Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid

Hozzászólások

(#1951) k4rL^ válasza .LnB (#1950) üzenetére


k4rL^
senior tag

Sárga kazetták meghallgatása és sárga side-ops küldetést, ha esetleg kimaradt valami. Nem biztos, hogy egyböl ad be újat, próbálj pár side-opst megcsinálni.

(#1952) .LnB válasza k4rL^ (#1951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen megvan mi volt a baj.

Ez a ló de kemény: [link] <- feloldható skin, de azért spoiler-be teszem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1953) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Gyógyulok :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1954) varadigabor


varadigabor
senior tag

Tegnap este FOB-ztem. Régebben is próbálkoztam de csak most lett féreg lyúk meg komolyabb cuccok.A fosztogatáshoz.
Elsőnek lerak , mondom ellopom ezt a géppuskát ,csak még kicsit féreg lyuk fölött álltam és vissza rakott. :W Azt elbuktam:D
Második jól ment kiraboltam, minden király. Gondoltam átmegyek másik platformra, futok erre vesztettem mert elhagytam a területet.. jó lett volna tudni hogy nem szabad...

Pár perc múlva jelez hogy valaki fosztogat , bedob a küzdelembe. Kapok egyből egy rakétát:O Utána még vagy kettőt a környékre. Gondoltam ez se szórakozik. Gyorsan leugrok a földszintre.. Meg is láttam hogy hol van. Gránátvetővel kapott is és meg is halt egyből:D Elég jó pénzt fizetett mondjuk el lopott pár dolgot.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1955) .LnB válasza varadigabor (#1954) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezzel az egész FOB-bal úgy vagyok míg be nem fejezem a sztorit, hogy csak nyűg. Nem is foglalkozom vele míg be nem fejezem. Offline ra is váltok mindig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1956) Ladislaoca


Ladislaoca
tag

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Nem régen vásároltam egy új videókártyát, amihez járt egy ingyenes Metal Gear Solid 5 letöltés.
Le is töltöttem a Steammel. Játszottam is vele.
Ma viszont elindítottam a Steam-et ami frissítette magát.
Ezután a játék már nem indul. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain működése leállt hibát ír ki.
újraraktam a steamet. Újra letöltöttem a játékot. A hiba ugyanúgy fennáll.
Mi lehet a megoldás?

(#1957) Rage47


Rage47
veterán

(#1958) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy a wormhole mikortól elérhető? Vagy van valami amit előbb teljesíteni kell, hogy elérhető legyen? 38. küldetés jön, de nekem még nincs. (extreme, és nehezített küldetéseket kihagytam eddig.)

Quiet skinjei alapból nagyon gázok szerintem, nem értem ezt hogy gondolták. Véres, Ezüst, arany...wtf?! Undorító mind. Most szerencsére feloldódott egy rejtett normális skin, az legalább életszerűen néz ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1959) Rage47 válasza .LnB (#1958) üzenetére


Rage47
veterán

nem is tudtam, hogy vannak ilyen rejtett skinek.
kicsit én is bánom már, hogy feloldottam az ezüstöt, annyira nem néz ki jól

[ Szerkesztve ]

(#1960) .LnB válasza Rage47 (#1959) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

#1952-es kommentemben linkeltem egy jót. Bár spoileres lehet ha nem magad akarod felfedezni.

Sőt Quiet-nek van még egy jó rejtett skin amit még én se unlockoltam (nem is tudom, hogyan kell) az a skin pedig nem másról van mintázva mint Sniper Wolf-ról, még a haja színe is más.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1961) Rage47 válasza .LnB (#1960) üzenetére


Rage47
veterán

inkább az érdekelne, hogy lehet ezt feloldani.
nem néztem meg, hogy néz ki :)

(#1962) .LnB válasza Rage47 (#1961) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Horse skin-t egy SideOps után adta be. A quiet skin-t pedig egy cutscene után. Nem tudom hol tartasz. De chapter egy után elég sokszor érdemes visszamenni a Mother Base-re mert bár nem szólnak rádión, de sok cutscene van. Többet spoiler nélül nem mondhatok. Az a lényeg, hogy chapter egy után adta nekem be őket.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1963) Rage47 válasza .LnB (#1962) üzenetére


Rage47
veterán

20. küldi volt tegnap nekem.
köszi a tippeket, ennyi elég :)

(#1964) varadigabor válasza .LnB (#1958) üzenetére


varadigabor
senior tag

Legendary Jackal side mission kell hozzá. Előtte meg a Legendary Ibis. Jackal asszem a Afrikában van 22-es pontnál. Nekem se adta be ,haveromat kérdeztem meg hogy hol van és meg csináltam a side missiont ami a környéken volt. Ha az Ibist se adja be ha van mondjuk egy sárga mission a környéken.

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1965) .LnB válasza varadigabor (#1964) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi a választ! Ibis-em van az tuti. akkor ma gyors megcsinálom. Ma sok side ops vár rám úgy látom. A gyerkőcöket is ki kell mentenem még. Sok dolga van egy hősnek.. :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1966) varadigabor válasza .LnB (#1965) üzenetére


varadigabor
senior tag

Gyerkőcös tuti kell , mert nekem is azért nem oldotta fel :D Ibis is jót old fel :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#1967) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt mondtam neked tegnap orichalcos!... :(

"Úgy tűnik, hogy a játék valódi katarzisául szolgáló befejező küldetés mellett a fejlesztés során más tartalmak is "fennakadtak" a vágók szitáján: lelkes rajongók ugyanis egy harmadik fejezet nyomait találták meg a fájlszerkezetben, amit ugye hiába keresünk a játékban. A harmadik fejezet címe Peace (azaz béke) lett volna."

A hír

#fuckonami

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1968) boost válasza .LnB (#1967) üzenetére


boost
addikt

még jöhet DLC-ben. :D

(#1969) .LnB válasza boost (#1968) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor jöjjön, nem érdekel az sem. De nem fog. :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1970) Tatyla válasza boost (#1968) üzenetére


Tatyla
őstag

Itt nem lesz semmilyen dlc

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1971) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon kellene most már valami hivatalos infó, indoklás, magyarázat a témában!! :W

:(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1972) oriic válasza .LnB (#1967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira tudtam. :(

Live-Die-Respawn

(#1973) KaitouP


KaitouP
veterán

Ömm, egy amatőr kérdés jön ami mondjuk nem az új MGS -be vág. Vannak az MGS2 -be ezek a bizonyos "Snake Tales" -ek, ezek konkrétan micsodák, mi köze a sztorihoz? Tegnap elkezdtem az elsőt, az eredeti sztori megy, de máshogy történnek a dolgok Snake -el mint Raiden -el.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1974) sheep


sheep
addikt

üdv,

egy olyan nyűgöm van hogy pc-n a 4. quick slotban nem tudok a felszerelés között váltogatni. Van nálam szivar, éjellátó, c4, ilyesmi, de nem enged semmit sem választani, és mindig üres a slot. Be kellene valamit állítanom még hogy oda is rakjon itemet?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1975) .LnB válasza sheep (#1974) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem is az. De attól még lehet őket használni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1976) sheep válasza .LnB (#1975) üzenetére


sheep
addikt

de hogyan? c4-et pl hogyan válasszam ki?

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1977) Tatyla válasza sheep (#1974) üzenetére


Tatyla
őstag

Mielőtt elindulsz a küldetésre mindent ki lehet választani és azok lesznek nálad loadoutokat elmenti

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1978) .LnB válasza sheep (#1976) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Abban a menüben kiválasztod (egérrel), hogy mit szeretnél használni és megnyomod a space-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1979) sheep válasza .LnB (#1978) üzenetére


sheep
addikt

De nem működik az egér, csak abban a menüben

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1980) .LnB válasza sheep (#1979) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És a billentyűk a nyilak?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1981) sheep válasza .LnB (#1980) üzenetére


sheep
addikt

Azok sem. Semmivel nem tudok választani. És csak a négyes slot ilyen, máshol nincs gond.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1982) .LnB válasza sheep (#1981) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a küldetés előtt a menüben vannak abban a slotban cuccok? És ugye nem gamepaddal játszol?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1983) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

37 óra - 30%, bár most megint ideje lenne a side ops-okat is tolnom, összegyűlt pár. :D

(#1984) baker_: Az avatar elvileg majd a multihoz kell.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1984) Lefty válasza Lefty (#1882) üzenetére


Lefty
addikt

Erre tud valaki válaszolni? :)

(#1985) oriic válasza Lefty (#1984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg multihoz, de ez nincs még megerősítve. De amúgy ha figyelmes vagy látod a karaktert a végigjátszás során.

Live-Die-Respawn

(#1986) Lefty válasza oriic (#1985) üzenetére


Lefty
addikt

Mármint azt a létrehozottat? egébként azt a részt kb végignyomtam defaultban.

lehet ezt még változtatni? :)

Továbbá nehézségi szint van valahol?

[ Szerkesztve ]

(#1987) boost


boost
addikt

Kb 40 óra után újra elkezdtem a játékot (19. főküldetés, kb az összes addig elérhető mellékküldetés, és elég sok farm), és még jobb. :D

Már több mindent tudok, hogy mit hogyan érdemes az elején is. Nem azt mondom, hogy ti is dobjátok a mentésetetek és kezdjétel ek újra, kb fél játéknál, de nem egy nagy érvágás. A prólógust átléptettem teljesen szinte, kb 10 perc volt így.

(#1988) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#1989) sheep válasza .LnB (#1982) üzenetére


sheep
addikt

Persze, küldetés előtt rakok bele cuccokat, egér+billentyűzettel játszom.
Kerestem a neten de nem láttam hasonló anomáliát, ezért gondolom hogy én csinálok rosszul vmit...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1990) Tatyla válasza Snip3r_HUN (#1983) üzenetére


Tatyla
őstag

80 óra 60%

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1991) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na már csak a 45. és 46. küldetés van hátra. Megvan mindkettő, holnap végzek vele.
45.-et próbáltam de nem sikerült még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1992) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt hittem nagyobb eszmecsere lesz itt a topikban a végigjátszások során. Persze így is sokat segítettetek, volt pár dolog amire rá se kellett kérdeznem mert már volt is a kérdésemre válasz itt.

Pár dolog ami eszembe jut most az elmúlt napokból a játékról.

-Skullface Magyar! Ez szerintem tök király! Kazettán egyértelműen kimondják, sőt a háttértörténetét is meghallgathatjuk. Egy ekkora cím esetében szerintem ez elég jó dolog. Ez külön Kojimát dícséri.

-Apróság, annyira nem spoiler de abba teszem Quiet esőtánca. :Y Az omg! :D Kojima tiszta hülye. Mutattam menyasszonyomnak mert pont bent volt a szobába. Kérdezte, hogy ezt most miért?! Én sem tudom a választ.

-Küzdöttem, hogy elérhető legyen a wormhole. Sikerült is, csak még sem. Nincs meg a kellő R&D szintem hozzá. Jót nevettem. Természetesen így akartam. :P

-A 45. és 46 küldetés azt hittem kemény feltételekhez van kötve és nehezen fogom tudni megnyitni őket. De ennek ellenére semmi különös. Kell csinálni pár SideOps-ot és ennyi. 4-5 db-ot csináltam és egyszerre megjelent a kettő. Vagyis a 45. pontosabban egy SideOps után nyílik meg.

Most ennyi. Van még pár dolog de azok nagyon spoileresek lennének.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1993) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gyenge karakterképek a Metal Gear Online-ból:


Live-Die-Respawn

(#1994) .LnB válasza oriic (#1993) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol tartasz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1995) oriic válasza .LnB (#1994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanott. Tegnap egy percet nem tudtam játszani. :( És ma sem fogok tudni, majd holnap késő este. :(

Live-Die-Respawn

(#1996) nofi


nofi
őstag

Csíra vagyok még a MGS világában, de most elkezdtem a Phantom Paint és lenne pár kérdésem :U

- A kazetták hallgatása feloldhat valamilyen mellékküldetést, esetleg skint, akármit?
- Mindig lopakodva kezdek egy támadást, de ha 2-3x elhullok akkor eddig inkább lemészároltam mindenkit. Törekedjek a lopakodós végigjátszásra, mert sokkal több Heroismot, esetleg eredményt kapok a végén és ez nagyon számít, vagy teljesen mindegy hogyan alakul?
- Mennyire érdemes boldog-boldogtalan visszalufiztatni a bázisra, vagy inkább csak a főbb célpontokat, tiszteket küldjem?
- Van esetleg valamilyen elterelő manőver, hogy pl. eldobsz egy követ, vagy akármit amiért letér a járőr?
- Afganisztánban vagyok még, de a küldetéslistán sok kérdőjel van? Ezek idővel mindenképp elérhetőek lesznek, vagy miként lehet feloldani?

Xbox GT: nozsolt

(#1997) sheep válasza nofi (#1996) üzenetére


sheep
addikt

Hello,
bár én is kezdő vagyok, de annyit tudok mondani hogy ez egy lopakodásra kihegyezett játék. A legjobb úgy játszani, és így is van ezerféle módja hogy megcsinálj egy küldit. KÍfejleszthetsz pl. zajelnyelő ruhát, vagy a távcsövedre mikrofont, stb, és pl. ha rázoomolsz egy ellenfélre akkor meg tudod állapítani hogy érdemes-e lufizni mert valamiben jó.
Ezerféle fegyvert ki lehet fejleszteni, kombinálni.
Elterelésre is számos megoldás van, pl eldobsz egy üres tárat, vagy felrobbantasz valamit c4-gyel távolról és mindenki odamegy. Vagy ha használod a dobozt abban is sok lehetőség van, tényleg csak rajtad áll hogy kitapasztald.
A kérdőjeles/kazettás kérdésre sajnos nem tudom a választ.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#1998) .LnB válasza nofi (#1996) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

- Azon a kazetták amik a fő szotihoz kapcsolódnak azokat mindenképp hallgasd meg. 100%-ra nem mondom, de a játék vége fele ez is kell a tovább haladáshoz, hogy meghallgasd a főbb kazettákat.

-Erre még nem tudom a válasz. Én lopakodtam. Talán 5 küldetés volt mikor nem. Erre az tudna válaszolni aki már végzett a játékkal és öldökölt. Vannak hatásai a gyilkolásnak, de nem tudom mennyire negatívak.

-Érdemes mindenkit Fultonozni. És a staff menüben autómatikusan rendezni őket. Pc-n megnyomod a "V"-t és utána "All staff". Ilyenkor a legoptimálisabb helyre pakolja az embereket. Aki felesleges az pedig marad a Waiting Room-ban.

- Vannak ilyen itemek, de kő kimondottan tudtommal nincs (ja sheep jól írja az üres tárat el lehet dobni). Pl: a Decoy az ilyen elterelős, és elég mókás. :) De a lehet a bionic arm-mal is zörögni amire felfigyelnek.

-Azok a részfeladatok a küldetéslistán. Ha nem csinálod meg őket, de sikeresen befejezed a küldetést. Akkor a menüben meg lehet nézni mik voltak a plusz feladatok. És később újra lehet csinálni őket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1999) nofi válasza sheep (#1997) üzenetére


nofi
őstag

Ennek örülök, a 70 perces prológus már sejtette velem, hogy megéri rászánni az idő erre a játékra. Éreztem, hogy még csak a felszínét kapargatom a játéknak :K

.LnB
-Azok a részfeladatok a küldetéslistán. Ha nem csinálod meg őket, de sikeresen befejezed a küldetést.
Ezekre a főküldetés közben is rá lehet jönni valahogy? Érdemes-e pl. körbelovagolni a térképet, vagy idővel azért mindenhová elvisz a küldetés fonala?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#2000) .LnB válasza nofi (#1999) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én sose jöttem rá, hogy mik lehetnek csak mikor kiírta, hogy teljesítettem őket. Vagy utólag. Én elég sokáig úgy játszottam, hogy mindent összeszedtem, mindenkit kimentettem (túszokat, katonákat). És sokszor ilyenek a mellékfeladatok, kimenteni a foglyokat, magas rangú katonákat, tankokat...stb stb.

De van leírás külön az interneten ha nem akarod magad felfedezni a dolgokat. Én nem használtam sose, de most néztem, hogy van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Metal Gear Solid
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.