Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2001) nofi válasza .LnB (#2000) üzenetére


nofi
őstag

Inkább magam fedezem fel én is, ekkora játéknál felesleges a maximumra törekedni, mert csak egy idő után felidegesíteném magam.

Köszi a válaszokat!

Xbox GT: nozsolt

(#2002) .LnB válasza nofi (#2001) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Utolsó két küldetésem van hátra a sztoriból és 50%-ot ír a játék. Ennyi minden maradt benne. Pedig én szorgoskodtam rendesen mint a kishangya. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2003) Rage47


Rage47
veterán

Ezt láttátok már? :D
The Phantom Pain Parody

(#2004) oriic válasza Rage47 (#2003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kész, végem, sírok. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2005) Rage47 válasza oriic (#2004) üzenetére


Rage47
veterán

jaja én is :D

(#2006) .LnB válasza Rage47 (#2003) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó volt! :K

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2007) Rage47


Rage47
veterán

Kijött One-ra az iOS app!

(#2008) konikan válasza Rage47 (#2003) üzenetére


konikan
aktív tag

"Look at my packs!" :DDD

.LnB
Igen, jó lenne a sztoriról beszélni, de ilyen tempóban, ahogy játszom vele, lesz vagy 3 hét mire végig érek rajta :B

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2009) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Most már tényleg elég lassan bővülnek a platformok. :D

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2010) Lefty válasza .LnB (#1998) üzenetére


Lefty
addikt

ez XO-n hogy van vajon? azt hittem ez a játék konzolos topikja.

(#2011) sheep válasza sheep (#1989) üzenetére


sheep
addikt

Na megoldódott a gondom, triviális de nem igazán gondoltam hogy ez gondot jelenthet így 2015-ben: az egyik joystick zavart be és azért nem működött az inventory (3 különböző joy van bedugva: egy gázkar, egy joy és egy oldalkormány pedál).
A joyt kihúztam és most működik minden, billentyűzet ikonok, inventory, egér.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2012) oriic válasza Lefty (#2010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Globalis topik, nincs kulon masik.

Live-Die-Respawn

(#2013) varadigabor


varadigabor
senior tag

Fél 8kor kezdődik az MGO közvetítés.
mondjuk szerintem japán lesz. Ez is az volt :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2014) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végeztem a sztorival. (52% - 57óra)

Tegnap nem írtam semmit, gondoltam várok egy kicsit, hogy leülepedjen.
Innentől mindent spoiler alá írok: A nagy csavar számomra nem volt akkora csavar. Persze nem mondom, hogy biztosra tudtam. De az AI pod-os résznél 100%-ig biztos lettem benne. És Eli DNS vizsgálata is megerősített benne. De én írtam is korábban, hogy szerintem nem a valódi Boss-t irányítjuk. Ez be is jött. Azt viszont nem tudtam, hogy ki lett átoperálva. Ebben kicsit meglepett Kojima. Azt hittem valami ismertebb karakter lesz. De nem, mi vagyunk BigBoss. Szép gesztus tőle, jó ötletnek tartom. Az mondjuk nem tetszett, hogy a 46. küldetésben kb újra kell játszani a prológust, én untam.

Szóval ez a csavar oké. De ez a játék nincs befejezve! Közel sincs! Quiet története le lett zárva. És ez lenne a vége? Kizárt! És ez engem így nagyon felbasz! Még az 51. küldetés sem a vége szerintem. Az is egy kis jelentéktelen Eli - BigBoss civakodás. Aki végigjátszotta a harmadik, negyedik részt az tudja milyen epikus lezárásokat szokott csinálni Kojima. Na ebben ennek nyoma sincs.
És egyébként is elég megnézni a küldetéseket. A 31. küldetéssel lezárul a Skullface szál. Az egy kerek chapter. Utána 6+1(a 46. küldi) van. Nézzük meg az arányokat. 31 küldetés egy random enemy-ra akit ki kell iktatni. És 6 küldetés Kojima életművének, legféltettebb kincsének lezárására!! Érzitek ugye?! Ezért annyi futotta tőlük, hogy Quiet történetét befejezték, és ellőtték a nagy csavart a 46. küldetésben. A kapkodás látszik is, mert teljesen szétesik a sztoriszál a végére. Ugrálunk ide-oda. De sok dolog maradt még amit én vártam volna.

Viszont azok számára akik nem ismerik annyira jól a Metal Gear univerzumot azokban nem lesz hiányérzet. Azok számára ez egy nagyon jó játék. Mert az! Tökéletes. Sokrétű, változatos, megunhatatlan. Gyönyörűen néz ki, eszméletlen jók a zenék, az átvezetők megkomponálása a szokásos Kojima minőséget hozzák. Egyedül ezt az epizodikusságot nem értem teljesen miért kellett erőltetni. Szerintem teljesen felesleges.

Mint játék nagyon jó, csak a sztori nem lett befejezve. És így már érthető a nagy Konami - Kojima cirkusz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2015) varadigabor válasza .LnB (#2014) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nekem több százalék.De ezt a Quietes részt nekem még nem adta be. 50-est pl meg csináltam már.

Van a bónusz videó ami csak gyűjtőiben volt benne, nekem az hiányzik hogy azt végig vigyem. Szerintem akkor meg lett volna a nagy lezárás amit mondasz. Nem tudom miért nem rakták bele, szerintem az még nagyon nagyon kellett volna.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2016) .LnB válasza varadigabor (#2015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam arról a videórol. Megnéztem. Nem mondanám arra sem, hogy az lenne az igazi lezárás. De nem írom le pontosabban míg meg nem nézted. Ettől függetlenül lehet az, de kétlem.

Még pár gondolat az egészről, a sztoriról: Az utolsó videóban mikor Venom Snake hallgatja Big boss kazettáját ez van a kazetta egyik oldalára írva: "Operation Intrude N313". És persze MSX-en játssza le, amire a Metal Gear játékok megjelentek. Ez pedig a Zanzibár incidens (MSX-es Metal Gear játékok sztorija) amiben Venom Snake meghal Solid Snake keze által. Jó kis utalás. Ugyanakkor nem elég, hogy ez a játék nem zárja le a történetet, de nyit egy teljesen új szálat amit eddig nem tudtunk, nem láttuk. BigBoss Outher Heaven (nation) megalapításáét. Így simán lehetne még játék ami ezt a szálat magyarázza el.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2017) varadigabor válasza .LnB (#2016) üzenetére


varadigabor
senior tag

Videóról: Az se egy igazi lezárás de azért csak jobb csata lett volna a végére, mint a Prologuet csak még egyszer.

Az volt hogy Big Boss történetét lezárja ehhez képest meg kaptuk a phantomja történetét:D Meg Outer Heaven-es utalást, meg egy kabátot:D

Remélem Kojima csinál még játékot. Ne Silent Hillhez hasonlót mert azt pont nem szeretem de valami nagyon király tps-t.
Konami meg úgy is folytatni fogja ,csináltak már Kojima nélkül MGS játékot. Nagyon nem fogják szerintem elcseszni ha a régi emberek/írók csinálják akik Kojimát is segítették.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2018) .LnB válasza varadigabor (#2017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én úgy tudom Kojima emberei is lapátra kerülnek és/vagy követik a mester-t. Szóval teljesen új emberek fogják folytatni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2019) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ugye Huey meghal?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2020) .LnB válasza Adam_Shepard (#2019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyszer mindenki meghal..

Nem. Miután elcsónakázik még nem. Megkeresi a fiát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2021) Adam_Shepard válasza .LnB (#2020) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Sajnálatos. Tök idegesítő a nyafogása.

Más:

Valakinek sikerült a panelon található fegyverek közül az utolsókhoz blueprintet szereznie?
7-8 rank lehet?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2022) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#2021) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Vt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2023) varadigabor válasza Adam_Shepard (#2021) üzenetére


varadigabor
senior tag

Nem tudom melyikre gondolsz. Nekem vagy 3 db bp hiányzik. Neten vannak leírások hogy melyik hol van.

Ez a kulcstartóXD

Megnéztem az MGO-t egyik sima DM volt, másik meg stealth DM. Kár hogy nem volt angol felirat.
Egyébként nem rossz, kicsit ilyen GTA onlineosnak tűnt nekem a DM ezzel TPS nézettel. Remélem most már jönnek infók róla.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2024) mlinus


mlinus
őstag

Mivel már többen írtatok a befejezésről, én is leírnám a véleményemet. Bocs, ha hosszú.

Maga a játék nagyon tetszett. A játékmenet 10/10, talán a legjobb a kategóriájában. Vicces lesz amit mondok, de nekem ebben a stílusban pont az Ubisoft játékok jöttek be legjobban. Splinter Cell, Watch Dogs, Far Cry, AC. Egy közös bennük: lehet lopakodni, és lehet terminátorozni. Sőt. Folyamaotsan lehet váltogatni a játékstílusok között, mert nincs olyan hogy jaj, megláttak, mission failed. Félreértés ne essék, a Meta Gear is ilyen volt, de egyértelműen a lopakodásra volt mindig is kihegyezve, ami már abból egyértelmű volt, hogy az MGS 4-ig borzalmasan kényelmetlen volt a fegyverek kezelése. Sokkal könnyebb volt lopakodni.

Na, a V gyakorlatilag ezt rázta teljesen gatyába. Ugyanolyan élvezetes lőni mint lopakodni. Kb ugyanannyi eszköz és support van mindkét stílushoz. Hatalmas dicséret jár ezért, szerintem sokszor elő fogom venni még ezt a játékot.
Viszont.
Baszki, amilyen jól indult, olyan rossz lett a vége. A chapter 1 még szódával elment, mert végülis kaptunk egy kerek történetet. Igaz, Skullface marha nagy csalódás volt a GZ utáni hype után, és alig volt képernyőn, de Sehalenthropus, Code Talker, stb a helyén volt. Szóval bár MGS átlag alatt volt jóval, nem volt rossz.

De aztán jött a chapter 2, és kész. Alig volt olyan küldetés ami nem ismétlés volt, és azok is milyenek voltak már... semmi izgalom, mintha sima side ops-okat csinálnék. Még az a bizonyos küldetés is ahol ki kell nyírni a saját katonáid - igen, kemény volt. Igen, a játék egyik csúcspontja. DE. Mennyivel jobb lett volna ha ez az első vírusos fertőzésnél történik, még mielőtt meghal Skullface? Mennyivel édesebb lett volna a bosszú? Sokkal. Így viszont, megtörtént aminek meg kellett, ott vannak a gyémántok a jelvényeken, de ennyi. Valljuk be: a 2. chapternek nem volt igazából semmi története, csak egymásra dobálva volt pár ötlet, és kész. A kivágott utolsó küldetés valamennyire össze tudta volna szőni a dolgokat, dehát nem került bele a játékba.

Tudom, Kojima jól átvágott minket, mert nem BB-vel toltuk... és oké, néztem is nagyot (bár szerintem egyértelmű volt az elejétől kezdve) és még valamennyire tetszett is a fordulat, DE! Az a nagy büdös igazság hogy én látni akartam hogyan válik démonná BB, hogyan lesz belőle gonosz, hogyan veszti el a hitét. Ehhez képest, semmi morálisan megkérdőjelezhető dolog nem történt a saját katonáid megölésén kívül - de ugye ez sem azért volt mert gonoszak voltunk, hanem muszájból.

És tudván, hogy ez volt az utolsó MGS játéka Kojimának.. ez nagyon felb@szott. Mert ez a játék egy hatalmas lyukat hagy maga után, amit nem biztos hogy már valaha be fognak tömni.

Egyébként még nagyon sok negatívumot tudnék írni, de már így is eleget panaszkodtam. A vicc az, hogy szerintem még így is simán 8/10 a játék, mert kvázi a lényeg, avagy a játékmenet, zseniális. Dehát szerintem minden MGS rajongó tudja hogy az MGS játékok nem csak erről szólnak, hanem a zseniálisan összerakott sztoriról, ami nem mindig veszi magát túl komolyan.
Szvsz ez most nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#2025) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A videó amit valszeg nem látsz soha a játékban.

[link]

Live-Die-Respawn

(#2026) .LnB válasza mlinus (#2024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És tudod mit nem értek? Minden Metal Gear fannak feltűnik, hogy itt valami sántít. Ez nem lett normálisan befejezve. De minden tesztben azt olvasni, hogy "Méltó lezárása Kojima életművének" (vagy hasonlóan megfogalmazva). Miért írnak mindenhol ilyet? Most, hagyjuk azt, hogy le vannak fizetve. A hivatalos újságíróknak nem tűnik ez fel? Mert rendben van, hogy sokszor spoilermentesen nem lehet erről beszélni. De csak megemlíteném ha én írnék tesztet róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2027) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Online

Live-Die-Respawn

(#2028) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#2025) orichalcos Lehet benne sincs, lehet a Pace fejezet egyik átvezetője lett volna.

(#2027) orichalcos Még ettől se várom annyira a januárt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2029) oriic válasza .LnB (#2028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az lenne a szép, ha hiányozna a teljes fejezet, de ilyen átvezetők meg már léteznének hozzá. :S

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2030) james001


james001
veterán

Üdv.
Tudnátok ajánlani egy videót/írást ami jól összefoglalja az egész Metal Gear sztoriját? Volt talán egy videó amit vagy itt vagy valahol linkeltek,de nem találom.
Köszi :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2031) sheep válasza james001 (#2030) üzenetére


sheep
addikt

Parancsolj:
1.rész
2.rész
3.rész

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2032) mlinus válasza .LnB (#2026) üzenetére


mlinus
őstag

Szerintem azért mert a nagyobb lapok újságíróit a Konami meghívta magukhoz, gondolom kaja, pia, luxus keretében és volt kb 2 napjuk mindezekmellett hogy játszanak a játékkal. Játszották 10-20 órát, látták milyen állat a gameplay, a fantasztikus introt és pár sztorimorzsát és úgy voltak vele hogy á, 10/10. Ez az egyetlen logikus magyarázat az én véleményem szerint. Mert ha úgy adtak 10/10-et mindenhol neki, hogy látták mennyire nincs befejezve, és hogy mennyire a levegőbe lóg az egész, akkor még az utolsó maroknyi hitemet is elvesztettem a videójátékos újságírással kapcsolatban.

(#2033) james001 válasza sheep (#2031) üzenetére


james001
veterán

Thx :R

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2034) oriic válasza mlinus (#2032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért nem fog tőlem 80-nál többet kapni a játék. :(

Live-Die-Respawn

(#2035) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még pár gondolat a szoriról:

Nem tudtuk meg, hogy Venom Snake (Phantom Boss) Miért válik gonosszá, és miért fordul Solid Snake ellen Zanzibár-ban (és korábban Outer Heaven területén). Zanzibárban hal meg. És ugye ők mi vagyunk elméletileg. Valahol, valamiért a két Big Boss ambíciója ketté ágazik. Az igazi BigBoss marad a jó. (gondolom) Megalapítja Outer Heaven-t, és mindent megtesz, hogy megállítsa Zero-t. Míg a Phantom Boss, rossz lesz. És meg akarja ölni Solid Snake-t. És hát kétlem, hogy attól lesz gonosz mert meg kellett ölnie fertőzött társait.

Ezek mellett semmi nem derül ki Gray Fox-ról.

Az igazi Boss, hogyan kerül abba a mesterséges kómába (álomban) amibe a JD tartja évekig.

És a Patriótákról sem derült ki sok dolog semmi. Én nem is emlékszem, hogy említve lettek volna.

(#2034) orichalcos Te elolvasgatod a spoilereket? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2036) konikan válasza oriic (#2027) üzenetére


konikan
aktív tag

Az elején nyögvenyelős lesz, de egy idő után, és ha sikerül normális csapattársakat találni, akkor nagyon jó mókának ígérkezik.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#2037) Fitzgerald válasza oriic (#2027) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez jó lesz, csak vissza kell szoknom egér-billentyűzetre a PS4 kontrollerről, különben esélytelen.

(#2038) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így most, hogy lassan mindenki a játék végére ér. Emlékezzünk vissza az első trailerre: [link]

A Moby Dick studio-ról és Joakim Mogren-ről: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2039) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

91 óra után végeztem a játékkal.

Minden pillanatát élveztem, de mégis csalódott vagyok. Ez a játék nincs befejezve. :( Nagyon nincs. Még a kivágott fejezettel sem. ( azt is megnéztem:( )

Live-Die-Respawn

(#2040) RazoR


RazoR
veterán

Hali!

Teljesen új vagyok a MGS világában, sokszor hallottam már régebben is a játékokról/részekről de eddig valahogy kimaradt. Viszont nemrég elkezdtem játszani a Ground Zeroes-al és a PH-el és magába szippantott a világ, a játékmenet és úgy az egész ahogy van.
A kérdésem az lenne, hogy melyik részeket érdemes végigjátszani a korábbiakból hogy képbe kerüljek a storyval, a karakterekkel meg az egész MG univerzummal? Persze a teljesség igénye nélkül, mert a mellékhajtások nem annyira érdekelnek, meg olvasgattam is vissza itt a fórumban, hogy nem mindegyik rész sikerült jól. SZóval melyik részeket és milyen sorrendben ajánlanátok? PC és X360 gépeim vannak. Köszi! :C

Más: az első trailerben látható jelenet benne lesz a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#2041) .LnB válasza RazoR (#2040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezeket, ebben a sorrendben: MGS3, MGS: Peace Walker, MGS1, MGS2, MGS4

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2042) varadigabor


varadigabor
senior tag

Jó ez az FOB csak azt nem értem hogy barátot miért nem lehet megkeresni benne csak random embereket add be. Jó lenne ha nem csak ismeretleneket védenék. Ez elég gáz szerintem.

Alig volt nyers anyagom 2 napja. aztán FOB-ztam vagy 5-őt:D Most meg dugig vagyok, csak nem győzik kibontani :D

Menni akartam már aludni , támogatónak megtámadták a bázisát. Hát nem volt nehéz kiszúrni a gyereket, a hatalmas világítóféreg lyukat konténereknél:D Oda lőttem neki 1 rakétát, elkezdet rohanni:D Láttam hogy elbújt aztán megint kapott egyet:D 750ezer GMP kaptam érte:D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2043) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Sahelantropus fight nagyon undorító lett. Tök mindegy mit csinálsz, ha leveszed az energiáját kb. az ötödére, elkezd 1 hit killeket nyomni. Már vagy hatodszorra próbálom, direkt fejlesztettem emiatt komolyabb rakétavetőt is, de tökmindegy.

(#2044) .LnB válasza Fitzgerald (#2043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pitiáner fight. Másodjára sikerült. A lényeg. Mikor beadja a reflex módot akkor megjelenik Psycho (a gázállarcos figura). akkor bele kell lőni egyet, hogy eltűnjön. Ha ezt nem teszed meg akkor jön a one hit die.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2045) Fitzgerald válasza .LnB (#2044) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, csak ez még azelőtt van, hogy a Mantis megjelenik. Felül a sziklára, onnan nyomja a one shotokat. Az se segít, hogy az automatikus supply dropokhoz néha 250 métert kell futni, máskor meg odadobja a fejedre lol. Na mindegy, mindjárt megvan.

(#2046) .LnB válasza Fitzgerald (#2045) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor elmegy messzire, és railgun-nal lő? Simán el kell bújni a szikla mögé.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2047) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A GZ után csak nekem tünik butábbnak sok esetben a játék?

Beszereztem a Gz-t a skinek és a többi dolog miatt és azt vettem észre hogy ég és föld a kettő( dinamika - fegyverek)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2048) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2049) .LnB válasza oriic (#2048) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elkezdtem elolvasgatni pár külföldi tesztet, és amiről beszéltünk tegnap, hogy "másoknak nem tűnt fel, hogy nincs befejezve?" kérdésre is választ kaptam. Feltűnt. Például a Kotaku teszt ebből a szempontból a legjobb példa.

[link]

És itt van még ez is: "Metal Gear Solid 5 is the best and most disappointing game of the year"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2050) oriic válasza .LnB (#2049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szóval akkor továbbra is a Kotaku értékeléseire lehet majd hagyatkoznunk. :)

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.