Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1501) Cifu válasza architect26 (#1498) üzenetére


Cifu
nagyúr

Utolsó sor:

Hozzáteszem, rohadtul nincs időm játszani, mindössze 5 óra van a játékban, szóval nagyon az elején vagyok még...

A jelek szerint mindenki inkább átgörgette a hsz.-emet... :DDD

Amikor azt írtam, hogy "Kérem ebből a listából kihúzni a nevem...", akkor mindenki a rossz mondatrészre értette ezt. Bevallom most nagyon Skullface henchman voltam, mert rögtön orichalcos reakciójából sejtettem, hogy itt félreértés van, de ahelyett, hogy tisztáztam volna, csak tovább ködösítettem....

Jaguár szlogen: It's good to be bad

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1502) oriic válasza Cifu (#1501) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jahogy ja. :D JÓvanna.

Live-Die-Respawn

(#1503) architect26 válasza Cifu (#1501) üzenetére


architect26
aktív tag

valóban átgörgettem azt a hsz-t tl;dr, elnézést :))

Per aspera ad astra

(#1504) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Hangtompító élettartalmát lehet növelni? :U

Hülye egy kérdés tudom. :B

Xr

(#1505) Rage47 válasza Hunt3r22 (#1504) üzenetére


Rage47
veterán

én ezt nem is értem. mindenki ezzel jön. nekem még nem fogyott el sosem

(#1506) Scholes9 válasza Rage47 (#1505) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Van ilyen?:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1507) ricsiv92 válasza Rage47 (#1505) üzenetére


ricsiv92
tag

És te játszol is ezzel a játékkal? ;]

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1508) architect26 válasza ricsiv92 (#1507) üzenetére


architect26
aktív tag

folytogatás meg tactical takedownnal nem fogy ki ;] :P

Per aspera ad astra

(#1509) oriic válasza Hunt3r22 (#1504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem de bármikor kérhetsz utánpótlást. :)

Vicces dolog történt ma velem. Side-opsban valakit meg kellett elkapnom. Nagyon védték, tank is volt, nem akartam sniperkedni. Fogtam, bejelöltem a célpontot, majd utána kértem a fejére utánpótlást. Nem úszta meg. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1510) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Side opsos kérdés, tisztek meetingjével kapcsolatban

Amikor a három tiszt találkozik, ugye az a feladat hogy likvidáld őket. De ha megölöd őket, Miller közli a rádión hogy lehet hogy érdemes lett volna hallgatózni, mert ritkán van ilyen, hogy 3 fejes találkozik. Volt olyan aki hallgatózott, vagy fultonnal felküldte őket vallatásra? Miről beszélgetnek/mit lehet belőlük kiszedni? Én kipucoltam az egész falut lényegében...ha meg egyenként vallatod őket, nem mondanak semmit.

(#1511) oriic válasza Fitzgerald (#1510) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam is dettó ugyan ez volt, csak én lebombáztam őket. :D

Live-Die-Respawn

(#1512) Rage47


Rage47
veterán

miért nem mondták el egy tutorialban, hogy lehet fast travelezni?

(#1513) Fitzgerald válasza oriic (#1511) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sebaj, végülis újra lehet csinálni a küldetést :)
Bombázás + heli kombóval amúgy bármilyen falut ki lehet pucolni viszonylag gyorsan, ha előtte C4-el felrobbantod a kommunikációs tornyot. Egy tetőről irányítottam az akciót, legalább 12-14 enemy volt körülöttem. Mikor lemásztam a tetőről már csak ketten voltak. Az egyiket elkaptam hátulról, és ahogy szorítottam, a heliből lelőtték a kezeim között lol.

(#1514) ricsiv92 válasza Fitzgerald (#1513) üzenetére


ricsiv92
tag

Sok dologgal könnyebbé lehet tenni a játékot. Konkrétan ma annyit csináltam, hogy Quiet-nek kiadtam a cover me parancsot és csak lootolgattam kis túlzással. :D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1515) .LnB válasza Adam_Shepard (#1462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na megcsináltam én is. Kb 1percig tartott és elkaptam. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1516) Rage47


Rage47
veterán

mennek mar az Xbox szerverek?

(#1517) Rage47 válasza Rage47 (#1516) üzenetére


Rage47
veterán

amugy igen.

ma csinálni akartam egy mellekkuldit erre közbelépett a játék es történt egy váratlan esemény es berakott egy fokuldibe. bírom az ilyen váratlan huzasokat :)

(#1518) A`rpi válasza Cifu (#1460) üzenetére


A`rpi
addikt

jobb kéz num. billentyűzetre konfigurált irányítás. Na ebben a játékban sincs erre mód. Egyszerűen nem enged sehogy sem a num. billentyűzetre semmit, még Num.lock kikapcsolva sem (mivel a számbillentyűket lefoglalja)!

Program segítségével billentyűket át lehet "címezni",
így pl num8-at veheti W-nek stb, stb.

Windows: How to Change Keyboard Layout

[ Szerkesztve ]

(#1519) Fitzgerald válasza ricsiv92 (#1514) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem az tetszik a legjobban, hogy az ellenség idővel tényleg alkalmazkodik a taktikádhoz (sisak, pajzs, nehézfegyverzet, stb.)
Szóval hosszútávon sem lesz unalmas a játék, mindig van benne kihívás.
És így 20 óra játékidő magasságában, 10%-nál (!) kezdi megmutatni a stratégiai mélységét is az egyre hasznosabb fejlesztésekkel, dispatch missionökkel...
A csapat is egyre jobb. Van egy kis focimanager beütése a Mother Base management résznek, de nagyon jól illeszkedik a játékba. Nézem a skilleket hogy ki miben jó, melyik platformra menjen, stb...
20 óra alatt eddig nem unatkoztam egy percet sem.

[ Szerkesztve ]

(#1520) varadigabor válasza oriic (#1472) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én meg csináltam a legendary gunsmithes küldiket. mondták hogy rádión lehet most már fegyvert testre szabni. Customization lehet fegyverek alkatrészeit cserélni, pl lmg-ről rá tudtam tenni a csövet az assault rifle-re. Messzebre lehet vele lőni picit. Ami nagyon hasznos hogy az altató sniperre rá tudtam így tenni a hangtompítót.
Valaki kérdezte hogy a hangtompító tönkre megy gyorsan, gondolom majd lehet fejleszteni mert ott az volt rá írva hogy "low durabilty".

Amúgy most jöttem rá hogy a helire a rakétákat is itt kell rá tenni a Customizationben.... meg a D-walkerre is.

Lassan el kell adni tankokat is mert úgy látom jó pénz van belőle :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1521) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A medvéket hogyan tudom összeszedni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1522) varadigabor válasza Adam_Shepard (#1521) üzenetére


varadigabor
senior tag

Lövöd altatóval lehetőleg a fejét,meg elbújsz vagy elugrasz közben és egyszer elalszik. Nekem van kettő:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1523) Adam_Shepard válasza varadigabor (#1522) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De nekem altatoval is piros volt a jel rajta. Parat belelottem, aztan elkapott

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1524) varadigabor válasza Adam_Shepard (#1523) üzenetére


varadigabor
senior tag

Hát megtámad nem mondtam hogy nem. Elalszik egy idő után , fuss el vagy messziről pumpáld bele az altatót.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1525) Adam_Shepard válasza varadigabor (#1524) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Majd kiprobalom :D

Eddig ez a legnagyobb allat a jatekban?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1526) varadigabor válasza Adam_Shepard (#1525) üzenetére


varadigabor
senior tag

A sahelanthropus:D Amúgy szerintem igen, de az afrikai állatokkal nem nagyon találkoztam még.
Sündisznót fogtam tegnap:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1527) Cifu válasza A`rpi (#1518) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszi a javaslatot, megpróbáltam. Letöltöm az MSKLC-t, és elkezdem telepíteni. Az MSKLC közli, hogy neki .NET kell. A 4.5 eddig is fent volt, sebaj, látom már van .NET 4.6. Letölt, feltelepít. MSKLC setup újra elindít. Az MSKLC közli, hogy neki .NET kell. MSKLC telepítő letöröl.

(Pár napja beszélgettem egy ismerőssel van egy hulladékabb fejlesztőkörnyezet a JAVA-nál, amelynél folyamatosan probléma a megfelelő JAVA verzió megléte és azok egymással való inkompabilitása. Hát a jelek szerint a .NET ugyanez pepitában... :DDD )

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1528) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Jó cucc ez a stun arm :D

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1529) architect26


architect26
aktív tag

annyira, de annyira jó ez a fox engine, és kegyetlenül jól van optimalizálva a játék, hogy még az én régi gépemen is megy high-on 30-40 fpssel :C :C

Per aspera ad astra

(#1530) ricsiv92


ricsiv92
tag

Nem tudom, hogy hogyan csinálta a fejlesztőbrigád. Mindig feltűnik egy-egy dolog, amit elkezdek hiányolni a játékból és gondolom, hogy azzal jobb lehetne, a következő nap meg egy mellékküldetéssel feloldom. :D
A gunsmith küldetéseknél volt egy időhúzás érzésem, majd a végén közli a játék: Tessék, olyan fegyvert csináltathatsz, amilyet csak szeretnél. Mondanom sem kell, hogy így már sokkal egyszerűbb. :)
Azért még voltak érdekes dolgok. Itt az idroid szerint kicsi kockázat volt landolni (80000 GMP-be fájt az új heli). Illetve találtam egy kemény bárányt is. :D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1531) A`rpi válasza Cifu (#1527) üzenetére


A`rpi
addikt

Azt nem mondtam hogy egyszerű is lesz. Ha felmegy valaha a program, elkészíted vele saját bill kiosztásod, ezután lesz egy file, amit ha elteszel, soha többet nem kell hozzányúlni, a programhoz, és ezáltal legközelebb szükséges kiegészítők sem kellenek. :K

(#1532) Scholes9 válasza architect26 (#1529) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így kell optimalizálni :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1533) Rage47


Rage47
veterán

hol van Kojima, ha megmentettem GZ-ben?

(#1534) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mission 11 spoileresen: Sokat szenvedtetek Quiet elkapásával, esetleg megölésével? Mert én gondoltam egyet, hogy bemérem a pozícióját és dobatok rá supply csomagot. Kettő elég is volt! :D Jót röhögtem itt magamban. :)

Rage47 nekem az intell staffom-ban van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1535) k4rL^ válasza Rage47 (#1533) üzenetére


k4rL^
senior tag

Amennyiben megvan a GZ mentés, a 8. küldetés után megjelenik a Mother Basen, de in-game nincs ott.
Aki nem hozta át a mentést, annak is benne lesz idövel a Side Ops 112 küldinél ki kell menteni, de ugyanúgy késöbb már nem mutatja a bázison.

(#1534) .LnB:
Én sokat, kb. fél órán át lövöldözgettem altatós pisztollyal mert azt hittem egyébként meghal. :D

[ Szerkesztve ]

(#1536) ricsiv92 válasza .LnB (#1534) üzenetére


ricsiv92
tag

Pontosan fél óra... Supply drop? :F :(((

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1537) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Valakinek sikerult mar s++ tagot recruitolni?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1538) Adam_Shepard válasza k4rL^ (#1535) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor most nem kell a GZ mentés ha szeretném a bázisra? Vagy ez két külön dolog?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1539) k4rL^ válasza Adam_Shepard (#1538) üzenetére


k4rL^
senior tag

Két külön dolog, ez csak egy lehetöség, olvastam róla, de pontosan nem tudom mikor jelenik meg ez a Side Ops küldetés, és elég jó statokkal rendelkezik Kojima, szóval érdemesebb a GZ mentést csinálni.

(#1540) Rage47 válasza Adam_Shepard (#1538) üzenetére


Rage47
veterán

de kell
plusz be kell menni a GZ-be, majd ott feltölteni a mentést, a TPP-ben meg letölteni.

nemtom hanyadik küldinel vagyok de nincs az Intel teamben Kojima egyelőre

(#1541) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Mi az értelme mortalokat és Mg-t visszaküldeni a bázisra? Pénzt kaphatok érte? :B

Xr

(#1542) Rage47


Rage47
veterán

valaki próbálta mar a mobil appot? lehet onnan helikopter hívni meg egyéb finomságok
egyelőre xbox one-on nem megy

(#1543) ricsiv92 válasza Hunt3r22 (#1541) üzenetére


ricsiv92
tag

Bár még nem tartok ott, de szerintem FOB védelmében lehet jelentős szerepe.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1544) Fitzgerald válasza Adam_Shepard (#1521) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én 2 méterről lőttem háromszor fejbe a távcsöves puskával, ehhez képest utána még egészségesebb volt, mint valaha.
Amikor el akartam menekülni a lovat felöklelte, engem meg egy csapással ölt meg. :O

(#1545) .LnB válasza k4rL^ (#1535) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

11. Küldetés

Én is féltem, hogy meghal ha lövöm. Supply-tól nem halt :D elkábult.

(#1536) ricsiv92 Így volt vagy 3perc az egész, mármint maga a "fight" :D Bemértem távcsővel, és kértem utánpótlásdobozt a fejére. Attól megszédült. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1546) Rage47 válasza .LnB (#1534) üzenetére


Rage47
veterán

en lelőttem sniperrel. ugyanaz lett a végeredmény

(#1547) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Minden poston van egy Dimitry.. :DDD :DDD

Xr

(#1548) .LnB válasza Rage47 (#1546) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

S rank? :P mert nekem az.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1549) ricsiv92 válasza .LnB (#1545) üzenetére


ricsiv92
tag

Oké, de mekkora genyóság már! Hova lett a fair fight? :D

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#1550) oriic válasza Hunt3r22 (#1547) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De tényleg. :D Bár lehet hogy ez egy kódnév. :DDD

#1545) .LnB

Én bombázást kértem rá. Két alkalom és már vége is volt. :DDD

(#1551) ricsiv92

Vagy ez, vagy ha már MGS-nél vagyunk akkor lehet hogy tuti klónok!!!444

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.