Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) PSti válasza Inv1sus (#4149) üzenetére


PSti
tag

Koszi, megnezem oket. :)

(#4152) Inv1sus válasza DM-Fan (#4150) üzenetére


Inv1sus
addikt

Black Mesa Source csak pc-re jön nem? :Y

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#4153) szasanyi válasza Gebriel (#4148) üzenetére


szasanyi
félisten

Ja...igen. De lehet, hogy hollandiában gariztatják a cuccodat. ;] Aztán 1 hét oda, 2 ott meg újabb 1 hét vissza. És volt olyan, hogy hasonló garanciális ügyintézés miatt a jó kis netes Webshop kifizettette a szállítási költséget! Sztem olyan helyen érdemes vásárolni ahol a jó ár mellet megbízható garanciális háttér van, nem olyan amit említettem. És van üzlet (!) is ahova be lehet menni, nem csak levelezni látatlanban. ;]

(#4154) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Szerintetek érdemes megveni még az Unchartedot? mert kirívióan olcsó

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#4155) szasanyi válasza N4r4ncs (#4154) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez nem is kérdés... sőt, úgy még inkább! :K Szép és nagyon jó kalandjáték, és olyan folyamatos - még fejezetek között sem tölt -, mintha film lenne. Nézed a történetet, aztán egyszer csak már te irányítod a főszereplőt... semmiképp se hagyd ki. ;)
Voltak részek, ahol a tájban gyönyörködtem annyira szép, a játszhatósága szerintem szintén ötöst érdemel.

(#4156) he7edik. válasza N4r4ncs (#4154) üzenetére


he7edik.
addikt

Platinium kiadás?
Mennyiért?

Égő szöveg a flém vázon

(#4157) szasanyi válasza he7edik. (#4156) üzenetére


szasanyi
félisten

Már korábban említettem.

(#4158) he7edik. válasza szasanyi (#4157) üzenetére


he7edik.
addikt

7K azért annyira nem hihetetlenül alacsony Platiniumért

Égő szöveg a flém vázon

(#4159) bwoay válasza he7edik. (#4158) üzenetére


bwoay
nagyúr

nem platinium, platinum.
és nem ahhoz képest olcsó, hogy platinum,
hanem ahhoz képest, hogy mennyire kurvára jó.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4160) szasanyi válasza he7edik. (#4158) üzenetére


szasanyi
félisten

Valamit vagy rosszul, vagy nem olvastál el. :U Volt pár darab első kiadás, NEM Platinum! Én arra mondtam, hogy nagyon jó ár.

(#4161) bwoay válasza szasanyi (#4160) üzenetére


bwoay
nagyúr

amikor megjön a platinum készlet (vagy csak az árlistája),
akkor az aktuális raktákészlet ára is ehhez igazodik,
ilyenkor érdemes lecsapni a jó címekre. 576-ban így van,
de gondolom, hogy máshol is. illetve ahogy látom, hogy máshol is

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4162) szasanyi válasza bwoay (#4161) üzenetére


szasanyi
félisten

Erről beszélek, és ezért szóltam. Viszont ha elfogy az eredeti kiadás, nem valószínű, hogy túl sokat kiraknak még a Platinum mellé. Az ugyanis ettől kevésbé lesz kelendő. :U

(#4163) Bomc


Bomc
aktív tag

Az mért van hogy ha dvd-n van divx film azt lejátsza a ps3, át is tudom copyzni, de ha pen drive-n van, akkor nem nem ismeri fel, nem találja a filmet(?)

(#4164) szasanyi válasza Bomc (#4163) üzenetére


szasanyi
félisten

Mert valszeg nem FAT32 a partició rajta. Én is így jártam, vettem egy 16gigás pendrive-ot, hogy meg tudjam nézni a nagy méretű HD filmeket is, amit nem lehet lemezre írni. FAT32 esetén nem lehet 4gigánál nagyobb fájlokat mozgatni, így nyilván NTFS-re kellett, de azt meg nem látja, így ez kapufa. :U

(#4165) bwoay válasza szasanyi (#4162) üzenetére


bwoay
nagyúr

én tudom, hogy te érted, hogy én értem, hogy te érted :)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4166) Bomc válasza szasanyi (#4164) üzenetére


Bomc
aktív tag

de fat32-es a fájlrendszer és csak 5-800 megás filmek vannak rajta...amugy a ps3 meghajtója nem tudja kezelni a dvd ramot?

(#4167) james008bond válasza Bomc (#4166) üzenetére


james008bond
őstag

Akkor állj a meghajtó ikonra, nyomj egy háromszöget és a jobb oldali listából a mindent mutasson feliratra ( display all )...persze amennyiben video fájlt akarsz "látni", akkor a főmenüben a video-ra állj...
DVD RAM kérdésre: úgy néz ki, nem látja az ilyen lemezeket...

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#4168) he7edik. válasza szasanyi (#4160) üzenetére


he7edik.
addikt

Oké

Azt hiszem az EW újságban láttam platinum PS3 játékokat valszeg ezzel kevertem.

Égő szöveg a flém vázon

(#4169) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Egyébként van valami különbség a platinum és az eredeti kiadás között az áron kívül?

Get Moded!

(#4170) szasanyi válasza DM-Fan (#4169) üzenetére


szasanyi
félisten

A borítón és a lemez is sárga csíkban Platinum felirat. Más nincs.

(#4171) DM-Fan válasza szasanyi (#4170) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Szóval ugyanúgy jár hozzá pl. a füzetecske is? Mert akkor engem igazán nem zavar a sárga platinum felirat. Ennyit megér, hogy kevesebb, mint féláron kapjam.

Get Moded!

(#4172) szasanyi válasza DM-Fan (#4171) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, az is benne van ugyanúgy.

he7edik: nemrég jártam a Media Markt-ban (más okból) és megnéztem, van kirakva a polcra Uncharted első, -- nem Platinum - kiadás! És mivel országos hálózat, gondolom máshol is így van. 6.990 HUF az ára ami sztem nagyon jó. Ha nekem nem lenne meg, nem gondolkodtam volna túl sokat, megvegyem-e... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4173) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Létezik olyan, hogy a paltinum kiadású gém elfogy és akkor már nem is lesz belőle sehol sem, meg nem is tudnak rendelni újat? Vagy ez így meredek kijelentés? :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4174) bwoay válasza Mr.Grincs (#4173) üzenetére


bwoay
nagyúr

ha elfogy, nyomnak újat.
különben én PS2-n is utálom a platinumot, de kevés is az olyan játék,
amit nem tudtam eredeti nyomásban beszerezni

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4175) Mr.Grincs válasza bwoay (#4174) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Az eredeti boritóval a legszebb az tény. De Platinum kiadásban vagy Classic ban meg olcsóbb, de a játék tartalma nem változik. Én most vettem Pcre meg a MOHA Airbone-t 4k ért classicba és nem annyira borzalmas a boritója. A dvd-n pedig nincsen classic felírat.
Szerintem a lényeg az hogy eredetiben legyen meg egy lemez, az hogy valami platinum vagy classic vagy eredeti kiadás az már csak az akkor anyag helyzettől függ:)
Bár én is jobban örülnék az eredeti borítóst adnák ennyiért. Akkor még a platinum borítókat is megspórolnák... :C

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4176) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Baj van. Hetek óta tolom a GTA IV-et, de tegnap eljátszotta, hogy miután befejeztük a billiárdot, automatikusan ugye az illető házához irányít a GPS, de csak az ikon volt a térképen, a radar nem mutatta az oda vezető utat. Na mondom ez érdekes, kimentem menübe, de nem jelent meg semmi, csak hallottam, ahogy próbálja olvasni a lemezt a gép. Csak a restart segített, mert az XMB-t sem értem el.

Ma simán kocsikázás közben fagyott szét, ugyanezt a remek lemezolvasási mizériát vágta le, szintén csak a restart segített. Ezek után kifújattam a port belőle. Gép bekapcs, GTA IV indít, a rajzfilmes töltőképernyő közben elkussol a zene és a végtelensígig mutogatja nekem a képeket, szintén lemezolvasási probléma van közben jól hallhatóan. Megnéztem a lemezt, egy deka karc sincs rajta...

MI A FASZ VAN?!:F

[ Szerkesztve ]

(#4177) he7edik. válasza Alvin_ti4200 (#4176) üzenetére


he7edik.
addikt

Haldoklik az olvasófej?

Égő szöveg a flém vázon

(#4178) he7edik.


he7edik.
addikt

Valakinek nincs meg a Lost Planet?

Égő szöveg a flém vázon

(#4179) Alvin_ti4200 válasza he7edik. (#4177) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Gáz lenne, nincs egy éves a cucc, most betoltam a Burnoutot, csak az meg patchet tölt, de kíváncsi leszek menni fog-e normálisan. Csak nem mindegy mit és hova viszek vssza. Bár a konzolboltokban "valamiért" elfelejtenek mindig legalább egy qrva blokkot adni, így valószínűleg elhajtanak a fenébe, ha visszaviszem a GTA-t, hogy szar, meg hogy tesztelik le...vigyek játékmentést is vagy mi? Bah...

[ Szerkesztve ]

(#4180) Mr.Grincs válasza Alvin_ti4200 (#4179) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Egyik ismerősömnek ugyanez volt a baja , és egy idő után végleg megadta magát, csak ott az olvasófej ment tönkre és azt hiszem május körül volt a buli, amikor kijött a gta 4.
Egy hónapig ültek rajta mire végre visszakapta. Amúgy a lemez nem karcos?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4181) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Blu-Ray olvasófejcsere beletartozik az 1 éves garanciába? Csak mert Konzolstudio-nál (itt vettem a gépet) 20 ezer forint:Y Csak azért kérdezem, mert a Burnout-ot sem olvassa a gép...

(#4182) Alvin_ti4200 válasza Mr.Grincs (#4180) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

végigpróbáltam mind a 9 játékomat és nem olvassa...Egy hónap????:Y Remélem legomboltatták vele a lóvét is.

(#4183) Mr.Grincs válasza Alvin_ti4200 (#4182) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nah látod ez az amit nem tudok de megkérdezem tőle ha szeretnéd, hogy mennyi zsét kellett visszadobni cserébe, ha kellett. De ő asszem hivatalos helyről vette, tesóban vagy valami nagyáruházban. Azért bizarr hogy egy évet sem bír ki az olvasófej.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4184) Alvin_ti4200 válasza Mr.Grincs (#4183) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

konzolstúdió nem tudom mennyire hivatalos hely, normális papírt kaptam róla emlékeim szerint:(

(#4185) Mr.Grincs válasza Alvin_ti4200 (#4184) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én hivatalosnak sonyboltot, és nagyáruházakat tekintek (photo hall ha lehet kapni ott, media markt, saturn, ew, tesco, auchan, cora, 576kb ) Igaz ezeken a helyeken drágább olyan 9-10k val de tudom, hogy nem nyomnak át a palánkon, ha gariról van szó. És ha van ismerős akkor le is tudja vajazni a cserét.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4186) he7edik. válasza Alvin_ti4200 (#4181) üzenetére


he7edik.
addikt

15K a fejcsere

Égő szöveg a flém vázon

(#4187) Alvin_ti4200 válasza he7edik. (#4186) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

köszi. Az nem gáz, ha máshol javíttatom meg, mint ahol vettem (ahol garanciális)?

(#4188) bwoay válasza Alvin_ti4200 (#4187) üzenetére


bwoay
nagyúr

találjátok már ki, hogy
1. nem két év a garancia
2. nem vonatkozik az olvasófejre (ez lenne a legjobb!)
3. nem mindegy, melyik Sony márkaszervizbe viszem,
és azonnal idegbajt kapok!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#4189) he7edik. válasza Alvin_ti4200 (#4187) üzenetére


he7edik.
addikt

Gémeren olvastam pár hete hogy a PS3-ban nem csúcsminöségű fej van ezért romlanak el.1,5-2 hónapokat várnak a javításra az emberkék mert kiviszik a szlovákokhoz a gépet.
Ha nem akarsz várni cseréltetsz 15k-ért fejét de akkor fél óra alatt megvan és fullos Panasonic fejet kapsz bele.

Égő szöveg a flém vázon

(#4190) Alvin_ti4200 válasza bwoay (#4188) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Megnéztem a Konzolstúdiós számlát és 12 hónap garancia szerepel rajta...ellenben remélem, hogy az olvasófejre is él.

(#4191) Alvin_ti4200 válasza he7edik. (#4189) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

ezesetben szopjon le a Sony, kb ez a véleményem. Nem elég, hogy tele vagyok eredeti játékokkal, amiért egy vagyont fizetek még egy évet sem bír ki ez a nyomorult fej a 40 gigás gépben, ami a start után egy évvel jelent meg...Az augusztusi szerencsétlenségeimre ez feltette a pontot...fuck

(#4192) szasanyi válasza he7edik. (#4178) üzenetére


szasanyi
félisten

De igen. Az egyik kedvencem PC-n és PS3-an egyaránt. :D

(#4193) he7edik.


he7edik.
addikt

GC díjazottak

Égő szöveg a flém vázon

(#4194) szasanyi válasza bwoay (#4188) üzenetére


szasanyi
félisten

1. attól függ hol vetted, mert 1általán nem biztos a két (nekem pölö 1 év a teljeskörű gar.)
2. valszeg igen, DE megint csak helyenként el tudom képzelni, hogy nem cserélik ki ingyen
3. és, hogy tuti idegbajt kap: NEM mind1, mert megint csak az a lényeg, hogy hol vetted :( Én pölö hiába vinném be a Sony Szervizbe, ez NEM hazai forgalomból való, ezért a Multiformat-hoz kellene vinnem, ahonnan vettem. Ezt el is mondták, hogy azért olcsóbb 20k-val. :) Ez van.

(#4195) he7edik. válasza szasanyi (#4192) üzenetére


he7edik.
addikt

Csak nem nagyon lehet beszerezni

Égő szöveg a flém vázon

(#4196) szasanyi válasza he7edik. (#4195) üzenetére


szasanyi
félisten

Mit? A LP-et? Nemá'... 9k a MM-ban, ott volt az UDF mellett. :U

MOD: Hát hiába traktállak én a jó tanácsokkal hol - no meg persze mikor - vegyél jó gamet jó áron? :Y

[ Szerkesztve ]

(#4197) he7edik. válasza szasanyi (#4196) üzenetére


he7edik.
addikt

nem 9k-ért akarok venni hanem 4 körül használtan.
9K-ért nemrég megjelent gémeket kapok

Uncharted annyian árulnak azt nem kunszt venni

Égő szöveg a flém vázon

(#4198) Mr.Grincs válasza Alvin_ti4200 (#4191) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Utánna kérdezetem, hogy mennyiért csinálták meg neki, azt mondta nem csinálták, meg mert a papíron lévő határidőre nem tudták teljesíteni a javítást alkatrészhiány miatt és inkább cserét írtak a garipapírra és ezért kapott újat.
Én ezért nem akarom megvenni 90K ért most a ps3at 80as vincsivel az überkonzolba, meg ahol 10 k val olcsóbb, mert necces a gari, inkább 100K ért megveszem az 576 ba a 80as vincsivel meg ebbe benne van egy hdmi kábel tudom drgább de nekem megéri, hogy szopassanak halálra. Sőtt még azon is filózom, hogy electro world be veszem és kiterjesztett gart veszek rá ami +2 évig teljeskörű, igaz pénzbe kerül, de még mindig olcsóbb mint egy javítatás:) Happy Care a neve.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4199) szasanyi válasza he7edik. (#4197) üzenetére


szasanyi
félisten

Így már más. Hát azt elhiszem, hogy 4k-ért nem dobálják el. Akkor még várj egy kicsit, még 1 év és mindkettőt megkapod 4k-ért. Addig meg elmondjuk milyen. ;]

Mr.Grincs: nem hagytál ki véletlenül egy ne szócskát? :D

[ Szerkesztve ]

(#4200) bwoay válasza szasanyi (#4194) üzenetére


bwoay
nagyúr

na ok, de a "szürkeimportos" gépeket ne vegyük már egy kalap alá a tisztákkal :D
azt nem tudom számonkérni a Sonyn,
hogy az akármilyen konzolboltok kerülőúton hoztak be egy rakás gépet,
amire aztán ők adnak valamiféle szánalmas garanciát...

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.