Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1251) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

PC-n nem lehet majd előtölteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1252) CocooN-z válasza oriic (#1250) üzenetére


CocooN-z
őstag

Már előrendeltem rég konzolokszervize.hu-n, Fémtok, meg minden féle ez meg az. Jó az nekem :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1253) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Spoiler mentes élménybeszámoló a játékról:

-Opening is one of the best openings in any MGS game, for comparison my favorite was the MGS2 opening.

-Be sure that you're free for like 2 or so hours so you could experience it with no interruptions.

-Harry Gregson-Williams score is phenominal. Has the feeling of triumph, sadness, anger and some synth mixed in.

-Exploring the open world is kind of empty but traversing + collecting things for MB is fun because the game is such a joy to control. As you progress through the game you'll want to revisit previous missions because you're slowly gaining new shit to experiment with.

-I cannot stress this enough, THE TAPES ARE VERY IMPORTANT. Big Boss talks there alot and even though he talks in cutscenes as well he's much more of a silent person but make no mistake, the facial performance is great and you can feel what he's feeling without saying it(I'm the guy who prefers if he talks but I also welcome this take as well)

-Game is overwhelming at first but after a few hours, everything will become second nature to the player.

-Didn't find many Easter Eggs but for those who have the game, go to your MotherBase and tranquilize Ocelot. See what happens.

-The game looks much better than GZ on Xbox One and the pop-in is reduced significantly.

-The animations and overall control feels on point and fine tuned much better than GZ ever was.

Live-Die-Respawn

(#1254) Adam_Shepard válasza oriic (#1253) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

júúúúúúúúúj :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1255) Rage47 válasza oriic (#1253) üzenetére


Rage47
veterán

jol hangzik

(#1256) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok!

Teljesen új vagyok (lennék) a Metal Gear világban. Soha egyetlen játékkal sem játszottam a sorozatból. Az otherworldonline csinált egy sorozatot, ami megkísérelte bemutatni az összes részt. Meg is néztem, de meg kell mondjam, hogy nem érintett meg egyáltalán. De azt hiszem, egy bemutatón keresztül semmi sem jön át egy játékkal kapcsolatos élményekből, ezért is vagyok bizonytalan.
A kérdést azért tettem fel, mert itt van nálam kuponja és nem tudom eldönteni, hogy megtartsam-e, vagy pattintsam. A Witcher 3-at is eladtam annak idején, de nemrég kipróbáltam és iszonyatosan bánom már. Nem akarnék az MGS-sel is így járni.

Tehát: van-e értelme tök szűzként ezzel a résszel kezdeni a játékot?
:R

[ Szerkesztve ]

(#1257) Liquid Snake válasza oriic (#1253) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:Y

A Hideo Kojima Game

(#1258) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezen mindig sírdogálok:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1259) KaitouP válasza Adam_Shepard (#1258) üzenetére


KaitouP
veterán

Da fuq? :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1260) .LnB válasza ingalls (#1256) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nehéz erre mit mondani. Még mi sem játszottunk vele. Gondolj arra, hogy milyen jó értékeléseket kap. Azért érdemes lehet kipróbálni. De ha nem játszottál egyet sem végig, úgy nem fogod érteni a sztorit. Nehéz ügy. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1261) KaitouP válasza ingalls (#1256) üzenetére


KaitouP
veterán

Vedd meg, tedd félre, és kezd el az elejéről, ha van PS3 -mad akkor vedd meg a Legacy Collection -t. :) A videójáték történelem műalkotásai közé tartozik a Metal Gear széria, szerintem kár lenne kihagyni. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1262) ingalls


ingalls
senior tag

Köszönöm a tanácsokat.
Akkor inkább nem kezdek bele, mert sajnos annyi idom nincs, hogy az egész szérián végigmenjek. S konzolom sincs.
Mondjuk pl. a Witchert nagyon élvezem bármi elozetes ismeret nélkül is. De ha az MGS tényleg ilyen mélységes tartalmakkal bír, akkor lehet, hogy nem nekem való.

(#1263) Fitzgerald válasza ingalls (#1262) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Két lehetőség van. Az egyik az, hogy végigjátszod őket. A másik pedig az, hogy végigolvasod a teljes lore-t (háttértörténet), aztán megpróbálod kibogozni, hogy akkor most mi is a helyzet tulajdonképpen.
Ez utóbbi lehet hogy nem olyan időigényes, de hidd el, hogy még a játékokat játszva, az átvezetőket nézve is komoly feladat ezt a rendkívül szerteágazó és elképesztően komplex sztorit összerakni, átlátni, értelmezni.

(#1264) varadigabor


varadigabor
senior tag

Szépen tölti a metal geart a ps4:) 22 vagy 24 giga ha jól emlékszem, patch meg 400mb körül van.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1265) .LnB válasza ingalls (#1262) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként gondolom túl akarsz adni rajta ha nem aktiválod be. Szóval ha nem kell annyira a pénz akkor mindenképp tartsd meg. Szerintem működni fog mint különálló játék is. És látod az értékeléseket, nagyot fog durranni. Na meg aztán az ebből szerzett pénzből milyen más játékot vehetnél ami jobb? :D

(#1264) varadigabor Jó egyeseknek.. :) Én meg majd kedden éjfélkor letöltöm és szerdán este talán tudok is majd vele játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1266) Rage47 válasza ingalls (#1256) üzenetére


Rage47
veterán

szerintem nézd végig a Snake Eater es a Peace Walker movie videókat YouTube-on, az az otherworld sorozat nem sokat ad a jatekbol
a mostani játék előzménye az a 2 rész amit írtam
http://youtu.be/zndcY57Tijo

[ Szerkesztve ]

(#1267) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

“A Metal Gear Solid V: The Phantom Pain lemezén nincs rajta a játék. Hát akkor mégis mi van rajta?! Nos, a DVD-n csak egy kicsit kevesebb mint 9 MB-os Steam telepítő kapott helyet, a többit magunknak kell letölteni, miután hazaértünk a vásárlásból.”

Elgurult a gyógyszerük ? :W

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1268) .LnB válasza Snip3r_HUN (#1267) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem fér rá egy DVD-re ennyi. Tömöríteni meg minek, ha ott a steam?!
Aki lemezesbe veszi meg az a steelbook, plakát, poló és egyéb csecsebecsék miatt veszi úgy.
Azon se lepődtem volna meg, ha adnak egy dvd tokot benne egy steamkulcsal és ennyi, lemez nélkül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1269) Snip3r_HUN válasza .LnB (#1268) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ez eddig oké de boltban ~14k körül van az ára, neb@sszanak fel hogy ebbe nem fért volna el költségnek egy ténylegesen lemezes változat...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1270) .LnB válasza Snip3r_HUN (#1269) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Belefért volna, de sose a lemezért fizetsz hanem a szoftverért. Nekem optikai meghajtóm sincs, nem értem mire lenne jó a lemez. Hamarabb letöltöm mint ha lemezről telepíteném.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1271) Rage47 válasza Snip3r_HUN (#1267) üzenetére


Rage47
veterán

hat nem ez az első eset. mondjuk megcsinalhatnak azt is hogy egy részét kelljen csak letölteni a többi a lemezen van

(#1272) Snip3r_HUN válasza .LnB (#1270) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

“Hamarabb letöltöm mint ha lemezről telepíteném.”

Tanyanettel más lenne a véleményed,hidd el.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1273) .LnB válasza Snip3r_HUN (#1272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Felénk is több a szántóföld mint az aszfalt, nyugi. De a net jó. :DDD
Győr közelében laksz? Ott nincs jó net?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1274) Cifu válasza .LnB (#1268) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ebben csak az a poén, hogy Steamen 59,99 euro, vagyis csaknem 19e Ft. Szóval jobban megéri így is a "DVD-s verzió", mint ha Steam-en vásárolnád meg... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1275) Snip3r_HUN válasza .LnB (#1273) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

~40 km-re vagyok Győrtől (igaz ott dolgozom de sajnos nem netezni megy be az ember, hanem a 4karikás gépeket összerakni ;] ) ,csak az ára nem mindegy,amiből itt kapsz 10Mbit/s-et abból ott kijön 30Mbit is lazán.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1276) Cifu válasza Snip3r_HUN (#1275) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én évekig 12e Ft-t fizettem a 8Mbites netért, mire sok-sok utánajárás után kiderült, hogy a Martonvásári központban 2x4Mbites volt a gerinchálózat, amin egy város és két falu felhasznlói lógtak, szóval esténként szakadtam, lagzottam, szenvedtem. Mikor befutott a UPC, és hirtelen 7e Ft-ért lett 60, majd 120Mbitem, eközben a T-Home is végre felfejlesztette a szolgáltatását 20Mbit-ig, de azonos áron.

Csak az idegesít, hogy közben már ugyanennyiért 240Mbitet kapnak Bp.-en, és nekik van opció 500Mbit-re is.... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1277) .LnB válasza Cifu (#1274) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

7000-ért vettem kupont, de má'mikó'.. :D [link] Mostanában már 5000-ért is kapni kupont.

(#1275) Snip3r_HUN Esztergom vonzáskörzete 9000(valamennyi) TV+HBOpack+Sport csomag+100mb/s-es net. Igaz ez akció volt, és gyorsan kihasználtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1278) KaitouP válasza Snip3r_HUN (#1267) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem ez lassan jogos lesz, mert már olyan szinten nagy terjedelműek ezek a játékok, hogy lassan 60 DB DVD lemezre se fér rá... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1279) Cifu válasza .LnB (#1277) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én most hajtok egyet 5e Ft-ért. ;]

@GhostPetya: Azért nem jogos, mert akkor adjanak egy kupont, és kész. A Steam letölthető a netről, szóval felesleges az installerért egy DVD-t feláldozni...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1280) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ign.hu mini kritika pár óra után: [link]
Elkezdtem olvasni, de abbahagytam. Nem spoileres, de szeretném magam felfedezni majd a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1281) KaitouP válasza Cifu (#1279) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, ez lemaradt, a pazarlás se helyénvaló. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1282) Cifu


Cifu
nagyúr

Top 10 Steam sales:

1.METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN
2.Counter-Strike: Global Offensive
3.Rocket League
4.Grand Theft Auto V
5.ARK: Survival Evolved
6.Pillars of Eternity
7.H1Z1
8.PAYDAY 2
9.Call of Duty: Black Ops III
10.Steam Controller

Azért durva, hogy a Steam Controller a 10.-edik helyen van, lehet mégis csak van jövője a Steam hardvereknek? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1283) varadigabor


varadigabor
senior tag

Na végig vittem a gz mert másik profilra vettem a Phantom pain-t:D remélem van jelentősége hogy kiszabadítottam az összes rabot, raktam helire melléjük 4 katonát is :D
Remélem holnap a Mother Basemen találom őket :D

Eddig is volt a végén ilyen műtős/phantom paines videó?

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1284) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez mondjuk pont az a játék ami megér 14 rongyot, de így hogy nincs semmi színes-szagos leírás, valami artwork a DVD-tokban, sőt még a játék sincs a DVD-n, így inkább benevezek egy kódra én is 7 ezerért.

(#1285) Rage47 válasza varadigabor (#1283) üzenetére


Rage47
veterán

van jelentősége és eddig is ott volt a videó

(#1286) Rage47


Rage47
veterán

szingapúri store-osok már fél óra múlva tolhatják? :p

(#1287) Taposo válasza Rage47 (#1286) üzenetére


Taposo
aktív tag

Nem hivatalos formában már egy hete elérhető PS3/X360 konzolra :( Ismerősöm végigjátszotta, de hirtelenjébe figyelmeztettem hogy egy szót se többet vagy elkenem a száját :((

(#1288) Rage47 válasza Taposo (#1287) üzenetére


Rage47
veterán

ja azt tudom, de az nem izgat :) "szerencsére" nincs MGS fan ismerősöm, mert mindenki gagyinak tartja, szóval nem vagyok spoiler veszélyben

(#1289) Rage47


Rage47
veterán

hat nem gondoltam hogy a Dragon age fog eszembe jutni erről a játékról :D

(#1290) Liquid Snake válasza Rage47 (#1286) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

De jó nekik! :Y

A Hideo Kojima Game

(#1291) Rage47


Rage47
veterán

aki nekiáll az tényleg csináljon magának két óra szabadidőt(ezt olvastam is egy kritikaban). egy órát toltam tátott szájjal :D sajna holnap meló

[ Szerkesztve ]

(#1292) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most reggel megnéztem és még mindig nem lehet tölteni steamen. WTF?!
Ha valaki steamen fog vele játszani és tudja már tölteni írjon már itt pls, mert hazatelefonálnék, hogy kezdjék el a letöltést. Köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1293) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Előkészületben

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1294) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ééés lehet tölteni

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1295) oriic válasza Adam_Shepard (#1294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És egy perc és indítom.

Live-Die-Respawn

(#1296) Adam_Shepard válasza oriic (#1295) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

22 giga kb.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1297) Adam_Shepard válasza oriic (#1295) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:)) :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1298) .LnB válasza Adam_Shepard (#1294) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Steamen?

(#1299) Da Shep Istenem...egy órája akkor miért nem lehetett?! :W :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1299) Adam_Shepard válasza .LnB (#1298) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1300) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ülök az irodában, ti meg játszotok... [link]

Na már nekem is töltődik. Távvezérléses. :) (menyasszonyom tölti)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.