Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71988) chopin42 válasza Mr.Manus (#71987) üzenetére


chopin42
őstag

Röviden: a hőfokaid teljesen rendben vannak. Az itx 1060 1 ventis, így is 70 fokos, ami derék. A cpu is elketyegne vígan 60-70 fokon is, így azzal sincs gond. Az alaplap 50 fok alatt szerintem a chipsetre gondolsz, aminek szintén semmi baja nem lesz. Az alkatrészek olyan 90 fok körül kezdenek súlyosan degradálódni, 95 fokon pedig általában le is kapcsolnak, vagy fékeznek, hogy ne melegedjenek túl. Ettől függetlenül nem ebbe a házba építeném a gépem, de hőfokok alapján egyébként teljesen rendben van. Mivel az eleje zárt foskeverék, a plusz venti se sokat segítene, így pénzkidobásnak tartom.
Hdd rezgése: sajna a hdd rezeg, így a gumi sem biztos megoldás, ahogy a házcserénél is előfordulhat, hogy ugyanúgy rezegni fog. Próbáld kicsit meglazítani az oldalpanelek tartócsavarjait, hogy kissé lazíts a feszültségen, így talán kevésbé rezeg majd. Ha nem válik be, esetleg postásgumival lehetne lelógatni, de én erről csak olvastam, nem próbáltam.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.