Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1051) Gebriel válasza Cifu (#1034) üzenetére


Gebriel
veterán

Elmélet 2 nekem is megfordult a fejembe, teljesen reális.
Megjelenés után már látom lelki szemeim előtt, hogy a játék sikerére való tekintettel, javult a kapcsolatuk.

(#1052) KaitouP


KaitouP
veterán

Tegnap elkezdtem újra az MGS 2-t, gondoltam rámegyek kicsit a trófeákra is, nézem a listát: "Csókoljak meg egy posztert a locker ajtaján" vagy valami ilyesmi, találtam is két vállalkozó szellemű posztert, de először csak a kinyitott ajtónál próbálkoztam, mondom mi a fene, hogyan kell ezt... Annyira próbálkoztam hogy levertem az ajtót, az meg rámesett. :DDD Utána bezártam magam a szekrénybe, ott is ütöttem vágtam az ajtót, míg az összes funkciót kipróbálva rájöttem, hogy is kell... :D Az a hang amikor megcsókolom... :DDD Kojima -nak beteg humora van, de ezért is szeretjük ugye. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1053) .LnB válasza KaitouP (#1052) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az is beteg aki azt az acsit megpróbálja megcsinálni, nem csak Kojima. ;] :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1054) KaitouP válasza .LnB (#1053) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi. :D

Hát kíváncsi voltam, mégis mi ez a hülyeség. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1055) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

IGN.hu - Cikkünk átkígyózik a Metal Gear-széria legemlékezetesebb pillanatain

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1056) Gebriel válasza .LnB (#1053) üzenetére


Gebriel
veterán

B+ :DDD :DDD :DDD

(#1057) oriic válasza .LnB (#1055) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem volt rossz cikk, csak így felejthetem el a sajátomat, mert megjelenés előtt napra akartam ilyet összehozni. :( (Mondjuk a Peace Walker kihagyása nagy hiba, hiszen annak a folytatása az új rész)

Live-Die-Respawn

(#1058) .LnB válasza oriic (#1057) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha van kocsid gyere le hozzám (vagy busz), odaadom a Metal Gear Solid HD Collection-t és végignyomod. Nekem úgy is csak dísznek van meg :) Még lenne is simán időd befejezni. Várlak szeretettel, csak ne valami Marveles pólóba gyere pls :D
Mivel most elvileg már tudnád futtatni X1-en nem?
Nem viccelek egyébként tényleg odaadom.

Ja és írd meg szépen azt a cikket csak! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1059) oriic válasza .LnB (#1058) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"csak ne valami Marveles pólóba gyere pls "

:( Olyan izé vagy. Marvel vs. DC cuccban akartam menni, de így már nem érdekel a dolog. Btw, köszi felajánlást, Xbox 360-ra megvan nekem a HD Collection, de még nem került be a BC-be, így nem játszható még. Meg amúgy is, minek játszak vele, amikor letoltam az összes rész már többször? :DDD PW-t meg úccse fogom. :DDD

"Ja és írd meg szépen azt a cikket csak"

Az a gond, hogy megint megkapnám, hogy másolok más oldalakat. :( Ami nagyon nem így van, de amikor kijött egy cikk mondjuk Gamestaron utána meg én is írtam róla hasonlót (én GS-ről nem tudtam lehozta), kaptam pm-et egy két embertől, hogy így könnyű cikkeket írni, hogy másolom más oldalakat. :(

Live-Die-Respawn

(#1060) .LnB válasza oriic (#1059) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jahogy ilyen másolós vádak vannak?! Én ezt nem tudtam. Mondjuk nem nagyon olvasom a magyar gamer sajtót annyira. Gamepod, Ign.hu jelenleg. Utóbbi oké, hogy nektek konkurencia, de tartalmas és jó szerintem. De ott read only vagyok. Tudod minden energiámat elveszi itt az okoskodás :)
Szóval nem is tűnhetett fel nekem ha egy időben két cikk jelenik meg.
De mondjuk ha a MG sorozat történetével foglalkozó cikkedbe valaki ezért belekötne a MGSV megjelenési időpontja környékén az hülye. És ha rád ír privátba akkor irányítsd át hozzám! xD

Meg aztán nem egyediek az evvel a témával foglalkozó magyar cikkek: [link] (Csak a gamekapocs egy kicsit fertő lett az évek alatt, a felhasználók miatt és egyébb okokból) Jut eszembe, ezeket a cikkeket lehet az itteni István fórumtárs írta? :F (Vagy az egyik ismerőse)

Az meg még mindig meredek, hogy PW nélkül állsz majd neki a PP-nek... :S

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1061) Cifu válasza oriic (#1059) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem kell foglalkozni velük. Amikor az SG-re írtam, az egyik cikkre jöttek a reakciók, hogy innen és onnan (magyar oldalról) másoltam. Elküldtem nekik a forráslistát (minden cikknél volt, csak az SG-n sose kerültek ezek ki), hogy tessék, én innen dolgoztam, és magyar forrásokat szinte sose használok, használtam. Hozzátettem, hogy az én cikkem kb. 2x annyi karaktert tartalmaz, és rengeteg plusz információ volt az én cikkemben az idézetthez képest. Téma befejezve. Nem jött több reakció. :)

Mindig voltak, vannak, akik panaszkodnak, trollkodnak, okoskodnak, de nem kell foglalkozni vele. Ha úgy véled, hogy egy témában tudsz hasznos cikket írni, megcsinálod, és nem azt nézed, hogy XY oldalon már van egy olyan. Pont...

Én is azt mondom, hogy csináld meg...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1062) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi srácok: :D Akkor lesz, addig meg a PW-vel is csinálok valamit :D (amúgy hja, néha előfordul, ami főleg akkor zavaró, ha kb egy időben kerül ki egy hír vagy cikk, de én már napokkal, vagy órákkal korábban írtam meg. Btw én szinte mindig linkelek forrásokat)

LnB: A Gamekapocs-os srác igen ugyanaz mint aki ide írt nekünk. (Isván)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1063) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Ground Zeroes mentéssel ezek lesznek a Phantom Pain-ben!! :D

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#1064) oriic válasza Liquid Snake (#1063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi érdekes. :(

Live-Die-Respawn

(#1065) Cifu válasza oriic (#1064) üzenetére


Cifu
nagyúr

Írtam egy rövid hsz.-t, amiben elkezdtem kifejteni, hogy ezek nagy része használhatattlannak tűnik, illetve nagyon minimális kozmetikai értéke van, plusz a PC-sek ugyebár a multi-player skineket egy jó ideig még nem is tudják majd használni.

Majd szépen bezártam az ablakot, mert nem akartam, hogy a hullámat egy árokparton, átvágott torokkal találják meg... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1066) .LnB válasza Cifu (#1065) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lett volna azzal semmi baj, mivel teljesen igaz. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1067) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1068) oriic válasza Sirandrish (#1067) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj, ez már olyan régi, hogy csak na. :D

Live-Die-Respawn

(#1069) Sirandrish válasza oriic (#1068) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látszik hogy minden másik keresésem MGS ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1070) Liquid Snake válasza Sirandrish (#1067) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

:D

A Hideo Kojima Game

(#1071) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abba ti belegondoltatok, hogy a Phantom Pain-nek egy 30éves időintervallumot kellene most megtölteni sztorival? PW és a MGS1 között kb ennyi idő telik el. És mivel ez lesz az utolsó rész ezért teljesen ki kell tölteni sztorival ezt az időszakot, hogy még kerekebb legyen az egész történet. Vagyis nem kell, de én ezt várom. Megannyi karakter eredettörténete nem lett még bemutatva. De remélem itt be lesz. És remélem a játék vége fele Shadow Moses project is tiszteletét teszi majd.

Vagy lehet Kojima nem így gondolkodik? Lehet csak egy újabb "kis" történetet fűz BigBoss és a Les Enfants Terribles Project köré?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1072) Cifu válasza .LnB (#1071) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz az MGS-t is kezdi utólérni az a probléma, ami mindennapos a nagy és folyamatosan bővülő világoknak: kezdi elveszteni a kohézióját, folyamatosságát.

A Diamond Dogs-ról nem is hallottunk az MGS:GZ / PP előtt. Volt az MFS, mint zsoldossereg, amire folyton visszautaltak. Egyetlen egy szóval nem került elő, holott ugyebár Kazuhira Miller-nek, Big Boss-nak és Revolver Ocelot-nak is lett volna kismillió alkalma, hogy előhozakodjon vele. Skullface hasonló eset, amennyire lehet látni, iszonyú fontos karaktere lesz a világnak a GZ és a PP alapján, mégis, sose hallottunk róla előtte. Vagy mi van Big Boss "szarvával", ami szintén újdonság?

Szóval én egy kicsit úgy látom, hogy nem annyira a meglévő szállak elvarrásával foglalkozik Kojima, hanem inkább beilleszt egy új epizódot a világba, amely lazán (a karakterek által) csatlakozik a meglévő játékok által felépített lore-hoz.

De ez csak az én véleményem...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1073) .LnB válasza Cifu (#1072) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az tény, hogy a Diamond dogs a Militaires Sans Frontières-t ért támadás után jön létre, alakul át.

Boss szarva az egy sérülés következtében jelenik meg ugye. De ne legyél biztos abban, hogy az BigBoss szarva.... :U

És nem elvarrni kell a szálakat, hanem összekötni. a 4. rész elvarrta már a szálakat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1074) oriic válasza Cifu (#1072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én is gondoltam már rá, hogy kicsit túlvállalták magukat, de bízom benne, hogy sok mindenre választ kapunk.

Viszont egy nagy gond van. A jövő hét még okés, de az utána lévő hét az nagyon nehéz lesz. Jön ugye X360-ra, meg PS3-ra is a játék, és azok általában 1 héttel premier előtt már neten vannak, és én nagyon parázok hogy belefutok valami gigaspoilerbe. :(

Live-Die-Respawn

(#1075) .LnB válasza oriic (#1074) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én attól nem. Valószínűleg ide sem fogok benézni míg végig nem nyomom.
Bár itt azért vagyunk olyan intelligensek, hogy tudjuk használni a spoiler gombot. Ugyemindenki?! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1076) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1077) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1078) .LnB válasza oriic (#1076) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A legjobb videó a sorozatról amit valaha láttam!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1079) Liquid Snake válasza oriic (#1076) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

The best!!! :C

A Hideo Kojima Game

(#1080) oriic válasza .LnB (#1078) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN konkrétan megkönnyeztem.

Live-Die-Respawn

(#1081) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki már hozzájutott a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain PS4-es változatához

szerk:

Szerencsére fake. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1082) Liquid Snake válasza oriic (#1081) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Elég jó fake! :)

Más: Olvastam az egyik külföldi oldalon hogy jövő héten jelennek meg a MGS V review copyk.

A Hideo Kojima Game

(#1083) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Meg is van az oldal!
MGS V

[ Szerkesztve ]

A Hideo Kojima Game

(#1084) CocooN-z válasza oriic (#1076) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jó a vidi! :)

Valamint ez is KÉP

..rem. van belőle HD-bb és a többiből is

ui.:

Véletlen ágyaztam be, de mostmár úgy döntöttem bent hagyom mert látványos :)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1085) CocooN-z válasza .LnB (#1075) üzenetére


CocooN-z
őstag

Hát nekem pedig úgy rémlik valaKIK itt majdnem elspójlerezsték az emgéesnégyet khm :) ;)

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1086) Liquid Snake válasza CocooN-z (#1084) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Szép!

A Hideo Kojima Game

(#1087) .LnB válasza CocooN-z (#1085) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valami rémlik... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1088) oriic válasza .LnB (#1087) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fóóóógalmam sincs miről beszél.

Live-Die-Respawn

(#1089) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1090) oriic válasza oriic (#1089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosítok. A sorozat történetének legeslegutolsó trailerét kapjuk meg a mestertől. :(

Live-Die-Respawn

(#1091) CocooN-z válasza oriic (#1088) üzenetére


CocooN-z
őstag

Persze Persze..... ;]

Trailer jöhet, én asszem kitolom az összeset még előtte Szóval újra végig játszom előtte a részeket, 1-4 ig ... :) (előbbi szöveg furán hangzott :D)
.... Mission impossible?

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1092) .LnB válasza CocooN-z (#1091) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mármint az összes Metal Gear játékot végigtolod a TPP megjelenéséig?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1093) CocooN-z válasza .LnB (#1092) üzenetére


CocooN-z
őstag

Igen, javítottam.... :)

Későn kaptam észbe, azt hittem 15. én jelenik meg

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1094) .LnB válasza CocooN-z (#1093) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az necces lesz szerintem :) Feltéve ha nem kezdted még el. És semmi más dolgod nincs addig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1095) CocooN-z válasza .LnB (#1094) üzenetére


CocooN-z
őstag

Akkor megvan mit veszek / kérek karácsonyra :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1096) .LnB válasza CocooN-z (#1095) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mit? Ezt nem értem :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1097) CocooN-z válasza .LnB (#1096) üzenetére


CocooN-z
őstag

Jha, hogy addig elhúzódik :) ... ennyi :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1098) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Metal Gear Solid V: The Phantom Pain tesztek embargója augusztus 23-án jár le, vagyis az első tesztek most vasárnap látnak napvilágot.

Live-Die-Respawn

(#1099) CocooN-z válasza oriic (#1098) üzenetére


CocooN-z
őstag

Neked / Gamepod-nak van ilyen? Vagy piaci megjelenésnél számíthatunk ilyesmire? lesz? Tervben van? (jó a sorrend) :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1100) .LnB válasza CocooN-z (#1099) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.