Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2501) sheep


sheep
addikt

Pff.
Most nem mondom meg hová kívánom a Konamit és Kojimát. Kinek az őrült ötlete volt hogy a Chapter 2-ben egy szál alsógatyában leraknak hogy csinálj meg egy küldetést, felszerelés, fegyverek és support nélkül?
Menjenek a f***-ba.
Úgy érzem most nagyon sokáig nem fogok ezzel játszani.
Idióták, ez az én véleményem.
Nem érdekel hogy ki hogy csinálta meg, kinek hogy tetszik, milyen jó nehéz, és béna vagyok.
Nem érdekel. Legalább lehetne skippelni.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2502) Rage47 válasza sheep (#2501) üzenetére


Rage47
veterán

én is nekiálltam párszor annak :D
szadista japók :)

(#2503) aizen92 válasza sheep (#2501) üzenetére


aizen92
addikt

Az mekkora szánalom küldi :D kiütöttem egy embert, ak elvesz, behatolok a területre spotolom a tornyokat, észrevesz egy őr LMGvel, arcon lövöm, mindenki riadóztatva. LMG elvesz, szétlövöm a radarokat, kinyirok 5 embert menekülés közben, elhagyom a hot zonet.....
Dobpergés....
Rank S....
Wtf? :D első próbálkozásra és kb öt perc alatt megcsináltam.

Azt hittem Bt kapok, nem volt kedvem stealthtel kisgatyóban szívni ezért gondoltam rambozok inkább mielőtt kiakadok úgy mint te.

Erre meg S rank....
Nem értem néha ezt a rank systemet.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2504) oriic válasza aizen92 (#2503) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem értem néha ezt a rank systemet."

Pedig nagyon egyszerű, a pontszámokat nézi, az alapján tök mindegy hogy mit csináltál, ha nem használtál tiltott dolgokat, akkor ha megvan a pontszám, megvan az S rang is.

Live-Die-Respawn

(#2505) Kecuhun válasza oriic (#2504) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Azt lehet egyébként tudni, hogy egy adott küldetésnél mik a tiltott dolgok?

(#2506) Adam_Shepard válasza Kecuhun (#2505) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az összegzőn a jobb oldali panel . No retires, no focus mode trigger stb...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2507) sheep válasza aizen92 (#2503) üzenetére


sheep
addikt

Megcsináltam nagy nehezen, de szerintem közben egész Japán csuklott.
Sz******k sünt :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2508) .LnB válasza sheep (#2501) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nehezített küldi? Mert én ilyenre nem emlékszem. Szóval lehet skippelni szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2509) tarBubbles


tarBubbles
tag

(#2510) sheep válasza .LnB (#2508) üzenetére


sheep
addikt

Főküldi, a chapter 2-ben, és sárga színű. Szerintem muszáj megcsinálni, bár igazából nem próbáltam hogy skippelem.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2511) .LnB válasza sheep (#2510) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok biztos benne, de szerintem az nehezített küldi volt. Szóval feleslegesen szenvedtél. Mert én ilyen küldivel nem találkoztam. Vagy nem emlékszem.

(#2512) Rage47 Akkor nehezített küldi mi? Szegény meg szenvedett vele feleslegesen. :) Szólhattatok volna neki mikor írta, hogy nem lehet skippelni. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2512) Rage47 válasza .LnB (#2511) üzenetére


Rage47
veterán

emlékeztel volna szerintem :D

(#2513) Rage47 válasza .LnB (#2511) üzenetére


Rage47
veterán

igazából én sem tudom, mert egyből nekiugrottam.
később vilagositottak itt fel, hogy egyes kuldiket lehet skippelni

(#2514) sheep


sheep
addikt

Hát, akkor megszívtam :)
De honnan lehet tudni hogy melyiket lehet skippelni?
mert most pl. van 3 főküldim amit csinálhatok, de mindegyik nehezített. Extreme, meg ilyesmik, nincs reflex mode meg hasonlók. És úgy tudtam a chapter 2-ben csak ilyenek vannak.Lesz valami következménye ha nem csinálom meg?
Hogyan kapok akkor új főküldit?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2515) .LnB válasza sheep (#2514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De honnan lehet tudni hogy melyiket lehet skippelni?

Mindegyiket lehet.

Én egyetlen nehezített küldetést sem csináltam. Elég meghallgatgatni a sárga kazettákat, mellette pedig pár sideops-ot megcsinálni. Megcsinálsz 2 sideops-ot és visszamész a bázisra, bead egy animációt, majd új küldetést. Ez azt hiszem 2-3-szor ismétlődik. Én konkrétan sideops-ból is az aknakeresőseket csináltam DD-vel. 5perc egy küldetés és kész is.

Szóval semmi féle nehezített küldetés nem kell a végigjátszáshoz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2516) sheep válasza .LnB (#2515) üzenetére


sheep
addikt

Óóóó bakker, hihetetlen. Én meg itt szívok az egész játékkal már egy hónapja...
És a végkimenetel szempontjából lesz valami hatása ha skippelem a küldetéseket?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2517) .LnB válasza sheep (#2516) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja lesz, nem kapsz tőlük agyvérzést mire végzel. :D
Ezen kívül semmi. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2518) Rage47 válasza sheep (#2516) üzenetére


Rage47
veterán

ugye :D
miután megtudtam, hogy skippelhetok, egyből hagytam őket :D Jó hogy anno beírtam ide

(#2519) sheep válasza Rage47 (#2518) üzenetére


sheep
addikt

Olvasom a fórumot a kezdetektől, de ez az infó valahogy kimaradt.
Na mindegy, akkor én sem szórakozom velük...
De legalább volt annyi eszük hogy nem kötelező...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2520) .LnB válasza sheep (#2519) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Le lett írva párszor. Én is innen tudtam meg. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2521) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

:O
Akik már végig tolták :
[link]

[link]

[link]

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2522) Rage47 válasza Snip3r_HUN (#2521) üzenetére


Rage47
veterán

tudom, milyen érzés :O

(#2523) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

:D
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2524) Rage47 válasza Snip3r_HUN (#2523) üzenetére


Rage47
veterán

tök jó :)

(#2525) sheep


sheep
addikt

van egy küldetés amiben meg kell találni egy film canistert. (extraordinary a küldetés neve)
Namost már többször is nekifutottam mert nem találom sehol. Megnéztem yt videókat, leírásokat, de nincs ott ahol mutatják. Nálam nem jelenik meg egyszerűen és így nem tudom befejezni a küldetést.
Volt valakinek hasonló gondja?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2526) Rage47 válasza sheep (#2525) üzenetére


Rage47
veterán

azt én is jó ideig kerestem
küldj róla képet, hogy nincs ott, és megmondom, jó helyen vagy-e :D

(#2527) sheep válasza Rage47 (#2526) üzenetére


sheep
addikt

Na most találtam egy videót amiben mondják hogy 3 helyen lehet :D
ezek a japók mindég kitalának valamit...nagyon trükkös.
Meglesem és ha nem találom szólok.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2528) Rage47 válasza sheep (#2527) üzenetére


Rage47
veterán

hát akkor tárgytalan, mert én is csak 1 helyet ismerek, ahol én találtam meg
amúgy segít a mission-öknél lévő kép (jobb oldalt van). asszem az intel team küld egy képet és ott már látható, hogy hol van

[ Szerkesztve ]

(#2529) sheep válasza Rage47 (#2528) üzenetére


sheep
addikt

meglett, de nagyon eldugták. A yt videó nélkül az életben nem találtam volna meg...
egy feldőlt váza alatt volt a porban az út mellett, kövek között..

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2530) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Végigvittem a játékot.(70 óra volt ) Nagyon jó volt,de furcsán érzem magam. Amikor Quiet elment... :(

(#2531) .LnB válasza Aakisan (#2530) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amit éreztél az a szomorúság.. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2532) headhunter86


headhunter86
senior tag

Srácok, mellékmisszióknak mennyire van szerepe?
Mert két hónapja nem nyúltam a játékhoz. Egyszerűen annyira dög unalmas a sok repetitív misszió. Nem egy Witcher 3 az biztos...

Neki kéne állni megint, de elég nehezen vesz rá a lélek. Sztory érdekelne, de az meg a kisebbik szelet.

Ezeket a 9/10 meg 10/10-es kritikákat nem tudom honnan rángatták elő. Mert a játék közepe qrva unalmas.
Ismétlődő helyszínek, missziók. Oké, hogy úgy csinálom, ahogy akarom, fejlődés, stb, de könyörgöm, ez már túlzás.

[ Szerkesztve ]

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#2533) varadigabor válasza headhunter86 (#2532) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát mellék missionel tudod fel oldani pl a wormholet stb.
Amúgy szerintem nem jó folyamatosan nyomni, MGO-zál vagy valami más játékot is iktass be.

MGO nagyon jó lett. Mondjuk az vicc hogy ha vagyunk 5-en és egy csapatban szeretnénk játszani a 5-ik embert át dobja az ellenséghez. Vissza hozza a régi játékok feelingjét :D Csapat váltás sincs:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2534) sheep válasza headhunter86 (#2532) üzenetére


sheep
addikt

A közepe felé én is untam. Elég lett volna fele ennyi misszió, ismétlés nélkül.
Aztán amikor egymillió játékkal töltött óra után jött a stáblista kicsit olyan fura volt, mintha nem lett volna kerek az egész.
És amikor azt hittem hogy vége, utána következett a Chapter 2 :)

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2535) Rage47


Rage47
veterán

(#2536) Rage47


Rage47
veterán

(#2537) Aakisan válasza .LnB (#2531) üzenetére


Aakisan
aktív tag

Igaz.. :)

Quiet stream :C Szóval ezért hagyta ott Big Bosst

(#2538) Rage47 válasza Aakisan (#2537) üzenetére


Rage47
veterán

ja, talált egy jobb melót :D

(#2539) varadigabor


varadigabor
senior tag

Szerintetek megért 200Ft-ot egy Metal Gear Solid 1? Van hozzá Silent Hill Demo is:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2540) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Nagyban csinálom az egyik side ops-ot, valamelyik blueprint-et kellett megszerezni egy nagyobb táborból, mindenki elaltattam aztán fultonozva lettek, erre jön még egy teherautó, kiszálltak beballagnak a táborba, gyors fultonozom a járművüket, visszamennek, csodálkoznak majd beszólnak a bázisra hogy nem látják a járgányt mit csináljanak. A bázis válaszként jött azzal hogy nem jelentettek a környékről eltűnt járműveket, biztosan valakinek szüksége van rá, és menjenek tovább gyalog, erre a katona : WHAT??? :DDD ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2541) Rage47 válasza Snip3r_HUN (#2540) üzenetére


Rage47
veterán

:DD :))

(#2542) Adam_Shepard válasza Snip3r_HUN (#2540) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:C :C :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2543) Aakisan válasza Snip3r_HUN (#2540) üzenetére


Aakisan
aktív tag

lol :DD

(#2544) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Közben meglett a Platinum Dogs kitűző és dobott egy "Diamond Dogs" Profile Background-ot :DD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2545) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Like a "Boss" :D

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2546) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2547) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hol lehet bugot jelenteni a Konaminak?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2548) Rage47 válasza Adam_Shepard (#2547) üzenetére


Rage47
veterán

sztem már leszarják, úgysem fejlesztik tovább, és amúgyis csak mobiljátékokat gyártanak :D

(#2549) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Sikerült megismételni a tegnapi teherautó lopást, a bázis megint csak a gyalogutat tanácsolta, a katona reakciója viszont már nem volt olyan baráti. :DDD A képre kattintva elérhető a videó :

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2550) Rage47 válasza Snip3r_HUN (#2549) üzenetére


Rage47
veterán

:DD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.