Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1151) Liquid Snake válasza .LnB (#1148) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Bocsi csak most láttam meg! Már nem tudtam megszerkeszteni! :D

A Hideo Kojima Game

(#1152) Cifu válasza .LnB (#1134) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem szándékoztam magamra venni, de olyan magas labda volt, hogy le kellett csapnom. :)

Igyekszem majd játszani vele, de iszonyatosan kevés időm van/lesz sajnos eféle szórakozásra. Meg igazából lehet egy picit várok, hátha jönnek patchek. 2015-öt írunk, ugyebár... :)

@Rage47: Pontosan nem tudni, hogy mi az a lyuk Chico mellkasán. Kifejtve hivatalosan nincs, mivel pedig SkullFace visszaadja a Walkmanját, és egyből abba dugja bele a fejhallgatót, így én nem hiszem, hogy az úgymond "működő" audio kimenet lenne, inkább csak a kínzásához lehet köze. Hogy miért dugta oda a fejhallgatóját? Ezt nem tudjuk.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1153) Rage47 válasza Liquid Snake (#1150) üzenetére


Rage47
veterán

ilyen névvel sejtettem :D

(#1154) Rage47 válasza Cifu (#1152) üzenetére


Rage47
veterán

köszi:)
akkor ez sem egy olyan dolog, amit csak akkor értenék, ha játszottam volna az összes előzővel
remelem sok ilyen lesz :D

(#1155) Liquid Snake válasza Rage47 (#1153) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:DDD

A Hideo Kojima Game

(#1156) Cifu


Cifu
nagyúr

Na ezért vártam a független(ebb) bemutatókat.

MGS: PP @ ArsTechnika. Szépen végigveszi a pozitív oldalakat, és nem hallgatja el a negatívakat sem.

The good

Open-world design doesn't undermine what makes the game so entertaining in the first place
Stealth combat is as strategic and satisfying as ever
Cast is as colourful and as ridiculous as anything Kojima has been involved in before

The bad

Boss fights feel disconnected from the rest of the game's rules
Delivery of narrative within the open-world framework is awkward
Management of Mother Base is needlessly fiddly and time consuming

The ugly

The use of famous '80s musical numbers is more amateur DJ than Quentin Tarantino

Félreértés ne essék, nagyon várós, csak eleddig négy review-t tudtal elolvasni, ám mind szinte csak pozitívumokat említett...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1157) .LnB válasza Cifu (#1156) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na csak találtál olyan kritikát ami nem full pozitív mi? Sokat gúgliztál? ;]

Nem olvasom el, mert spoileres lehet. :) Mindenféle információt kizárok míg nem játszottam végig. Vagyis megpróbálom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1158) Cifu válasza .LnB (#1157) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem googliztam, reggel elolvastam 4 review-t, amit itt a GP-n linkeltek. Ez jött velem szembe az ArsTechnica-n, elolvastam, és megtetszett.

Spoileresnek nem mondanám, bár a játékmenetre vonatkozóan pár dologra rávilágít, ami számomra hasznos volt.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1159) oriic válasza Cifu (#1156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olvastam ezt én is, szerintem igazából a negatívumokkal sincs gond. Sőt ezt sokan nem is fogják annak venni szerintem. Viszont tény, ez a review is zseniálisnak tartja összességében a játékot.

Live-Die-Respawn

(#1160) Cifu válasza oriic (#1159) üzenetére


Cifu
nagyúr

No offense, én is ezért írtam azt, amit. A negatívumokat azért említettem, mert itt nem mondvacsinált kifogások és hibák kerültek a terítékre, hanem leírja, hogy ezzel vagy azzal mi a problémája. Nekem ez inkább bejön, mint az IGN cikke például...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1161) .LnB válasza oriic (#1145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rájöttem! Már itt nézegetem az összes nagyobb gamer oldalt meg a Konami YT csatornát, hogy mikor lesz trailer. De rájöttem. Figyu te úgy is elsők között fogod belinkelni. Írd majd le, hogy esetlegesen mennyire spoileres. Mert sajnos te már úgy is belefutottál egy nagyba. Addig meg se nézem míg nem írsz róla :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1162) oriic válasza .LnB (#1161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg 3kor jön a trailer. Ok majd írok róla, hogy milyen, de a nagy wtf momentumokat úgysem fogják ebben lelőni.

Live-Die-Respawn

(#1163) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak mert pangás van és mert még senki sem linkelte. Sony MGS témás telefonok, tabletek: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1164) oriic válasza .LnB (#1163) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább nem akartam linkelni, mert olyan mocsok drágák hogy arra szó nincs. :D

Live-Die-Respawn

(#1165) CocooN-z válasza iTzTiGeR (#1126) üzenetére


CocooN-z
őstag

Én speciel, és ezt a választ kaptam miután érdeklődtem, hogy mi lesz hozzá végül:

Kedves Előrendelőnk!

A PC-sek kapnak posztert, fémdobozt és pólót is tudunk adni az előrendelőknek. Ezek lesznek az előrendelői ajándékok amiket mi adunk.
Személyes átvételnél előbb várd meg míg telefonálunk vagy értesítést küldünk e-mailen hogy mikor jöhetsz be a játékért.

Üdvözlettel:
Viktor

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1166) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még 25 perc a trailerig. :))

Live-Die-Respawn

(#1167) Kindgrind válasza oriic (#1166) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Twitchen már valaki nyomja a játékot... :(((

Félre nyomtam nem neked akartam cimezni a hsz.t :)

[ Szerkesztve ]

PSN: TheKindgrind

(#1168) oriic válasza Kindgrind (#1167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, mert PS4-en már több helyen lehet kapni...(Twitch majd bannolja őket)

Live-Die-Respawn

(#1169) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain launch trailer. Annyira jó lesz. :C

Live-Die-Respawn

(#1170) Cifu válasza oriic (#1169) üzenetére


Cifu
nagyúr

A nagy Konami vs. Kojima hirig közben csak azzal kezdődik, hogy a trailert Kojima rendezte... :DDD

Egyébként én Spoileresnek vélem a trailert (ahogy Big Boss elindul a folyosón, és átalakul...).

Plusz az új Gear kinézete is gázos... (nincs Spoiler tag a RiOS fórumán, szóval ezt nem ragozom tovább).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1171) CocooN-z válasza oriic (#1169) üzenetére


CocooN-z
őstag

.LnB -t tudom csak ismételni, Ez benne lesz e a végleges játékban ávágy sem? ergo spoiler ? Ill. WTF és Spoiler van e benne? Ergo spoiler? :)

Ha igen nem nézem meg énse :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1172) oriic válasza Cifu (#1170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ a spoiler, nem spoiler, csak megsúgom. :)

(#1171) CocooN-z

Launch trailer, ez így nem lesz benne a játékban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1173) Cifu válasza oriic (#1172) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kezdjük el kibeszélni, és ha .LnB nem feszít minket keresztre, locsol benzint alánk, és gyújt rá a szivarjára ingerülten, akkor elhiszem. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1174) CocooN-z válasza oriic (#1172) üzenetére


CocooN-z
őstag

És mi az amiről Cifu beszél? Mert az előző trailerben már volt a folyosón kinő a szarv jelenet....ugyanaz? Mostmá nem tom micsináljak :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1175) Cifu válasza CocooN-z (#1174) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem tudom, lehet, hogy nem spoiler, csak egy szép felütés (annak jó), de biztosra megyek. :)

Aztán orichalcos majd kijavít, hogy az miért nem lehet spoiler.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1176) .LnB válasza Cifu (#1173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Beszélhettek, még nem tudtam megnézni. Kb 40perc még :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1177) oriic válasza Cifu (#1175) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZért nem spoiler, mert NeoGAF-en már elspoilerezték a legnagyobb csavart, és az nem az amit a videóban látni. :)

Live-Die-Respawn

(#1178) .LnB válasza oriic (#1177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem örülök ennek a hsz-nek. Mert Kojima nem véletlen akart minket átverni. És így nem sikerül neki. pedig én hagytam volna magam. Szóval az, hogy leírod, hogy nem spoiler, az a spoiler sajnos.

Amúgy jó trailer.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1179) oriic válasza .LnB (#1178) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hohohóóó, hogy le fog neked esni az állad, arra szó nincs. :D

2 mondatot kellene csak leírnom és olyan WTF fejet vágnál hogy ihaj. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1180) Cifu válasza oriic (#1179) üzenetére


Cifu
nagyúr

Így jobban megnézve lehet, hogy te is ott voltál Skullface professzor 'A kínzás tematikája és gyakorlata' óráján... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1181) .LnB válasza oriic (#1179) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az lehet, hogy olyan fejet vágnék...úton hozzád. Mert tuti megkeresnélek...és...nos...hmmm.....te nem játszanád lehet végig sose ezt a játékot! ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1182) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

;]

Háháhááá

Live-Die-Respawn

(#1183) iTzTiGeR válasza CocooN-z (#1165) üzenetére


iTzTiGeR
tag

Hmm.. Melyik bolt?
Live chat-eltem egy emberkével konzolokszervízéből, kérdeztem, hogy akkor most mi is a helyzet, szerintem még ott se nagyon tudják, utána kellett érdeklődnie mástól, de végül arra jutottunk, hogy fémdoboz+póló+lámpa+poszter ami jár nekem, elvileg be is írta megjegyzésbe magukhoz. Amit mondott, hogy fémdoboz csak PC-hez jár, poszter meg póló minden kiadáshoz. Lámpát nem sikerült kiderítenem, hogy PC-hez jár-e, de azt mondta, ha akarok kapok. Lehet ez ilyen "adunk nehogy emiatt mondja le a rendelést" dolog.

Ez a trailer most nem kellett volna, így is nehéz már ez a pár nap hét (már előrébb járok mint kéne) :N

[ Szerkesztve ]

(#1184) Liquid Snake válasza oriic (#1169) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Ez a trailer nagyon király lett! A vége egy jó kis WTF! :Y

A Hideo Kojima Game

(#1185) Rage47


Rage47
veterán

nézem a Snake Eater végigjátszást, nagyon gáz Snake hangja a mostanihoz képest :D

(#1186) oriic válasza Rage47 (#1185) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert teljesen más azért. :D A Ground Zeroes-ban és a TPP-ben Jack Bauer Kiefer Sutherland a szinkronszínész, a 3-ban meg David Hayter.

Live-Die-Respawn

(#1187) Rage47 válasza oriic (#1186) üzenetére


Rage47
veterán

tudom, ott is a neve.
csak sokan irtak, hogy jobb volt a régi, nem értik miért cserélték le
hát sztem jól tették :D

(#1188) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Steamen hozzáadva. Visszaszámlálás - visszatalálós

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1189) Liquid Snake válasza Rage47 (#1187) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Én egy kicsit hiányoltam David Haytert. :( De már megszoktam már Kiefer Sutherland-t. Elég keveset beszélt GZ-ben remélhetőleg TPP többet fog beszélni.

A Hideo Kojima Game

(#1190) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Thanks everyone, I turned 52 and will keep creating in rest of my life." - Hideo Kojima (Születésnapja alkalmából írta twitter-re)

Úgy legyen mester! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1191) oriic válasza .LnB (#1190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy legyen, csak nem mobil játékokat csináljon! :D

Live-Die-Respawn

(#1192) .LnB válasza oriic (#1191) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annál azért több esze van. Meg felőlem jöhet az is, csak adja ki WP-re is :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1193) KaitouP válasza oriic (#1191) üzenetére


KaitouP
veterán

Ebből a P.T. -ből varázsoljon valami nagyon ütős horror játékot, ilyen elborult, őrült horrort, erős Silent Hill beütéssel. :K Tegnap néztem meg újra egy P.T. végigjátszást, utána az SH -t beharangozó trailer -el, rohadtul gáz hogy nem születik meg az a játék... majd talán most csinál valamit. :)

Különben így ő most már a Fox Engine -t sem viheti magával, az is marad a Konami -é?

Boldog születésnapot a mesternek. :R

A launch trailer meg... epic! :Y

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1194) Cifu válasza KaitouP (#1193) üzenetére


Cifu
nagyúr

Különben így ő most már a Fox Engine -t sem viheti magával, az is marad a Konami -é?

Igen, a Fox Engine a Konami tulajdona.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1195) KaitouP válasza Cifu (#1194) üzenetére


KaitouP
veterán

Sejtettem egyébként, csak a tisztánlátás kedvéért kérdeztem. :) Köszi!

Kíváncsi leszek mi lesz a mesterrel így a későbbiekben...

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1196) .LnB válasza KaitouP (#1195) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem megy a Sony-hoz. Sony szerintem megad mindent neki amit kér. Sőt! Lehet a Sony megveszi neki a Metal Gear jogokat is :D Ott van pénz. De remélem nem, mert akkor jönnek megint a PS exkluzív játékok. :/

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1197) KaitouP válasza .LnB (#1196) üzenetére


KaitouP
veterán

Én mivel Sony párti vagyok, nagyon örülnék neki ha Kojima odakerülne, és hozzáteszem, szerintem nagyon jó helye lenne ott. :K Pénz valóban van, bár azt nem tudom hogy megvennék -e a jogokat - én örülnék neki a legjobban PS -es lévén (bocsi :DDD), meg az exkluzivitásnak is, bár szerintem nem feltétlen lennének így sem Kojima új címei (vagy akár az új MG -k ha a Sony megszerezné a jogokat) exkluzív címek. :)

Szerk.: Most így átgondolva, a P.T. Sony exkluzivitása nem sejtethet/sejtethetett valamit?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1198) Cifu


Cifu
nagyúr

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1199) .LnB válasza Cifu (#1198) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1200) Rage47


Rage47
veterán

megnéztem a Snake Eatert, kezdem érteni a rajongókat :D kar hogy ebből kimaradtam

jön majd a peace walker

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.