Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62351) Elims válasza Sirandrish (#62348) üzenetére


Elims
veterán

A fejhallgatòt usb-n kötötte a gépre?
Ha igen,meg lehet csinàlni,hogy ne csak téged halljon,simàn a beàllítàsokban,de zavarni fogja.
Nàlam ugyanez volt csak pont fordítva.Hallottam egyszerre mindent,jàtékot+téged.
Settings--audio device--és abban vmit on-ra kell àllítani.
A mùltkor kiírtam ide.

(#62352) Sirandrish válasza Elims (#62351) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, USB-s hangkártyával kötötte rá :K

Egyébként az működik így is? Csak mert ugye neked ott a TV szóval de át tudod állítani arra, de itt nincs opció? Mindenesetre megírtam a srácnak.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62353) Elims válasza Sirandrish (#62352) üzenetére


Elims
veterán

"Settings--Accessory settings--Stereo headset audio extension-t Off-ra kell àllítani..."
Neki On-ra kell állítani.

(#62354) Sirandrish válasza Elims (#62353) üzenetére


Sirandrish
legenda

megírom..köszi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62355) Sirandrish válasza Elims (#62353) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyet mi nem találunk :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62356) james001


james001
veterán

Na csak sikerült szereznem egy Castlevania Collection-t kb. 4 bolt bejárása után :D Mondjuk csak a Mirror of Fate miatt vettem leginkább,azzal még úgyse játszottam,de így is simán megérte 3500-ért..

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62357) Czimby


Czimby
addikt

Sziasztok!
Remélem elfér itt.

Kontrollerek szervizelése!
Ha valakinek elromlott/elkopott a kontrollere keressen meg priviben!
Analógok cseréje, kopott Stickek cseréje, Aksi csere stb...

Az apróban megtaláljátok a hirdetésem. (X360 hardverek között)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62358) Elims válasza Sirandrish (#62355) üzenetére


Elims
veterán

Pedig ott kell lennie.
Hùzzàtok ki a gépből a hangkàrtyàt,ne legyen rà dugva a fülhallgatò,majd a menüből kikeresitek.
Ne jàték közben nézzétek. Ott lesz az. :-)

(#62359) HuMarc válasza Czimby (#62357) üzenetére


HuMarc
addikt

Elférne, ha ez egy lokáltopik, vagy a Hardverapró lenne :U De ez itt egyik sem, hanem egy szakmai topik, akkor is, ha kicsit lazább a hangulat (mivel játékokról van szó), mint pl. egy videokártya topikban. És ezért nem lehet itt hirdetni.

[ Szerkesztve ]

(#62360) Sirandrish válasza Elims (#62358) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én játék nélkül néztem, de ott nem találtam ilyet. :B :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62361) Czimby válasza HuMarc (#62359) üzenetére


Czimby
addikt

Ez esetben kérném az illetékest, hogy törölje, bár gondolom ez kérés nélkül is meg fog történni :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#62362) Elims válasza Sirandrish (#62360) üzenetére


Elims
veterán

Most csak ezért visszakapcsoltam a gépet.
Akkor azt javaslom,hogy nézzétek meg tüzetesebben azt a részt.Nekem Ott van az. ;-)

(#62363) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mai szerzemények a Szegedi Auchanból:

A film páromnak lett véve kőkemény 400 forintból a Sport Champions 2 pedig 2990 ft volt.

Azt nem tudom hogy helyi akció van-e vagy országos, de itt Szegeden ennyiért van még:
Killzone 2 és 3, God of War 3 és Collection, Start the Party, YooStar, We Dare, Fifa 13, Resistance 2 és 3, Uncharted 2 és 3

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62364) Elims válasza Bogyi007 (#62363) üzenetére


Elims
veterán

A god of war-ok és az uncharted-ek megérnek annyit.
Megnézem én is az auchan-t,hàtha van màs is.
Köszi! :-)

Szerk.: Most nézem,hogy az a sport champions 2.
Az is jò vétel volt. :-)

[ Szerkesztve ]

(#62365) Nayrobi válasza Bogyi007 (#62363) üzenetére


Nayrobi
őstag

Árulnak blurayt az Auchanban? Valamikor ki kellene ugranom, a Tescoban már csak dvd van, pedig régebben volt ott pár jó film egy ezresért. Gondolom nem érte meg nekik.

(#62366) Bogyi007 válasza Nayrobi (#62365) üzenetére


Bogyi007
veterán

Vannak persze, sőt egy Jonas 3D koncert is még 500-ért. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#62367) Sirandrish válasza Elims (#62362) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah még ilyet...rendben..megnézzük :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62368) perge666 válasza Bogyi007 (#62363) üzenetére


perge666
veterán

Vissza a jövőbe trilógia nem volt hasonló árban??
Kedvenc filmem!

(#62369) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha van egy accounton 256.000 cucc akkor hogy tudok biztosra menni hogy PS3as tartalmat szedek le?
Mert sajna nem egyszer előfordult már hogy leszedtem valamit, aztán telepítésnél közölte velem a rendszer hogy bocsika...egy Vitára van.
Lehet ez ellen tenni valamit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62370) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Ez a Tokyo Jungle hatalmas játék szerintem, ha jól is akarsz teljesíteni még nehéz is tud lenni.
Akcióban vettem bőven megérte az árát.

[ Szerkesztve ]

(#62371) #58000384 válasza Petreszku (#62370) üzenetére


#58000384
törölt tag

Egyetértek, bár én azért próbáltam ki elsősorban, mert árkádosnak írták, és sok helyen lehúzták :D Én szeretem az ilyen "pick up n play" játékokat, ha éppen kedvem tartja, leülök, és létrehozok pár generáció macskát, amikkel legyilkolom a vízilovakat :D Na jó, talán őket nem. A grafika tényleg ronda, de azt leszámítva egy nagyon jó kis játék ez.

perge666: Ha szerencséd van, akkor a 3 BD-t megveheted 12 ezer forintért, a trilógiás pakk meg 15 körül volt díszdobozban, illetve 4 ezer körül DVD-n. Sajnos még a hipermarketekben sem hülyék, hogy ennyire olcsón adjanak ilyen jó filmeket :( Ráadásul szerintem csak az új szinkron van rajtuk, az meg nem az igazi (nekem).

Sirandrish: Gépről megnézed a boltban, ott írja, hogy ami megvan az mire van meg, aztán onnan indíthatod a letöltést.

(#62372) Sirandrish válasza #58000384 (#62371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azon én is gondolkodtam, de ott csak "minden PS-re letöltés" opció van.
Azt meg nem akarom hogy másnak is elkezdjen letölteni mindent.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62373) #58000384 válasza Sirandrish (#62372) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ja, ezt nem tudtam, csak azt írja, hogy "Download to your PS3". A PS-en a My Downloads menüpont alatt írja az összes cuccot ami eddig le volt töltve, és ott van alatta, hogy milyen platformra van. Ami meg nem volt letöltve, azt az áruház írja. Ez így nem jó?

(#62374) Sirandrish válasza #58000384 (#62373) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálam azt írja ugye hogy "Download to all your PS3".
A hsz-ed második felét nem értem. Hol, mi, és hogy? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62375) #58000384 válasza Sirandrish (#62374) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nekem csak egy gépem van, akkor ezért :)

Bemész a Store-ba a PS-ről, majd oldalt van olyan, hogy "Download list", vagy valami hasonló. Ott írja azt, amit eddig letöltöttél, és azt is, hogy azok melyik platformra valók. Nekem sem írta sehol a Most Wanted-nél, hogy PS Vita, csak ott. Amit meg még nem töltöttél le, azokat úgyis a boltban kell nézegetned, nem? :) Ott írja, hogy mire van.

(#62376) Sirandrish válasza #58000384 (#62375) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kipróbálom majd aztán remélhetőleg jó lesz valahogy..
Nincs kedvem több gigát letölteni hogy aztán ne legyen semmi értelme :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62377) ekko98


ekko98
tag

Megvan az Uncharted 3 Platina megérte a hétvégén újra elővenni :D

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#62378) #58000384 válasza Sirandrish (#62376) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ismerős... én letöltöttem a Most Wanted-et, mert nem írta, hogy csak Vitára van, ráadásul a Store a PS3 verzióhoz is azt írta, hogy Download. Aztán letöltöttem, Vita lett belőle, és a Store is írta az árát a másik verziónak. Persze tudtam, hogy ez lesz, de fura volt, ezért kipróbáltam.

ekko98: Gratula a platinához! :K

[ Szerkesztve ]

(#62379) Sirandrish válasza #58000384 (#62378) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neten kiválasztottam próba gyanánt néhány játékot..rá is klikkeltem hogy töltse le a PS3akra.
De utána mizu? PS3on beléptem az accba..és 1 másodpercre írt is valamit hogy van 4 dolog, de nem kezdi el letölteni magától. Hol találom őket?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62380) #58000384 válasza Sirandrish (#62379) üzenetére


#58000384
törölt tag

Ha kiírja, hogy vannak letöltendő dolgok, akkor várni kell picit, majd elkezdi lefoglalni a helyet és letölteni. Utána lehet félretenni, és ott lesz a letöltések között az XMB-ben. Ha nem vársz, és kinyomod, akkor nem kezdi el letölteni, majd a következő bekapcsolásnál.

(#62381) Tegla80 válasza Sirandrish (#62379) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar mind1 :)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#62382) Sirandrish válasza #58000384 (#62380) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mennyit kell várni? Mert elsőre kinyomtam..most meg be úja, és már vagy 3-4 perce semmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62383) #58000384 válasza Sirandrish (#62382) üzenetére


#58000384
törölt tag

Én is véletlen kinyomtam, aztán letöltöttem kézzel. Később kikapcsoltam, bekapcsoltam, és újra megjelent a letöltéses szöveg, és nekiállt újra letölteni, amit már telepítettem. Ha beadja a a szöveget, akkor kb. 10-20 másodperc után kiírja, hogy folyamatban van, pár percet szórakozik, aztán áll neki letölteni (és ekkor lehet eltüntetni).

(#62384) Sirandrish válasza #58000384 (#62383) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most kezdtem újra az egészet. Törölte Queue-ből majd újra hozzáadtam.
Bekapcs után ezt írta "You have content items in PS Store that are ready to download".

De A networdben nincs Download Manager vagy mi, szóval nem tölt semmit.

PS-en nem találom meg valahol ezt a Queuet?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62385) Tegla80 válasza Sirandrish (#62384) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor megis nekem lesz igazam.(ezt toroltem ki fentebb)
Majd az auto update alkalmaval szedi le....azaz hajnalban,ha nem allitottad mashova a frissitesi idot.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#62386) #58000384 válasza Sirandrish (#62384) üzenetére


#58000384
törölt tag

Igen, mikor kiírta, akkor vártál? Mert ha kört nyomsz, akkor az a cancel. Kiírás után rövidesen magától továbbmegy és elkezdi letölteni.

De ehhez nem kell sem Plus, sem auto-update :) Mindig a következő bekapcsolásnál tölt le.

(#62387) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ezeket az infókat észben tartom, de most elindítottam manuálisan őket.

Köszönöm a segítséget :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62388) heihachi


heihachi
addikt

Ha valakinek van kedve laza és nem hardcore Destiny strikeokhoz, és türelmes ember a bénázással szemben, akkor vegyen fel: heihachi1978 Egyelőre 25. szintű titan vagyok, és nincs meg a kieg sem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#62389) #58000384


#58000384
törölt tag

Rég volt, mikor Doomoztam PC-n, de ilyen igazságtalan játékmenetre nem emlékszem. Persze a játékmotor ugyanaz, de ez olyan borzalmas tud sokszor lenni, hogy inkább Demon's Souls-t játszanék helyette :D
Trófea jár az ultra-violence szinten történő végigjátszásért, de agyrém. Kiállok a peremre a pályán, és a 3 kilométerrel alattam álló kis dög szét tud karmolni, mert a játék nem használ Z tengelyt semmire (ezért 2D-s igazából), vagyis nincs magasság. Különösen akkor gáz, ha a magasban egy vékony kis szaron kell végigmenni, de nem lehet, mert a mélységben ott van valami, amit lehetetlen látni, de ő szétkap. De azért haladok szépen, csak zavaró, hogy percenként menteni kell, ráadásul tízszer lassabb a folyamat, mint PC-n. A Doom 3 trófeái is kemények... ebből platina nem rossz teljesítmény.

(#62390) james001 válasza #58000384 (#62389) üzenetére


james001
veterán

Játssz a Brutal Doom-al PC-n,azon már tudsz nézelődni fel és le meg akármerre :D
De amúgy ez a limitált nézet is nehezít legalább a dolgon,de engem soha nem zavart.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62391) #58000384 válasza james001 (#62390) üzenetére


#58000384
törölt tag

Áhh, ha már megvettem PS-re, akkor végigviszem azon :) De amúgy a szabad nézés miatt nagyon torzul az egész látótér, a játék motorja erre nem alkalmas. A limitált nézet engem sem zavarna, ha az ellenfelek is limitálva lennének, de nincsenek. Azok úgy lőnek fel és le, ahogy akarnak, ráadásul bárhonnan "befognak", én meg csak fix távolságról tudok ártani. De amúgy ez a BFG-s Doom már javított, próbáltam egy szép crash-t előidézni egy ajtós bug kihasználásával, de nincs benne.

(#62392) HuMarc


HuMarc
addikt

Prototype 2

Ez amolyan első benyomás, pár óra játék után (nem tudom, pontosan mennyi, de olyan 5-6 lehet), szóval még nem értem a játék végére. A játékot főleg az inFamoushoz (mint közeli rokonhoz) és a GTA V-hez (mint távoli rokon) fogom hasonlítani.

Ami nem tetszik:
- A látványvilág. Félreértés ne essék, a grafika ott van a szeren, az inFamoushoz képest nagyon sokat javult, bár a két játék közt azért eltelt durván három év. De a látványvilág pont olyan barnás-szürke, mint amilyen az inFamousban. Ugyanazok az egyforma háztömbök egymás után. A GTA V-ben meg bírták csinálni, hogy változatos legyen a város: Van központja, kertvárosi része, gettója, lepukkant gyártelepe. És mindez színesben. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a hangulatteremtés csak abból állhat, hogy lehúzzák a színeket és a fényt, amíg csak a szürke és barna marad.
- Az ellenfelek: közellenségből van kétféle, katona és Blackwatch-járőr. A (történet szempontjából nem jelentős, tehát mutáns) boss-okból először mini-boss lesz (két-három darabot küld rád a gép), aztán kb. közellenség (hatot kell lenyomni többféle táposabb lényből). És mindig ugyanúgy kell lenyomni őket, csak mindig kicsit erősebb a karakterünk. Ez azért egy idő után monotonná is válhat. Egyébként az inFamous-nál is kb. ugyanez volt, csak ott ezeknek a mini-bossoknak volt valamilyen plusz képességük, ami miatt nem annyi az egész, hogy többet kell beléjük ütni (itt kb. ennyi)

Hát most egyelőre ennyi. Amúgy a sztori egyelőre tök jónak tűnik (mint motivációs szál), a zene az kb. nincs, a brutalitás látványra nem semmi. Ingyen megérte :K

(#62393) james001


james001
veterán

Gyönyörű ez a Flower,de... uncsi. Plusz ez a motion funkciós irányítás baromira idegesítő,bár valamennyire már belejöttem. A Journey jobb volt mindenképp számomra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62394) james001 válasza james001 (#62393) üzenetére


james001
veterán

Közben a végére értem. Az utolsó két pálya király volt,a végén a nagy pirosan világító torony tisztára mint valami Devil May Cry-ból lépett volna elő :D Szép volt jó volt,de valahogy nem ütött akkorát mint a Journey.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62395) erahurka válasza james001 (#62394) üzenetére


erahurka
félisten

Azért kiplatináztad gondolom :D

[ Szerkesztve ]

(#62396) james001 válasza erahurka (#62395) üzenetére


james001
veterán

Nincs benne platina,meg kaptam kb. 1 trófeát az egész játék alatt. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#62397) mézespálinka válasza Sirandrish (#62301) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

Eljutottam oda, hogy vettem hálókábelt és netet varázsoltam a ps3-ra. Viszont iszonyatosan lassú. Kb ilyen 10 éves szint agy még annyi se. Van valami tippetek mitől lehet?

(#62398) erahurka válasza mézespálinka (#62397) üzenetére


erahurka
félisten

Mi 10 éves szint? Ne böngéssz vele, hamarabb kinyírja mintha 0-24-ben pörgetnéd a Last of Us-t vagy a GTAV-öt.

(#62399) Elims válasza ekko98 (#62377) üzenetére


Elims
veterán

Gratulàlok!! :-)

Mézespàlinka: Pròbàld meg màs időpontban.
Leterheltségtől van ez a lassulàs.Ha jò időben kapod el az internet sebességed függvényében hasítani fog.

Szerk.: Jaa,most nézem,hogy internetezni szeretnél vele. (Azt gondoltam jàtékot/kiegészítőt letölteni).
Internetezésre sajnos alkalmatlan a gép.Ennyit tud. :-/

De a gépet nem nyírja. :-)

[ Szerkesztve ]

(#62400) #58000384 válasza erahurka (#62398) üzenetére


#58000384
törölt tag

A böngészés kinyírja a gépet?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.