Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32351) wolruf


wolruf
őstag

Én ma meghirdettem az enyémet. Hétvégén bevágtam még jobban a hisztit és eladom. Hogy mi lesz helyette, gőzöm sincs, mert ez nagyon jó telcsi, de ha most nem lépem meg, akkor soha.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32352) csaba975 válasza zsoltiz (#32346) üzenetére


csaba975
tag

Így van. Mindenkinél más BB-vel működik. Csak tudnám miért. :N

(#32353) angyall válasza wolruf (#32351) üzenetére


angyall
tag

Szóval szerinted akkor megéri, csak Neked eleged van belőle valamiért :)
És mennyiért hirdetted meg, ha nem titok?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#32354) wolruf válasza angyall (#32353) üzenetére


wolruf
őstag

Igen. Szerintem megéri, főleg annak, aki most veszi. Záros határidőn belül biztosan lesz hozzá jó ICS vagy JB, így csak kicsit kell várni és jippí. Ha elég a gyári rom, akkor az is általában 3-4 naponta restartolva nagyon jó. Nekem nem fagy, nem rosszalkodik, megbízható, csak belassulgat. Mások ilyen-olyan romokat használnak, sokaknak semmi baja sincs vele. Olyan ez, mint a használt autó szerintem. Minden eladott használt autómmal a következő tulaj járt jól, mert addigra csak nagyon keveset kellett vele foglalkozni, de nekem arra a kevésre már nem volt energia/kedv. Így vagyok most ezzel én is :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32355) Rickenstein válasza angyall (#32353) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Helyedben nem nagyon cserélnék le egy atombiztosan működő készüléket. Ráadásul arra nemsokára jön a Windows8, nem?

PS C:\>_

(#32356) angyall válasza wolruf (#32354) üzenetére


angyall
tag

Értem... nagyon vívódom, mert azért nekem is a szívemhez nőtt ez a Lumia. Egyetlen ok még, ami miatt kicsit hezitálok, hogy a leendő telefonon nincs garancia...

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#32357) SBMke válasza Rickenstein (#32355) üzenetére


SBMke
tag

Nekem nem tetszik a Windows Phone, szóval én ha legközelebb vennem kellene telefont mert mondjuk az x2 elromlik / ellopják / ráesek , stb nagyon bajba lennék mit vegyek, de az biztos, hogy x2 még midnig opció lenne az ár érték arány miatt, és az is biztos hogy winphone, meg egyéb szarokat nem venném, maradnék Androidos, nekem bevált.

-- SBM --

(#32358) angyall válasza Rickenstein (#32355) üzenetére


angyall
tag

Erre sajnos csak 7.8 lesz, a WP8-as az már erősebb felszereltségű telókhoz jön. Hát... ezért is vívódom... :D

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#32359) cjvt3o válasza Rickenstein (#32338) üzenetére


cjvt3o
aktív tag

Én elég elvakult MIUI fan vagyok, de speciel a MIUI (GB) zene lejátszó nevesített ficsorjai (borító és dalszöveg letöltés) nálam (96 "dal", 60 előadó, 73 album) minimum 95 %-ban hibásan működnek, úgyhogy ha a borító és dalszöveg letöltés miatt keresne valaki lejátszót, akkor erre a MIUI (GB) lejátszó szvsz a legkevésbé alkalmas.

(#32360) dqdb válasza angyall (#32358) üzenetére


dqdb
nagyúr

Stabilan működik a Lumia 800? Ha erre az egyetlen kérdésre igen a válasz, akkor ne gondolkozz a cserén.

Én amúgy hezitálás nélkül elcserélném a 2X-et, ha valaki idejönne egy ilyen ajánlattal :U

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#32361) tami92 válasza angyall (#32356) üzenetére


tami92
aktív tag

én a helyedben valamilyen nexus terméket vennék mert referencia modell és tudjuk hogy ez mit jelent :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32362) angyall válasza dqdb (#32360) üzenetére


angyall
tag

Persze, hogy stabil, csak még hiányos kicsit a Market, van egy pár alkalmazás, ami kéne, de egyelőre gyenge (pl. Nokia Drive útvonal beállítási probléma). Hát... akkor lehet meggyőztök, és maradok. :)

(#32361) tami92 Az aláírásod látva Te sem vagy maradéktalanul elégedett... :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 , IPad 2021, Baseus Bowie M2s

(#32363) SBMke válasza csaba975 (#32342) üzenetére


SBMke
tag

BUMP :)

Ezt hogy is kell cserélni !?

-- SBM --

(#32364) buktagt540


buktagt540
senior tag

Vett itt már valaki alkalmazást a play store-ból?

(#32365) Rickenstein válasza buktagt540 (#32364) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Persze. Én már elköltöttem egy jópárezer forintot :))

PS C:\>_

(#32366) akela91 válasza buktagt540 (#32364) üzenetére


akela91
addikt

Persze. Amikor 50FT volt sok alkalmazás jó párat megvettem.

(#32367) persil válasza akela91 (#32366) üzenetére


persil
nagyúr

Ugyanúgy működik, mint itunes-on? Szóval a fiókhoz hozzárendelek egy bankkártyát és mehet a móka?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32368) Kurzuh válasza buktagt540 (#32364) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Én is vettem már.

(#32369) Kurzuh válasza persil (#32367) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Igen. DE első fizetésnél levon még kb 200 Ft-t. Gondolom "tagdíj" miatt :)

(#32370) akela91 válasza persil (#32367) üzenetére


akela91
addikt

Google wallet a neve azt hiszem, igen csak megadod a kártyát és mehet a pénzköltés. :)

(#32369) Kurzuh: Én ilyet nem vettem észre anno.

[ Szerkesztve ]

(#32371) Rickenstein válasza persil (#32367) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Igen, hozzá kell rendelni egy bankkártya számot és annyi. Ha egy alkalmazást megveszel, azt végtelenszer újratelepítheted (tehát ha ROM-ot, vagy készüléket cserélsz, akkor is).

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#32372) persil válasza akela91 (#32370) üzenetére


persil
nagyúr

Én nem is tudom már honnan szedtem, de mintha régebben azt láttam volna, hogy valamiért nem lehet/körülményes a play-ből vásárolni, szóval nem is foglalkoztam vele, de ha csak annyi, mint itunes-on, akkor az faszányos :)

Kurzuh
Szerintem csak megnézik, hogy valid-e a kártya és van-e rajta lóvé. Appstore-os fizetésnél is így van, hogy pár havonta zárolnak egy jelképes összeget.(ami természetesen nem vonódik le, csak zárolják egy rövid időre)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32373) Psychonaut válasza Kurzuh (#32369) üzenetére


Psychonaut
addikt

Semmi ilyesmi nincs, maximum tesztelés céljából vonják le és később visszautalják.

(#32374) Rickenstein válasza persil (#32372) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Igen, amikor indult, akkor valóban nem voltak elérhetőek a fizetős appok, de már megy egy jóideje.

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#32375) Kurzuh válasza Psychonaut (#32373) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Hát nem tudom, mikor volt az 55 FT-s akció akkor bátyám és én is vettünk 1-1 alkalmazást. Ekkor levonta a maga az alkalmazás árat és egy 200 Ft értékű összeget mindkettőnktől(2 különböző kártyáról lettek véve).

(#32376) zsoltiz


zsoltiz
aktív tag

Hamarosan kint lesz egy friss CM10 11.05-ös build. A vállalkozó kedvűek szophatnak vele tesztelhetik kedvükre :)

(#32377) Kurzuh válasza zsoltiz (#32376) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Kérdés, hogy most mi fog menni és mi nem, ami eddig jó volt illetve rossz :D

(#32378) buktagt540


buktagt540
senior tag

Rendben köszönm a válaszokat,és akkor ez teljesen biztonságos?Nem szívesen adom meg a bankkártya adataimat sehol.

(#32379) wolruf válasza zsoltiz (#32376) üzenetére


wolruf
őstag

nagyon jó megfogalmazás :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32380) persil válasza buktagt540 (#32378) üzenetére


persil
nagyúr

Azért ez nem egy dzsunka kínai webshop, hanem a google.

Halál nyugodtan fizethetsz kártyával.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32381) Kurzuh válasza buktagt540 (#32378) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Hidd el, hogy az! Ha nem lenne, tele lenne az internet vele:)

(#32382) SBMke válasza zsoltiz (#32376) üzenetére


SBMke
tag

Na ha kinn van szóljatok lehet letöltöm és szopok tesztelem :)

Bár most csak mobilnet van, szóval lehet estére vár az én tesztem :)

-- SBM --

(#32383) buktagt540 válasza Kurzuh (#32381) üzenetére


buktagt540
senior tag

Csak olvastam,hogy netes bankkártya meg ez meg az...szóval sima bankkártyával lehet nyomatni biztonságosan.Erre a telefonra már megérné megvenni ezt-azt,mert minden elfut rajta.

(#32384) akela91 válasza buktagt540 (#32383) üzenetére


akela91
addikt

Hát ne habozz. Visa, Mastercard egyaránt megfelelő.

(#32385) buktagt540 válasza akela91 (#32384) üzenetére


buktagt540
senior tag

:R
Már terveztem egy ideje mert vannak alkalmazások amik nagyon megérik a pénzüket és nem is drágák,csak hát gondoltam megvárom míg lesz egy telefonom amire van is értelme megvenni őket.

(#32386) andriska0725


andriska0725
tag

tegnap nightly van a telón, eddig jó volt a hang hívás közben, de már nem jó, szóval kinek milyen BB segített rajta, vagy akármi más?

(#32387) grobi007 válasza andriska0725 (#32386) üzenetére


grobi007
tag

Ugyan ez van nálam is. Eddig mindegyikkel jó volt a hang, most már nem.
Ami még rosszabb, hogy most már hiába teszem vissza a 10.31-eit, amivel eddig semmi probléma nem volt, most már azzal is rossz.
Ha van ötletetek, hogy mit lehetne vele csinálni, azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#32388) wolruf


wolruf
őstag

Így már megértem, hogy miért kínlódik az LG a frissítés kiadásával :) Ezek szerint sehogysem jó... vagy mi :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32389) ntomka válasza wolruf (#32388) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én már azon is gyanakszom, hogy a hardver is úgy van fejlesztve, mint a szoftver, vagyis elég hulladék ahhoz, hogy ne tudjanak rá normális szoftvert írni, még ha képesek is rá.

ツ Headphones on - World off

(#32390) wolruf válasza ntomka (#32389) üzenetére


wolruf
őstag

Szerintem a zárt nvidia oldalról tojnak bele a régi architektúrába, így az LG próbálgat megfeszülni a meglevő dolgokkal, csak nem sokat tud. Én így látom.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32391) dqdb válasza andriska0725 (#32386) üzenetére


dqdb
nagyúr

Erre nem fogsz választ kapni, neked kell végigszívni az utat ;] Egy a fontos: ne nyúljál ahhoz a RIL-hez, amit a CM10 felrakott, kizárólag a basebanddel kísérletezzél. Ha most nem a 0218-as BB van rajta, akkor adj neki egy esélyt. Ha igen, akkor a 0725-nek. Ha ezek nem jöttek be, akkor inkább SU660-as BB jöjjön, a 0520 vagy a 0450. Ha egyik sem válik be, vagy nincsen ennyi időd, akkor ajánlott a downgrade CM7.2-re vagy más GB ROM-ra.

Nekem a 0725 nem volt jó, de ez 2 nap múlva bukott csak ki (azonnal repült is az első hiba után), míg a 0450 már 4 napja hibátlan (de ezt is lecserélem az első hibára). Azonban volt olyan, aki a 0450-ről menekült el. "Szép" kis QA lehet az LG gyártósorainál, ha ekkora a szórása a készülékeknek :(((

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#32392) zsoltiz válasza buktagt540 (#32383) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Kint van a friss 1105-ös build. A szokásos helyről tölthető.

Itt meg a changelog.

[ Szerkesztve ]

(#32393) Kurzuh válasza zsoltiz (#32392) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

A mérete nem változott...

(#32394) akela91 válasza zsoltiz (#32392) üzenetére


akela91
addikt

Semmi egetrengető változás a changelog szerint. Szinte kizárólag MMS-el kapcsolat javítások.

(#32395) andriska0725 válasza grobi007 (#32387) üzenetére


andriska0725
tag

nekem most egy újraindítás itán helyre jött, de ez így akkor is gáz..

(#32396) zsoltiz válasza dqdb (#32391) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Szerintem a válasz nagyon egyszerű erre a baseband őrületre. A hiba a cm10-ben van valahol (kernel, driver szinten) és nem a baseband-ben és nem is hardverben.

Ha a hardver szar lenne, akkor cm7.x alatt ugyanez a szívás lenne. Ugyanezek a telefonok cm7 alatt tökéletesen mennek többféle basebanddel. Kisebb eltérések biztos vanank a BB-k között, de ilyen durva hiba -hogy hívás közben nincs hang- szerintem sosem volt egyetlen CM7.x alatt sem.

Az hogy most neked például a 0450 BB-vel jól megy 4 napja az szerintem nem jelent mást, csak azt, hogy szerencsédre a hiba még nem jött elő. Pont ez a bizonytalanság rossz az egészben. Ha biztosan BB hiba lenne, akkor már rég kiderült volna, hogy melyik az, ami biztosan rossz és melyik az, ami biztosan jó.

(persze ez csak az én véleményem)

(#32397) tami92 válasza angyall (#32362) üzenetére


tami92
aktív tag

szeretem a telefont minden hibájával együtt de a gyártót mióta ez a telefon megvan nagyon megutáltam.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#32398) zsoltiz válasza akela91 (#32394) üzenetére


zsoltiz
aktív tag

Nem tudom, hogy ezek a changelogok mennyire jók és pontosak, benne van-e egyáltalán minden.

Eddig is gyanús volt, mert volt olyan, hogy "no changes" volt a logban, aztán mégis javítva lett a képernyő villogás. Gyanús, hogy kernellel kapcsolatos bejegyzések nincsenek a logban, de majd valaki okosabb megfejti ezt a rejtélyt :)

(#32399) dqdb válasza zsoltiz (#32396) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szerintem a válasz nagyon egyszerű erre a baseband őrületre. A hiba a cm10-ben van valahol (kernel, driver szinten) és nem a baseband-ben és nem is hardverben.
Ezzel egyetértek, a kernel környékén keresném én is a hibát. Amíg nincsen javítva, addig kísérletezem a BB cserélgetésével, mert úgy tűnik, tud ezen valamennyit segíteni (a 0218 van még a listámon, ha az is elbukik, akkor megyek vissza CM7.2-re).

Ha a hardver szar lenne, akkor cm7.x alatt ugyanez a szívás lenne. Ugyanezek a telefonok cm7 alatt tökéletesen mennek többféle basebanddel. Kisebb eltérések biztos vanank a BB-k között, de ilyen durva hiba -hogy hívás közben nincs hang- szerintem sosem volt egyetlen CM7.x alatt sem.
Kizárólag CM10 alatt jelentkezik nálam ez a némasági probléma. Kizárólag 2.3.x ROM alatt (gyári és CM7.2 is) jött elő, hogy hívás után rendszeresen elfelejtett feléledni a telefon. Kizárólag CM9 alatt jelentkezett az a hiba, hogy 2-3 napnyi uptime után az összes rádió egyszerre fagyott le (GSM, wifi). Szóval mindig valami új jelentkezik, és ebből én is azt gondolom, hogy valószínűleg nem a hardver hibás. Csak azért valószínűleg, mert a CM10 hibájával szemben a fenti kettő csak a felhasználók egy részénél jelentkezett, szóval simán lehet, hogy túl nagy szórása van a készülékeknek hardveresen.

Eddig is gyanús volt, mert volt olyan, hogy "no changes" volt a logban, aztán mégis javítva lett a képernyő villogás. Gyanús, hogy kernellel kapcsolatos bejegyzések nincsenek a logban, de majd valaki okosabb megfejti ezt a rejtélyt
Ezek a changelogok egyszerűen a CM repókba bekerült GitHub commitokhoz csatolt szövegekből állnak. Ha adott repóban a legutolsó fordítás óta nincsen commit (vagy szűkszavú a fejlesztő), akkor changelog sincsen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#32400) Tutu7030 válasza Kurzuh (#32369) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem vonja le, hanem csak zárol 1$-t a kártya/számla valódiságát tesztelve, amit utána(bank függően 1-2 nap) fel is old.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.