Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1101) oriic válasza CocooN-z (#1099) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel nincs itthon Konami képviselet, sajnos csak premierkor tudok játszani Xbox One verzióval. A tesztek amúgy is lemezes PS4 verziók alapján készülnek.

LnB: :R

Live-Die-Respawn

(#1102) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A history of METAL GEAR and PlayStation

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1103) oriic válasza .LnB (#1102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokat nem érteni belőle, de legalább tudjuk hogy a Kojima trailer 28-án jön. :)

(#1104) Cifu

Nem, mindenhol szeptember 1 a premier napja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1104) Cifu válasza .LnB (#1102) üzenetére


Cifu
nagyúr

Náluk szeptember 2.-án jön csak? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1105) oriic válasza oriic (#1103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nem, hülye vagyok. 28 éves a Metal Gear széria. :DDD Akkor remélem előbb jön trailer.

Live-Die-Respawn

(#1106) Rage47


Rage47
veterán

Ez milyen mozdulatot akar jelezni? Sehogy nem jön össze. - Xbox One
Mit kell lenyomni?

(#1107) Gebriel válasza Rage47 (#1106) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezzel tudsz felmaszni dolgokra nem?

(#1108) oriic válasza Rage47 (#1106) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bal analóg fel + Y

Live-Die-Respawn

(#1109) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Valaki próbálta már az MGS1-et nem csak Win 64bit + Hardware mode képessé de akár magasabb felbontásúvá varázsolni is?

Ez nem tudom milyen felbontás / arány, de egész jó. Leírás persze nincs.
https://www.youtube.com/watch?v=fJ4f1k2J9WQ

Valamint itt találtam egy leírást:
http://pcgamingwiki.com/wiki/Metal_Gear_Solid:_Integral

a DXGL sajnos nem nagyon épül be a játékba...

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1110) Rage47 válasza oriic (#1108) üzenetére


Rage47
veterán

köszi, majd próbálgatom.
rájöttem, hogy a ground zeroes-ban van több küldetés is :D azokat játszom most. kezd megtetszeni a játék, főleg az tűnt fel, milyen gördülékenyen fut es gyorsan tolt a 90 óra witcher után :D

(#1111) oriic válasza CocooN-z (#1109) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért is nem játszod emulátorral a Twin Snakes-t? :)

Live-Die-Respawn

(#1112) varadigabor


varadigabor
senior tag

van egy[teszt eredmény]
Mondjuk elég magas pont számot kapott, ahhoz képest hogy lehúzta. Franciáknak amúgy se hiszek:D
Meg annyira nem hinnék nekik ha már össze adni se tudnak.
Tényleg 40 óra lenne? Haverom már megint rinyál h nem veszi meg :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1113) oriic válasza varadigabor (#1112) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van már több is:

HobbyConsolas gave the game a 97 out of 100.

Negative points:

- Spanish translation sucks.
- Not as moving as other MGS titles (?)

Mondjuk franciáknak nem hiszek, ők a Watch Dogs-ra 19/20-at adtak.

Vannak itt rendes teszterek amúgy:






Az én tesztem szeptember 7-én lesz olvasható itt GAMEPOD-on. (Egy hét játék azért kell ehhez szerintem.)

Live-Die-Respawn

(#1114) oriic válasza oriic (#1113) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel spanyolul nem tudunk, kitehetem a spanyol tesztet:

[link]

Live-Die-Respawn

(#1115) Cifu


Cifu
nagyúr

Ilyenkor azért rohadtul tudom utálni a játékteszteket író bloggereket, újságírókat... ;]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1116) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teljesen hidegen hagynak a tesztek. Ha ne adj isten egy "újgenerációs" tesztelő kezébe kerül aki COD-on nőtt fel és lehúzza azzal úgy sem lehet mit kezdeni. Na aztán meg úgy is megvagyok győződve róla, hogy a "világmindenséglegjobbjátéka" lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1117) oriic válasza .LnB (#1116) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előre szólok, a Black Ops 3-ról én írok beszámolót. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1118) .LnB válasza oriic (#1117) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te más vagy tudod nagyon jól. Annyi mindent szeretsz amit én nem, és ennek ellenére akkor is nagyon csíplek és tisztellek. Ha egyszer végre találkoznánk IRL meg is kapnád ezért a magadét, majd mikor jól kipuffogtam magam, meghívnálak egy italra. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1119) oriic válasza .LnB (#1118) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anytime, anywhere. :) :R

Live-Die-Respawn

(#1120) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gratulálok annak nyílt vadbaromnak akik annyira okosan nem tud egy szájbavert nagy SPOILER feliratot feltenni oda ahova kell, és miatta kaptam meg a legnagyobb spoilert a játékból...Gratula!!! :W

Live-Die-Respawn

(#1121) Rage47 válasza oriic (#1120) üzenetére


Rage47
veterán

azért megírod, hogy hova nem szabad látogatnunk, nehogy lássuk ezt? :D

(#1122) oriic válasza Rage47 (#1121) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

NeoGAF, de már törölték a posztot, illetve átrakták a spoilert topikba.

Live-Die-Respawn

(#1123) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egyik szemem sír, a másik meg nincs mint Snake-nek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1124) oriic válasza .LnB (#1123) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja láttam, állat cucc, egy csomó ember megkapta már. :( (hja és full spoileres, szóval rá ne keress a tartalomra. :D )

Live-Die-Respawn

(#1125) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel most kavarnak ezerrel hogy a Portable Ops kánon-e vagy sem, úgy betoltam azt is, legalábbis a sztoriját. Végül is nem volt vészes, bár tény, gyengébb mint a többi rész, a SPOILER SPOILERlátomásos résznél (Cyborg-Raiden, Old Big Boss, Soliduss) azért vigyorogtam.SPOILER SPOILER

Live-Die-Respawn

(#1126) iTzTiGeR


iTzTiGeR
tag

Van aki előrendelte itt még a PC-s kiadást? Ha a játékon kívül az előrendelői ajándékok is érdekelték akkor mindenféleképpen nézze meg most a bolt oldalát. Ahol én előrendeltem (konzolokszervize) az utóbbi napokban össze-vissza volt variálva az ajándékok listája. Ahogy nézem most beállt a végleges, felkerült a póló végleges mintázata is. Viszont a PC-s kiadást úgy kiherélték, hogy csak na... Fémdoboz és poszter jár hozzá. Míg prev-gen és next-gen kiadásokhoz maradt a lámpa+póló+poszter kombó. Holnap beszélek a bolttal, hogy ez most így marad-e. De ahogy néztem legtöbb boltnál is ez lett. Nem értem mért kell megkülönböztetni PC-s kiadást a többitől ilyen szinten is..

(#1127) CocooN-z válasza oriic (#1111) üzenetére


CocooN-z
őstag

MGS1 - Integral, ePSXe vel, FullHD ban !!! , PS3 kontrollerrel, ergo Analóg karokkal, hihetetlen jó!!!

Miért nem Twin? Mert nagyon cheeesy...ez hogy innen zoomol a kamera, onnan, amonnan majd innen és közben csak áll Snake....hááát...elég gagy. Persze jobb graf, de nekem az MGS 1 egésze legalább annyira ütött mint a többi részből a legjobb részek együtt... Valamiért nagyon megfogott a hangulata. :)

Ezért :)

Ahogy lentebb olvastad a spoiler veszélyeket, lehet kerülöm az ilyen helyeket énis egy ideig. :W

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#1128) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1129) Rage47


Rage47
veterán

amikor Snake megnézi Paz pulzusát es annak megfelelően remeg a kontroller, nagyon eltalált rész. ilyesmi hiányzik sok játékból, hogy kihasználják a lehetőségeket.

(#1130) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1131) .LnB válasza oriic (#1130) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd most a sok rinyapicsa is játszani akar vele akik eddig ilyeneket írtak, hogy mennyire "nem élethű", mennyire "gagyi japán cucc", és az a "lufis rész is mennyire gáz". :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1132) varadigabor válasza oriic (#1130) üzenetére


varadigabor
senior tag

áhh még 1 hetet ki kell valahogy bírni. :Y

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1133) Cifu válasza .LnB (#1131) üzenetére


Cifu
nagyúr

Kikérem a rinyapicsások nevében! :DDD

Én még nem tudok játszani vele... :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#1134) .LnB válasza Cifu (#1133) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Esküszöm oda akartam írni, hogy nem Cifu-ról van szó. De gondoltam csak nem veszed magadra... hát de. :D

Szóval nem rád gondoltam. ;)

De kedden nyomod te is nem?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1135) oriic válasza Cifu (#1133) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN sem. :DDD

Várom nagyon, vadállat lett, mindenhol csak jót olvasni róla.

Live-Die-Respawn

(#1136) .LnB válasza oriic (#1135) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PC-n meg nincs (és nem is lesz) előtöltés...Nagyon jó. :W

Bár nem aggódom gyors netem van, 20perc alatt lent lesz az :D (vagy max 40perc) Nem is tudom mekkora a mérete :N

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1137) oriic válasza .LnB (#1136) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ehhez majdm a Steam szervereknek is lesz egy két szava szerintem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1138) .LnB válasza oriic (#1137) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nézd, ha a GTAV-nél nem feküdtek meg a szerók, akkor most sem fognak. És én akkor is vigyorogva töltöttem. Pedig az 60Gb-vol. SocialClub-os fórumtársaknak pedig csak a könnye folyt, mert ők napokig szenvedtek vele. Volt akinek éveket írt még a hátralévő időnek. Nekem kb 1óra volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1139) Rage47


Rage47
veterán

holnap jön amúgy az új trailer

(#1140) oriic válasza Rage47 (#1139) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajaj Kojima utolsó trailere az MGS világában.

Live-Die-Respawn

(#1141) .LnB válasza Rage47 (#1139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amennyiben tényleg az lesz az opening trailere a játéknak, akkor lehet meg sem nézem. Bár ez csak akkor fog kiderülni biztosra, ha megjelenik a játék. Szóval akkor tuti nem nézem meg, majd utólag. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1142) Rage47


Rage47
veterán

miért van Chico mellkasában a füles amúgy? a ground zeroesban

(#1143) oriic válasza .LnB (#1141) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Launch trailer, nem opening. :)

"Gamesradar:

"Incredible, but too epic to score yet" :C "

Live-Die-Respawn

(#1144) .LnB válasza oriic (#1143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jogos, de gondolom ez lesz a gameben is a menü előtt nem? Opening tippre lesz vagy egy órás vidi :D Kajával ülök majd le elé :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1145) oriic válasza .LnB (#1144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Ez csak egy trailer lesz. Ilyenkor nem adják ki az opening cinematic videót, azt csak a játékban láthatod. (vagyis van olyan játék, aminél kiadják, de az MGS nem ilyen)

Egyébként nincs a játékban túl sok átvezető.

(#1146) .LnB

Hidd el nem fognak most hiányozni. Kárpótolni fog a sok WTF! :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1146) .LnB válasza oriic (#1145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akko' megnézem na! :D

Egyébként én szerettem a sok átvezetőt. Hiányozni fognak. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1147) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

MGS V:

IGN: 100
Gamespot: 100
EGM: 95
Gameinformer: 93
Metascore: 96
Mgi: 100
Respawn ninja: 100

A Hideo Kojima Game

(#1148) .LnB válasza Liquid Snake (#1147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

orich ezért melózik?! Feleslegesen?! Te el sem olvasod!?Hát szégyeldmagad... :(((

;] :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1149) oriic válasza Liquid Snake (#1147) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#1150) Liquid Snake válasza Rage47 (#1139) üzenetére


Liquid Snake
aktív tag

Már alig várom!! :D

A Hideo Kojima Game

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.