Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1301) koxx válasza .LnB (#1300) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem ma hozza a futar :)
Sajnos nem volt lehetosegem jatszani a korabbi reszekkel, de elolvastam a (nem tul egyszeru) sztorit, remelem igy is elvezetes lesz a jatek.

(#1302) .LnB válasza koxx (#1301) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hello koxx!

Remélem így is tudod majd élvezni a játékot. Kíváncsi leszek mennyire áll meg a lábán mint különálló rész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1303) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Erős.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1304) Snip3r_HUN válasza Adam_Shepard (#1303) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha esetleg valaki már elkezdte szedni itt,mennyit tölt le a steam ?

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1305) .LnB válasza Snip3r_HUN (#1304) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a netedtől függ.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1306) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

22 giga

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1307) Snip3r_HUN válasza .LnB (#1305) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mennyit, nem meddig. :P :D

(#1306) Da Shep: :R

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1308) .LnB válasza Snip3r_HUN (#1307) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyi ideig tölt. Erre gondoltam :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1309) koxx válasza .LnB (#1302) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bízom benne :)

Rohadjanak meg, kivették a taktikai zseblámpát az ajándékok közül :/ [link]

(#1310) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Mivel nem ma kezdem így a Spoilerek elkerülése végett szerintem egy ideig off leszek, mindenkinek kellemes időtöltést és hidegrázós, jawdrop-os perceket kívánok!

GLHF! :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1311) .LnB válasza koxx (#1309) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem láttam értelmét a lemezes verziónak. Ha lett volna PC-n gyüjtői akkor megveszem azt, de így.. és még ki is veszik a beígért ajándékot, a lemezen a steam telepítő van...nonszensz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1312) koxx válasza .LnB (#1311) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ja azt olvastam, elég hülye megoldás. PS4-en szerencsére(?) kell a lemez, pc-men már amúgy sem futna.

(#1313) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Holnap szerintem én is megveszem One-ra.

Xr

(#1314) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Sziasztok,

nem tudtok véletlenül magyar MGS story gyorstalpaló létezéséről? Eddig amiket átvittem életem során az a MGS 1-2-3 + tegnap a MGSV Ground Zeroes, viszont teljesen elvesztettem a fonalat.
Például MGSV:GZ - SPOILER - nem tudom ki a srác Chico, akit megmentünk, nem tudom ki volt Paz, aki felrobban. Valamint ott az égett arcú Skull Face, akit a Phantom Pain launch trailerében nagyon furán mutatnak - a vidi végén Snake válik fokozatossan azzá.
Gondolom folytatásról van szó, nem egy új külön story lesz. Pont ezért jó lenne kicsit tisztába tenni fejemben a dolgokat, mielőtt nekikezdenék az új részhez.

(#1315) .LnB válasza hakydakillah (#1314) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Ebből neked a szövegkönyvek és a Otherwold Retroworld sorozat lehet segítségedre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1316) hakydakillah válasza .LnB (#1315) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Köszi. És van konkrét epizód amelyikhez szorosan kapcsolódik, vagy mindet böngésszem át, hogy megértsem mi is az, ami tegnap a játékban történt?

Látom szerkesztetted, köszi :-)

[ Szerkesztve ]

(#1317) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Te jó ég, mi volt ez a kezdés!!!!???? :Y :R

Live-Die-Respawn

(#1318) .LnB válasza oriic (#1317) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tiszta szívből utállak! :DDD
[link]

Mivel azt mondják első nekikezdésre kell két óra, addig érdemes nyomni egyhuzamban, ezért ebből nekem csak este lesz játék.. [link]

Kicsit kezdek kilenni már idegileg a várakozástól. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1319) Cifu válasza .LnB (#1318) üzenetére


Cifu
nagyúr

Teljes mértékben egy húron pendülünk... :O

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1320) Adam_Shepard válasza oriic (#1317) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ugye???

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1321) Adam_Shepard válasza .LnB (#1318) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Lesz az 3 is ráérősen :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1322) Hunt3r22 válasza .LnB (#1318) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:DDD :DDD

Xr

(#1323) Rage47 válasza hakydakillah (#1314) üzenetére


Rage47
veterán

én ezt és ezt néztem meg
ezeket ajánlották egy külföldi fórumon
ezek az előzmények tulajdonképpen

(#1324) koxx


koxx
MODERÁTOR

Véégre meghozta a futár :)

(#1325) Rage47 válasza koxx (#1324) üzenetére


Rage47
veterán

jó cucc :) a póló nem igy nézett ki a képeken
kicsit sajnálom, hogy digitálist vettem :)

(#1326) .LnB válasza Rage47 (#1325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] :U
Ha 5-ért vettél kupont kb pénzednél vagy szerintem ha veszel innen egy pólót.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1327) Rage47 válasza .LnB (#1326) üzenetére


Rage47
veterán

jé, jó kis oldal :)
milyen kupon?

(#1328) Cifu válasza Rage47 (#1327) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ilyen kupon.

Úgy látom jó páran rákattanttak arra, hogy megveszik a videókártyát kuponostól, majd külön-külön túladnak rajtuk. Kereskedelem redux.

Meg ugye mindenki találkozott már olyannal, amikor a boltban kilopták a videókártyája dobozából a kuponját :D

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1329) .LnB válasza Rage47 (#1327) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elfelejtettem, hogy nem pc-n nyomod... Ott lehetett olcsón kupont venni. Gondolom te Ps Store-ban vetted.
Na szóval én vettem 7ért steames kupont. De van aki 5ért vett. Szóval aki kuponos, az rendel magának egy polót és kész. Olyan mint, ha dobozosba vette volna. (elemlámpa, steel tok nincs persze).

Nekem nem tetszik ez a póló se. Rég keresek valami értelmeset, de csak nagyon messziről lehet jót rendelni, és drága.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1330) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Csak ideért a futár. :D

Valakinek pólót esetleg ? Nekem sajna kicsi (L-es).

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1331) Cifu válasza .LnB (#1329) üzenetére


Cifu
nagyúr

Fogod a logót / szöveget / képet pendrive-on, bemész vele a Decathlonba, és egy-két nap alatt megvannak vele. :)

@Snip3r_HUN: Nekem is kicsi (196cm vagyok) :DDD

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1332) .LnB válasza Snip3r_HUN (#1330) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt a Portable Ops logo-t nem nagyon tudom értelmezni egy MGSV-ös pólón :D

(#1331) Cifu Te csináltattál már ott?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1333) Rage47 válasza .LnB (#1329) üzenetére


Rage47
veterán

Xbox szingapúri storeban tolom :D ezért tudtam éjfél elott kipróbálni.
sajnos nincs kuponos okoskodás így

[ Szerkesztve ]

(#1334) Cifu válasza .LnB (#1332) üzenetére


Cifu
nagyúr

Igen, csináltattam. Ár/értékben jók, és ha tartósat akarsz, akkor jó minőségű pólóra hímezni is elég jól tudnak.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1335) Hunt3r22 válasza Rage47 (#1333) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Te kis adócsaló. :DDD :DDD ;]

Xr

(#1336) Cifu


Cifu
nagyúr

Probléma van a Phenom procik alatt a TPP-vel, állítólag még ma várható hotfix hozzá...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1337) Cifu


Cifu
nagyúr

MG: TPP problémák és javítások @ Rock Paper Shotgun

-Úgy tűnik az SSE 4.1 támogatás hiányakor akadnak gondok.
-Nincs mód a hangerőszabályozásra külön külön (zene-szöveg-környezeti hangok)
-60 FPS felett anomáliák vannak, úgy tűnik, hogy a fizika az FPS-hez van kötve.
-A borderless full screen különféle megjelenítési (screen tear) és egérkurzor problémákkal működik csak

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1338) .LnB válasza Cifu (#1336) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne is mond, a szívem megállt. Nekem az van. De van rá már megoldás. Itt tárgyaltuk: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1339) oriic válasza .LnB (#1332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ha egyszer majd összeütközünk egy találkára, akkor kapsz egy titanfallos pólót, meg egy codosat. :D (vagy marveleset majd meglátjuk) :DDD

Live-Die-Respawn

(#1340) bigbadforty


bigbadforty
tag

Sziasztok! Van valakinek eladó kupona? Aprón mindegyik elkelt már. :(

(#1341) koxx válasza bigbadforty (#1340) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#1342) Fitzgerald válasza bigbadforty (#1340) üzenetére


Fitzgerald
veterán

LeC-nek van még kuponja 8000-ért.

Szerk. Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#1343) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain The Complete Official Guide

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1344) Cifu


Cifu
nagyúr

Aki kódot akar venni, és nagyon nem talál, illetve olcsóbbat keres, annak javaslom eBay-en nézzen szét, 4200 Ft-ért vettem most kódot...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1345) Fitzgerald válasza Cifu (#1344) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Csak aukciót látok ennyiért, buy it now opcióval sehol. Se német, se UK, se US eBay-en...

[ Szerkesztve ]

(#1346) Cifu válasza Fitzgerald (#1345) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mint kiderült átverés volt, GZ kódot árultak, most megy az eBay-es visszonás. Szóval ha valami túl jó, hogy igaz legyen, akkor valóban nem is igaz.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1347) Fitzgerald válasza Cifu (#1346) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sejtettem hogy valami nem lesz rendben, a legolcsóbb kulcsos oldalon is 35 euróért láttam.
Én várok 1-2 napot, lesz itt aprón szerintem megint 5-6k-ért. Ha nem, legfeljebb veszek 8-ért LeC-től.
Vagy várok még picit tovább. Már úgyis elspoilereztem magamnak az első 2 órát egy videóval.

(#1348) Rage47


Rage47
veterán

szuper ez a game, epic az egész :D
nehéz így leírni

(#1349) Scholes9 válasza Rage47 (#1348) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Huh remélem az enyém megjön délelőtt:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1350) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Most rendeltem a CJS-től kulcsot. Első rendelésem tőlük, olcsó se volt. 34 font a Day One kiadás.
Erre miután fizettem, jön egy email hogy ok, de mielőtt elküldjük a kulcsot le kell csekkolnunk hogy tényleg te vagy-e te, szóval küldjél képet az ilyen-olyan ID-ról, meg erről meg arról, meg kézzel írott dátumos papírt, meg még mittoménmit. Aha. Anyátokat.
Ha ezt tudom, nem is tőlük veszem. Refund, nyitottam is a ticketet. Na most majd itt harcolhatok a segghülye ügyintézővel, mint anno battle.neten már párszor. Csak ez hiányzott most.... :W :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.