Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Milyen autóra cseréltél?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) Samus válasza greenity (#1) üzenetére


Samus
addikt

Egy 2002-es 1.3 16V Swift lett az utód. 5 ajtós kivitelben. Sikerült egy szép és jól felszerelt példányt jól lealkudni.

Talán a sors fintora, hogy a színe fehér :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) greenity válasza Samus (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

Jól hangzik, gratulálok hozzá.

A felnik szépek lettek

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Jókor jött az írásod.

Nekem a téli gumik hagyományos felnijével kell valamit kezdenem.
Ez a tél teljesen megette az eredeti festéket rajtuk.
Szeretnék valami extrát belevinni a festésbe. Egy alapszínre, kettő másik színnel, átmenetet fújni. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) drunkyboy válasza Hieronymus (#4) üzenetére


drunkyboy
aktív tag

Nagyon jól néz ki! Sajnos a következő télen nekem is hozzá kell nyúlni a téli aluhoz, most még festék-fólia van rajt, de már kezd kopni.
Az alura rászáradt fékporra és a makacs szennyeződésekre is a sósav nagyon jó megoldás, rápermetezed, vársz kicsit, majd bő vízzel lemosod, közben -védőkesztyűben természetesen- ronggyal törlöd.

(#6) extasymajom


extasymajom
tag

Ez tök jó lett. Gratulálok szép munka. :C :C

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#7) vamzi


vamzi
őstag

Képről egész jó lett. Néhány jó tanács, ha a jövőben csinálnál még ilyet:
- Alura kicsit durva a 80-as papír, én 150 alatt biztosan nem álltam volna neki.
- A hibákat/mélyedéseket nem kicsiszolni kell, hanem feltölteni
- Legalább 1500-ig érdemes elmenni csiszolásban. Sokat lassít a melón, de hidd el megéri (és te is láttad, hogy a 320-as papírnak mi lett a vége)
- Használj fillert/szórógittet. A szórógitt teljes száradása után pedig érdemes felvinni egy nagyon minimális festékréteget. Ezt lehet ködöléssel vékonyan vagy egy festékes-hígítós ronggyal áttörölgetve. Ez azért jó, mert minden mélyedésbe jut egy kis festék, ezáltal egy vizuális visszajelzést kapsz, hogy meddig kell még csiszolnod. Ezt természetesen a lehető legfinomabb papírral kell csinálni (legalább 1000-es, én 2000-rel szoktam). Addig csiszolod, míg mindenhonnan el nem tűnik a felhordott festék. Ha kész, lehet festeni.

(#8) Samus válasza vamzi (#7) üzenetére


Samus
addikt

Ezek jó tanácsok, köszönöm. A kicsiszolást úgy értsd, hogy nagyon sok gitt volt rajta, amit szintbe hoztam.

Elsőre jó lett. Sajnálom, hogy a kiindulási állapotot nem fényképeztem le. Most használtam először lakkot, ez is egy újdonság volt :-)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Remekül fest a végeredmény. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.