Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#2151) zuzu000


zuzu000
őstag

Sziasztok!

Fejlemények a beaktivált kód ügyében: írt nvidia, hogy mikor aktiválták. Augusztus 2-án, 14:08 perckor, valamilyen német xxxxxxxway@web.de email címmel. Ennyit tudtak mondani.
Mehet a reklamálás iponnál tovább, vagy inkább keressük fel ezt a német úriembert?

(#2152) .LnB válasza zuzu000 (#2151) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

El lett adva egy g2a-hoz hasonló oldalon. Hiábavaló a reklamáció a németnél. Ipon-nal kell reklamálnod.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2153) zuzu000 válasza .LnB (#2152) üzenetére


zuzu000
őstag

felajánlottak egy 8gb-os pendrivet, vagy hogy visszaveszik a terméket egy az egyben. egyre nevetségesebb

(#2154) architect26 válasza zuzu000 (#2153) üzenetére


architect26
aktív tag

no comment... inkább magát a játékot adják oda...

Per aspera ad astra

(#2155) varadigabor válasza zuzu000 (#2153) üzenetére


varadigabor
senior tag

Mond azt hogy neked a játék kell. Nem akarják akkor Írd azt hogy nem akarsz de a fogyasztó védelemhez vagy kénytelen fordulni. Ha ez se jön be. Akkor írj egy levelet a fogyasztó védelemnek és küld el az Iponnak is. Szerintem hatni fog mert többet buknak ha meg büntizik őket

(#2150) szgergely
Ez ki? MGO? Vagy FOB?.

Ja basszus most esett leXD Nem gondoltam hogy valaki ilyen b@lf@sz hogy MGS-ben szétlő mindenkit.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2156) sheep válasza zuzu000 (#2151) üzenetére


sheep
addikt

Én a helyedben annyit írnék hogy a játék árát -vagy kódját- adják oda (steam), mivel azzal együtt hirdették.
Ha ezt nem akarják teljesíteni akkor fogyasztóvédelem, vársáló megtévesztése miatt.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2157) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

8GB-os pendrive lol, az mondjuk ér harmadannyit mint a játék, meg gondolom szükséged is sok van rá.
Kenjék a hajukra. Vagy kód, vagy a játék ára ahogy írták.

(#2158) DokiBaxxi válasza Fitzgerald (#2157) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Most vagyok ott, hogy találkoztam Skull Face-el a főbázisán, elvitt kocsikázni, elmondta a monológját majd Sahelanthropus mindenki ellen fordult, és most le kell győznöm. 3/4-ét levittem az életének, és mibe halok bele? (Mint már jó párszor..) Hát persze, hogy abba, hogy leesek egy szikláról (nem láttam mert éppen olyan barna ködöt bocsájtott a területre szóval..). Köszi szépen...

Sorry, nem válasz akart lenni :B

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#2159) sheep


sheep
addikt

A 13. mellékküldi nálatok is bugos? Úgy jelzi mintha nem lenne megcsinálva, fehéren világít de ki van pipálva. Megcsináltam többstör is de nem változik.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2160) tarBubbles válasza sheep (#2159) üzenetére


tarBubbles
tag

eszedbe sem jutott, hogy a side opsokat újra meg lehet csinálni (véletlenszerűen eldönti a gép, hogy melyiket, nálad valamiért szereti a 13. küldetést)?

[ Szerkesztve ]

(#2161) sheep válasza tarBubbles (#2160) üzenetére


sheep
addikt

Mint írtam már többször megcsináltam..

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2162) tarBubbles válasza sheep (#2161) üzenetére


tarBubbles
tag

nem tudom pontosan hogyan működik a side ops rendszer, nem tudom, hogy mi alapján dönti el mik a megismételhető küldetések. nálad ez így alakult (most bug vagy nem bug, amiért nem változik, nem tudni). legalább mindig ki tudsz menteni egy női rabot (elméletben mindig az lesz) ;)

[ Szerkesztve ]

(#2163) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

[link]

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2164) sheep válasza tarBubbles (#2162) üzenetére


sheep
addikt

Szóval azt mondod hogy ez nem bug, hanem a játék valami alapján felajánlja hogy megcsinálhatom újra?
Akár az összes melléküldetést megcsinálhatom, azokat is amelyik szürkék?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2165) he7edik. válasza boost (#2150) üzenetére


he7edik.
addikt

Ez ki ez?

Égő szöveg a flém vázon

(#2166) .LnB válasza he7edik. (#2165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott van minden a képen. :)

Boss a Mist unit szerkóban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2167) sheep válasza Snip3r_HUN (#2163) üzenetére


sheep
addikt

Ha jól értem az összes küldetést S-es szinten kell megcsinálni hozzá? Az durva...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2168) Snip3r_HUN válasza sheep (#2167) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:N Nem, az a Raiden suit feltétele.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2169) boost válasza he7edik. (#2165) üzenetére


boost
addikt

BTurbo - egyszerűen nem lehet végignézni.

Akik viszont jók, profik, értelmesek: Gameday Iroda.

[ Szerkesztve ]

(#2170) sheep válasza Snip3r_HUN (#2168) üzenetére


sheep
addikt

Nem egészen értem, hogy kell érteni azt amit a csillaggal jelez?
*Restricts mission completion rank to an A or below
Ez most akkor mit jelent pontosan?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2171) he7edik. válasza boost (#2169) üzenetére


he7edik.
addikt

Valahogy éreztem :K

Égő szöveg a flém vázon

(#2172) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Van benne pár érdekesség amit én sem tudtam. (még én se, értitek ;) )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2173) oriic válasza .LnB (#2172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Többségét én ismertem, de pl a pocsolyás dolog, vagy gránátos az újdonság volt.

Live-Die-Respawn

(#2174) .LnB válasza oriic (#2173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A pocsolyás nekem feltűnt. Az fel is idegesített mert A+-os emberke fulladt bele :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2175) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hello mindenki!

A MGR- Revengeance című játékhoz található kiegészítők elérhetőek a pc-s változathoz is?

Ahogy olvastam volt, ami csak előrendelői cucc volt.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2176) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Mostanában egyre több ilyennel találkozom az előőrsökön, persze nem mintha baj lenne. :D
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2177) Adam_Shepard válasza Snip3r_HUN (#2176) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az egy majdnem big boss stat

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2178) varadigabor válasza Adam_Shepard (#2177) üzenetére


varadigabor
senior tag

Van olyan is aki jobb mint Boss :D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2179) architect26 válasza Snip3r_HUN (#2176) üzenetére


architect26
aktív tag

pfff csak A-s osztaly :D :D :D

Per aspera ad astra

(#2180) varadigabor


varadigabor
senior tag

Ez a quietes sztori missionhőz: pirsoner extractiont kell csinálni és be adja.

Több magyarázatot vártam volna de nagyon komoly amúgy.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2181) .LnB válasza varadigabor (#2180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem igaz mert én nem azokat csináltam, és beadta. Szerintem teljesen mindegy melyik sideopsot csinálod. Csak kell csinálni párat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2182) Snip3r_HUN válasza varadigabor (#2180) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

:N Nekem például a "Make contact with Emmerich" side ops felé haladva adta be, ott indult a Mission 11: Cloaked in Silence.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2183) zkas90 válasza Snip3r_HUN (#2182) üzenetére


zkas90
senior tag

Nekem is akkor adta be.

(#2184) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk azt jó lenne tisztázni, hogy melyik Quiet-es mission-ról beszélünk. A 150. side mission-ról? vagy amiben először tűnik fel?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2185) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ground zeroes : classified intel tape (do not use in music player ). Valaki rajott mar hogy mi ez?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2186) varadigabor válasza .LnB (#2184) üzenetére


varadigabor
senior tag

Én arra gondoltam mikor végzetél a sztorival és quietes fő mission lesz belőle.Kiderül hogy miért ilyen.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2187) zkas90


zkas90
senior tag

Engem most a Traitors Caravan fogott meg.
Az a küldetés amikor egy teherautót kell kimenteni amit 2 páncélos kocsi kísér. Majd pedig 4 skulls csóka is védi.

A 2 páncélos kocsit simán lekapcsolom. Viszont a skulls tagok kicsinálnak. Próbáltam lebombázni őket (fél hp-ra csökkennek). Aztán füstöt lekérni és úgy felkéretem a teherautót. Az sem segített, mert kilőtték a lufit. Aztán próbáltam tankkal szétlőni őket. Sajnos haszontalanul, mert 3x ráugranak a tetejére és kaputt.

5x próbáltam meg eddig, mindig máshogy, de nem jártam sikerrel (no nem mintha zavarna, kifejezetten tetszik, hogy van 1 nehéz küldetés aminél még okosabb taktikát kell kieszelnem).
Viszont most megnéztem egy videót ahol a srác lövöldözik össze vissza, aztán tankba száll és azzal is lövi őket. Ellene viszont a skulls tagok úgy mozognak végig mint a zombik. Nem is támadják meg szinte. Rám meg úgy gerjednek, mintha [ide valami csinos hölgy nevét illeszd be] lennék.

Arra lennék kíváncsi, hogy másnak is szenvedősebb volt ez? Quiet a társam egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#2188) Snip3r_HUN válasza zkas90 (#2187) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

4-5 db C4 egymás mellé,és garantált a hatás.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#2189) zkas90 válasza Snip3r_HUN (#2188) üzenetére


zkas90
senior tag

A brute force megoldás lett a nyerő.
Még a reptéren elcsíptem a kocsit. Leraktam tőle 40 méterre 6 darab c4-et, majd magamra hívtam a figyelmüket. Elkezdtek követni és amikor közel álltak a c4-ekhez, akkor bumm. 1 meghalt, 1 félhp-ra került és 2 sértetlen maradt. Gyorsan átváltottam aknavetőre. A félhp-sba elég volt 2 lövés. Az egyik eltűnt, a másikba pedig belelőttem 4-6 lövést. Az utolsó meg a fal túloldalán szerencsétlenkedett. Sikerült lekérnem muníciót és miután leadtam a hívást átjött hozzám az utolsó csóka is. Kicsit beparáztam, hogy itt a siker kapujában nyír ki ezért aládobtam 1 füstőt és menekültem. Megjött az utánpótlás, felvettem és 4 aknavető lövésbe bele is deglett csórikám. :DD Nagy győzelemvolt ez a hazának.

Egyébként Quiet azon tulajdonságára, hogy nem követ van megoldás? Lekerülünk a helikopterről és ő elfoglal 1 állást. Egészen addig ott is marad (bármennyire messzire is megyek), amíg riadót nem fújnak ellenem (akkor sem mindig jön). Tehát ha az első helyéhez közel van a misszó terület, akkor hasznos számomra, egyébként mintha ott sem lenne.

(#2190) .LnB válasza varadigabor (#2186) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is arra gondoltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2191) aizen92


aizen92
addikt

Amikor Afrikában villámlik: villámlás közben sütöm el a mesterlövész puskámat, akkor azt hallani fogják? :D
1 órája csinálok egy küldit, nem merem megcsinálni még, a következőben viszont elsütném ha lehet így.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2192) varadigabor válasza zkas90 (#2189) üzenetére


varadigabor
senior tag

Idroidban van olyan menü hogy Buddy support azon na azt nézd át és csodát fogsz találni :D

(#2191) aizen92 Nem tudom nem próbáltam még, de van 50 mission meg 170 side mission szóval nyugodtan próbáld ki:D

Snip3r_HUN (#2188) Gránátvető meg rakétavetővel könnyű. (Ennek a missionek van extreme nehéz változata isXD ) Reptérre be lehet menni oldalról a kerítésen mielőtt elindulnak, és ott gyorsan felhúzod a teherautót.Van egy épület, Elég zárt rész és nem kell egyszerre minddel harcolni meg nem tudnak annyira dobálni se.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#2193) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Sziasztok,
Hétfőn én is elkezdtem a játékot, és eddig nagyon tetszik. Próbálom a főküldetések mellett az összes melléküldetést is megcsinálni, bár gondolom később kicsit alábbhagy majd a lelkesedésem, ha már tizedszerre megyek vissza ugyanoda..:)
Nagyon sokat olvastam a játékról mielőtt belekezdtem -többek közt ezt a topikot is-, de tegnap felmerült egy kérdés, amire nem tudom az egyértelmű választ. Most úgy csinálom a küldetéseket, h majdnem mindenkit kihallgatok akit lehetséges, de utána nem küldöm fel (csak akcióként max 3 embert), hanem inkább megölöm őket. Sokan írtátok itt, h nem kellenek a gyenge emberek a bázisra, ezért választottam ezt a módszert. Illetve mert így nem kell tartanom attól, h felébred, és elrontja az egész akciót. Származik ebből a viszonylag sok gyilkosságból vmilyen hátrányom?

(#2194) sheep válasza bulikavagyok (#2193) üzenetére


sheep
addikt

nő a szarv BB fején :) Egy idő után nem lehet a vért sem lemosni
Én amúgy szinte mindenkit fultonozok, így egyrészt nem riadóztatanak a küldetés alatt, másrészt emberekre szükség van a bázison. Ha találsz helyette jobbat akkor a játék kicseréli, vagy te is menedzselheted.
Szvsz jobb ha nem megölöd hanem kimenekíted, de ez persze csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2195) aizen92 válasza varadigabor (#2192) üzenetére


aizen92
addikt

wait. WHAT?!
soha nem fogok végezni így vele. 170 side mission??!! te jó ég. 1 mission néha 3-4 óráig leköt, hogy tökéletesre vagy éppen a hangulatomnak megfelelően végigtoljam......
#neverending...... jövőre kész leszek vele. se.....

kipróbálom este szerintem, aztán írok hogy mennyire jött be ez a sejtésem :D

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2196) Adam_Shepard válasza bulikavagyok (#2193) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Elsődlegesen esztétikai szempontból lehet bármi féle hátrányosságod -> ahogy egyre többet ölsz annál nagyobb lesz a repesz a fejedben, majd tiszta vér leszel (ördög)

Ha nem küldöd fel az embereket akkor elszalaszthatsz egy csomó mérnököt akik szükségesek a fegyverek és egyéb cuccok fejlesztéséhez. -> Újra be kell gyűjteni őket.

Én azt tapasztaltam hogy nem szabad mindent felvenni, gyűjtögetni mert pl az egyik küldetésben egy digitalis nevű növényt kell szedni de én felszedtem előtte az összeset és annyi :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#2197) bulikavagyok válasza sheep (#2194) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a gyors választ! :R
Automatikusra állítottam a személyzet menedzselését, de így is aggódom, h tele lesz a bázis "hulladék" emberekkel. Mintha vki azt írt volna itt, h nem is lehet kidobni őket.. :F
Da Shep: Köszi Neked is!
Mérnökökről szerintem nem maradok le, mert ha valaki C (vagy annál magasabb) besorolású, felküldöm azért. :) Ezért is írtam, h küldetésenként felküldök 2-3 embert.. De még csak a hatodik küldetésnél járok, és még nem találkoztam A kategóriás emberrel..

[ Szerkesztve ]

(#2198) sheep válasza bulikavagyok (#2197) üzenetére


sheep
addikt

Az emberek managelésénél csak arra kell figyelni hogy néha átnézd őket, és a "troublemaker"-eket kitedd a váróterembe, mert különben züllesztik a csapatot. Amúgy szerintem megoldja a játék a menedzselést jól, nem kell vele foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#2199) bulikavagyok válasza sheep (#2198) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Majd ránézek, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#2200) oriic válasza aizen92 (#2195) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"#neverending...... jövőre kész leszek vele. se....."

Nálam 91 óra volt a játék, ismerős már 110 óra fölött jár, és még mindig vannak küldetései. :DD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.