Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) dudikpal válasza dilipok (#39950) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Olvass utána külföldi fórumokon, meg fogsz lepődni mennyien küzdenek hasonló problémával.
A hdd miatt van a gond ahogy olvastam.
Ez azért így elég nagy fail kedves sunyi...

(#39952) Schweex válasza nokia párti (#39949) üzenetére


Schweex
csendes tag

Igen, sajnos erre én is kezdek rájönni... én hülye naiv meg azt hittem, hogy ezzel semmi gond nem lesz (engem a kevesebb anyag nem zavar) de úgy látszik tévedtem, ráadásul nem is kicsit :W Ha pedig vissza vinném, azzal sajnos nem oldanék meg semmit, ugyanis alapból nem ők szervizelik, muszáj le adni a Sony szervizben, de inkább azt már kihagynám, ugyanis az előzővel is csak a szarakodás volt... Debrecenben vettem (80km-re lakom onnan) és csak ott van legközelebb a szerviz, és így is legalább 4x tehettem meg az utat, aminek szintén nagyon örültem :(( Na de a szervizből fel küldték Pestre, majd 1 hét múlva kaptam egy csereutalványt, mivel az SS annyira új, hogy nekik még nincs felújított változat belőle... így mehettem vissza a boltba, ők pedig el kezdtek levelezni a Sonyval... majd 1 hét múlva kaptam is egy zsír újat, ami ezek szerint ugyanolyan ratyi :W És ezt még egyszer nem szeretném el játszani + biztos hogy nem is tudnák már ki cserélni a boltban, mivel a 3 nap már régen lejárt... Úgy néz ki marad a gamelés sok-sok akadással és hang torzulással megspékelve :C Na mindegy, én voltam a hülye hogy nem Slimet vettem :D

(#39953) dilipok válasza Schweex (#39952) üzenetére


dilipok
veterán

es ebbe te csak igy beletorodsz? :F haaaat... :U (ne azon a 400 km autozason muljon mar, de te tudod :R )

(grammarnazi on: az igekotoket ird mar egybe ha az ige elott van, mert szornyu olvasni)

[ Módosította: mukibuci ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39954) Tegla80 válasza Schweex (#39952) üzenetére


Tegla80
addikt

ne szenvedj :N , lőj 1 olcsó HDD-t hozzá a búcsúban :) (SATAII-III as esetleg ami jó neki)
[link]
vagy keress újat pl itt
[link]
vagy
[link]

Én ,mint többször írtam már,7200rpm alatt nem vennék bele semmit. :N
jelenleg a 60gb os SSD -nek keresem az utódját és nagy utat megjárva az olvasnivalóban erre jutottam.(a plusz miatt kell a nagyobb tárhely,kevés a 60gb így :F )
Én ezt veszem meg (ha végre megjön a fizum, nem utaltak még :((( )
[link]
a 4gb SSD-re ha minden igaz akkor a sokat használt dolgok fognak "beépülni" ezzel gyorsítva a dolgot,nameg a 32mb case is segít majd.
Én erre jutottam végigjárva a "gyári5400rpm-wd7200rpm-ocz60gb ssd," utat.
lesz egy hibridem is ;]

szóval : bővítsd valamire és nem lesz gondod :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#39955) Ghard válasza Tegla80 (#39954) üzenetére


Ghard
őstag

Biztos a hdd a hiba oka? Azért próbálja kicserélni egy másikra vásárlás előtt,azzal nem veszik el a gari. Mert a végén még lesz a rossz gép mellé egy új vinyója is :)

(#39956) Schweex válasza dilipok (#39953) üzenetére


Schweex
csendes tag

Nem arról van szó, hogy beletörődöm... De valamilyen szinten még is úgy érzem esélytelen a dolog, de majd felhívom őket, hogy mire is számítsak ez ügyben (de nem sok reményt látok). Egyébként akárhogy is lesz, nem hagyom ennyiben, mert ugye nem egy olcsó dologról beszélünk, viszont ha ez a Super Slim tényleg ilyen "remekül" sikerült, akkor hatalmas nagyot fogok csalódni a Sonyban, és úgy érzem erre minden esély megvan... Na de visszatérve, komolyan nem fogom ennyiben hagyni, csak nem tudom mikor lesz időm lépni meló mellett :D

(#39957) Schweex válasza Tegla80 (#39954) üzenetére


Schweex
csendes tag

Köszi megpróbálom... talán pont ez tűnik a legjobb megoldásnak :D

(#39958) Tegla80 válasza Ghard (#39955) üzenetére


Tegla80
addikt

szerinted minden SS hibás lehet :U (neki ez a második már ami ilyen és sokan vannak még így)
Az "U" széria pont kihasználja a PS tecnikai tudását és a 12gb flash nem tudja követni sztem mivel azon van az "os" is,meg kitudja még mi-minden egyébb játékokból. amúgy az SSD-k -10% ot ígényelnek meghagyni üresen magukon,különben hajlamossak jelentősen!! belassúlni. szóval kevés az a 12gb flash bennük 1 picit is komolyabb gamernek.

Schweex
vegyél bele akkor 1 használt 80gb vagy 160gb ost és bőven el leszel
ha sokat nézelődsz,találhatsz tényleg olcsón szinte újat is,csak gyors légy mert ami jó árban megy az 1-2 óra alatt "JÉG"-re kerül

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#39959) Sanyi.mTs válasza Tegla80 (#39954) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

háát én nem vennék hdd-t 1 év garival. :U

(#39960) zzola


zzola
félisten

Srácok, a Battlefield Bad Company (1-2) játékok online pass-osok? Köszi!

(#39961) Ghard válasza Tegla80 (#39958) üzenetére


Ghard
őstag

A srác azt mondta,hogy 500GBosat vett,nem?
Nekem is 500as van és nincs baja,pedig kényes vagyok az ilyesmire,észrevenném.

[ Szerkesztve ]

(#39962) Tegla80 válasza Sanyi.mTs (#39959) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
mivel a jó magyar átlaghoz tartozom "aki jól él" ezért a minimálbéremből megtehetem könnyen,h megvegyem és leteszteljem:vajon tényleg "megáll e 1éven belül" ;]
amúgy meg teljesen másként megy a dolog a hibrideknél.Mert az ssd-t nem úgy használja mint gondolnánk,hanem "megnézi" mi az amit sokat futtatsz apróbb dolgokat(PS-nél sztem az egész "OS" elférne rajta!!) és azokat pakolgatja oda.
amúgy,ha megállna az SSD a HDD attól függetlenül is menne.
WD-Seagate" nálam a HDD gyártó!!! persze
Vannak még jók,de "kattognak,hangosabbak stb",mint az általam említett két márka
amúgy,ha beregelem a Seagate-nél talán kapok rá gyáriban többet,mert "külön kategória" azért a hibrid náluk.
[link]
olvasgass utána ha érdekel, Én bevállalom és kiderítem mit tud vele a PS3 am :K
[link]

Sony® & PlayStation®

(#39963) #79125504 válasza zzola (#39960) üzenetére


#79125504
törölt tag

Szia ! nem igényel online pass-t , de a VIP kód nélkül csak 4 maps/gamemode. :R

(#39964) zzola válasza #79125504 (#39963) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. Akkor ha ki akarom használni teljes mértékben, akkor mégis csak újakat kellene vásárolnom...

(#39965) Tegla80 válasza Ghard (#39961) üzenetére


Tegla80
addikt

uh, azon át is siklottam ott a legelejében tényleg 500gb os :B .

akkor ez így ebben az esetben nem teljesen állja meg a helyét,mmint az érvelésem
a 12gb nál elhiszem,h szarabb mert telepakolgatja a gép meg a gazda is azt "belassul" mikor dolgoznia kellene játék közben.
így viszont,hát nem is tudom. :U érdekes a dolog (2 szar gépet kapna valaki tényleg)
Bár még akkor is megpróbálnák egy 7200rpm est. hátha segít rajta,amúgy meg talán hasznát veszi máshova is. nekem pl a tv-hez kell még valamit intéznem

Sony® & PlayStation®

(#39966) dilipok válasza Tegla80 (#39965) üzenetére


dilipok
veterán

valaki irhatna ellenpeldat, ha ss van neki es mukodik rendesen. Mert ez igy erdekesen nez ki (en meg mindig ketelkedem benne, hogy MINDEN ss ezt csinalja)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39967) TazLeacher válasza dilipok (#39966) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Sógorom karácsonyra kapott egy SS-t, azóta használja, egyszer sem panaszkodott semmire se.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39968) Zigur válasza Tegla80 (#39965) üzenetére


Zigur
senior tag

A 12GB-os modellben nem SSD hanem egy pendrive van :) Az Eurogamer-ben láttam a cikket, engem is meglepett.

(#39969) kelzsoca válasza Zigur (#39968) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 12GB-os modellben nem SSD hanem egy pendrive van

Nem éppen. :)

A zölden bekeretezett chip

Macronix MX29GL128FLT2I flash storage

AKit érdekel hogy néz ki belülről, és miket tartalmaz a PS3 SS, ide fáradjon:

PlayStation 3 Super Slim Teardown

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#39970) Ghard válasza dilipok (#39966) üzenetére


Ghard
őstag

az már nem nagyon számít amit én mondok? :D

(#39971) royalka


royalka
őstag

Sziasztok Psn feltöltő kártyát kitől érdes venni???

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#39972) Sanyi.mTs válasza royalka (#39971) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

(#39973) dilipok válasza Ghard (#39970) üzenetére


dilipok
veterán

hogy erted?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39974) Tegla80 válasza dilipok (#39973) üzenetére


Tegla80
addikt

neki SS 500gb os gépe van "gond" nélkül
sztem így

Sony® & PlayStation®

(#39975) dilipok válasza Tegla80 (#39974) üzenetére


dilipok
veterán

jaaaaa, bocs, ezt kihagytam valahogy a szamitasbol :R termeszetesen szamit :K mar van is egy ellenpelda ;)

Ghard: bocs :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39976) Ghard válasza Tegla80 (#39974) üzenetére


Ghard
őstag

igen így.
Azon kívül,hogy a meghajtó felépítéséből kifolyólag a lemez suhogása kicsit jobban hallatszik,mint a többinél,nem panaszkodok rá. Hűtése halkabb mint a slimnek meg a meghajtó motorjai sem olyan hagosak.

semmi gond :) bár még tavaly mikor vettem jeleztem itt a forumban,hogy rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#39977) Zigur válasza kelzsoca (#39969) üzenetére


Zigur
senior tag

Szimpla flash memoria, amilyenek vannak usb pendrive-okban is. De az igaz hogy nem pendrive, csak a bele.

(#39978) Diego46


Diego46
csendes tag

Sziasztok!

PS3 audioproblémámmal fordulok hozzátok, hátha tud nekem valaki segíteni.
Sajnos a monitoromon nincs hang-kimenet, ezért a hang jelenleg úgy van rákötve a 2.1-es hangfalamra (Logitech X-230), hogy az RCA-kábelt egy RCA-jack átalakítóba dugtam, a jack-re rá van dugva egy jack-toldó, abba meg a hangfal jackje. Ez működik is, de sajnos csak sztereó hang jön rajt, ami jelen esetben annyit jelent, hogy a mélynyomó és csak az egyik hangszóró szól. Nagyon zavaró, hogy a jobb oldali hangszóró nem szól.
Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan lehet megoldani, hogy ne csak sztereóban szóljon, hanem 2.1-ben?

Én ezt találtam, mint lehetséges megoldás:
http://www.edigital.hu/Hangfal/Logitech_2.1_Z-323_fekete_hangfal-p51663.html
Erre közvetlenül rá lehet dugni az RCA-kábelt. Vajon ezen így már menne a 2.1-es hang?

Közben olyat is olvastam, hogy RCA-n nem is megy át 2.1-es hang? Meg tudnátok ezt erősíteni?
Erre az esetre meg ezt a hangfalat néztem ki:
http://www.edigital.hu/Hangfal/Genius_SP-HF_1800A_2.0-p60356.html

Vagy esetleg tudtok valami jobb tippet, olcsóbb megoldást?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#39979) MasterMark válasza Diego46 (#39978) üzenetére


MasterMark
titán

Most mit kötöttél hova? Ha nem szól az egyik hangszóró az kábel, vagy átalakítóhiba. Itt a sztereó jelből magának vágja le a basszust, nem kell külön csatorna neki.

szerk.: Nem látok képet a bemenetekről, lehet mégis külön csatorna van neki? :F

Szóval egy darab jack dugója, vagy kettő van a hangszórónak?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#39980) MasterMark


MasterMark
titán

Közben találtam képet ennek egy jack-je van, szóval sima sztereó jelet fogad, és abból vágja le.
Egy rendes átalakító kell neked: [link]

Switch Tax

(#39981) Diego46 válasza MasterMark (#39980) üzenetére


Diego46
csendes tag

Kösz szépen a választ.
Jelenleg a PS3-ból jövő RCA egy ilyenbe van dugva. Elvileg ugyanazt csinálja, mint amit linkeltél. Annyi, hogy a jack-felőli végére még rádugtam egy jack-toldót, hogy csatlakoztatni tudjam a hangfalat.
Elvileg az adapter jó, van belőle kettő is, ugyanaz a tünet mindkettőnél.
Próbálgattam a hangfal jackjét mozgatni, hátha valami érintkezési probléma van a sok átalakító miatt. Kicsit kijjebb húzva, elkezd szólni mindkét hangfal, de nagyon rossz minőségben, tompán. Közben a mélynyomó csak halkan búg. Visszatolva a jacket rendesen, a jobb oldali hangszóró megint elhallgat, de a másik elkezd erőteljesen szólni, a mélynyomóval megtámogatva.

Egyszerűen nem értem, főleg annak függvényében, amit írtál, hogy nem vesz el csatornát a mélynyomó.

(#39982) MasterMark válasza Diego46 (#39981) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor a toldóval lesz probléma, lehetséges, hogy mono?

Switch Tax

(#39983) james001


james001
veterán

Csak most nézem,hogy az első hsz ott van minden oldalon felül :D Gondolom azért rakattátok oda hogy ne legyenek ismétlődő noob kérdések :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39984) Mister_X válasza james001 (#39983) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az a 0.Hsz :) Ééés fel is lehetne bővíteni az Xbox opic mintájára a mellette lévő boxot is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39985) Ghard válasza Diego46 (#39981) üzenetére


Ghard
őstag

Ugyan ezzel használom pcre kötve, hogy felkeverjem 5.1re. De simán a hangfalba dugva is megy 2.1ben.

(#39986) SektorFlop válasza Diego46 (#39981) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

az a csatlakozó jó, gondolom abból megy a mélybe, amiből ágazik a left és a right. elvileg jónak kellene lennie, én is annyit tudok csak mondani rá, hogy valamelyik kábel nem jó. de holnap én is megnézem ps-ről megy-e a 2.1-em, mert most pc-ről hajtom, ps-re pedig egy hifi van kötve.

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#39987) Sanyi.mTs válasza Diego46 (#39981) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

- milyen messze van a hangalrendszer a ps3-tól?
- ilyesmivel is tehetnél egy próbát, egy átalakító/toldóval kevesebb és olcsóbb, mint egy új hangfal szett. (a képen nekem jack aljzatnak tűnik a két ág, de lehet nem a termékről készült a kép). de szerintem MM-ben is kapható ilyen, csak kicsit drágábban
- hülye kérdés: milyen színű kábeleket dugsz az átalakítóra?

(#39988) zzola


zzola
félisten

Aki még játszik vele, attól szeretném megtudni, BF Bad Company 2 multiplayer szerverek élnek még? Köszi.

(#39989) dilipok válasza zzola (#39988) üzenetére


dilipok
veterán

igen, meg mennek.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39990) Sonic* válasza Ghard (#39918) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Én is megszereztem PC-re kötelező darab PS-re is!!!!

Nagyon jó arcade-s játékmenet, tiszta mari kart. Akit érdekel itt nézhet róla egy remek tesztet.

Szerk.: Mari Kart :D

[ Szerkesztve ]

Majd kiderül..vagy beborul!

(#39991) SektorFlop válasza zzola (#39988) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

napiszinten játszok vele, és mennek a szerverek és annak is sokan :D

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#39992) zzola válasza SektorFlop (#39991) üzenetére


zzola
félisten

Köszönöm a gyors válaszokat! Már töltöm is le....

(#39993) SektorFlop válasza zzola (#39992) üzenetére


SektorFlop
aktív tag

én a VIP kódon gondolkodom hogy érdemes lenne e megvenni, bár ha lenne magyar store-on már rég megvettem volna... :)

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#39994) zzola válasza SektorFlop (#39993) üzenetére


zzola
félisten

Full játék 6k a magyar store-on. Én ott vettem meg, ~500 forinttal drágább csak a bolti árnál...

[ Szerkesztve ]

(#39995) trufa12 válasza Schweex (#39952) üzenetére


trufa12
addikt

egyébként meg lehet ez szoftweres gond is
12 gb os ss em van.

nincs vele ennyi gond mint amiket te le írtál. még annyit tegyél meg veszel hozzá 1 hdd t
próbáld meg úgy.

nekem a god of warban semmi gond nincs sem kép sem hangterén.

a többi játék sem vészes csak néha akadnak v lassúlnak.

igaz az tény a slimgépnél ritkán volt ilyen. bár az nyáron volt akkor másik fw is volt még a gépen.

majd lesz ez jobb is .pl az én ss em használat után azért bele jött a dologba mikor először bekapcsoltam zörgött csattogott fütyült repült. Azóta el csendesedett és azért használható :)

UI:
8 játékom van , nekem a legrosszabb a dragon age olyan mint mikor bugos pc-n 1 játék.

megy aztán puff lehet újra indítani , de mondjuk ez főleg a játék elején volt jellemző. most ahogy haladtam vele egyre jobban fut :) nem tudom (nem mer velem szarakodni az ss) :D olyan mintha tanulna folyamatosan , mondjuk ha nem teszi nálam gyorsan a kukába végzi (mert eladni nem érdemes) vettem 52 ért (kb 35 ért bírnám eladni....) :F :F

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39996) trufa12 válasza SektorFlop (#39991) üzenetére


trufa12
addikt

nah bad company 2 vel sokan tolják , benézek már majd én is (itt pihen az asztalon) :)

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#39997) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Aki már játszik vele, legyen oly' jó, és írjon már egy pár szót a Dead Space 3-ról. Most nyomom a 2. részt PC-n, de 'szott jó lett. Nagyon eltalálták, sikerült hozni az első rész hangulatát...nagyon kíváncsi lennék, hogy mi maradt a 3. részre.

Lehetőleg olyanok írjanak, akiknek bejött az első kettő.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#39998) zzola


zzola
félisten

BF Bad Company 2-nek van valami webes felülete? Battlefield Vietnam-ot találtam csak, de ott a magyar acc-al nem tudok belépni...

(#39999) Ghard válasza TazLeacher (#39997) üzenetére


Ghard
őstag

Dead Space 3 review
Van store-on coop demo.
Pontszámok alapján a 2 jobb volt. Én még csak az első részt végeztem ki,de tervben van a további 2 is :)

(#40000) TazLeacher válasza Ghard (#39999) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Direkt nem tesztet akarok olvasni, hanem olyan ember véleményét, aki szerette az első és a második részt.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.