Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1451) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még valami.
Steamen a 3. legtöbbet játszott játék: [link]
És a játékosok száma egyáltalán nem csökken: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1452) Cifu válasza .LnB (#1451) üzenetére


Cifu
nagyúr

Engem abban a listában az lepett meg, hogy a Skyrim-et még ennyi idő után is harmad annyian játszák, mint az MGS: TPP-t... :Y

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1453) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Egy random komment a netről: mission 12 in mgsv is the most terrifying thing ive ever experienced in a video game :)) :DD :)) :)) :))

Apropó

a honey bee kuldetes vegen leallt valaki harcolni a szellemekkel?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1454) varadigabor válasza Adam_Shepard (#1453) üzenetére


varadigabor
senior tag

Honey Bee missionről van szó csak Da Shep nem írta oda. Igen Kinyírtam mindet.utána még az embereket is fel fultonoztam

Misson Mission 9 Backup, Back Down csináltam tegnap mert úgy-e kihagytam.
Lövöm ki a btr-t erre jön a nem normális túsz szállító a Jeep-el és neki megy miközben az már ég és felrobbanXD Erre lecsesznek rádión hogy mit csinálsz, hát b@zd nem én tehetek róla hogy vak a sofőr :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1455) Adam_Shepard válasza varadigabor (#1454) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

MB- n ledobod az egyik őrt a vízbe és lecsesz a Miller hogy talán mégsem vagyok méltó a Big Boss névre :DD

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1456) .LnB válasza varadigabor (#1454) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Honey Bee küldetésről kérdés: Én is kinyírtam őket (2 raksi/ember), de elfelejtettem Fultonozni is őket. Volt valami miutűn megérkeztek a bázisra? Vesztettem ezzel valamit? Jól képzett emberek voltak?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1457) varadigabor válasza .LnB (#1456) üzenetére


varadigabor
senior tag

azokat a skullos fickókat nem tudod fultonzoni szerintem mert azok eltünnek,csak a normál katonákat ,nem vesztettél sokat.

Amúgy ha egy bázison felrobbantom az őrtornyot akkor az vissza épül? Mert AA radar meg az áram tudom hogy nem. Legalább is egy ideig szerintem.

Ja amúgy a magán Zoo-tokba voltatok már? Király hely:D

Szerintem az úgy épül meg ha van madarad, ragadozod, meg növényevőd, de lehet mindegyikből 2 fajta kell. De lehet csak mennyiségileg kell soknak lenni-e.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1458) .LnB válasza varadigabor (#1457) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

HoneyBee küldetés:

Ja tényleg eltűnnek. A többi katonát már én előtte mind fultonoztam. Teljesen kipucoltam azt a területet, (nyersanyagok, emberek, gyémántok, plakátok) csak utána szedtem össze a HoneyBee-t a barlangrendszerben. Akkor nem vesztettem semmit.

Melyik platformon van a magán Zoo? Mondjuk sok állatot nem Fultonoztam még. Szerintem ezek a lőgyakorlat SideOps-ok szivatósak még nagyon. Egyet sikerült eddig megcsinálnom. :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1459) varadigabor válasza .LnB (#1458) üzenetére


varadigabor
senior tag

Az nem a Mother basen van hanem valahol máshol.

Úgy kell hogy:
-ACC-n vagy
-rámész hogy Go to mother base
-ki kell választani hova rakjon le helivel ott kell PS4-en Háromszöget nyomni kb ennyi

De előtte szólnak rádión ha kész van.

Amúgy egész nagy,4 platformos. Tele van gyógynövénnyel

Lőgyakorlatnál nekem az a gond hogy nem találok meg a végén 1 vagy 2 táblát mert nem normális helyeken vannak......

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1460) Cifu


Cifu
nagyúr

Biztos velem van a baj, de miközben én is oda meg vissza vagyok a grafikától és a szuperül optimalizált, látványos bugoktól mentes játéktól, azért keserű pirulák is vannak itten...

-Bal kezes vagyok. Általános kavirnyálás: bal kéz egér, jobb kéz num. billentyűzetre konfigurált irányítás. Na ebben a játékban sincs erre mód. Egyszerűen nem enged sehogy sem a num. billentyűzetre semmit, még Num.lock kikapcsolva sem (mivel a számbillentyűket lefoglalja)! Eszméletlen idegesítő, hogy kvázi a WASD plusz környéki gombokra kell átszoknom, csakmertazért... :U

-A GZ-ben is hiányzott, hogy nincs tűzváltókar (egyes lövés, rögzített vagy teljes sorozatlövés váltásának lehetősége). Itt sincs erre mód, ha jól látom... :( Azért egy CoD-ban ez alapértelmezetten benne van... ;]

-Sajnos a scriptelt AI gyengeségei megmutatkoznak. Ha kifigyeled hogy milyen "pályán" mozog, mit csinál az adott katona, onnantól nem érhet meglepetés. Semmi random dolgot nem sikerült megfigyelnem. Még a járművekbe is adott időben, adott módon közlekedik, vagy az "alvás" esemény is így zajlik (erről még mindjárt). Ha egyorrúként nézem, oké, így működik a játékok 99%-ban az AI, de akkor is zavar, hogy ennyire gépként viselkednek...

-Az idő abnormálisan gyors tellése idegesítő. Az OFP / ArmA módhoz szokott énem természetesnek veszi, hogy ha lenyugodott a nap végre, akkor óráim vannak, hogy felderítsem a bázist, megfigyeljem a katonák mozgását, felépítsem a haditervemet a behatolásra. Itt lenyugszik a nap, majd mire felfedeztem minden ellenséges katonát, felderítettem a potenciális buktatókat, uszkve fél óra alatt, közli, hogy napfelkelte. *Nyád, milyen időszámítást használsz bazzeg...
Ez visszaüt abban is, mikor látnám, hogy lefekszik az egyik katona, hurrá, meglepem majd. Cirka 5 perc "alvás" után felkel, és folytatja korábbi járőrözését... Biztos rossz alvó... :(((

-Lopakodásra, a lehetőségekhez képest csendes gyilkolásra bíztat a játék. Erre "alaphelyzetben" van egy hangtompítós gépkarabélyod, aminél a hangtompító tart kb. 10 lövést, és egy altatónyilas pisztolyod, amelynek dettó hangtompítja van, ami szintén korlátozott ideig van meg (mivan?!?!). Snitt.
Van késünk, hiszen CQC után a delikvens szívébe márthatjuk. De fegyverként nem tudjuk kiválasztani, a jó ég tudja miért. Nem egyszer volt, hogy próbálok lopakodni az ellen mögé, persze 2 méternél felkiáltójel, megfordul, bullettime, de a bal egérgombra (ami nálam a jobb oldali egérfül) elsütöm a fegyverem, pedig én ütni akartam... Marha jó... Miféle lopakodóbajnok az, aki ilyen esetekre nem valami boxert, ütleget vagy garottot használ? :U

-Megértem azokat az MGS fanokat, akik keveslik a cutscene-t. A prológ még jó ebből a szempontból, de "CoD-osan" alagútban mozgunk cserébe. Nekem nagyon tetszik az open world, de legalábbis az eddigiekben nem látom azt, hogy minden aspektusát ki is használnák. Ismét az OFP / ArmA világára tudok visszautalni, ahol például a civil farmon találhatunk kétcsövű sörétes puskát, meg egy Skoda 120-ast, és ennek mennyire tudott örülni az ember. Itt ugyanezt próbálják elérni azzal, hogy gyémántot, nyersanyagot, meg plakátot találunk... De valahogy mégse ugyanaz az egész. Viszont a szabadságfok messze jobb, mint a korábbi MGS-ekben, és ez nekem nagyon begyere.

Ezzel együtt számomra eddig a legjobb MGS rész, kérdés nélkül. Tetszik az open world, tetszik a bázis-mikromenedzselés, tetszenek a cutscene-k, amikor éppen vannak. A zenék zseniálisak, a történet egy picit arckaparós eddig (Kaz monológja a kiszabadítása után erőltetett és rém gyenge...), de hát a korábbi MGS-ekben is voltak jobb és rosszabb momentumok.

Hozzáteszem, rohadtul nincs időm játszani, mindössze 5 óra van a játékban, szóval nagyon az elején vagyok még...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1461) .LnB válasza Cifu (#1460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1. Az zavaró lehet ha balkezes van. Érthető a bosszúságod.

2. Fegyverbuzikat zavarhatja igen :D CoD-ot emlegetni ebben a topikban? Kemény. Mehet neki a Permaban! ;]

3. Ezek annyira szófogadó katonák, hogy nem mernek letérni az előre megbeszélt járőrvonalról. Ha a Magyar katonaság is ennyire szófogadó lenne... :) Na meg aztán ha ilyen főnököm lenne mint nekik, én se nagyon baszakodnék vele :D. Viszont ha észrevesznek akkor nagyon okosan viselkednek én úgy vettem észre. Sok mai játék megirigyelhetné.

4. Igen az idő gyorsan telik. Az szerintem is lehetne kicsit lassabb. Tippre erre lesz patch.

5. Lopakodáshoz Ctrl-t próbáld meg megnyomni, az nem árt. Az meg, hogy missclickelsz az user error na.. Kés nem kell, még a végén az lesz a bajod, hogy nem dobálható mint a COD-ban! ;] Hangtompító ha elkopik, vagy kifogy a lőszer akkor kérj utánpótlást.

6. Nincs Skoda120 na b+... :D ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1462) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az a wandering soldier side op mennyire genya már :D:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1463) .LnB válasza Adam_Shepard (#1462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figyu. Felőlem maradhat így is, max nem olvasom el. De megpróbálhatnád körülírni, hogy mire vonatkozik a spoiler. Hányadik küldetés, vagy a játék melyik területe. Bázis, Easter Egg, küldetés, sztori. Mert így én nem merem elolvasni, és lehet, hogy mások sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1464) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Juj mennyi spoiler :D

Lejött a jàték, ma neki is kezdek. :C

Xr

(#1465) Adam_Shepard válasza .LnB (#1463) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Talán a harmadik side opról van szó :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1466) Cifu válasza .LnB (#1461) üzenetére


Cifu
nagyúr

2.: Lehetne vele operálni, sorozatlövésnél ugyebár szétspriccelsz mindenfelé, főleg a hangtompító kímélése szempontjából jó lenne az egyes lövés lehetősége...

3.: Én úgy fogalmaznék, hogy vannak jól és vannak rosszul beszkriptelt viselkedésformáik. Az tetszik, amikor egy gránátrobbanás után szétvállva fedezékbe húzódnak, és igyekeznek kitalálni, honnan is jött a szeretetcsomag. Az kevésbé, amikor a bázis másik oldaláról, a robbanás után két percel érkező katona még mindig a robbanás helyszínét "ismeri csak", és egy sarok mögül úgy bújik elő, hogy végig a zaj, a robbanás irányába fogja a fegyverét, "eszébe sem jut", hogy az ellenfele esetleg a másik irányban bújkálhat, vagy időközben elhúzott onnan.

Az meg végképpen nem tetszik, hogy 120 méterre a kilátótoronytól graszálva észre se vesz az annak tetején trónoló AI (távcsöve nincs, a szovjeteknél nem volt szériatartozék a jelek szerint), vagy hogy ha kikapcsolom az áramgenerátort, akkor egyenként jönnek a katonák, hogy visszakapcsolják. A GZ-ben bevált módszer itt is működik:

10 Turn the Generator Off
20 Hide nearby
30 Wait until the enemy combatant show up
40 Wait until he turn he's back to you
50 Attack and kill
60 Hide the body
70 Goto 10

Ezzel a módszerrel az egész bázis személyzetét egyenként ki lehet iktatni, és senki sem fog gyanút. Akkor sem, hogy ha a kapcsolódoboz előtt már több rétegben félig megszáradt méretes vértócsa gyűlik...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1467) .LnB válasza Adam_Shepard (#1465) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez érdekes. Most néztem videót róla mert nekem nem ugrott be a név alapján. És nekem ez még nem volt. 5%-nál vagyok, mindig a SideOps-okat csinálom meg elsőként. De nekem ilyen nem volt, pedig tuti többet csináltam meg mint három... akkor ez is random?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1468) Adam_Shepard válasza .LnB (#1467) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Extract the wandering soldier a küldetés neve és idegesítő az egész.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1469) .LnB válasza Adam_Shepard (#1468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, mondom, hogy ránéztem YT-on. De nekem ilyen nem volt.. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1470) ricsiv92


ricsiv92
tag

Fegyverfejlesztős kérdés 22-es R&D lvl-nél és 21%-nál:
Az egyetlen gumilövedékes assault rifle-t érdemes fejleszteni, lesz hangtompítós variánsa?

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1471) varadigabor válasza Cifu (#1460) üzenetére


varadigabor
senior tag

De boldog vagyok hogy kontrollerrel játszok:D Marha fura lenne vissza szokni billentyűzetre.
Mondjuk néha én is kavarom hogy melyik menüt mivel hozza elő:D főleg ha a bionic arm-ot akarom használni azt mindig az itemek között keresem...:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1472) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szájbavert szerverek még mindig nem mennek. :S

Amúgy arra van tipp hogy a MGO-ban külön kell majd fegyvereket unlockolni vagy az ittenieket kapjuk majd meg? Mert itt pár pisztoly meg rakéta, sniper mellett nem fejlesztek fegyvert (meg c4)

Live-Die-Respawn

(#1473) .LnB válasza oriic (#1472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De mit akarsz Online? Én nem vettem észre semmit amivel több lenne. Kivéve a bázis pimpelése. De tényleg mit tesz az, hogy valaki online? :F

(#1474) ricsiv92

Azta!! :Y Jahogy ilyen is van?! (Azt tudtam, hogy küldetésre lehet őket küldeni)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1474) ricsiv92 válasza oriic (#1472) üzenetére


ricsiv92
tag

Ne is mondd a szervereket. A teljes combat unit-ot elküldtem online küldetésre, ami tök jó ötletnek tűnt, mert valós időben csinálják a dolgukat. Konkrétan 2 napja hadifoglyok a valahol a szerverben. :D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1475) Hunt3r22 válasza ricsiv92 (#1474) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:DDD

Ac-hez hasonló virtuális küldetèsek?

Xr

(#1476) ricsiv92 válasza Hunt3r22 (#1475) üzenetére


ricsiv92
tag

Nem tudom, az ac-vel nem játszottam. Konkrétan ekkor láttam szeretett egységeimet utoljára. :D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1477) oriic válasza .LnB (#1473) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kell az online mert kelle Kojima az intel team-be, meg szeretném már ha támadni tudnám haverék bázisait. :D

Live-Die-Respawn

(#1478) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Eszméletlen az eleje. :C :C :Y

Xr

(#1479) architect26 válasza .LnB (#1458) üzenetére


architect26
aktív tag

Én helikopter zenének beállítottam az amerikai himnuszt, majd a barlang bejárat előtti hegycsúcson lehasaltam, az őrökre ráküldtem a helikoptert, hogy "demokráciával" megszórja a tömeget...utána meg sima út volt a barlangba, előtte begyűjtöttem mindet, stb. :D

Megjegyzem nem ez a játékstílusom, csak a folyamatos lopakodás meg a no kill missionok után, ez felüdülés volt számomra. :)) és B mint Bear-t kaptam "érdemjegynek".

Per aspera ad astra

(#1480) .LnB válasza architect26 (#1479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én lopakodom végig. És B-t kapok, de mindig csirke van mellette. :U :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1481) ricsiv92


ricsiv92
tag

Egyik legjobb helikopter zeneválasztás. Oké, már mindent láttam. :D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1482) architect26 válasza ricsiv92 (#1481) üzenetére


architect26
aktív tag

enyém is :D amerikai himnusz alatt ezt értettem :DD

Per aspera ad astra

(#1483) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Egy kérdés, aki nem játszott még vele az ne is olvassa. ;]

Ki ez aki mindenkit megöl az elején?

Xr

(#1484) .LnB válasza Hunt3r22 (#1483) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végigjátszod és megtudod, mi se (vagyis én nem) tudjuk még.

Olyan vagy mint a nők. Leülsz vele filmet nézni, és a film elején megkérdezi, hogy ki a gyilkos. Holott én sem láttam még azt a rohadt filmet! Honnan tudjam?! :)

Játszani kell és majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1485) oriic válasza Hunt3r22 (#1483) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Senki nem tudja. :D Legalábbis azok nem akik itt vannak mert még nem játszottuk végig a játékot. :DDD

#1486) Scholes9

20 óránál vagyok és még a játék felét sem értem el. :D Ha gondoljátok leírom hogy hány küldetés van összesen. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1486) Scholes9 válasza oriic (#1485) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Kíváncsi vagyok mennyi időbe telik majd. Kb 2 órát játszottam vele de asszem 1%-nál lehetek. Tartottam tőle hogy nem fog tetszeni de úgy érzem hogy Megérte az árát. Sokkal jobban tetszik mint ahogy gondoltam:D holnap jönnek a haverok asszem majd lesz amulas :D Ez az 1080p+60fps meg nagyon adja. Így kell ezt csinalni:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1487) Hunt3r22 válasza .LnB (#1484) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:DDD :DDD

Ok.

Xr

(#1488) oriic válasza Scholes9 (#1486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A legtöbben imádják. PS4-en nem tudom mi a helyzet, de

PC: 6576 pozitív 222 negatív, jelenleg a Steam 4. játéka amivel a legtöbben játszanak. [link]

Xbox One-on meg a 4. legnépszerűbb játék, előtte csak olyan címek vannak mint CoD: AW, GTAV, Destiny, FIFA 15.

Live-Die-Respawn

(#1489) architect26 válasza oriic (#1488) üzenetére


architect26
aktív tag

cod, destiny..... :W

Per aspera ad astra

(#1490) Hunt3r22 válasza oriic (#1488) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Multi játékok..

Xr

(#1491) Rage47 válasza architect26 (#1489) üzenetére


Rage47
veterán

Cod valamiért mindig a világon az egyik legkelendőbb játék, pedig minden évben ugyanaz :D

(#1492) .LnB válasza Rage47 (#1491) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak konzolon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1493) Cifu válasza oriic (#1485) üzenetére


Cifu
nagyúr

Senki nem tudja. :D Legalábbis azok nem akik itt vannak mert még nem játszottuk végig a játékot. :DDD

Kérem ebből a listából kihúzni a nevem... ;]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1494) oriic válasza Cifu (#1493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utállak. :D

Live-Die-Respawn

(#1495) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

21 óra - 5%

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1496) Cifu válasza oriic (#1494) üzenetére


Cifu
nagyúr

Állj be a sor végére... Sokáig kell a végéig sétálni. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1497) Rage47 válasza Adam_Shepard (#1495) üzenetére


Rage47
veterán

13 óra - 6%

[ Szerkesztve ]

(#1498) architect26 válasza Cifu (#1493) üzenetére


architect26
aktív tag

wtf? speedrunnoltad az egészet? :DD 14 óra 6% :D

Per aspera ad astra

(#1499) ricsiv92 válasza architect26 (#1482) üzenetére


ricsiv92
tag

Nálam ez szól. :)

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1500) architect26 válasza ricsiv92 (#1499) üzenetére


architect26
aktív tag

:C

Per aspera ad astra

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.