Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62951) Sirandrish válasza oriic (#62949) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh hát akkor lehet mégsem lesz instabuy.
Imádom a DBZ játékokat, PS2-n rengeteget végig is vittem, de 14-16K egy szimpla bunyóért azért sok..

Akkor várunk mást :D
Köszi az infót :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62952) oriic válasza Sirandrish (#62951) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De mit vársz pluszban? Eddigi DB játékok is ilyenek voltak nem? Versus, sztori mód, kooperatív...

Live-Die-Respawn

(#62953) Sirandrish válasza oriic (#62952) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ lehet, de az eddigi DBZ játékokért sosem fizettem ki 15K-t. :N
Ezt is megveszem majd ha lesz rá lehetőségem..de maximum 5K körül.

Nem vártam különösebben semmit, csak annyi minden olvastam hogy már nem tudtam melyiknek adjak igazat. De mondom..így is nagyon érdekel, csak épp nem teljes áron :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62954) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mindjárt vége!!!

Ha limitált PS4et akarsz fél milla alatt miközben adományozol is...itt a lehetőség! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62955) crue válasza ldave (#62944) üzenetére


crue
őstag

Van belőle demo is a store-on.

(#62956) ldave válasza crue (#62955) üzenetére


ldave
félisten

Igen? Na, akkor azt meglessük hamar.

A Slime draws near! Command?

(#62957) Rezuhu válasza fausto (#62950) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Több helyen vissza is lehet menni, ahol én akartam, ott nem lehetett sajnos. :(

(#62958) crue válasza ldave (#62956) üzenetére


crue
őstag

Közben lejött és a végére is értem a trial-nak. Nekem tetszett, lényegében egy point 'n click kalandjáték 3D-ben, időtekergetéssel. Grafika szerintem elég jó és az irányítás is rendben van.

(#62959) Rezuhu válasza Sirandrish (#62954) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

De hát én fél milla alatt akartam volna!
Így már nem is kellett! :DD

(#62960) ldave válasza Sirandrish (#62954) üzenetére


ldave
félisten

Nem állt meg végül fél milla alatt, 537ezer Ft lett a vége :)

A Slime draws near! Command?

(#62961) erahurka


erahurka
félisten

Budaörsi Auchanban elég jo árak vannak, 3000 forintért Unchartedek, Heavy Rain és GoW gyűjtemény.

(#62962) perge666


perge666
veterán

Ma játszottam majdcsak 3 órát a GOW Ascensionnal,és 10 Chaptert haladtam.
Holnap nem dolgozok,ezért ha menyasszonyom elmegy munkába,szerintem még a délelőtt folyamán nekiülök és végigviszem.

(#62963) Sirandrish válasza ldave (#62960) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nagyon szép.
Kíváncsi lennék hogy a vevőt hány %ban motiválta a jótékonykodás :)

Rezuhu Erre jól ráb*sztál akkor :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62964) Bogyi007 válasza erahurka (#62961) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szegeden is hasonlóan jó árak vannak az üzletükben...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62965) Rezuhu válasza Sirandrish (#62963) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Csak vicceltem! :D
Ennyi pénzből inkább kicseréltetném a lakásban az ablakokat... :D
Na de majd a nyár elején! :C

(#62966) Sirandrish válasza Rezuhu (#62965) üzenetére


Sirandrish
legenda

Őszintén reméltem hogy csak vicceltél :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62967) perge666


perge666
veterán

Befejeztem a GOW-ot,azt hittem a vége nehezebb lesz,úgy mint a többinél!
Egy újabb remek játékot tudhatok magam mögött. :C

(#62968) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én meg rákattantam a Bulletstormra - megint. Kár hogy a multit màr kilőtték alóla, de a single is tetszik....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62969) HuMarc


HuMarc
addikt

Na, kipróbáltam a Destiny-t (demo), és eléggé bejövős :K Csak hát az ára :N Egy éves PS Plus előfizetés kerül annyiba (ami ugye ~2-3 játék havonta, azaz 24-36), ami nem egy, de legalább 5-6 játszható címet simán ad évente.

(#62970) #49155328 válasza HuMarc (#62969) üzenetére


#49155328
törölt tag

A plus-t szerintem nem lehet egy kalap alá venni egy játék árával.

(#62971) erahurka válasza perge666 (#62967) üzenetére


erahurka
félisten

Azt ne mondd hogy az a rész se izzasztott meg ahol három szintet kellett végigharcolni, miután azt a maszkot megkaptad :-o

(#62972) perge666 válasza erahurka (#62971) üzenetére


perge666
veterán

Easyn toltam. :DD :DD

A többi résznél az easy szint majdcsak felér itt egy very harddal!
Na jó azért nem,de egy harddal simán.

[ Szerkesztve ]

(#62973) perge666


perge666
veterán

Mi ez a pangás,mindenki bulizik?

Lefrissítettem az MGS4-et,és az AC3-at,utóbbihoz élesítettem a kapott kódokat is,már csak azt kell eldöntenem hogy melyikbe kezdjek bele,reggelig megálmodom.

Lehet az MGS-t hagyom későbbre,azt pár éve már végig vittem.

A PS1-es játékokat meg közbe beiktatom.......

(#62974) Sirandrish válasza perge666 (#62973) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én moziztam a csajossal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62975) Wlac


Wlac
Ármester

A Black Flag ugye csak az első indításkor tölt 15 percig?

“The wha-"

(#62976) func93


func93
senior tag

Mennyire érdemes még FAT gépet venni? Megbízható eladótól lenne.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#62977) supercow válasza Wlac (#62975) üzenetére


supercow
őstag

Igen, akkor telepít, utána kb 30mp alatt.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#62978) supercow válasza func93 (#62976) üzenetére


supercow
őstag

Szerintem mindegy kitől vennéd, mindenképp öreg, időzített YLOD géped lesz.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#62979) A`rpi válasza func93 (#62976) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha vállal rá garanciát, ami valljuk be magán embertől nem elvárható, akkor belemehetsz. Amúgy nem érdemes, kicsit tenni kell hozzá, és venni használt minimum 320GB slimet, vagy új superslimet.

(#62980) DVlad válasza func93 (#62976) üzenetére


DVlad
őstag

Én például azért vettem olyat egy rokonomtól, mert a ps2 kompatibilitás szempont volt.

(#62981) Sirandrish válasza func93 (#62976) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem vennék semmiképp.
Megbízható eladó ide vagy oda..nem csak rajta múlik.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62982) perge666 válasza Sirandrish (#62974) üzenetére


perge666
veterán

Mit néztetek?

Az este megálmodtam hogyan tovább,és az AC3 győzött.
Igaz ezzel is játszottam PC-n,de nagyon keveset.

(#62983) Sirandrish válasza perge666 (#62982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elrabolva 3

Amúgy nálam most Platináig az FC4 és csak is az FC4.
Hihetetlen jó játék szerintem. Ugyan hatalmas ziccert hagytak ki azzal hogy a főszálat nem lehet COOP-ba venni (valaki tudja ennek a miértjét??), de még anélkül is olyan bődületes tartalom van benne hogy ihaj. Nekem eddig 25 órám van benne ami kb fele-fel arányban COOP, és solo campaign, de még 1 másodpercet nem untam vagy éreztem unalmasnak. Szóval le a kalappal..a 2 és a 3 után is tudnak még remek játékot készíteni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62984) perge666 válasza Sirandrish (#62983) üzenetére


perge666
veterán

FC4 engem is érdekel nem kicsit,de várok míg jócskán zuhan az ára.
Addig elvagyok a régebbi címekkel.

Gyorsan olvasok is egy tesztet FC4-ről............

(#62985) supercow válasza perge666 (#62984) üzenetére


supercow
őstag

Én is várok hogy lemenjen az ára, nemrég fejeztem be a Plusos FarCry3-at, nagyon jó volt.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#62986) Sirandrish válasza perge666 (#62984) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet majd írok róla...
Persze ne várd meg mert nem most az tuti, csak megemlítettem hogy elképzelhető :)

Mindenképp megéri beszerezni. Sokan mondjuk azt mondják hogy ugyanaz mint a 3, ami részben igaz is de bakker, egy folytatásról beszélünk.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62987) Wlac válasza Sirandrish (#62983) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem a Far Cry 2 volt az, amiből nagyon hiányzott ez a funkció, így amikor megtudtam, hogy a 3-ban benne lesz, ugráltam örömömben. Átérzem tehát a csalódásod...

Perge666: poén, de három hete én is az MGS 4 és az AC (The American Saga) között vacilláltam, de végül ez utóbbi győzött. Az AC III-ban most járok 90%-nál, és eddig cirka 36 órám van benne, szóval el lehet ütni az időt.

supercow: kösz, megnyugodtam ;)

“The wha-"

(#62988) Sirandrish válasza Wlac (#62987) üzenetére


Sirandrish
legenda

A gond az hogy az FC3ban a COOP az minden csak nem Far Cry.
Egy szimpla csőFPS dzsungeles környezetben. Nem kapjuk meg a nagy területet.(vagy rosszul tudok valamit??) Az is csalódás volt ilyen téren. Persze a single része akkor is szuper, de nem értem hogy miért nem engedik rá a COOP playereket arra a nagy térképre oszt had szóljon..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62989) perge666


perge666
veterán

Na Gamepodon elolvastam a tesztet,ott írják hogy tiszta FC3 más helyszínnel,komolytalanabb szereplőkkel.
Na de könyörgöm mit vártak,hogy GTA8 legyen belőle? :F
FC3 ütős lett,akkor miért ne vitték volna tovább,elvégre annak a folytatása!!

Írták hogy nem minden küldetést lehet COOP-ba játszani,szerintem próbálkozz többször Andris,lehet pont kifogtad,azért nem sikerült.

Én biztos be fogom szerezni idővel,bárki bármit mondd!
FC3-at volt alkalmam kipróbálni PC-n,igaz nem sokat toltam,de akkor inkább már a 4-et veszem meg....

Wlac : Tudom hogy nem rossz játék/AC/,a 4-et végig vittem PC-n,ez a gyöngyszem meg mondhatni ingyen volt,h.lye leszek kihagyni. :)

[ Szerkesztve ]

(#62990) Wlac válasza Sirandrish (#62988) üzenetére


Wlac
Ármester

Pontosan ezért csalódtam én is.

“The wha-"

(#62991) Sirandrish válasza perge666 (#62989) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minden küldetést lehet COOP-ban kivéve a campaign részét. Játszol...ott egy ház kampány küldivel. Belép hozád valaki és abban a pillanatban eltűnik. Szóval a sztorit nem lehet ketten..de minden egyebet igen.
Lehet gyűjtögetni, lehet a millió mellékküldit tolni, lehet vadászni.
ÁMBÁR arra sajnos már nem figyeltek hogy minden embernek meglegyenek azok a dolgok amiket megcsináltok közösen. Szóval hiába szedtek le a falról 50 propaganda posztert...csak annak menti el aki "hostol"..aki inveli a többieket. Ez szerintem rettentő irritáló mert ha két olyan emberke játszana akik szeretnék fullozni azok együtt nem tudják, maximum egymás után.

A kritikákra meg nem kell adni. Én nem tudom mit várnak manapság a játékoktól. Kapunk egy rettentő nagy bejárható területet. Kapunk járműveket, földön, vízen, levegőben. Kapunk egy remek és hosszú sztorit. Kapunk remek főgonoszt. Kapunk ezer meg ezer TÖBB FÉLE melléküldit. Kapunk random "eventeket". Kapunk sok gyűjtögethető cuccot. Kapunk egy alap vadászós játékot amiben nem mindegy hogy az adott jószágot mivel vadászod le. Kapunk fejlődési rendszert, expt. Kapunk kis craftot os. Kapunk egy remek multit ahol a matchmaking 5 sec alatt összehoz egy full partyt. És kevés??? Láttuk már korában? Persze hogy láttuk..de mikor jön ki egy full egyedi játék amit még sose láttunk sehol? 3-5 évente egyszer? Hagyjuk már..

Wlac Mi is meglepődtünk rendesen mikor megláttuk..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62992) perge666 válasza Sirandrish (#62991) üzenetére


perge666
veterán

Nem is adok a kritikára az biztos!
Lenyűgöző amit írsz,egyedül a Coop része nem hat meg/nem izgat az egészben.

Végre leszedtem a How To Survive demóját,és nekem nagyon bejövős. :K
Lehet veszek egy 6000ft-os feltöltőt és megveszem a teljes játékot.

Nézegettem hogy a maradék 1400ft-ból mit tudnék vásárolni,de az a kevés PS1-es játék is mind 1500-tól megy felfelé.

Az AMY-t láttam 890-ért,az mozgatja is a fantáziámat,valakinek van róla véleménye,tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#62993) storm3 válasza perge666 (#62992) üzenetére


storm3
senior tag

Nekem megvan a How to Survive steamen, és igazából meglátni és megszeretni fíling,viszont azt írják róla hogy igen-igen rövid. Nekem csak 7-8 órám van benne,bejön de annyit _szerintem_ nem ér meg mint amiért a PS Storeban árulják. 1,3 euróért viszont ajándék volt :-)

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#62994) perge666 válasza storm3 (#62993) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem azt hagyjuk hogy megéri e az árát vagy sem,mert mindenkinek más a véleménye,ízlése.

Ha ritkán is mostanában már,de elmegyünk valamerre szórakozni,egy este alatt elmegy 5-10K alsóhangon úgy,hogy még tudtam volna költeni,és az csak egy este!

[ Szerkesztve ]

(#62995) storm3 válasza perge666 (#62994) üzenetére


storm3
senior tag

Nem akarok én senki pénztárcájában turkálni, csak a véleményemet osztottam meg. Tégy belátásod szerint.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#62996) perge666 válasza storm3 (#62995) üzenetére


perge666
veterán

Nem állt szándékomban megbántani!! :R

(#62997) Sirandrish válasza perge666 (#62992) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az is. Én most értem a sztori végére. Mielőtt elkezdtem a sztorit, a haverommal beletoltunk vagy 15órát a coop részébe, és legalább ennyi hátra van még a fullozásig :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62998) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Boxon ingyenes az AC4 Black Flag Liveon magyar profillal - nekünk nincs valami hasonló akció?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62999) #58000384


#58000384
törölt tag

Én is írnék picit a játékról :)
Játszottam a 4. kivételével az összes Far Cry résszel. Az első anno nagyon szép volt, de az AI csalásai miatt sokszor az ablakon dobtam volna ki a lemezt, meg azért a sztori sem egészen kerek benne. Ezt leszámítva a kornak megfelelően jó játék volt.
Az FC2 érdekes helyen játszódott (ugye Afrikában nem sok open world játék játszódik), a növényzet pusztítható volt, ellenben az AI ott is kegyetlenül csalt, mindenhonnan észrevettek, üldöztek 10 km-en át úgy, hogy nem lehetett lerázni őket, a már megnyitott őrposztokba is visszakerültek mindig. Aztán az egész játék kellemes barnás árnyalatban pompázott, ami hosszútávon zavaró volt, a történet meg megint tök hiányos volt, a barátok feleslegesen nyújtották a játékot, a fegyverek megvásárlására nem sok indok volt, meg ez a "dolgozzunk egyszerre két, egymással harcban álló frakciónak, közben malária meg minden" sem volt egészen jól megírva. Aztán a végéről ne is beszéljünk. Ja, és mivel nekem dobozosan van meg, ezért kb. 1 évig a multira fel sem engedett, mert csak (az Ubi is leszarta a panaszom), aztán mikor beengedett, volt vagy 4 üres szerver. De LAN-on iszonyat hangulatos játék! Főleg saját pályákon.
A harmadik rész nagyon szép volt megint, nagyon jó megoldások voltak benne, a történet is elég izgalmasan indult, Vaas egy igazi rohadék volt, az egyik legjobb boss szerintem, aztán unalmas lett hamar. Vadászni nem volt kedvem, gyűjtögetni sem (nem motivált a játék eléggé), aztán voltak a "menj ide, öld meg, menj oda, öld meg őt is" küldetések, szerintem hamar ellaposodott. Ezen a begombázott doki sem segített, a teljesen logikátlan ending, meg pár meggondolatlanság miatt ez a rész sem lett a kedvencem.
Szóval én a 4. részt már ezért hagyom is, mert bár máshol játszódik, mint a 3, de túl sokban hasonlít arra, ami nekem nem tetszett.

(#63000) perge666 válasza Bogyi007 (#62998) üzenetére


perge666
veterán

Nekünk ott vannak a Plusos játékok,az nem elég? ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.