Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1701) .LnB válasza Cifu (#1700) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A te szavaid szép sorban: "nem tudjuk miért", "Én azt mondom", "lehet átlépett", "Nem tudom, sejtem", "Nem ismerem a hátteret", "fikcionális".

Ellenben én azt mondom a neve le lett véve a termékekről, és a játék nem lett befejezve.

Érted már? Nem találgatok. Nem képzelem el, hogy ártatlan kis Konamit biztos bántotta az a csúnya Kojima.

És a fikció amit leírsz nonszensz. Az egész mai játékipar erről szól, hogy legyenek számok, nem számít hogyan jelenik meg a játék. De jelenjen meg. Jöjjenek a számok a negyedéves kimutatásoknál. Így működik a világ, tudjuk. Nem egy példa van rá. Ellenben Kojima egy lelkiismeretes, maximalista játékkészítő. És te ezt a két dolgot szembeállítva próbálod a Konami pártját fogni. Tudom én, hogy azt próbálod bizonygatni, hogy nem csak fekete - fehér van. De miért kell ezt bizonyítgatni?!

De igazából ezen már annyiszor átrágtuk magunkat, hogy felesleges is folytatni. Sose jutunk közös nevezőre. És amúgy is nekem van igazam. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1702) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Lehet majd egy Kojima életrajzból kiderül. Minden esetre ez nem ront a játékélményen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1703) .LnB válasza bigbadforty (#1652) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na meghallgattam a Where is Zero? kazettát. Abból világos most már minden. Cipher a mesterséges intelligencia, egy hálózat. Zero alkotta.

MGS4 Big mama beszélgetésben elhangzottak:

"Ehelyett felállított egy MI hálózatot. Egy döntéshozó rendszert, mely az összes általa
összegyûjtött információból jött létre. Négy MI-t alkotott meg. GW, TJ, AL és
TR. Egyfajta digitális Rushmore Hegy. /*GW = George Washington, TJ = Thomas
Jefferson, AL = Abraham Lincoln, TR = Theodore Roosevelt.*/ És egy központi
mesterséges intelligenciát, mely egyesíti õket... John Doe."

Vagy konrétabban : [link]
Ennek az előzménye(?! nem biztos hogy ez a helyes szó) a Cipher.

És mint "élő hálózat" a Cipher megalkotta a XOF-ot (Zero Black Ops Unit).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1704) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez az egész Kojima-Konami sztori valahol ott indult, hogy Kojima producerként/rendezőként a royalty-rendszerhez hasonló megoldást, konkrétan százalékot szeretett volna az eladásokból, mert kevésnek érezte a fizuját...valószínűleg nem sikerült megegyezni a Konamival. Az hogy pontosan mi történt nem biztos hogy valaha is ki fog derülni.

(#1705) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

iDroid lassúságától agyfaszt kapok. Percekig tölti.. :(

Tisztára mint a régi Samu S advance-om. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xr

(#1706) .LnB válasza Hunt3r22 (#1705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem ma meglepően fürge volt. De igen jellemzően dög lassú.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1707) Rage47


Rage47
veterán

Xboxon gyors.
szerintem más szervereken futnak

(#1708) .LnB válasza Rage47 (#1707) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, észrevehető, hogy az online dolgok a lassúak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1709) Rage47 válasza .LnB (#1708) üzenetére


Rage47
veterán

mármint a steames és xboxos stb. platformok idroidja más szerveren fut - volt olyan, hogy ti simán online-ok voltatok, mi xboxosok meg még mindig nem tudtunk bejelentkezni

(#1710) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Harmadik afrikai főküldetés ha jól emlékszem, amikor meg kell találni a teherautót, ami a Cipher-féle cargot szállítja. Én felszámoltam egy checkpointot a predicted route eleje felé, majd végigmentem az úton fel egészen az olajmezőig, de sehol sem találom. Ez valami bug, vagy csak másfelé ment a teherautó? Volt riadó is egyszer, lehet hogy amiatt ment másfelé?

(#1711) k4rL^ válasza Fitzgerald (#1710) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem indulnak egyböl, valószínüleg még a reptéren voltak, amikor még ott jártál. Amennyiben nem tudsz teherautót fultonzoni, azt ajánlom az elsö kis checkpoint részen, amit írtad, hogy felszámoltál várd a konvojt pár C4-el a földön, azzal kiiktatod a tankot az elején, majd utána Quiettel kitudjátok szedni a Skullokat és viheted a teherautót.
Cargos fultonnal meg be tudsz szaladni a reptérre, rögtön az elején és a Skullokat lerázod.

[ Szerkesztve ]

(#1712) ricsiv92 válasza Fitzgerald (#1710) üzenetére


ricsiv92
tag

Azzal a küldetéssel én is megszenvedtem, útbaeső egyik outpostot felszámoltam, majd Quiet-et elküldtem az útvonal szerinti mögöttünk lévő helyszínekre felderíteni, én meg elkezdtem az útvonallal szemben szaladni. Majd, mikor hallottam a járműveket érkezni, egy aláaknázott úttal vártam őket.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1713) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezaz!!

Csináltam a steames kitűzőt, és egyetlen dolgot akartam nyitni.
Egy Diamond Dogs hátteret.

Erre: [link]

Nem mellesleg egyetlen egy darab van eladó, ennyiért: [link]

De mondjuk annyiért sem adnám el :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1714) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

vt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1715) .LnB válasza .LnB (#1713) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja és most már kettő van belőle mert 5. szinten is azt a hátteret kaptam. Na akkor az egyiket csak eladom majd :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1716) boost


boost
addikt

Eddig elég egyhangú a játék. (10. misszió) Lesz ez változatosabb is?

(#1717) oriic válasza .LnB (#1715) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most tedd fel amíg kevés van belőle és elviszik.

Live-Die-Respawn

(#1718) Rage47 válasza boost (#1716) üzenetére


Rage47
veterán

végülis rajtad is múlik, mennyire változatos.
de ahogy haladsz előre, úgy lesz egyre több lehetőséged, egyre több eszközöd a sandbox kihasználására

(#1719) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Skull Face-né majd hallgassátok meg, megint magyarul beszél. Méghozzá két teljes mondatot. Kicsit nehéz megérteni, de az bizony magyar. :)

Live-Die-Respawn

(#1720) boost


boost
addikt

"PS4 takes a commanding 72% share over Xbox One which has 22%, while PS3 edges to a 3% share over Xbox 360 with just 2%,"

(#1721) architect26 válasza oriic (#1719) üzenetére


architect26
aktív tag

mikor? mit? spoilerbe írd meg :P

Per aspera ad astra

(#1722) Adam_Shepard válasza oriic (#1719) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De a GZben is volt valami ilyesmiről szó, hogy magyarul beszélt, az egyik kazettán a Skull, nem?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1723) oriic válasza Adam_Shepard (#1722) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az csak egy rövid szó volt. Itt két mondat. :D

Live-Die-Respawn

(#1724) Adam_Shepard válasza oriic (#1723) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:DD

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1725) Fitzgerald válasza k4rL^ (#1711) üzenetére


Fitzgerald
veterán

+ricsiv92

Köszi sikerült, úgy néz ki hogy a konvoj addig nem indul el a reptérről, amíg nem spotolod a teherautót. Úgyhogy kereshettem volna ítéletnapig az úton.

(#1726) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Karantén miatt nem tudom az embereimet küldetésre küldeni. Mit lehet ez ellen csinálni?

Live-Die-Respawn

(#1727) k4rL^ válasza oriic (#1726) üzenetére


k4rL^
senior tag

Haladni kell a fösztorival, de siess mert egyre több betegedik meg, nekem itt esett vissza minden 2-3lvl-t.

(#1728) oriic válasza k4rL^ (#1727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vettem észre. Most jön még csak a Code Taker.

Live-Die-Respawn

(#1729) k4rL^


k4rL^
senior tag

47% és kb. 75 óra után végére értem a Chapter 2-nek így a teljes sztorinak is, hát ez a 2. rész viccnek is rossz volt, eléggé csalódott vagyok.

Sztori Spoiler, Quiettel kapcsolatos:
Akik szeretik missionre vinni, szerintem eléggé OP föleg fullra fejlesztett fegyverekkel, NE csináljátok meg a Side Ops #150 és #45 föküldit, mert utána soha többet nem lehet használni!
Megoldást erre itt, ezzel a megoldással is végig tudsz menni az egész sztorin, az ö része marad késöbbre, akik tervezik platinázni a játékot azt a trophy, achievementet érdemes a végére hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#1730) Adam_Shepard válasza k4rL^ (#1729) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És így ezt a módszert kellett volna tudni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1731) Cifu


Cifu
nagyúr

Egyébként van értelme a "hagyományos" fegyvereknek? Én lassan megunom, hogy hiába fejlesztettem ki az FN FAL-t (a fene tudja a játékbeli nevét), de hangtompító nélkül egyszerűen értelmetlen, mert a küldetések jó részében folyamatosan jön az erősítés, ha nekiállsz Rambózni, és előbb-utóbb úgy is vagy megmurdálsz, vagy rákényszerülsz arra, hogy meghúzd magad valahol, ahol nem találnak rád.

Magyarul a játék rákényszerít arra, hogy lopakodj... Tegnap kínomban már az egyik side-op esetén raktam be, mondom húzom egy kicsit DD-t legalább. Egy nyamvadt 4 fős útellenőrző pont, én meg a kékcsöves (gumilövedékes, nem-halálos) FAL-al majd egyenként leszedem őket. Megcsinálom, igazából már majdnem könnyű is volt, 4 ember, két fejlövés, a maradék kettő a FAL tárában maradékként pihenő lőszerbe pihen bele. Látom, hogy DD ellenfeleket érzékel, mondom maf@sz. Erre mögöttem feltűnik 20 méterrel egy két fős őrjárat (a pirosan világító antennás fajtából), és már tompán csapódnak is a hátamban az 5.45mm-es lövedékek, ráadásul az egyiknél RPK-74 van, szóval folyamatosan lő. Amire magamhoz térek, már halott vagyok.

Nem vagyok híve az agyatlan akciófilmes "egyedül a világ ellen egy tárral" típusú játéknak, de azért az sem tetszik, hogy a hangtompító nélküli fegyvereknek nincs értelme. Már azzal is próbálkoztam, hogy az AK-74 játékbeli megfelelőjével lövök, mert hát ugyanolyan fegyver mint az övék, vagyis a lövésdörej alapján nem tudják, hogy barát vagy ellenség lőtt, sőt, optimális helyzetben még azt is hihetik, egy barát lőtt a közelükben. De nem. Ugyanúgy jönnek felém, mintha a hangtompító nélküli M4-essel osztogatom az skulókat... :U

Van kismillió fegyver a játékban, gépkarabély, géppisztoly, sörétes puska, géppuska, mesterlövészpuska, gránátvető, rakétaindító, de valahogy nem látom, hogy a játék "támogatná" a széleskörű használatukat...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1732) .LnB válasza Cifu (#1731) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elérkezett az a pont mikor azt mondom, te csak kedvtelésből, direkt kötözködsz.

Korábban leírtad, hogy az AI scriptelt és tulajdonképpen túl egyszerű kiismerni, nincs nagy kihívás.
Majd most zavar, hogy az AI-nak van füle és ha nem csendben gyilkolsz akkor felfigyel rá. Nem tudom, általában azért ha valaki fegyver lövés hangját hallja akkor nagyon is felfigyel rá és ehhez még katonának sem kell lenni. Amennyiben ráadásul még katonákról beszélünk akkor valószínűleg erősítést fog kérni és visszalő.

Még, hogy ugyan olyan fegyverrel lősz mint ami a tárásnak van és felfigyel rá, ráadásul vissza is lő?!!? Téényleg? Nem tudom, hogy vagy vele de ha valakire rálőnek, akkor az vissza fog lőni. Nem azt fogja figyelni, hogy a társa lövi e. Vagy mire számítottál, átgondolja, hogy "ja ez a társam biztos, hagyom, hogy megöljön".... Életszerű tényleg.

A Metal Gear sorozat mindig is stealth action game volt. Ami alapjáraton lopakodós, ebben és a többi részben is megvan a lehetőség arra, hogy végiglődd az egész küldetést, de akkor vállald a következményeket.

DD nem 20m-ről spotolja az ellenfeleket. Esetenként akár 100m-ről is, de 60m-ről már szinte mindig, takarásban is. Ha már olyan közel voltak a járőröző katonák hozzád, hogy lőttek is rögtön, akkor már rég spotolva voltak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1733) Cifu válasza .LnB (#1732) üzenetére


Cifu
nagyúr

Elérkezett az a pont mikor azt mondom, te csak kedvtelésből, direkt kötözködsz.

Ebben tévedsz, de megértem, miért gondolod így. :DDD

Korábban leírtad, hogy az AI scriptelt és tulajdonképpen túl egyszerű kiismerni, nincs nagy kihívás.

Az AI scriptelt, egy bizonyos, előre meghatározott sémát visznek végig, a hiányosságaikat pedig alapvetően az ilyen erősítések megjelenésével pótolja a játék. Ezzel önmagában nincs baj, sehol sem láttam jobb megoldást erre (elviekben lenne - bizonyos Random faktort pakolni bele, de érdekes módon ezzel még az ArmA-ban sem élnek a pályakészítők általában, pedig a küldetésszerkesztőben van rá opció), ezt anno is írtam.

Majd most zavar, hogy az AI-nak van füle és ha nem csendben gyilkolsz akkor felfigyel rá.

Nem ez zavar, hanem az, hogy a játékban lévő fegyverek többsége nem hangtompítós, ám a játék felépítéséből fakadóan ezek használatát nem támogatja. Semmi bajom nem lenne, ha az FN FAL-hoz is lenne valahol a fejlesztés fa elején hangtompítós változat - de nincs.

Gyakorlatilag 17 óra játék után, 10%-nál ugyanazokkal a fegyverekkel megyek a küldetések többségébe (hangtompítós M4, a mesterlövész puska vagy most már a GROM-11 rakétagránát-indító; az altatópisztoly és ugye a bionikus kéz). Kifejlesztettem több másik fegyvert, de csak elvétve van arra lehetőség, hogy használjam is őket. Nekem ez a problémám. :U

Nem tudom, általában azért ha valaki fegyver lövés hangját hallja akkor nagyon is felfigyel rá és ehhez még katonának sem kell lenni. Amennyiben ráadásul még katonákról beszélünk akkor valószínűleg erősítést fog kérni és visszalő.

A gondom az, hogy a fő küldetéssorozatban ahányszor hangtompító nélküli fegyvert használtam, mindig folyamatosan jött az utánpótlás, vagy legalábbis olyan sokszor, hogy reálisan nem lehet leküzdeni őket. Az útblokádos esetnél nem láttam az őrjáratot, nem vagyok benne biztos, hogy a játék nem "utólag" rakta be.

Még, hogy ugyan olyan fegyverrel lősz mint ami a tárásnak van és felfigyel rá, ráadásul vissza is lő?!!? Téényleg?

Nem figyeltél. Nem azok figyeltek fel rá, akire lőttem, mert ők már a túlvilágra figyeltek ekkor. Azok tudták megállapítani a helyzetemet, akik hallótávolságban voltak, és akkor is a lövéskori pozíciómba mentek, amikor ugyanolyan fegyverrel lőttem, mint ami az ő társainak volt. Akkor is, amikor a célpontjaim némelyik szintén elsűtötte a fegyverét, így (elviekben) nem tudhatták, hogy melyik lövés volt az ellenségé, és melyik a baráté (horrobile dictu, hihetnék azt, hogy két baráti egység lő egy harmadik, ellenséges célpontra).

Életszerű tényleg.

Igen, eléggé. Ezért használnak Afganisztánban AKM-47-eseket a különleges alakulatok (és használtak korábban Vietnamban is).


Különféle amerikai SOCOM katonák AKM-47-esekkel Afganisztánban, amelyek a fent említett okokból van a kezükben

A Metal Gear sorozat mindig is stealth action game volt. Ami alapjáraton lopakodós, ebben és a többi részben is megvan a lehetőség arra, hogy végiglődd az egész küldetést, de akkor vállald a következményeket.

Attól tartok félreérted az egészet. Nem az a baj, hogy végiglőni akarom az egészet, csak azt, ha már van kismillió fegyver a játékba, akkor adja meg a lehetőséget arra, hogy használjam is őket. Például nem látom sajnos, hogy az FN FAL-nak lesz-e később hangtompítós változata. Ha nincs, akkor pénzkidobásnak látom a fejlesztését. Így viszont nincs választék, az M4 az egyetlen gépkarabély, ami használható... Ez a problémám... :U

DD nem 20m-ről spottolja az ellenfeleket.

Nem, DD-t előre küldtem, hogy foglalja le az ellenfeleket, én csak azt mondtam, hogy tőlem ~20-25 méterre voltak, amikor észlelte őket...

Ha most a helyzet fonákját akarnám megfogni, Te viszont nem a kérdésemre akarsz válaszolni, hanem minden egyes mondatomat megpróbálod kiforgatni, valahogy úgy prezentálni, hogy én vagyok a villamos, és mindenki más normális... :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1734) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként nem értem, hol vannak a játékból a trailerben korábban látott jelenetek? Lásd Emmerich, vagy Quiet kínzása.

Live-Die-Respawn

(#1735) Cifu válasza oriic (#1734) üzenetére


Cifu
nagyúr

Lehet bizonyos küldetések kimenetelétől, vagy azoknak a sorrendjétől függ? Írták külföldi oldalakon ezeket, és ugye itt is volt rá példa (Side ops 51 után a Mother Base felső szintjén lévő jelenet - ha nem olvasom el azt a spoiler-t, sose látom meg valószínűleg).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1736) oriic válasza Cifu (#1735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy ezek is kivágott cuccok.

Mert pl ott van Quiet esete amikor a Mother Base-n, megkínozza a katonát, meg kést nyom a szájába. Utána mintha olyan beszélgetés folyna, hogy a kínzás miatt csinálta mindezt....Szal nem tudom.

Live-Die-Respawn

(#1737) ricsiv92


ricsiv92
tag

FOB-ra milyen loadout ajánlott? Inkább sneaking suit, vagy battle dress? Kábító, vagy halálos fegyver? Egyszer sikerült lopakodni, de nem tudom, hogy ez tartható-e. Illetve az ellenfél mikor jöhet védeni? Egyből kapja az értesítést a támadásról, vagy valahogyan 'le kell hozzá buknom'?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1738) oriic válasza ricsiv92 (#1737) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg egyből kapja az értesítést. Én kábítót szoktam vinni, mert mindenkit fultonozok. :D

Live-Die-Respawn

(#1739) Cifu válasza oriic (#1736) üzenetére


Cifu
nagyúr

Quiet kínzása biztos benne van a játékban, elég rákeresni a Youtube-on (SPOILER, szóval ne kattins, ha csak nem akarod látni!). Szóval vagy nem jársz még ott, vagy nem történt meg az a trigger, ami a cutscene-t megmutatja.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1740) .LnB válasza Cifu (#1733) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindig adott a lehetőség bármilyen fegyver használatára, csak a következmények mások.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1741) oriic válasza Cifu (#1739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez érdekes. Mission 30-nál vagyok most.

Live-Die-Respawn

(#1742) boost válasza oriic (#1741) üzenetére


boost
addikt

Hány fő misszió van?

(#1743) k4rL^ válasza boost (#1742) üzenetére


k4rL^
senior tag

38 ami új, 12 csak ismétlés az 50 Missionböl. Illetve a Collectors Edition extra lemezén van egy kivágott 51. küldetés, amit Youtuben lehet megnézni, pénz hiánya miatt nem készült el gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1744) oriic válasza boost (#1742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

50. De abból 38 az új a többi ismétlés, az 51. részt a főboss harccal kivágták a játékból, de tecsőn megnézhető.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1745) Sirandrish


Sirandrish
legenda

:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1746) boost válasza k4rL^ (#1743) üzenetére


boost
addikt

70misit beletoltak a játákba, nem hiszem, hogy pont az epikus főküldetéses harcra nem jut pénz. Inkább vagy itt vesztek össze a kiadó Kojima-val, vagy ez is valami japán hülyeség, és a pre-sequel GroundZero után jön valami újabb 20 dolcsis főbossharcos lezárásos DLC.

Sirandrish: ikertornyok.

[ Szerkesztve ]

(#1747) Sirandrish válasza boost (#1746) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olyasmi :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1748) oriic válasza boost (#1746) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy ez a kivágás nem Kojima ötlete volt. Tippre azt mondom hogy azon is összebalhézhattak, mert ő nem akarta a szeptemberi premiert, míg a Konami igen. Lehet hogy emiatt is hiányzik a fő boss harc a játékból.

Live-Die-Respawn

(#1749) .LnB válasza oriic (#1748) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet azért sem nyilatkozhatott Kojima semmit. Mert elmondta volna, hogy nem fejezhették be úgy ahogy szerették volna. Mivel pénzügyi érdeke nem fűzi az eladásokhoz ez simán elképzelhető. Szólt volna előre, hogy ez van. Nem tett volna jót az eladásoknak, de legalább előre tisztázta volna a dolgot. Ettől félt a fuckonami.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1750) Cifu válasza oriic (#1748) üzenetére


Cifu
nagyúr

Deja Vu :)

@.LnB: Ez is feltételezés, most miért nem probléma? :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.