Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-19 17:17:02

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19375) Sk8erPeter válasza dqdb (#19373) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Tegnap a Stylish-t és a Tampermonkey-t telepítettem ilyen módon, mindkettő szépen megy, be tudtam importálni a user CSS-eket és minimális módosítással a user JS-eket is alájuk."
Nem rossz. :)
Lassan úgy szabod át az opera.pak-ot, meg úgy pakolod bele a User CSS-eket és User JS-eket, hogy faragsz belőle egy régi Operát. :D

(#19374) M_AND_Ms :
beillesztés és ugrás már most is van, ez most ott készült screenshot, a címsorra jobb klikkelve:

Paste and go

nem meglepő, mivel a Chrome-ban is ezer éve ott van.
Úgy emlékszem, dqdb kutakodásaiból az derült ki, hogy gyors előre és vissza is lesz majd vélhetően.
Speed Dial, jelszavak: mivel ezek szinkronizálódnak, ez megoldott kérdés lesz, mivel ahogy volt is szó róla, lesz Opera Link.

Én amúgy a mostani, kicsit már biztatóbb jelek alapján arra következtetek, hogy a 15-ös még nem, de a 16-os környékén lehet, hogy már egész használható lesz a böngésző, bár nyilván még mindig nem fogjuk visszakapni a most jól megszokott konfigurálhatóságot... Na meg nagyon jó kérdés, hogy a teljesen alapvető bookmarkokkal végül is mi lesz! Remélem, hogy észhez térnek ebben a kérdésben is, mivel akkora a feléjük áramló fikaáradat, hogy annak nem tudom, képesek-e ellenállni.:D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Opera böngésző (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.