Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) dilipok válasza zzola (#39549) üzenetére


dilipok
veterán

csak a digitalisan megvett jatekok futnak teljes egeszeben a HDD-rol. Tul sokat nem fogsz vele nyerni. Nem 5 mp lesz a betoltes, csak 3-4. Nabumm... Van itt aki az ssd-re eskuszik, mert hogy azzal 25 perc volt neki csak a GT5 install, amugy meg tobb mint egy ora, meg gyorsabb a betoltes, de engem ez nem hat meg.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39552) erahurka válasza #32711680 (#39548) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom nincsenek még képek. Árban viszont tuti nem lesz egy slim valami, inkább fat, megafat :DDD

(#39553) Dexar007 válasza #79125504 (#39545) üzenetére


Dexar007
veterán

Én eladom,sőt az is lehet,hogy még nyár előtt elfogom mivel akkor még lesz rá 1-2 hónap gyári gari+ ps plus előfizetés..miután bejön az új ps, nem hiszem, hogy ugyanennyit fog érni.

Give me your cum,bull!

(#39554) Mister_X válasza Dexar007 (#39553) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindenki úgy beszél a PS4-ről, mint ha még idén megjelenne meg :U Be sincs még jelentve. 2014 tavasza. Minimum.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39555) Dexar007 válasza Mister_X (#39554) üzenetére


Dexar007
veterán

Idén fog megjelenni,mégpedig ősszel vagy karácsony előtt.. beszéltem Orbán Viktorral.

Give me your cum,bull!

(#39556) TazLeacher válasza Dexar007 (#39555) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

És neki mi köze van a a Sony-hoz? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39557) #79125504 válasza TazLeacher (#39556) üzenetére


#79125504
törölt tag

Irónia ? :DDD

Én még anno mikor az első nagy darab PS1-et kaptam kb 40e Ft volt, ami abban az időben soknak számított.
És eladni már csak 10e Ft-ért sikerült. pedig teljesen pikk pakk állapotban volt. De a technika fejlődik ez van sajnos :)

[ Szerkesztve ]

(#39558) perge666


perge666
veterán

Remélem tavasszal megjelenik,hogy majd télre lemenjen az ára.
De az sincs kizárva,hogy a rivális gépét veszem majd meg.

(#39559) ldave


ldave
félisten

Én csak azt nem értem, hogy aki most elgondolkozik egy PS3/X360 vásárlásán, mert már viszonylag olcsón meg lehet venni őket, az miért kezd el érdeklődni a nextgen miatt, mikor tudja ( :F ), hogy az legalább 2x, ha nem 3x ennyibe fog kerülni a megjelenés után még legalább egy évig...

A Slime draws near! Command?

(#39560) supercow válasza #79125504 (#39545) üzenetére


supercow
őstag

Eladni biztos nem, sőt most gyűjtök a másodikra, nagyon sok játékot be kell pótolnom, csak kb 1 éve van meg a PS3. A PS4-et megvárom a hivatalos bejelentést, első játékokat, videókat, fogyasztást, mennyire hangos stb.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#39561) Dexar007 válasza supercow (#39560) üzenetére


Dexar007
veterán

Ja, nyilván a fogyasztás fog dönteni egy új nextgen konzol vásárlásánál.. ;]

Give me your cum,bull!

(#39562) Brian_GT válasza Sanyi.mTs (#39542) üzenetére


Brian_GT
őstag

Öööö én pont ezt kérdeztem... hogy ez így működik e akkor is ha a játék annyira nem mikrofonra kihegyezett. De amit így írtál akkor úgymond félreértéssel megadtad a választ.

Alap kérdés pont ez volt hogy ami játékban nincs pl beállítás opció mikrofon dolgaira..lásd cod stb ott is müxik e a mikrofonos duma....de akkor örömmel fogadom hogy igen. thx :)

Francis: Biztos nagyon jó lesz mind az új xbox mind a ps3, én biztos megtartom, sajnos a ps2met el kellett anno adnom anyagi gondok miatt, de ma is meglenne ha nem lett volna a körülmény olyan.
Ezer játékot szeretnék én is még rá megszerezni, de persze amint azt látom érdemes beruházni ps4re megfogom venni amint lesz rá lehetőségem. Azért némileg félek tőle, hogy ne járjon úgy, mint a ps3 hogy sárga ledes gond stb meg hogy most értitek, veszek egy megjelenéskori ps4et és később lesz belőle még 3 féle változat... és ha az is jobb lesz mint visszanézve a ps3 esetén, akkor vegyek még1x ps4et?? Ez kicsit elgondolkoztat a megjelenéskori vételen, de fájlalnám kihagyni a nyitáskori dolgait. Szóval valszeg veszek ha lesz rá cash.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#39563) TazLeacher válasza #79125504 (#39557) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Irónia? :F

Az irónia olyan közlésmód, amelyben a kimondott jelentést felülírja a közlés módja által hordozott jelentéstartalom. Az irónia eszköze lehet a szokásostól eltérő kontextus, kiejtés vagy más akár nem verbális gesztus is.

Maximum vicc, de annak meg értelmetlen. Ha azt mondta volna, hogy beszélt Kazuo Hirai-val, akkor értem...de ennyi erővel azt is írhatta volna, hogy beszélt a szomszédjával...mert kb. annyi köze van hozzá, mint Viktornak. De nem ismerem a szomszédját, lehet, hogy több.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39564) Dexar007 válasza TazLeacher (#39563) üzenetére


Dexar007
veterán

Give me your cum,bull!

(#39565) Mister_X válasza Dexar007 (#39564) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És még neked áll feljebb? :U A vicc az, amin röhögni lehet. Az, hogy bedobsz ide egy Viktoros megjegyzést egy totálisan más témába, az inkább szánalmas, sem mimt vicces. Ráadásul súrolja a politizálás határait (az, hogy melyik oldalról, nem mi döntjük el)...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39566) Sonic* válasza perge666 (#39550) üzenetére


Sonic*
aktív tag

N tedd :D

Majd kiderül..vagy beborul!

(#39567) Dexar007 válasza Mister_X (#39565) üzenetére


Dexar007
veterán

Inkább nem akarok bant...úgyhogy szerkesztés és .: Leülhetsz Pistike,egyes!

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#39568) perge666 válasza Sonic* (#39566) üzenetére


perge666
veterán

Míért?

(#39569) Mister_X válasza Dexar007 (#39567) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Komolyan mondom, ritka nagy gyökér vagy...
Mindegy, akkor le is tudtuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39570) Dexar007 válasza Mister_X (#39569) üzenetére


Dexar007
veterán

Örülök neki,most már nyugodtan alszol legalább.

Give me your cum,bull!

(#39571) xpsyx


xpsyx
tag

Kipróbáltam a DUST 514-et.

Azt hiszem nem nekem való. Elsőre nagyon átláthatatlan a fejlesztési rendszere, de lehet csak azért mert nem szoktam az MMO-khoz. A célzás sem a legjobb kontrollerrel., talán ha 2 fraget meg 2 assistet ki tudtam osztani. Mindenesetre több potenciált látok benne, mint a DC universe online-ban..

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#39572) Mister_X válasza xpsyx (#39571) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én hamar ráálltam, bár az irányítás helyenként nekem is furcsa volt a többi FPS-hez képest, de támogat Move-ot és billentyűzetet+egeret natívan. A fejlesztési rendszerrel meg nem kell sokat foglalkozni, kinézel egy fegyvert, majd a felette levő skillt kivásárlod, majd a fegyvert és kész. Járműveknél, fejlesztéseknél detto.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39573) erahurka


erahurka
félisten

Mától elérhető PSN-en a GTA Vice City. Lesz aki megveszi? :))

(#39574) DM-Fan válasza Mister_X (#39554) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Pedig nem lennék meglepve, ha idén késő ősszel debütálna. Már biztos, hogy kész van, mivel a szoftvergyártók már állítólag megkapták az SDK-kat és aláíratták velük a titoktartási nyilatkozatot - tehát a hardver már végleges, szerintem idén indul a gyártás, megtermelik azt a mennyiséget, amivel el lehet kezdeni a terítést, aztán hajrá!

Ami inkább aggasztó az az, hogy - ahogy olvastam - többen a nevesebb programozók közül (köztük John Carmack maga is) már most hangot adtak azon meglátásuknak, hogy csalódottak az új architektúra specifikációi kapcsán - amin őszintén szólva nem is csodálkozom. Szerintem ma egy next-gen konzol reális élettartama nagyon maximum 3 év. Egyszerűen olyan gyors a hardverek fejlődése, hogy nem bírja tovább és utána évekig vegetál úgy, mint a PS3, 720p alatti felbontásban futtatva a címeket. Szóval szerintem sokkal-sokkal gyakrabban kéne generációt cserélni. A PS3 idén lesz 7 éves - ami hardveres tekintetben akárhonnan nézem: matuzsálem - és most ne menjünk bele, hogy mekkora erőtartalék van benne, mert ezt 1-2 exkluzív címen kívül nem nagyon csillogtatta meg, lényegtelen, hogy programozói, vagy más oldal hibája kapcsán, mert ez minket nem vigasztal.
Carmack épp ezért egyébként elkezdte fejleszteni a saját VR-szemüvegét is, abszolút ebben látja a videojátékok jövőjét, márpedig az ő szavára általában azért lehet adni.

A visszafelé-kompatibilitást pedig az új architektúra miatt sanszos, hogy elfelejthetjük, egyre több helyen láttam utalást arra, hogy ez valami online megoldással lesz áthidalva - nyilván szép kis előfizetési díjért cserébe, nehogy már itt ne fejjék meg az egyszeri gamer-t.

De ne legyen igazam!

Én amúgy biztos nem adom el a FAT gépem - ha már ilyen szépen meghálálta a gondoskodást, hogy már ötödik éve vígan ketyeg. Egyébként sem lehet reális árat elkérni érte, plusz a PS3-lemezeim nagy eséllyel mehetnének a kukába, mert abban szinte biztos vagyok, hogy a következő PS nem fogja kezelni őket.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#39575) jookomak válasza DM-Fan (#39574) üzenetére


jookomak
őstag

Én azt gondolom, hogy lesz egy e3 bejelentés, karácsony előtt pedig kijön. Ez a legjobb időzítés, ami egy gépnél lehet. Ha jövőre eltolják, az már nagyon késő lesz.
Carmack-ról pedig pont ellentétes a véleményem. Leszálló ágban van a doom 3 óta.

(#39576) DM-Fan válasza jookomak (#39575) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Igen, így van, a PS3 is 2006. novemberében debütált, szerintem a következő generációnál sem lesz ez másképp: karácsony elé kell időzíteni, akkor viszik, mint a cukrot, akármennyibe kerül is.

Carmack szerintem továbbra is zseni, de ők sosem arról voltak híresek, hogy évente dobálták ki a játékokat, viszont az meg annál inkább jellemző rájuk, hogy amit az id csinál, azt követi a piac az elkövetkezendő pár évben. A Doom 3 szerintem zseniális volt - most toltam végig a BFG-Edition-t és az a játék még a mai napig jobban működik, mint sok új - mondhat akárki akármit. Pont attól jó, hogy sötét, nyomasztó és reménytelen - ugyanakkor pokoli hosszú. Aki azt végignyomja "Nightmare"-en, az előtt megemelem a kalapomat!

A Quake 4-hez szervesen már nem volt annyi közük, de szerintem azzal sem volt baj, a Rage-dzsel meg mindössze annyi a gáz, hogy a konzolos átiratok szarok lettek - de erről meg nem annyira ők tehetnek. Ezt leszámítva a Rage is kiváló játék, PC-n isteni volt! Szóval szerintem ne temesd Carmack-ot, ráadásul a VR kapcsán szerintem igaza is van: azzal ténylegesen magába tud szippantani a játék, hiszen a perifériás látómeződet is kitölti, így tényleg olyan érzeted lesz, mintha benne lennél a játékban és ugye a 3D is jobban képes működni vele.

Get Moded!

(#39577) szilchi válasza erahurka (#39573) üzenetére


szilchi
őstag

Már meg is vettem :K

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#39578) v!ct0y válasza Mister_X (#39537) üzenetére


v!ct0y
veterán

GOW lesz az pedig :) [link]
És remélem egy hosszabb single bemutatóval jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#39579) DM-Fan válasza Edgeri (#39510) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Elvileg jövő hét vége felé kell megjelenjen a DS3! Megveszem én is és tolhatjuk a co-op-ot jövő hétvégén!

Megnéztem a Wolf videót, vicces. :)

Get Moded!

(#39580) Mister_X válasza v!ct0y (#39578) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És tényleg :D De még mindig állítom, hogy ferde a szemük.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39581) erahurka válasza szilchi (#39577) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen? Lövöldözésnél van automata célzás mint GTAIV-nél? Esetleg fejlesztettek a mentési rendszeren, vagy még mindig vissza kell menni a lakásba hozzá?

(#39582) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Asszem ez egy kötelező darab!
BEYOND: Two Souls (Hosszú előzetes)

PSN: Xbox:

(#39583) szilchi válasza erahurka (#39581) üzenetére


szilchi
őstag

Ez a PS2 verzió,tehát minden úgy van benne,mint ami abba volt.A mentés csak a lemez ikonnál van és van automata célzás.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#39584) olbaidhun válasza DM-Fan (#39576) üzenetére


olbaidhun
őstag

+1! A jó öreg John még tartogat meglepetéseket, csak várjátok ki.

(#39574) DM-Fan
A kicsit korábbi megjegyzésedre pedig azt kell mondanom: tényleg ne legyen igazad! :U Sajnos a Sony lehúzhatónak nézi a vevőit, talán igaza van? De a 3 évet melyik gyártó bírná tartani (nintendo?!), az talán már nem is konzol lenne...

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#39585) szasanyi válasza DM-Fan (#39574) üzenetére


szasanyi
félisten

Tulajdonképpen egyetértek veled, de ha ...ma egy next-gen konzol reális élettartama nagyon maximum 3 év... akkor jó lenne, ha úgy áraznák. Persze a megjelenéskori újdonságot mindig mindenki megfizetteti azzal, akinek rögtön kell, de az árcsökkenés mértéke időben és nagyságrendben nem lesz mind1.

(#39586) Edgeri válasza DM-Fan (#39579) üzenetére


Edgeri
senior tag

OK, majd egyeztetünk :K .

Üdv, Edgeri

(#39587) trufa12


trufa12
addikt

Az hogy John csalódott :D még nem jelenti azt hogy mi is azok leszünk

persze egyértelmű hogy megint 7 évet nem igazán fognak tudni kihúzni ezzel a konzol csodával.

de tuti jó lesz az elején

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39588) #79125504


#79125504
törölt tag

Crysis 3 BETA - PlayStation 3 Graphics Test

ha valakit érdekelne :)

[ Szerkesztve ]

(#39589) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Kedves PS3 Fórum társaim!

Egy speckó kérésem lenne felétek...komoly hardverről van szó így nyugodtan írhatom :D Grafikáját meg az élet adja :)

Szükségem lenne nekem 3-4 esetleg 5 dobozra olyan nyomtató doboznyi méretben és az felett. Kicsivel alatta van nem gáz de legalább akkora lenne akkor nem lenne gond.
Sajnos sehol nem találok és szükségem lenne rá, legkésőbb szombatig.
Bejártam már minden boltot és sehol semmi....

Aki olyan helyen dolgozik, hogy kitudna ezzel segíteni nagyon hálás lennék...nyilván elmegyek érte, nyugodtan szét lehet lapjára vágni, ragasztót veszek hozzá, szóval az nem téma... meg nehézkes is lenne elhozni máshogy :)
Annyi a gond, hogy tisztának kellene lennie, mert olyan dolgok mennek bele.

Előre is köszönöm ha valaki megtudja menteni az életemet :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#39590) Edgeri válasza Brian_GT (#39589) üzenetére


Edgeri
senior tag

IKEA költöztető doboz?

Üdv, Edgeri

(#39591) S_P_E_C_K


S_P_E_C_K
tag

sziasztok !
a playstation Home-ba miért nem tudok belépni ?

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#39592) Tegla80 válasza S_P_E_C_K (#39591) üzenetére


Tegla80
addikt

csütörtök lévén,elképzelhető,h karbantartás van.(store megy? nemvok gép előtt.)
ps 3 as oldalakon nézelődj,lehet valaki kírakta már hírben vagy beszélik.

Sony® & PlayStation®

(#39593) S_P_E_C_K válasza Tegla80 (#39592) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

amióta meg van a gépem nem megy a HOME, Store megy szépen, valami olyasmit ír ki hogy nem megfelelő vagy engedélyezett a felhasználom, Magyarra van be állítva a profilom az gond lehet ?

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#39594) jookomak válasza S_P_E_C_K (#39593) üzenetére


jookomak
őstag

Elképzelhető, hogy nincs magyar home, csak us/uk. Inkább játsszál, jobban jársz, mint a home-mal. :)

(#39595) TazLeacher válasza jookomak (#39594) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én még el se indítottam soha. :))

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39596) Brian_GT válasza Edgeri (#39590) üzenetére


Brian_GT
őstag

Megoldottuk.... nyilván pénzmentesen lett volna jó, de jah jártunk ikeában és vettünk 900ért 2 dobozt...

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#39597) james001 válasza jookomak (#39594) üzenetére


james001
veterán

Én egyszer léptem be még régen,le is fagyott egyből a gépem tőle :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39598) S_P_E_C_K válasza james001 (#39597) üzenetére


S_P_E_C_K
tag

akkor nem kínlódok vele..... :C

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#39599) erahurka válasza Brian_GT (#39596) üzenetére


erahurka
félisten

Benzinre lehet több elment volna ha valaki szól hogy van neki és menj érte :U

(#39600) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Egyik ismerősöm vett egy Under control ps3 bluetooth headset-et, de nem tudja sehogy se párosítani. Pedig a leírást követi. Van esetleg bárkinek valamilyen ötlete, mielőtt visszamenne a boltba?

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.