Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2801) .LnB válasza james001 (#2800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk az a poszter ritka ronda. :D

Én a MGS4-et itt aprón vettem, még mindig megvan, sose adom el. Pedig PS-em sose volt, csak addig kölcsönben míg végignyomtam a játékot. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2802) oriic válasza james001 (#2800) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább azt mondd, hogy hol tartasz a játékban! :D

Live-Die-Respawn

(#2803) james001 válasza oriic (#2802) üzenetére


james001
veterán

MGS3-mal nem volt sok időm játszani,most is dokinál ülök,de amúgy a laborban tartok ahol be kell öltözni tudósnak. Egyébként kissé el is vagyok veszve,hova kell innen tovább menni? Azt mondják keressem meg Sokolovot de nem találom sehol.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2804) he7edik.


he7edik.
addikt

A legénység managmentben mit jelentenek a személyek mellet a betűjelek? Ill. van akinél van ilyen elsősegély csomag vagy csavarkulcs jel is. Mire kell figyelni a legénység gyűjtésénél?

Égő szöveg a flém vázon

(#2805) Adam_Shepard válasza he7edik. (#2804) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az az adott feladatbeli jártasságát jelzi. idővel fejlődnek majd (több nap a játékban) de célszerű az adott erősségű embert a neki fekvő helyre beosztani. Azon túl én a kikongo nyelvű katonákat szedném össze ;] , hiszen az a legismertebb nyelv ott.

kereszt- medic
csavarkulcs - mehet a RD- be vagy más mechanic területre.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2806) james001


james001
veterán

The Fear boss fight után... :DDD

Nem lehet őket kiszedni valahogy? Cure képernyőn nem lehet. Kicsit idegesítőek :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2807) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az mgs 2 ben mikor is van az a pont amikor a raiden total elveszti a fonalat a sajat kuldetesevel kapcsolatban es az iroquise pliskinnek segit? Mert ugye az elnokot :DD akarja kimenteni onnan.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2808) james001 válasza Adam_Shepard (#2807) üzenetére


james001
veterán

A közepe felé kb. De ugye maga Pliskin szól neki hogy segítsen neki.

Amúgy nem is írtam tegnap hogy a The End boss mennyire frusztráló volt... Meg fura volt hogy a Fear boss után egyből jött a következő.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2809) .LnB válasza james001 (#2808) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The End meghalt volna magától ha elég ideig vársz, mert már annyira öreg. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2810) james001 válasza .LnB (#2809) üzenetére


james001
veterán

A staminája lecsökkent teljesen de utána kajált egyet és visszament neki. Sajnos muszáj volt kinyírnom a sniperrel úgyhogy a ne ölj meg senkit trófea ugrott...
Amúgy lehet idegesítőek a boss-ok eddig de ők a legjobbak is eddig szerintem. Mondjuk Mantisnál nem lesz jobb az tuti :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2811) Adam_Shepard válasza james001 (#2810) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem, tenyleg mwghalt volna ha varsz par napot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2812) james001 válasza Adam_Shepard (#2811) üzenetére


james001
veterán

Napot? :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2813) Adam_Shepard válasza james001 (#2812) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen. Asszem 2 hetig ha hagyod a jatekot (vagy atallitod a ps orajat) akkor jon egy cutscene amiben kifejtik hogy azert halt meg, mert mar oreg volt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2814) oriic válasza Adam_Shepard (#2811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell várni, elég átállítani a PS óráját.

Live-Die-Respawn

(#2815) james001


james001
veterán

The Sorrow bossnál mire rájöttem mit kell csinálni a végén :W :W És azt is csak véletlenül vettem észre :o

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2816) oriic válasza james001 (#2815) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD Én bevallom megnéztem YT-on a megoldást. :B

Live-Die-Respawn

(#2817) .LnB válasza james001 (#2815) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az mikor mész a folyóba a szellemekkel? Mert arra már nem is emlékszem, hogy kellett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2818) james001 válasza .LnB (#2817) üzenetére


james001
veterán

Igen,és ugye a végén mindig meghalsz,na most csak annyit kell csinálni hogy beveszel egy felélesztő pirulát és ennyi :U Csak ugye a halál képernyőn a franc se gondolná hogy elő lehet hozni a cuccaidat (gondolom nem is lehet máshol) :((( Na mindegy a 6-7. halál után már kicsit zabos voltam de amúgy ötletes és feeling-es volt a boss fight. Kojima-san nagy troll az biztos :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2819) oriic válasza james001 (#2818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez kb ugyan olyan volt mint az MGS 1-ben a kontroller átdugós megoldás Mantisnál.

Live-Die-Respawn

(#2820) james001 válasza oriic (#2819) üzenetére


james001
veterán

Igen tényleg az is jóféle volt :D
Amúgy amikor először meghaltam a Sorrow-nál majdnem leestem a székről a jumpscare miatt :U :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2821) james001


james001
veterán

Na tegnap éjjel végére értem az MGS3-nak. Hát nem is tudom,vegyes érzelmeim vannak a játék iránt. Király volt ez is,de valahogy nem ér fel nálam az első és második részhez. Naked Snake karakterét se szerettem meg annyira a végére,nekem még mindig Solid Snake a császár :D Sztoriban se volt akkora durranás,egyedül a vége,meg utána Ocelot dumálása volt érdekes,de amúgy ennyi.
A boss-ok viszont ebben a részben voltak a legjobbak,kivéve Volgin-t és a végén Boss-t,bár utóbbi szerintem csak azért nem tetszett mert k.va nehéz volt :DDD Mármint egy idő után belejöttem de izzasztó volt rendesen. Volgin meg csak olyan nem is tudom,béna fight volt. Viszont utána amikor a Shagohod-al jött utánunk az nagyon tetszett :K
Maga a stílusa a játéknak is szokatlan volt,hozzá kellett szokni az új kameranézethez,de jó ötlet volt belerakni ezeket a többféle álcázó ruhákat és festéseket,a kajákat meg ilyeneket. Persze a radarhiány volt a legnagyobb baj,ez a motion sensor se segített sokat,de legalább így nagyobb figyelemmel járhattam mindenfelé :D
15 és fél óra volt a teljes játékidő,ma este már szerintem kezdem is a Peace Walker-t. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2822) oriic válasza james001 (#2821) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na csak a végére értél. Nem tudom, nekem sztoriban talán a 3. rész tetszett a legjobban, főleg a vége. Na jöhet PW, de az szerintem nem fog neked tetszeni, sztori miatt viszont ajánlott végigtolni.

Na majd a 4. rész. ;]

Live-Die-Respawn

(#2823) james001 válasza oriic (#2822) üzenetére


james001
veterán

PW miért nem fog?
A 4. részt már nagyon várom :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2824) .LnB válasza james001 (#2821) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kevés olyan fan van akinek ne a 3. rész lenne a kedvence. És ne BigBoss. Bár utóbbi az megosztóbb. Azt jó ha elfogadod, hogy ez az egész BigBoss körül forog. Ő az igazi főszereplő ez az ő sztorija. Csak minden a végén fog összeállni.

PW nem rossz, jó ha ott beletanulsz a bázis management-be, akkor az 5. részben ezzel nem lesz bajod, nem lesz szokatlan. De a Pw bossai messze a legrosszabbak.

A negyedik résszel lezárul a sztori az ötödikkel meg megtudod hogy indult ez el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2825) james001 válasza .LnB (#2824) üzenetére


james001
veterán

Valahogy nem éreztem Big Boss-nál akkora "tetszést" mint először Solid-nál. Számomra ő sokkal királyabb karakter.
Szóval lesz benne bázisépítés? :Y
Portable Ops sztoriját érdemes átolvasni előtte? Azzal úgyse fogok tudni most játszani.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2826) oriic válasza james001 (#2825) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szövegkönyvét olvasd el az elég lesz szerintem.

PW-ben bázis-menedzsment van, nem bázis építés.

Btw hja PW bossok elég tré ellenfelek, de MGS5-ben lesz pár utalás PW-ra, szóval azért érdemes letolni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2827) .LnB válasza james001 (#2825) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Átolvasni érdemes, én is átolvastam. De nem a hivatalos kánon része. Kojima azt a részt nem ismeri el.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2828) james001 válasza oriic (#2826) üzenetére


james001
veterán

Átnézem köszi :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2829) james001


james001
veterán

Nektek amúgy mi volt a kedvenc részetek az MGS3-ban?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2830) oriic válasza james001 (#2829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Boss fight. Egyértelműen. Amúgy Otherworld videót érdemes megnézni róla, hátha van amiben másképp gondolkoztál a játékban.

Live-Die-Respawn

(#2831) Adam_Shepard válasza james001 (#2829) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a létra

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2832) james001 válasza Adam_Shepard (#2831) üzenetére


james001
veterán

Ja a végtelen létra tényleg. :D

Nekem a Shagohod boss fight tetszett,úgy az egész üldözés rész meg utána amikor Volgin a tetejéről irányította az is.
Meg azt imádtam amikor a Sorrow Volgin mögött táncolva mutatta mennyi idő van még a robbanásig :DDD

Amúgy maga a Boss is kaphatott volna egy saját játékot vagy valamit,biztos durva sztorijai lehettek anno neki. De sajnos már semmi ilyesmi nem lesz,hála #fuckonami-nak...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2833) oriic válasza james001 (#2832) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja amúgy Volgin...á nem...majd meglátod. :) ;]

Live-Die-Respawn

(#2834) james001 válasza oriic (#2833) üzenetére


james001
veterán

Most már fejezd abba :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2835) .LnB válasza james001 (#2832) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ocelot az meg a Boss fia. Az megvan?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2836) james001 válasza .LnB (#2835) üzenetére


james001
veterán

Persze,de tulajdonképpen Naked Snake is az nem? Vagy csak úgy tekintett rá mint a fiára?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2837) oriic válasza james001 (#2836) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Boss csak egy anyafigura volt, nem ő volt a tényleges anyja Snake-nek. A szüleiről nem tudni semmit.

Live-Die-Respawn

(#2838) he7edik.


he7edik.
addikt

Egyébként azt lehet tudni hogy Kojima a Menekülés New York főszereplőjéről S.D. Bob "Snake" Plissken-ről formázta-e az MGS főszereplőit?

Égő szöveg a flém vázon

(#2839) .LnB válasza he7edik. (#2838) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, és a MG borítóját is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2840) james001


james001
veterán

Hát érdekes eddig a PW... :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2841) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2842) konikan válasza oriic (#2841) üzenetére


konikan
aktív tag

Ott találgatták Twitteren, hogy GZ meg az 5 egyben lehet.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2843) .LnB válasza konikan (#2842) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a legvalószínűbb amekkora köcsög a Konami..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2844) james001


james001
veterán

Ti végigjátszottátok már a PW-t? Nektek hogy tetszett? Én eddig csak szenvedek vele :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2845) .LnB válasza james001 (#2844) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A végig az énnel a játéknál egy elég kényes kérdés. Szóval még végig nem. De végig tolni beteg dolog.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2846) oriic válasza james001 (#2844) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem, csak elolvastam végül a sztorit. :D

Live-Die-Respawn

(#2847) james001


james001
veterán

Szóval eddig 2-ből 0. Király :DDD Én még adok neki pár esélyt aztán ha nem jön be továbbra se én is elolvasom a sztorit inkább :D
Amúgy nem lenne rossz ha nem vették volna ki a 3-ban legjobban bevált dolgokat és raktak be volna hülyeségeket... Pl. az hogy a hangtompító elkopik,alig lehet nálad pár cucc a maradék meg mágikusan a bázisra teleportálódik,stb...
Remélem a 4 nem ilyen lesz :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2848) oriic válasza james001 (#2847) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeeem. Az szerencsére sokkal jobb, epikusabb. Nekem legalábbis az volt. És ugye Solid Snake sztoriját viszi tovább, ami neked is tetszett ugyebár.

Live-Die-Respawn

(#2849) .LnB válasza james001 (#2847) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én végignyomtam a Pw-t és nem is volt rossz szerintem. Csak amikor a végére érsz akkor megtudod, hogy az még nem a 100%-os befejezés. És a keserű szájíz azért van mert a 100%-os befejezéshez elmebeteg követelmények vannak. Azt sose fogom megcsinálni. De az 5.rész nagyon kötődik a PW-hez, fontos az 5.rész sztorijához.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2850) oriic válasza .LnB (#2849) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MGS 5 spoiler, james001 ne nézze meg. :D

Boss AI mekkora durva volt már?? :Y

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.