Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2851) .LnB válasza oriic (#2850) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ja az jó volt. Csak az se lett szerintem jól kifejtvé. Vagy csak nem emlékszem már annyira rá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2852) oriic válasza .LnB (#2851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon én sem, de mintha olyan lett volna, hogy Strangelove másolta le Boss agyát AI-nak? Fene sem elékszik már. :(

Live-Die-Respawn

(#2853) james001


james001
veterán

Ez egy hülye kérdés de azért majd érezhető lesz a 4-5 részeknél hogy "fejlődött" a sorozat? Mármint hogy sokkal könnyebb irányítani,meg ilyenek.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2854) Adam_Shepard válasza james001 (#2853) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Emlékezetem szerint a 4-nek baromi jó irányíthatósága van. Ami csikorog az inkább a GZ - TPP irányítása (a TPP-re lett tökéletes)

A 4-ben a snake breaktánc is ott van :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2855) .LnB válasza james001 (#2853) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A PW irányítása nem releváns mert az alapból psp-re készült. De igen a 4&5 már megfelel a mai kor igényeinek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2856) james001 válasza .LnB (#2855) üzenetére


james001
veterán

Itt nem is a PW-re céloztam irányításilag,úgy egyébként az összes MGS egyik nagyobb hibája az az irányítás szerintem. Vagy legalábbis a kamerakezelés/célzás inkább.
De akkor megnyugodtam. Jövő héten már tuti meglesz a 4 is,a GZ már megvan PS4-en letöltve,utána már csak a PP kell majd,de már elég olcsón kapni azt is.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2857) .LnB válasza james001 (#2856) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon kíváncsi leszek a PP utáni véleményedre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2858) Snip3r_HUN válasza .LnB (#2857) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A Quiet-es story vonal és a lezárása tetszett, de maga a "játék vége"... áhh #fuckonami

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2859) james001


james001
veterán

A PS3-as MGS3-ban miért nincs benne az Ape Escape mellékküldetés? Vagy az csak a Subsistence-ben van benne?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2860) james001


james001
veterán

Na azért miután belejön az ember meg lenyeli ezt a sok hülyeséget ami van a játékban,egész szórakoztató lesz a PW :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2861) he7edik.


he7edik.
addikt

Az V részben a Combat Deployment opció mire szolgál?

Égő szöveg a flém vázon

(#2862) Snip3r_HUN válasza he7edik. (#2861) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha sikerül az adott missziót teljesíteni az embereidnek, akkor nyersanyagot és GMP-t kapsz érte cserébe, minden egyes combat deploymentnél kiírja hogy A++ stb. rangú emberekkel mekkora az esélye a sikernek és hogy hány perc szükséges a teljesítéshez. Mivel ez a háttérben zajlik nyugodtan lehet közben boss-al más missziót tolni.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2863) james001


james001
veterán

Mr. Kojima? :DDD

Amúgy a rács mögé került emberrel mit lehet csinálni? Vagy az már örökre ott marad?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2864) .LnB válasza james001 (#2863) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, benne van az 5. részben is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2865) he7edik. válasza Snip3r_HUN (#2862) üzenetére


he7edik.
addikt

THX

Égő szöveg a flém vázon

(#2866) james001 válasza .LnB (#2864) üzenetére


james001
veterán

Hallottam igen,de a GZ-ben is és a PP-ben is?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2867) .LnB válasza james001 (#2866) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, de nem akartam elspoilerezni. Most már mindegy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2868) james001 válasza .LnB (#2867) üzenetére


james001
veterán

Azt nem írtad le hol van benne vagy ilyesmi,szóval nem spoilereztél le semmit (nekem legalábbis) :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2869) james001


james001
veterán

:D

Ezt az Acid-ot próbálta már valaki amúgy?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2870) oriic válasza james001 (#2869) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szar kártyajáték. Nem kánon amúgy.

Live-Die-Respawn

(#2871) james001


james001
veterán

Na eddig pazar az MGS4 :C

(#2870) orichalcos: Nincs sajnos PSP-m hogy kipróbáljam,de majd lehet kölcsönkérem haveromét. Egy próbát csak megér :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2872) Rony949 válasza james001 (#2871) üzenetére


Rony949
őstag

Irigyellek. Kéne egy PS3. :O

(#2873) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halihó james001 kollega, elkezdted már MGS4-et? :D

Live-Die-Respawn

(#2874) james001 válasza oriic (#2873) üzenetére


james001
veterán

Persze. Csak sajnos nem sokat tudtam játszani még,meg ráadásul befagyott a PS3-am az egyik résznél,úgyhogy majd egy jó fél órányi részt csinálhatok meg újra :U
De jövő héten 2 hetes szabira megyek,úgyhogy lesznek itt MGS-es maratonhegyek kérem szépen :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2875) oriic válasza james001 (#2874) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kinézetre hogy tetszik?

Live-Die-Respawn

(#2876) james001 válasza oriic (#2875) üzenetére


james001
veterán

Elég szép,ahhoz képest hogy 2008-as. De amúgy az MGS-ek mindig is szépek voltak eddig egyébként,a grafikával soha nem volt bajom bennük.
Egyedül az zavar a játékban amúgy,hogy kicsit túl "zsúfolt" a régi részekhez képest. Ugye megy ez a nagy háború meg lövöldözés az utcákon,és mindenki ellenem van,tehát ha meglát valaki mindenki egyből elkezd engem lőni meg üldözni :D Kissé idegőrlő tud lenni ez néha,meg elveszi a lopakodós játékmenetet ezzel.
De viszont végre sokkal kezelhetőbb az egész játék,eddig ez a legjobban irányítható MGS. Tetszik ez a kis robot is amit Otacon adott,meg ez a cyborg szerű szem is menő :K
Solid Snake meg még mindig jobban bejön így is hogy már vén tata,de azért meg kell szokni még :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2877) he7edik.


he7edik.
addikt

Én az MGSIV-et csak a Vamp-os bossfightig csináltam meg. Jó lenne ha PS4-en is lenne mód a végig játszásra.

Égő szöveg a flém vázon

(#2878) james001 válasza he7edik. (#2877) üzenetére


james001
veterán

Vamp az csak az MGS2-ben van benne. Vagy visszatér a 4-ben is? Ha igen kösz a spoilert :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2879) Adam_Shepard válasza james001 (#2878) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2880) oriic válasza james001 (#2878) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bazzzeeeeeeg. :D

Live-Die-Respawn

(#2881) james001


james001
veterán

Reakciókból ítélve igen. Jóvan :D
Amúgy ma úgy néz ki lesz egy Portable Ops-om is :C Valaki állítson le mert az MGS fog megszegényíteni :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2882) Adam_Shepard válasza james001 (#2881) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

UGGYAN

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2883) oriic válasza Adam_Shepard (#2882) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#2884) Cheesus válasza james001 (#2869) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nem ide tartozik, de az a Jazz Jackrabbit 2 big box honnan/hogyan/mennyiért? :Y

https://www.twitch.tv/csehla

(#2885) james001 válasza Adam_Shepard (#2882) üzenetére


james001
veterán

Ez még olcsó. Van egy forma aki jatekaim.hu-n 50-ért adja bontatlanul :D

Cheesus: Már megjelenése óta megvan,konkrétan ez volt az első videojátékom,semmi pénzért nem adnám el :) Ráadásul ugye benne van az első rész is :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2886) he7edik.


he7edik.
addikt

Bocsi 8 éves játéknál nem tudtam hogy van még spoiler.

Égő szöveg a flém vázon

(#2887) Adam_Shepard válasza james001 (#2885) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

???? 31 csak a shipping!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2888) james001 válasza he7edik. (#2886) üzenetére


james001
veterán

Ha olvastad a topikot láthattad hogy mostanában kezdtem bele az MGS franchise-ba,szóval nekem igen spoiler volt :) De mindegy nem haragszom. Csak máskor figyelj oda irgum-burgum ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2889) Rony949 válasza he7edik. (#2886) üzenetére


Rony949
őstag

Igen, ha egy játék 8 éves, kizárt dolog hogy van még ember aki nem játszott vele. Fura logika.

(#2890) james001


james001
veterán

Na szóval a mai szerzemények. :D

Portable Ops egy ezres volt,nem hagyhattam ki. Az volt a vicces hogy tök random bukkantam rá egy apróhirdetésben,mert a hirdetés neve csak simán PSP játékok volt és egy kép volt csak beillesztve nulla listával vagy valamivel,és ott csücsült a legfelső sarokban :D Special Missions 2000 volt,de sajnos német borítós,de a srác szerint a játék angol... Majd este ránézek.

Plusz szereztem már egy posztert is egyik ismerőstől:

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2891) james001


james001
veterán

Ravasz volt már régebben is a Konami,a Special Missions-höz kell az első rész lemeze is hogy tudjak játszani vele :( :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2892) Rage47


Rage47
veterán

(#2893) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mit találtam?! :D lol! [link] #csörögjéél!!#rázdatested! :D

james001 Ezt nézd meg, már linkeltem ide párszor, de szerintem jó kis MGS3 tribute videó: [link] (imádom)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2894) he7edik.


he7edik.
addikt

Quiettel mit lehet kezdeni mert egy pozíciót elfoglal és onnan hiába szólítgatom nem hajlandó követni.

Égő szöveg a flém vázon

(#2895) madgie válasza he7edik. (#2894) üzenetére


madgie
titán

Ne szólítgasd, add ki neki a térképen, hová menjen, mit csináljon (attack vagy scout).

(#2896) james001


james001
veterán

MGS4-ben ott dobtam egy hátast,mikor kiderült hogy Big Mama valójában EVA,és hogy ő Solid meg Liquid anyja :C :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2897) oriic válasza james001 (#2896) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na már ott tartasz? Belehúztál. Hajrá hajrá, lesznek még epic részek dögivel. :C

Live-Die-Respawn

(#2898) james001 válasza oriic (#2897) üzenetére


james001
veterán

Ja de az a városos követős rész volt az eddigi legrosszabb a játékban,frusztráló és unalmas volt nagyon :U Tegnap éjjel a motoros résznél hagytam abba,majd onnan folytatom délután.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2899) james001


james001
veterán

Oké az mindent vitt amikor berakott random az MGS1-be :C
Amúgy a Gekko-kat le lehet valahogy gyűrni? Lövöm a lábukat meg RPG-vel is sorozom őket de valahogy nem akarnak megdögleni...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2900) james001


james001
veterán

MGS4 kitolva. Háát...
10/10. :D
Egyszerűen zseniális volt ez a játék.
A boss-ok nem voltak olyan jók mint a 3-ban,de azért így is szórakoztatóak voltak. Pl. Screaming Mantis nagyon tetszett. A Vamp-es boss fight-on meg tököltem vagy egy órát mire rájöttem mit kell... Kb. ugyanolyan baromi egyszerű megoldása volt mint a 3-ban The Sorrow-nál :DDD De jó volt ez a Beauty & Beast dolog is,egyedivé tette az egészet. Aztán persze a Liquid-es végső harc is epic volt :R
A befejezés pedig könnyet csalt a szemembe,aztán troll Kojima egy akkora bombát b*szott az arcba,hogy leestem a székről. :Y :Y Egyszerűen zseni ez az ember. :)
Na de hiába szép lezárás meg minden,de sok dolog kimaradt. Pl. Raiden egész sztorija,hogy hogyan lett cyborg mondjuk meg stb.? Úgy látszik újra ki kéne játszanom a Rising-ot,mert bár játszottam vele az is volt már vagy kb. 2 éve... Viszont kissé ódzkodom tőle,mert ugye nem Kojima csinálta,meg hát baromi nehéz játék :DDD
A másik ami nem világos hogy most lehet én nem figyeltem jól,de akkor konkrétan mi lett Big Boss-al Zanzibarland után,miután Snake megöli? Mert mintha azt nem magyarázta volna meg,csak a Solidus klónos dolgot. Akkor konkrétan akit megöl Snake a Metal Gear 2-ben az nem Big Boss volt hanem egy klón? Vagy Solidus? De akkor ő hogy van benne az MGS2-ben??????? :DDD

Következő a PW kijátszása lesz,még elég sok van belőle,de csak utána akarok belekezdeni a GZ-be. Aztán ha ezek megvannak,jöhet a Phantom Pain :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.