés(3G) és szinte folyamatos játék(NFS Most Wanted :P , Rise of glory, stb..) s nyomkodás alatt reggel 6.30-tol 11.30ig volt töltés nélkül s még volt benne 30%. A bluetooth nem működik, a hanghívás jó! A kamera szuper csak az zavar hogy elég nagy fájlokat csinál a FullHD-s videónak. Akinek a BT és a magyar nyelv nem fontos annak ezt a romot is ajánlom. Remélem fejlesztgetik majd!
Jaaa ez "csak" 4.0.4 :Y !

(#32655) wolruf válasza Balázs1986 (#32653) üzenetére


wolruf
őstag

Vegyél te zsírosdeszkát (vagy óriástepsit :D )

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32656) Tutu7030 válasza dobigabi (#32649) üzenetére


Tutu7030
veterán

Első lépésként telepítsd playről a svox classic tts-t. Utána a mariskát, majd beállítások, nyelv és bevitel, szövegfelolvasó beállítása.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#32657) deminos


deminos
aktív tag

Nekem a 07-i nightly, amikor frissítettem a 06-iról, akkor letörölte a google alkalmazásokat, ezért ezt újra kellett rakni. Másnál is volt ez?

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32658) dobigabi válasza Tutu7030 (#32656) üzenetére


dobigabi
csendes tag

köszi sikerült. :R

(#32659) Tutu7030 válasza deminos (#32657) üzenetére


Tutu7030
veterán

Remélem megoldják már szt is, hogy töltés közben ne merüljön az akksi, ha használom a telefont.
Gapps törlést talán a 1104 csinált utoljára nálam. A mait még nem próbáltam, mert edge-vel nem állok neki letölteni. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#32660) persil válasza Kisssx (#32654) üzenetére


persil
nagyúr

Na, ez fasza lenne, ha nem lenne benne néhány idiótaság. (pl lockscreen-en a szöuli idő.. .:D)
A sebességről mi a véleményed? Mennyire gördülékeny pl a főképernyős lapozás, vagy az app drawer görgetése?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32661) Balázs1986 válasza banuszzs79 (#32557) üzenetére


Balázs1986
addikt

Ez az időjárás widget hol beszerezhető? :)

wolruf: Ne mondom 100%-ra, hogy sose lesz :D

(#32662) deminos válasza Tutu7030 (#32659) üzenetére


deminos
aktív tag

A mai nekem tölt még használat közben is (a WIFI is be van kapcsolva).

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32663) tothl válasza deminos (#32657) üzenetére


tothl
addikt

VOLT....pont most rakom.. :D

(#32664) buktagt540 válasza tothl (#32663) üzenetére


buktagt540
senior tag

XDA-n is írták,mindjárt én is frissítek, kíváncsi vagyok.

(#32665) SBMke válasza buktagt540 (#32664) üzenetére


SBMke
tag

Hát nemtudom, még énis csak EDGE en vagyok, majd otthon talán :)
De a mai changelog elég karcsú, vagy csak én nem láttam az egészet?!:D

-- SBM --

(#32666) puskas1993


puskas1993
tag

Sziasztok!

Tudom ez nem ennek a helye, de olvasgatva a hsz-ket gondoltam bepróbálkozom.

Szóval látom írták itt sokan, hogy meg akarnak válni a telefonjuktól. Ha esetlen van itt Nyiregi, Nyiregy közeli, vagy esetlen tud olyat aki el akarja adni és be tudja hozni a telefont oda megmutatni az kérem írjon nekem.

Köszönöm! És elnézést ezért a hsz-ért.

(#32667) banuszzs79


banuszzs79
tag

Nektek is eltünt a mai rommal a Google apps :D???

(#32668) popoiu válasza banuszzs79 (#32667) üzenetére


popoiu
csendes tag

Nekem nem tűnt el csak nem megy most teszem vissza a gapps.zip-et.

(#32669) zsoltiz válasza banuszzs79 (#32667) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Igen.

(#32670) babosf


babosf
aktív tag

na megjöttek a cuccok Hong Kong-ból. Igazából a hátlap és a digitalizer már 1 hónapja itt van, csak elrontottam a rendelést. Azt hittem a frame is benne van de azt külön kellett rendelnem. AZ első rendelés 2 hét alatt itt volt, a második pont 1 hónap.
Terv szerint holnap az itt ismert video alapján megújul a 2x-em. (aztán odaadom a lányomnak szülinapjára :) )

Galaxy S23 Ultra

(#32671) dergander


dergander
addikt

Eltünt bizony,bekellettt lőni minden beállítást ismét,de sebaj lehet valami nem stimmelt

(#32672) snipr válasza babosf (#32670) üzenetére


snipr
aktív tag

Szép baleset lesz... hajrá :) Majd számolj be hogy sikerült!

(#32673) deminos válasza babosf (#32670) üzenetére


deminos
aktív tag

Logout cikket belőle, képekkel dokumentálva. :)
Amúgy sok szerencsét hozzá.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32674) tami92 válasza babosf (#32670) üzenetére


tami92
aktív tag

"good luck and have fun" :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32675) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

BSOD ellen mit tudok tenni? :D a tegnapi CM10 van fent, de ezzel is (akár a többivel is), BSOD jön be, ha egy ideig nem nyúlok a telefonhoz, majd töltőre dugom(csak ekkor!). Valami megoldás erre?

(#32676) Bolond^^ válasza Kisssx (#32654) üzenetére


Bolond^^
tag

felraktam volna.. de bootloopot kaptam vele.

(#32677) deminos válasza Kisssx (#32654) üzenetére


deminos
aktív tag

Személy szerint várok egy visszajelzést mondjuk 2-3 nap múlva, hogy hogyan működött. Thx.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32678) Kisssx válasza persil (#32660) üzenetére


Kisssx
csendes tag

Eddig különös problémám nem volt a sebességgel nagyon gyors s folyamatos!

(#32679) batai15


batai15
félisten

Kajak ennyire gyors még gyári 2.3 alatt is?

(#32680) tami92


tami92
aktív tag

Remélem fog tudni valaki segíteni.

szóval kezdett tele lenni a t@köm ezzel hanghívásproblémával és gondoltam felrakom a v30hybridet.felment minden fasza de nem tudom most annyira nem jött be gondoltam letöltöm a rom managert és leszedem a legújabb cwm-et hátha az már működik ezzel a rommal. leszedtem és újra indítottam recovery-be és és gondoltam megsporolok pár lépést és visszarakom a hybrid mentésem. tökre megörültem mikor elindult és végül kiírta h "restore complete" mondom fasza és nyomtam egy restartot. boot loop és utána visszament cwm-be. gondoltam akkor nvflash és kezdem elölről de azóta nem lép be nvflashba hanem csak villan a képernyő egyet és ennyi. smartflashbe belép. próbáljak meg azzal visszarakni egy gyári romot?

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32681) tami92 válasza tami92 (#32680) üzenetére


tami92
aktív tag

bocsi rájöttem a hibámra ami az volt h nem nyomtam a hangerő lefelét is :D teljesen felemészt ez az lg dolog :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32682) Kurzuh válasza tami92 (#32680) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Húha... én be lennék sz*rva :D

Próbálj meg mindent! NVFlashnak biztosan jónak kéne lenni, nem nyomtál félre valamit? Próbálkozz Smartflashel is, ha úgy érzed.

Szerk.: na látod! :D

[ Szerkesztve ]

(#32683) Psychonaut válasza batai15 (#32679) üzenetére


Psychonaut
addikt

Elsőre annak tűnik, aztán rájössz, hogy mégsem annyira az.

Forrás: tapasztalat.

(#32684) gabe96 válasza babosf (#32670) üzenetére


gabe96
aktív tag

Mennyièrt sikerült ezeket beszerezni?

(#32685) tami92 válasza Kurzuh (#32682) üzenetére


tami92
aktív tag

elhiheted hogy én is be voltam fosva :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32686) defy456


defy456
aktív tag

A maival is elmegy a hang...

(#32687) babhun válasza defy456 (#32686) üzenetére


babhun
aktív tag

Jaja, sajna! Tegnap délután óta, ma délelőttig jó volt, azt ennyi! Visszaraktam az ICS-t, v30c hybridet. Leszarom a bluetooth-t, nem használom, de legalább ezzel lehet telefonálni. :(((

(#32688) SamS20


SamS20
senior tag

sajnos amíg nem lesz elfogadható a cm10 addig megy vissza olyan rom ami normális. azért a telefont, telefonálásra is akarom használni nem csak a képernyőt lapozgatni...

nálam is a 4.0.4 lesz a nyerő :)

[ Szerkesztve ]

(#32689) defy456


defy456
aktív tag

Meg a töltés közbeni bsod. Vajon mikor fognak nekifeküdni a telefonálás dolog javításának?
Lesz egy hibátlan romunk amit nem fogunk használni, mert nem lehet vele telefonálni.

(#32690) Magnat válasza babosf (#32670) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

Én is pont igy jártam amikor a törött üveget ki akartam cserélni... 7-8k körül megjött az üveg, aztán a frame volt még 10 usd. (Ekkor már kezdtem úgy érezni, h nem feltétlen éri meg kintről rendelni) Mire utóbbi megjött, kint voltam a 30 napos gariból amit az üvegre adtak... 2 órás nyűglődéssel megcsináltam a cserét, közben derült ki, h a bekapcsoló gombot, a hangerőszabályzót meg a rácsimitációkat a hanxórónál meg a mikrofonnál át kell műteni a régiből... Aztán amikor bekapcsoltam, az is kiderült, h a tapizást érzékelő része totál szar, teljesen mást érzékel mint ahol megnyomtam vagy éppen semmit... Plusz a mikrofon is megdöglött vhogy szerelés közben, amit máig sem értek hogy történt, merthogy egy zárt műanyagborítású egységben van, amit 3 csavar kiszedni meg visszatenni. Így végül az Oktogonnál hivatalos szervizben kicserélték az egész üveg +frame egységet gombostul és rácsostul 14k-ért, plusz 4k volt egy új mikrofon... Úh az akkori árakon amin én rendeltem, még akkor is neccesen érte volna meg, ha műxik és a mikrofon sem fingik ki... Remélem te nem jársz így.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#32691) gabe96 válasza Magnat (#32690) üzenetére


gabe96
aktív tag

14000 kerettel együtt az most is jó ár szerintem.

(#32692) Zuzimo


Zuzimo
csendes tag

Jó reggel!

Segítséget kérek! A Gueste2x 3.8 hybrid ext3 romot raktam fel és a fájlkezelők nem látnak semmi tartalmat az SD-n. Astroval is próbáltam meg a beépítettel is és ugyan az...mindig emty!
Mitől van ez?

Egy csomó dolgom sd-n volna.

THX

[ Szerkesztve ]

(#32693) Zlika válasza babosf (#32670) üzenetére


Zlika
aktív tag

És ebben gorilla glass van?Mert majd lehet én is bevállalnám csak ha valami síma plexit adnak akkor...nem tom.

(#32694) persil


persil
nagyúr

Na tegnap írtam az album eltűnést.

Újra feltettem a hiányzó albumot, melóból hazafele hallgattam róla pár számot, minden rendben volt(de most már nem az sd-re tettem, hanem a belső tárhelyre, hátha az a gond). Most jövök reggel és ugyan úgy hiányzik... Eltűnik, magától! Ráadásul megint pont csak ugyan az az album, az összes többi meg van.

A zene nem törlődik, a telefonon továbbra is ott van, bármelyik fájlkezelőben látom és le is lehet játszani. Viszont a zenelejátszó egyszerűen egyik percről a másikra nem látja. Ha pedig újra felteszem azt az egy konkrét albumot, akkor ideig-óráig megint látja és le tudom játszani a zenelejátszóval, aztán puff eltűnik.

Ez mi a szar?! Mit csináljak vele? Hybrid 3.6 van fent, a saját gyári zenelejátszójával, semmi mókolás, semmi haxolás, tök alap minden.

Akár, akármit is mond... Bármilyen szép, gyors és testreszabható az android, bármilyen sok dolgot tud, akkor is egy megbízhatatlan marad örökre. Ilyen iOS-en és WP-n sosem fordulhatna elő.(és ne mondjátok, hogy de igen, mert érdekes mód nálam különböző telefonokon éveken keresztül sem fordult elő semmi hasonló)
Egyszerűen ez a megfelelő szó: megbízhatatlan. Egyik nap elfelejt ébreszteni, másnap újraindul, eltűnik a zene, blablabla...
Szerencsére nekem hibamentes a hybrid és tényleg meg vagyok vele elégedve, de, hogy egy ilyen alap dolog hibás, az kicsapta a biztosítékot. A fagyást, újraindulást, satöbbit meg tudom érteni, mert az appok beleköphetnek egy stabil rendszer levesébe, de az, hogy valami, amit egyszer felteszek a telóra az konkrétan magától a lejátszó számára megszűnik létezni... wtf?! És nem törlődik, mert ott van, le lehet játszani, csak a zenelejátszó egyszerűen nem látja.
Bármilyen más rendszeren, ha felteszek egy zenét az ott marad az idők végezetéig. És lehet, hogy az is kifagy, nem működik, vagy bármi, de nem tűnik el a lejátszóból csak úgy... :S

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32695) god992 válasza persil (#32694) üzenetére


god992
aktív tag

Nem probalod meg felrakni a 3.8at? Vagy amit esetleg ajanlani tudok meg neked a django1.7,nagyon testreszabhato,eddig semmibe nem tudtam belekotni,elotte 3.7hybridet hasznaltam de ez szerintem bovenfelulmulja! Egy probat szerintem meger,csinalj backupot a hybridedrol es ha nem jon be visszaallitod max:)

[ Szerkesztve ]

(#32696) persil válasza god992 (#32695) üzenetére


persil
nagyúr

Ha cwm-ben nyomok egy backup-ot(lehet egyáltalán?) és felteszek egy új romot, majd valamiért vissza a régit,akkor cwm-ből szimplán vissza is tudom állítani és ugyan ott leszek, mint voltam?
Mert akkor kipróbálnám.

Viszont nekem fontos az, hogy a főképernyőn lapozás teljesen folyamatos legyen scrollozó háttér és legalább valami lágyabb élőháttér mellett is, widget-ekkel telepakolva(ezt tudja a 3.6, innentől alapelvárás.) Meg mondjuk ne szaggasson appdrawer-ben, szóval ilyen alap dolgok. Minden működjön blabla... ezeket tudja a django?

Milyen launcherrel jön alapból a django?(GO-t nem vagyok hajlandó használni)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32697) deminos válasza Zuzimo (#32692) üzenetére


deminos
aktív tag

Ha minden igaz akkor "gyárilag" benne van az ES file explorer. Ha azt megnyitod, akkor a kedvencek (egy nagy csillag bal felül) fülnél ott lesz az SD-d.

persil: Nekem a DM nem akadt sehol, TW Launcher van benne alapból. A CWM backup tudomásom szerint mindent lement, de ebben nem vagyok 100% biztos, mert végül egy mentésemet se raktam vissza soha. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#32698) peter_27 válasza persil (#32694) üzenetére


peter_27
aktív tag

Nem az android tüntette el mert "A zene nem törlődik, a telefonon továbbra is ott van, bármelyik fájlkezelőben látom és le is lehet játszani." Tehát hibás a zene lejátszó app. Akkor mégis miért az "Akár, akármit is mond... Bármilyen szép, gyors és testreszabható az android, bármilyen sok dolgot tud, akkor is egy megbízhatatlan marad örökre." andoidot hibáztatod? Nem értem. :W

Galaxy S10

(#32699) persil válasza peter_27 (#32698) üzenetére


persil
nagyúr

Mert 5(öt..) darab különböző zenelejátszóval is ez a helyzet.

Nos, csupán ezért.

god992
Na, akkor lehet, hogy este megnézem, bár én olyan vagyok, hogy ha valami működik, akkor nem nyúlok hozzá. És a hybrid-del nincsenek működésbeli problémák, ez szimplán csak bosszantó. De mondjuk ezerszer inkább egy-egy album tűnjön el, minthogy ne tudjak telefonálni, vagy ne működjön a wifi.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32700) god992 válasza persil (#32696) üzenetére


god992
aktív tag

Persze ugyanonnan fogod foytatni ahol a bacup keszult!
Ha leszeded akkor szedd le melle a customizer es a delux packot ezekkel kedved szerint testreszabhatod,enlg launcher 2.0 vl hasznalom ami nagyon gordulekeny!;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.