Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81143) artifexor


artifexor
csendes tag

Sziasztok! Van egy CECH25xx gépem olyan 2011-12 tájáról és elért a "rettegett" 8002F1F9 hibakód 4.91-re frissítésnél. OFW van benne. Olvastam merevlemez problémát, cseréltem, USB-től újra akartam telepíteni a 4.91-es rendszert, a telepítés bár elindul, tehát az USB jó, de ilyen esetben nem mondjuk 84, hanem 28 százaléknál, de azonos hibával leáll a frissítés. Ilyenkor mi a teendő? Másik hibaforrásnak a bluetooth/wifi modult olvastam. Ha tényleg bluetooth csere lenne, azzal foglalkozik-e valaki és mennyibe kerülne? Fel szeretném mérni van-e értelme azon gondolkoznom, hogy felélesztem a gépet... Illetve van PSN előfizetésem, ha a gépet nem érné meg feléleszteni, akkor vagy lemondanám az előfizetést, vagy elgondolkoznék egy PS5 (Pro?) váltáson. Mondjuk akkor egy kicsit meginogott a bizalmam a Sonyban amikor a GT6-ot, mint a macskát kihajította és a pénzért megvett eredeti lemezemmel nem tudtam játszani, mert online ellenőrzésnél elhasalt. Pedig igazából a GT sorozat volt ami miatt vettem. No, de csak sorban. :-)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.