Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2251) aizen92 válasza Adam_Shepard (#2248) üzenetére


aizen92
addikt

bombardhoz mit kell fejleszteni? mert ott az opció, csak át van húzva pirossal

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2252) Adam_Shepard válasza oriic (#2249) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én is ezen csodálkoztam :D vagy 10-15 perc volt. Nehezebb volt azt a 3-4 kékes szürke katonát extractolni.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2253) Adam_Shepard válasza oriic (#2249) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A bombardhoz mit kell fejleszteni? :D már rég volt :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2254) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Specnaz extractnál (első valahány mission)már volt úgyhogy szerintem a helikoptert.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2255) Adam_Shepard válasza aizen92 (#2251) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nem kértél a mission közben buddyt, vagy valami utánpótlást?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2256) Adam_Shepard válasza aizen92 (#2251) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

+a radiot kell

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2257) varadigabor válasza oriic (#2249) üzenetére


varadigabor
senior tag

én kinyírtam őket tankkal.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2258) Snip3r_HUN válasza varadigabor (#2257) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Elosontam mellettük, megvártam amíg kicsit távolabb kerültek a szállítmánytól, gyorsan fultonoztam, és kaptak pár db c4-et befejezésképpen. :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2259) architect26


architect26
aktív tag

Mi a baj a karavanossal? Quiettel kilovettem oket, en meg addig pajzzsal a hatamon futkostam ossze-vissza, meg visszalottem amikor egy idore megalltak :D A furgon megkeresese na az volt a kihivas :D

[ Szerkesztve ]

Per aspera ad astra

(#2260) konikan válasza architect26 (#2259) üzenetére


konikan
aktív tag

Ötödik nekifutásra elegem lett belőle egy ideig, de a játékból is :W
Harmadik halál után, mondom nem bánom ledobatok airdroppal egy rakétavetőt azt adok a szájuknak :D Elérek egy bázisra, egy rakás ellen van, mire megtisztítottam vagy végem lett, vagy rövid úton a skullok csaptak le, ez volt kétszer. Utána megvártam, még a teherautó elmegy az útja végéig, valami vízparthoz. Ott a két páncélosra airstrike, majd a skullokat elkezdtem rakátavetőzni. Nagy siker, 2-3 lövédsből fekszenek, sőt ha közel áll egymáshoz kettő akkor a damaget ketten kapják. Erre felrobbantották a teherautót->mission failed...... :W

Nem bánom, megyek akkor side opsozni->legendary gunsmith...becserkészem őket, kiadom a lövésparancsot, elszabadul a káosz kezdek irtani mindenkit, erre Quiet lelövi a célpontot :W Kell egy nap pihenő :)

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2261) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kell!!!

Live-Die-Respawn

(#2262) konikan válasza oriic (#2261) üzenetére


konikan
aktív tag

€267.79 :U Mire kis hazánkba ideér, ez konvertibilis Magyar forintban mennyi lehet majd? Belegondolni is félek .

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2263) Adam_Shepard válasza oriic (#2261) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az nem a REX a masodik kepen?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2264) architect26 válasza Adam_Shepard (#2263) üzenetére


architect26
aktív tag

haaat igazabol sahelantropus, csak meg "osszehajtogatott" formaban.
BTW szamomra a REX a legszebb MG a sorozatban. A Gekko meg valami bizarr, kiraz tole a hideg....

Per aspera ad astra

(#2265) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Arról van valami infó hogy a story mentése a felhőben tárolódik-e (steam) ? Egy esetleges win reinstall miatt kérdezem (mivel eddig ~60 órát beletolva nem lenne annyira buli mindent elölről kezdeni).

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2266) nofi


nofi
őstag

Mitől lehet az, hogy az ütéssel leterített ellenfelek random felébrednek? Nem lehet valahogy őket biztosabban, altató nélkül elkábítani? Az egyik pályán nem jutok túl az első 3 őrön mert mindig valamelyik felébred. Ideáig nem is találkoztam ilyennel. Lehet, hogy ez azért van mert túl sok embert szedtem le így?

Xbox GT: nozsolt

(#2267) Adam_Shepard válasza nofi (#2266) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az esoben is felkelnek. Az nem lehet?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2268) Adam_Shepard válasza Snip3r_HUN (#2265) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen tarolja

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2269) nofi válasza Adam_Shepard (#2267) üzenetére


nofi
őstag

Nem esik :F Próbáltam már ledobni, illetve simán csak lerakni őket, de ott sem volt különbség

Xbox GT: nozsolt

(#2270) zkas90


zkas90
senior tag

40 óra után vége a chapter 1-nek és a side op-ok 45%-a is kész van. Viszont az a chapter 2 beharangozó videó eléggé rámutatott a tényre, hogy a java még csak most jön az átvezető videóknak.

1 hét múlva frissült erővel folytatom is ezt a remek játékot. :) :R

(#2266) kabalthenbk

Rájuk kell fogni a fegyvert és utasítani hogy feküdjenek le. Ekkor addig maradnak a földön amíg riadó nem lesz illetve egy társuk nem szól rájuk. A legbiztosabb egyébként a fultonozás.

[ Szerkesztve ]

(#2271) nofi válasza zkas90 (#2270) üzenetére


nofi
őstag

Olyat még nem is csináltam, de kipróbálom :R
Közben találtam egy ilyet:

-Throw to ground only- 1 minute 15 seconds
-Tranq - 7 minutes 30 seconds
-Choke (long) - 18 minutes

Kár, hogy nem lehet fejleszteni valami duct tape-et és pár műanyagszíjat :U

Xbox GT: nozsolt

(#2272) aizen92


aizen92
addikt

Na. C4-es útkereszteződéses móka nagyon nem jött be. kb 3 nap alatt 20-szor próbálhattam ezt a küldit? :DDD Convoy, mi más.

Végső megoldás ami, elsőre sikerült:
Ugya pontosan tudni hol fog várni a truckra a két harckocsi a reptéren kb 1 percet.
Nagy amikor beért a két harckocsi kb 500 méterről berendeltem egy air strikeot, kb a reptéri őrség személyzetének 2/3-át ki is nyírtam azzal + a harckocsikat.
Maradék őrt levadásztam, ne menj közel a kocsihoz 10-15 méternél, mert beaktiválódnak a dögök, így szépen ki lehet takarítani a repteret. Ha minden őr kinyírva akkor: innentől jött a "tricky part" kb 10 méterről érzékel és aktiválódik be a skull őrség + C4 radius beleszámolva( ha robbantod a kocsi ép maradjon): 30 méterre a kocsitól körbe c4-eztem a területet ( truck alap garázsáról beszélünk )

Ezután a garázs melletti házba futottam, 10 méterre megközelítettem a truckot. vissza a házba: kiszúrnak. elkezdenek jönni felém, c4 kb fél méterenként volt rakva 20 darab és mint a dominoday-en, sorba felrobbantak 1-et kinyírt, 3-at lesebezte.

Házba befutva, követnek, de kicsit bebugolnak és az airporttól kivüleső részen a keritésnél rohangálnak:
Páncéltörő elő: beleeresztettem párat +!!!! ez a legfontosabb a frag granade rohadt sokat sebzett.
Verdikt: air strike: 5 Quite lövés, 8 gránát, 8 páncéltörő lövedék és meghalt az összes.
A-s értékeléssel! fckyeah!

tádá.

Konklúzió? ha egy küldetésben nem megy 3 próbálkozásra egy módszer, akkor próbálj egy teljesen eltérőt attól

#traitorscaravan#karaván#dekvanehéz#16.küldetés/mission#truck#konvoj-convoy#c4c4c4

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2273) Snip3r_HUN válasza aizen92 (#2272) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem értem miért kell ezt a missziót ennyire túlspirázni. Belopakodtam a reptérre a két harckocsira pár C4,az útvonalra pedig pár elektromos akna a szállítmány ellen. Miután a skullok előjönnek nem kell rájuk lőni,így csak lassan mozogva fognak megközelíteni,8 db C4 lerakva egymás mellé és mind egyszerre megvan. Ezután fultonozom a szállítmányt és a parazita egységet. “S” értékelés. :)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2274) boost válasza Snip3r_HUN (#2273) üzenetére


boost
addikt

belopóztam a reptérre, és beszálltam az egyik tankba, majd a másikba mior szétlőtték, és minden ilyen parazitásat szétlőttem vele. :D

(#2275) Snip3r_HUN válasza boost (#2274) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Extreme nehézségen is pipa ? ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2276) he7edik.


he7edik.
addikt

Valaki tolja FHD-nál nagyobb felbontásban?

Égő szöveg a flém vázon

(#2277) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Valaki megvette a collectorst innen?
Kivancsi volnek a bionic armra eloben.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2278) boost válasza Adam_Shepard (#2277) üzenetére


boost
addikt

Valaki már írta a ps4 topikban, hogy gagyi, pici, pont akkora, hogy a kontrollert még meg tudja fogni.

(#2279) varadigabor válasza Snip3r_HUN (#2275) üzenetére


varadigabor
senior tag

Meg csináltam extremben is. De amúgy nem tudom mit sírtok a Metallic Archaea meg a Sahelanthropus sokkal nehezebb lesz XD

(#2278) szgergely Japánban állítólag normális méretűt adtak, csak itt spórolták ki az anyagot:D

CsóróXD

Ez azért menőbb

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2280) tarBubbles válasza varadigabor (#2279) üzenetére


tarBubbles
tag

az extrem 50. küldetés se nehéz. nekem a 0 itemes küldetésekhez nincs kedvem.

(#2281) Adam_Shepard válasza varadigabor (#2279) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az az Asia regios bionic arm tetszik nekem. A masik tok kicsi sajnos(controllert tartani)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2282) oriic válasza varadigabor (#2279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ezt már a CE bejelentésekor tudni lehetett sajnos, de normális indok nem volt. :D Idióták: :D

Live-Die-Respawn

(#2283) varadigabor válasza oriic (#2282) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nézegettem ebayen de marha drága meg nem is nagyon van.

(#2281) Da Shep Jaja kontrollert tartani jó lenne a nagy, meg hátat vakarni :D

(#2280) tarBubbles 50-eset meg csináltam másodjára, csak normális rakétavető meg gránátvető kell :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2284) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

3-5 ezernél többet nem adnék azért a karért. Még a Japán verzióért sem. Én a The Phantom Pain: The Complete Official Guide Collector's könyvet nézegettem. 10körül lehetne megvenni. Meg is venném ha kiderülne belőle, hogy miért nincs befejezve a játék. De így nem fogom.

Pedig nem rossz tényleg: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2285) konikan válasza varadigabor (#2279) üzenetére


konikan
aktív tag

Pont múltkor játszottam el a tudattal, hogy milyen jó lenne egy ilyen kart venni, hamar lekonyult volna a szám, ha egy ilyen kis "semmiséget" kaptam volna. Ebayen 25-30k körül mennek ezek a normál 1:1-es karok, de annyi pénz meg a világon nincsen :D

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2286) Adam_Shepard válasza varadigabor (#2283) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jaja. Radob egy otost az ember es megveszi a full collectors pakkot. Kar hogy nem volt pcs.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2287) Adam_Shepard válasza .LnB (#2284) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ebben van anyag ahogy latom.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2288) .LnB válasza konikan (#2285) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Inkább egy ilyet:

De ezek 100ezer forint felett kezdődnek.

DDog: [link]

Ocelot: [link]

Itt meg a többi: [link] <-eszméletlen jók (néhánynak ott az ára, 100$ volt akkor. Most nem kapod meg 120ezer ft alatt egyiket sem szerinem :D)

Csak ugye mind Play Arts. Megvan az áruk.

Ui: orichalcos tudja mennyire rá vagyok kattanva ezekre a figurákra, de számomra még megfizethetetlenek. A lottón meg nem nagyon nyerek... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2289) .LnB válasza .LnB (#2288) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"(néhánynak ott az ára, 100$ volt akkor. Most nem kapod meg 120ezer ft alatt egyiket sem szerinem :D)"

Butaságot írtam. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2290) konikan válasza .LnB (#2288) üzenetére


konikan
aktív tag

Ja, hogy a szoborra érted. Igaziért se lennék hálátlan :DD

Személy szerint ezek a szobrok annyira nem fognak meg.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2291) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

A 49-es side ops-al feloldható kar.
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2292) Adam_Shepard válasza Snip3r_HUN (#2291) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És a 49 mikor oldódik fel?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2293) zkas90 válasza varadigabor (#2279) üzenetére


zkas90
senior tag

Hm...a Sahelanthropus másodjára sikerült úgy, hogy hozzám sem ért. Elsőre kitapasztaltam hogy miket csinál és utána már minden próbálkozását simán ki lehetett kerülni. Elsőre is meg lett volna, csak nem tudtam elbújni a nagy lövése elől.

Illetve a másik két találkozás is a skulls-al meglett elsőre. Addigra már tudtam, hogy mi kell ellenük. A sniperkedős kifejezetten könnyű volt.

(#2294) Snip3r_HUN válasza Adam_Shepard (#2292) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A 31-es mission után elérhető a side ops-ok közt. Érdemes DD-t magaddal vinni,gyors spottolja a célpontot.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2295) .LnB válasza zkas90 (#2293) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sniper-es Skullokat ki se kell nyírni. Ugy elmentem mellettük oda-vissza, hogy észre sem vettek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2296) Snip3r_HUN válasza .LnB (#2295) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nem muszály,de ha az objective-re mész akkor érdemes kilőni majd fultonozni őket.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2297) sheep


sheep
addikt

Ezeket a "mentsd ki a high skilled soldier" küldiket nem igazán értem: nagyon nehéz megtalálni a katonát. Úgy szoktam csinálni hogy elkapok egy katonát, kivallatom, és megmondja melyik az. Ezután a térkép frissül és egy sárga pötty jelzi.
Nade:
Hiába fultonozom ki, nem ő az aki kell. Megint vallatok, megint jelez, megint kijuttatom, és megint nem az. Ezt eljátszom négyszer - ötször mire megtalálom azt a katonát aki tényleg kell.
Nem értem hogy akkor a térkép miért mást mutat?
Mit rontok el?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2298) Snip3r_HUN válasza sheep (#2297) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Vidd magaddal DD-t hogy spottoljon,esetleg Quiet-nél van a scout utasítás,vagy simán csak a távcsővel analizáld a célpontot. Egyszerű mint egy faék.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2299) zkas90 válasza sheep (#2297) üzenetére


zkas90
senior tag

Nézz rá a "távcsővel", akkor szólni fognak hogy "ő a célszemély".

(#2300) varadigabor válasza Snip3r_HUN (#2298) üzenetére


varadigabor
senior tag

D-walker is bespotoltja ha meg van a fejlesztés:D

Hand of Jehuty szerintem nem olyan jó, jobb a rocket arm, Le lehet ütni vele egyszerre vagy 4-et. Főleg a heavy armorosok ellen használtam.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.